Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika targicola

targicola

#5898264 Napisano: 04.08.2014 18:12:27 w TESCO konkursy
Czy wiadomo kiedy można spodziewać się w domku zmywarek z Finish-Tesco?Jak sprawdzić czy Columbit zweryfikował "zwycięzcę" na TAK emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5894656 Napisano: 25.07.2014 22:28:36 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

targicola napisał(a):

magnus napisał(a):

targicola napisał(a):

szukam jakiej treści @ wysyła Nivea zwycięzcom kosmetyków.
poproszę o wysłanie na targicola@tlen.pl
z góry dziękuję emotka



Gratulujemy zdobycia zestawu kosmetyków!
Na papierze firmowym emotka i z formularzem do uzupełnienia danych emotka


no właśnie nie mam tego formularza,podeślesz mi go,czy mam sam do nich pisać,chyba ze jeszcze doślą,choć wygrana z 22.7



Formularza nie da się przesłać, to jest formularz link w tresci listu, jest data wylosowania nr paragonu i pisze - uzupełnij dane w formularzu zgłoszeniowym, na który trzeba kliknąć i pojawią sie pola do uzupełnienia danych. Na czyjść link nie wyślesz swoich, bo jest nieaktywny. Nawt jak jak kliknąłem na swój to pojawia się komunikat - niewlaściwy klucz, Coś podobnego jak w Hochland



oki,teraz kumam.dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5894648 Napisano: 25.07.2014 22:19:43 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

targicola napisał(a):

szukam jakiej treści @ wysyła Nivea zwycięzcom kosmetyków.
poproszę o wysłanie na targicola@tlen.pl
z góry dziękuję emotka



Gratulujemy zdobycia zestawu kosmetyków!
Na papierze firmowym emotka i z formularzem do uzupełnienia danych emotka


no właśnie nie mam tego formularza,podeślesz mi go,czy mam sam do nich pisać,chyba ze jeszcze doślą,choć wygrana z 22.7
Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5894641 Napisano: 25.07.2014 22:09:15 w SZUKAM....
szukam jakiej treści @ wysyła Nivea zwycięzcom kosmetyków.
poproszę o wysłanie na targicola@tlen.pl
z góry dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5894585 Napisano: 25.07.2014 19:39:17 w Biedronka
Dziś 7/7 z III etapu.W sumie 12/13. "tysz piknie" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5894510 Napisano: 25.07.2014 17:16:48 w SZUKAM....
1) po jakim czasie przychodzi @ z Nivea o wygraniu kosmetyków i co dalej?Jestem na liście wylosowanych za dzień 22.07,ale jakoś @ do mnie nie dotarł a czas leci......Mam status "wylosowany" i nic.Czy mam czekać,czy wysyłać samemu paragon a jeśli tak to z czym?

2)nadal szukam jakiś promocyjno-konkursowych lokat bankowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5892458 Napisano: 22.07.2014 09:44:29 w Intermarche
delvitto napisał(a):

system automatycznie odmierza potrzebną ilość wody, ale podobno można to jakoś zmienić. Kawa espresso jest jak szatan, ja po prostu przelewam drugi raz wodę przez kapsułkę. W innych ekspresach ( Cafissimo -Tchibo), regulację się zmienia bardzo prosto, wystarczy palcem przytrzymać guzik aż do momentu potrzebnej ilości wody, i automatycznie się zmienia, w tych od Tassimo może jest podobnie?


kiedy wskaźnik uruchomienia(ten z prawej stronki ekspresu) mruga pod koniec "parzenia" kawy trzeba go nadusić,wtedy dalej leci wrzątek a Ty regulujesz jego ilość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5892410 Napisano: 22.07.2014 00:35:55 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

targicola napisał(a):

...... czy są teraz jakieś lokaty z nagrodami a jeśli tak to w jakich bankach???


http://www.esbank...e-atrakcyjne-nagrody
tylko takie cos znalazłam


dzięx emotka choć doopy nie urywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5892401 Napisano: 22.07.2014 00:05:35 w SZUKAM....
...... czy są teraz jakieś lokaty z nagrodami a jeśli tak to w jakich bankach??? Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5892299 Napisano: 21.07.2014 20:46:39 w Biedronka
Jeśli zapisy z listy laureatów potwierdzą się eskami,to losowanie było na bank.w II etapie 5 na 6 wygranych a w trzecim 7/7.a na III etap powtórzyłem kilka zgłoszeń z II tylko na inne nr telefonów.Miałem 18 paragonów ale tylko 13 wolnych,różnych numerów i na tyle zagrałem.Fajnie by było,gdyby teraz zechcieli te paragony...... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5891595 Napisano: 19.07.2014 22:52:56 w Biedronka
benasia napisał(a):

i ja jestem laureatem - oby prawdziwym emotka


nie bawiłem się w I etapie a w drugim na 6 zgłoszeń dziś okazuje się,że niby aż 5 zostało laureatem......zbyt piękne,aby mogłoby być prawdziwe,ale poczekamy do poniedziałku i zobaczymy..... emotka najważniejszy jest "fun" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5891567 Napisano: 19.07.2014 21:03:54 w Biedronka
agusiac87 napisał(a):

kiedy będą informować za ten tydzień z żubra emotka


jeszcze nie poinformowali za poprzedni a nastąpi to pewnie po niedzieli,więc za obecnie kończący się (ostatni) konkursowy tydzień powiadomień możemy spodziewać za co najmniej tydzień.Muszą emotka w końcu jakoś wybrać 1000 najlepszych odpowiedzi..... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5888921 Napisano: 14.07.2014 19:38:16 w SZUKAM....
jackk76 napisał(a):

targicola napisał(a):

szukam info :kto woził ostatnio "finishowe" zmywarki z C4 organizowane przez Columbita i po jakim czasie od odesłania paragonów(i ich weryfikacji) następuje wysyłka?Jak wyglądają u nich tematy dotyczące gwarancji?Z góry dzięki za odzew (na forum lub PW)



DHL, wysłane będą zapewne po 12.08. Do gwarancji będzie protokół przekazania nagrody - w zupełności wystarczy, ale jak ktoś chce może skontaktować się z serwisem Bosch i otrzymać podbitą gwarancję http://www.bosch-home.pl/kontakt.html



o i to mi się podoba-szybko,krótko i na temat.thx.jackk76 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5888915 Napisano: 14.07.2014 19:27:54 w SZUKAM....
szukam info :kto woził ostatnio "finishowe" zmywarki z C4 organizowane przez Columbita i po jakim czasie od odesłania paragonów(i ich weryfikacji) następuje wysyłka?Jak wyglądają u nich tematy dotyczące gwarancji?Z góry dzięki za odzew (na forum lub PW) Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5887637 Napisano: 11.07.2014 19:57:07 w TESCO konkursy
marzenier napisał(a):

targicola napisał(a):

Ja kupiłem 4(cztery) opakowania soli nabłyszczającej na 4 oczywiście oddzielne paragony.Puściłem dwie eski z komórek i dwa zgłoszenia na dwa konta przez stronkę.Wszystkie zgłoszenia podobne do siebie czyli tym razem rymy częstochowsko-krakowskie emotka .Wygrały dwa wysłane przez stronę.Wszystko słałem jednego wieczorka-w przedostatnim dniu zabawy....
chętny ktoś na zmywarki????? emotka



Rymy na poziomie czy rymy niższych lotów ?
W czym gustuje te "melepety" emotka z Columbita emotka emotka ???


moim skromnym zdaniem były to rymy lotów średnich(za takowe uważam rymy częstochowskie) z może lekko wzrostową tendencją co do jakości.Miałem prawie dwa lata przerwy w konkursach(nie liczę pierdół z losowań)na hasełka.Gram(i wygrywam)od prawie 20 lat.Z Columbitem miałem styczność po raz pierwszy i skuteczność jest na poziomie 50% choć wszystkie 4 posłane hasła były podobne ale z tego co pamiętam to wygrały te które nie dotyczyły FINISHA tylko innych produktów z konsorcjum Benkishera.Może w tym tkwił haczyk?Ale teorii spiskowych nie będę teraz uskuteczniał.Wygrałem i tyle. Wstydzić się haseł nie będę w razie ich publikacji.Są moją twórczością Co więcej tych które wygrały a które puszczałem przez stronkę nawet sobie nie zapisałem(nigdy ich nie zapisywałem).Zostały tyle te w telefonach.Nie szukam podpowiedzi w hasłach publikowanych w necie bo co konkurs i tak wygrywają inne.To mi mówi doświadczenie....... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5887574 Napisano: 11.07.2014 18:03:52 w TESCO konkursy
Ja kupiłem 4(cztery) opakowania soli nabłyszczającej na 4 oczywiście oddzielne paragony.Puściłem dwie eski z komórek i dwa zgłoszenia na dwa konta przez stronkę.Wszystkie zgłoszenia podobne do siebie czyli tym razem rymy częstochowsko-krakowskie emotka .Wygrały dwa wysłane przez stronę.Wszystko słałem jednego wieczorka-w przedostatnim dniu zabawy....
chętny ktoś na zmywarki????? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5885100 Napisano: 07.07.2014 22:34:56 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Polecam wymiany,transakcje i wszelkiego rodzaju interesy z doświadczonym i "sędziwym" (wybacz Alu chodzi o staż na ekonkach emotka ) forumowiczem znanym wielu jako kadjas123 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5875373 Napisano: 14.06.2014 20:44:22 w SZUKAM....
szukam info,czy jest jakaś zwrotka z "czysta moc...." w tesco z nr 7043 emotka emotka emotka
już mam,po 8 godzinach doszła zwrotka.... Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5874455 Napisano: 12.06.2014 20:26:13 w SZUKAM....
szukam piłki Adidas BRAZUCA z Polomarketu. Wymienię ma doładowanie w Plusie za 50zł.Ktoś chętny?Poproszę na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

targicola

#5865143 Napisano: 21.05.2014 23:11:52 w Kupię...
Laptopa-notbooka nowego na gwarancji (jeszcze minimum 18-20 miesięcy) z matrycą co najmniej 15",system win 7 lub win 8,jeszcze nie instalowany.Dysk min.500gb - odpada Sony Vaio, Najlepiej Dell,Asus,Samsung ale rozważę każdą przesłaną na PW ofertę.Wysylka sprzętu za pobraniem(prezent na komunię).Sprawa dość pilna - max do 25.05.2014 musi zostać zakończona

Szukam też może ktoś chce się zamienić doładowaniami.Oferuję Plusa o wartości 50zł a szukam z Orange(może byc 2x25zł również).Oczywiście dotyczy to osób z odpowiednim stażem na forum i z odpowiednią reputacją.Zapraszam na PW Wyświetl w wątku >>
0 0