Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika luk1990

luk1990

#3643715 Napisano: 23.08.2010 09:22:46 w Carrefour konkursy
mnie zastanawiaja te wyniki z velvetu...przesadzaja troche;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3633198 Napisano: 18.08.2010 06:39:15 w Carrefour konkursy
berenika2005 napisał(a):

ja mam napisane ze wyniki velvetu 16.08 czyli juz po terminie


no wlasnie dlatego sie tak intensywnie nad tym zastanawiamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3632073 Napisano: 18.08.2010 12:31:35 w Carrefour konkursy
a mnie ciekawi kiedy wreszcie wyniki z velvetu beda...bo juz dosyc dawno sie skonczyl;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3627303 Napisano: 16.08.2010 08:19:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
i jeszcze czy to prawda ze mam jeszcze 2 dni na odeslanie paragonu z intermarche z konkursu vanisha- ktos pisal ze to 5 dni roboczych i chce sie upewnic;) Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3627289 Napisano: 16.08.2010 08:14:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
byly juz wyniki konkursu Spartakus z cyfrowego polsatu? Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3626359 Napisano: 16.08.2010 01:45:09 w Carrefour konkursy
czy sa juz wyniki konkursu velvet-tego o podwojnej radosci? Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3618838 Napisano: 13.08.2010 06:31:15 w Inne mniejsze markety
ile jest czasu na odeslanie paragonu z vanisha?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3617573 Napisano: 12.08.2010 02:25:44 w TESCO konkursy
bluesky napisał(a):

Uważam, że skoro mają kaskę na zorganizowanie takiego konkursu powinni rozdzielić je na poszczególne sklepy a nie hurtowo wszyscy wysyłamy na wszystkie. Powinno być np 10 bonów na każdy sklep wtedy byłyby i większe szanse i większe chęci.



popieram;) Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3608032 Napisano: 09.08.2010 01:47:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
szarri napisał(a):

właśnie ja dojechałam do domu z wycieczki do hansa parku emotka


pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3605906 Napisano: 08.08.2010 06:48:07 w Inne mniejsze markety
byly juz wyniki z intermarche z vanisha?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3597556 Napisano: 05.08.2010 08:55:35 w Inne mniejsze markety
tynka9863 napisał(a):

a z Vanisha intermarche,leclerc gdzie do wygrania byly bony informowali




za wczesnie chyba jeszcze... Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3586024 Napisano: 31.07.2010 02:27:23 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

finessa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

finessa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

a mnie wkurza polityka, Komorowski strasznie na debatach mówił że nie podwyższą podatku Vat a co się dzieje, wczoraj zapowiedzieli powiększenie o 1 PP. emotka emotka Wierzyć polityka to absurd emotka



Mówiłam, że jak Komorowski zasiądzie na tronie to niestety cyrki jak w Polsce były tak będą, a może być nawet i gorzej emotka tylko czekam, jak nakażą płacić podatek od zużycia ilości tlenu, którym oddycha każdy obywatel emotka Może jakieś tlenomierze wprowadzą emotka emotka


dlatego głosowałem na Kaczyńskiego emotka

wkurza mnie tez pogoda za oknem,: raz upalnie ze się nie da wytrzymać a raz leje to przez tydzień czasu emotka



Ja też na Jarka głosowałam w II turze (I - Napieralski), bo on by ani Polsce nie zaszkodził, ani nic dobrego by nie zrobił, także taka opcja byłaby najlepsza. W sumie to nie liczę na to, że nawet nowy prezydent za 5 lat cokolwiek dobrego dla kraju zrobi (o ile to nie będzie znowu Bronek)

Yh. ogólnie i tak jestem uprzedzona do tych wszystkich polityków. A do Komorowskiego w szczególności. Co innego mówił, a co innego robi.. ale cóż politycy tacy już są. Zero solidarności, o której tak wszyscy śmiało głoszą emotka


a co ma Komorowski do podatków emotka to raczej rząd je podnosi ( ja uważam że coś musza zrobić żebyśmy nie obudzili się z ręką w nocniku)

Komorowski narazie jest elektem więc do tego wszystkiego ma jak piernik do wiatraka

I żeby nie było nie jestem zwoleniczką Komorowskiego, choć uważam że to jest lepsze zło


a w temacie wkurza mnie ból głowy od wczoraj emotka




teraz placzecie ze podatki podnosza a za rok bysmy plakali ze sytuacja gorsza niz w Grecji...podatki latwo sie obiza bez obnizania wydatkow...ja wierze ze oprocz podwyzszenia wydatkow obetna tez wydatki i jako tako przezyjemy ten kryzys bo to niestety jeszcze nie koniec;/;/

cho moim zdaniem powinni sie zabrac tez za podatek dochodowy tych najbogatszych....


jw. nie prezydent, tylko rząd. Lepiej teraz dodać 1PP niż potem jeszcze więcej i mieć tak samo fajnie jak mają w Grecji.



ja oczywiscie tez pisze o rzadzie a nie o prezydencie;)

i czekam na kolejne obiecane reformy- mam nadzieje ze wreszcie ktos zamiast tylko gadac i krytykowac zacznie wprowadzac w zycie reformy a nie tylko krytykowac tak jak to robi PiS mimo ze za swoich rzadow niewiele pozytecznego zrobili...

czekam teraz na reformy: sluzby zdrowia, szkolnictwa, emerytalna i rentowa, oraz na kolejne reformy podatkowe- dotyczace najbogatszych oraz niestety na reforme KRUS-u - mimo iz mieszkam na wsi popieram te reformy bo wiem ze sa niezbendne...nasz system probuje od 20 lat dzialac bez zmian a tak sie niestety nie da tym bardziej w kryzysie....

krytykowac bede ew. za rok czy dwa jak cos spiep*** a na razie spokojnie sie przygladam i wierze ze reformy przyniosa pozadane efekty... Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3586012 Napisano: 31.07.2010 02:20:42 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

finessa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

finessa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

a mnie wkurza polityka, Komorowski strasznie na debatach mówił że nie podwyższą podatku Vat a co się dzieje, wczoraj zapowiedzieli powiększenie o 1 PP. emotka emotka Wierzyć polityka to absurd emotka



Mówiłam, że jak Komorowski zasiądzie na tronie to niestety cyrki jak w Polsce były tak będą, a może być nawet i gorzej emotka tylko czekam, jak nakażą płacić podatek od zużycia ilości tlenu, którym oddycha każdy obywatel emotka Może jakieś tlenomierze wprowadzą emotka emotka


dlatego głosowałem na Kaczyńskiego emotka

wkurza mnie tez pogoda za oknem,: raz upalnie ze się nie da wytrzymać a raz leje to przez tydzień czasu emotka



Ja też na Jarka głosowałam w II turze (I - Napieralski), bo on by ani Polsce nie zaszkodził, ani nic dobrego by nie zrobił, także taka opcja byłaby najlepsza. W sumie to nie liczę na to, że nawet nowy prezydent za 5 lat cokolwiek dobrego dla kraju zrobi (o ile to nie będzie znowu Bronek)

Yh. ogólnie i tak jestem uprzedzona do tych wszystkich polityków. A do Komorowskiego w szczególności. Co innego mówił, a co innego robi.. ale cóż politycy tacy już są. Zero solidarności, o której tak wszyscy śmiało głoszą emotka


a co ma Komorowski do podatków emotka to raczej rząd je podnosi ( ja uważam że coś musza zrobić żebyśmy nie obudzili się z ręką w nocniku)

Komorowski narazie jest elektem więc do tego wszystkiego ma jak piernik do wiatraka

I żeby nie było nie jestem zwoleniczką Komorowskiego, choć uważam że to jest lepsze zło


a w temacie wkurza mnie ból głowy od wczoraj emotka




teraz placzecie ze podatki podnosza a za rok bysmy plakali ze sytuacja gorsza niz w Grecji...podatki latwo sie obiza bez obnizania wydatkow...ja wierze ze oprocz podwyzszenia wydatkow obetna tez wydatki i jako tako przezyjemy ten kryzys bo to niestety jeszcze nie koniec;/;/

choc moim zdaniem powinni sie zabrac tez za podatek dochodowy tych najbogatszych....


dokładnie emotka

dobrze, że teraz reagują, a nie tak jak w wyżej wspomnianej Grecji wybuchło jak było już za poźno na mało radykalne rozwiązania




a jeszcze odniose sie do wypowiedzi że Kaczynski jako prezydent by nam nie zaszkodzil- jezleli jego priorytetem byloby tylko wyjasnienie sprawy Smolenskiej tragedii a nie troska o dobro i reformy w Polsce to ja nawet nie chce myslec co to by bylo..juz teraz nie pomaga..a jakby zostal prezydentem to az strach myslec co to by sie dzialo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3585994 Napisano: 31.07.2010 02:07:37 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

finessa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

finessa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

a mnie wkurza polityka, Komorowski strasznie na debatach mówił że nie podwyższą podatku Vat a co się dzieje, wczoraj zapowiedzieli powiększenie o 1 PP. emotka emotka Wierzyć polityka to absurd emotka



Mówiłam, że jak Komorowski zasiądzie na tronie to niestety cyrki jak w Polsce były tak będą, a może być nawet i gorzej emotka tylko czekam, jak nakażą płacić podatek od zużycia ilości tlenu, którym oddycha każdy obywatel emotka Może jakieś tlenomierze wprowadzą emotka emotka


dlatego głosowałem na Kaczyńskiego emotka

wkurza mnie tez pogoda za oknem,: raz upalnie ze się nie da wytrzymać a raz leje to przez tydzień czasu emotka



Ja też na Jarka głosowałam w II turze (I - Napieralski), bo on by ani Polsce nie zaszkodził, ani nic dobrego by nie zrobił, także taka opcja byłaby najlepsza. W sumie to nie liczę na to, że nawet nowy prezydent za 5 lat cokolwiek dobrego dla kraju zrobi (o ile to nie będzie znowu Bronek)

Yh. ogólnie i tak jestem uprzedzona do tych wszystkich polityków. A do Komorowskiego w szczególności. Co innego mówił, a co innego robi.. ale cóż politycy tacy już są. Zero solidarności, o której tak wszyscy śmiało głoszą emotka


a co ma Komorowski do podatków emotka to raczej rząd je podnosi ( ja uważam że coś musza zrobić żebyśmy nie obudzili się z ręką w nocniku)

Komorowski narazie jest elektem więc do tego wszystkiego ma jak piernik do wiatraka

I żeby nie było nie jestem zwoleniczką Komorowskiego, choć uważam że to jest lepsze zło


a w temacie wkurza mnie ból głowy od wczoraj emotka




teraz placzecie ze podatki podnosza a za rok bysmy plakali ze sytuacja gorsza niz w Grecji...podatki latwo sie obiza bez obnizania wydatkow...ja wierze ze oprocz podwyzszenia wydatkow obetna tez wydatki i jako tako przezyjemy ten kryzys bo to niestety jeszcze nie koniec;/;/

choc moim zdaniem powinni sie zabrac tez za podatek dochodowy tych najbogatszych.... Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3578909 Napisano: 29.07.2010 08:50:50 w TESCO konkursy
haslo ktore wygralo bardzo mi sie podoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3568421 Napisano: 24.07.2010 12:47:04 w Pomocy!!!!
xnataliax napisał(a):

Ile w poprzednich edycjach green up, trzeba było mieć pkt żeby załapać się na 260 miejsce ?


dobre pytanie;) Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3568223 Napisano: 24.07.2010 10:40:42 w Inne mniejsze markety
tynka9863 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

tynka9863 napisał(a):

w intermarche Vanish musi byc zgloszenie w tym samym dniu?


nie


dzieki za odp zestresowalam sie bo wczoraj kupilam i zapomnialam wyslac


na stronie jest jakies info o konkursie? Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3564825 Napisano: 22.07.2010 12:36:14 w Inne mniejsze markety
czy w tych mniejszych marketach sa teraz jhakies ciekawe konkursy?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3564758 Napisano: 22.07.2010 12:14:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
bethan napisał(a):

radosna napisał(a):

drzemek napisał(a):

radosna napisał(a):

Czy możecie mi wytłumaczyć hasło Reginy:
Weź rozbrat z psami, trzymaj z mrówkami,
bo szczerze mówiąc nie rozumiem tego hasła.
Może to upał, a może moja tępota? emotka


Pewnie chodzi o psa na opakowaniu papieru Velvet i mrówkę na Reginie emotka



Dziękuję za wyjaśnienie. Pewnie bym do takiego wniosku nie doszła w tym upale emotka


Tak czy siak, debilne jest to hasło.



wykonanie moze niezbyt dobre, ale pomysl moim zdaniem swietny...takie troche glebsze haslo posrod tej plycizny..;)
p.s. nie bylo moje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#3550162 Napisano: 15.07.2010 10:31:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

errorr napisał(a):

A ja napisałem:

Regina-wszystkim kolana zgina emotka

I co emotka Dlaczego nie wygrałem emotka A to taki gniot emotka


Trzeba było napisać: Bez papieru Regina nikt d*** nie wypina emotka


bon murowany emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0