Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika luk1990

luk1990

#4194945 Napisano: 05.03.2011 09:52:15 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

oglądam ddtvn i wkurza mnie Kinga Rusin


czemu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4186447 Napisano: 02.03.2011 09:01:00 w Carrefour konkursy
melissa napisał(a):

Jest

antylopia napisał(a):

Czy ma ktoś regulamin konka Always?



Jest już na stronie e-kupon.
Nie podoba mi się punkt 8 - znowu będzie cyrk,bo powiadomią pewnie łącznie z rezerwą i mając już dane będą sobie dowolnie wybierać laureatów emotka

8. Poinformowanie uczestników, którzy zostali wytypowani jako finaliści konkursu nastąpi telefonicznie lub drogą SMS w terminie do 10 dni od wytypowania finalistów. Następnie z grona finalistów zostaną wytypowani laureaci konkursu.
9. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie przez Uczestnika, któremu przyznano nagrodę, następujących danych: imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres zameldowania, numer NIP, PESEL, numer dowodu osobistego, adres Urzędu Skarbowego, kserokopii dowodu osobistego oraz oryginału paragonu. Kserokopie zostaną zniszczone niezwłocznie po odebraniu nagrody przez Uczestnika.

A już to wyciąganie szczegółowych danych, łącznie z kopią dowodu os., to lekkie przegięcie



ostatnio nawet zgrabnie to zrobili- byly smsy do finalistow a po wyslaniu danych i paragonu bylo sie laureatem- bez zadnych cyrkow. mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4184375 Napisano: 01.03.2011 01:07:52 w Rossmann
alaalex40 napisał(a):

dzwonili juz do kogos w sprawie tabletu ?:)


Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4183929 Napisano: 01.03.2011 11:05:58 w Rossmann
dzwonili juz do kogos w sprawie tabletu ?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4182294 Napisano: 28.02.2011 07:48:08 w TESCO konkursy
kammaro napisał(a):

toka napisał(a):

kammaro napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

Reni napisał(a):

wsciekly napisał(a):

napiszcie jak dokładnie brzmi ten esek z 7043



Niestety, Twoja odpowiedz na pytanie nie zostala wybrana. Dziekujemy za udzial w konkursie.
emotka


Taki sms dostalem o 16.47 z nr 7043.


Braliście udział w Zabłyśnij z Palette, bo to jedyny konkurs z tym nr, który przychodzi mi do głowy. Tylko dziwne, że nie na wszystkie telefony przyszła taka wiadomość emotka


nie bralismy emotka to na pewno BAM


Jasne...i mi 5 lapków wpadło emotka


1 dla mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4182079 Napisano: 28.02.2011 06:44:59 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

morbias napisał(a):

Kto nie dostał esa z 7043 a brał udział w TESCO BAM jak doliczymy się TYLKO 10 osób to może to oni będą zwycięzcami i jutro będą dzwonić emotka Więc pisać kto nie dostał i podliczymy emotka



nie mam eska z 7043 emotka


ja też na 1 nr nie mam ska



ja też nie mam
emotka


No to ja wam zapodam nowa teorię - wszystko co Morbias wykombinował się zgadza, tylko, że jak wyczyścili pół kompa z odrzuconych smsów, to zwątpili i poszli na piwo, a kończyć będą jutro... emotka



do mnie na oba tel te smsy przyszly w 1 czasie ....na pewno to BAM...w niczym innym nie bralam niestety ostatnio udzialu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4179984 Napisano: 28.02.2011 09:52:49 w TESCO konkursy
z BAM chyba tez jeszcze nie informowali ?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4166053 Napisano: 22.02.2011 08:36:31 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

agamaty napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

ja tam czekam na rozwiazanie BAM .... emotka


ty już masz tablet z rossmana, pozwól, że ja poczekam na BAM emotka


Otóż to! No to razem poczekajmy! emotka



3mam kciuki za Was i za siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4165878 Napisano: 22.02.2011 07:41:47 w TESCO konkursy
ja tam czekam na rozwiazanie BAM .... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4161792 Napisano: 21.02.2011 05:10:45 w Rossmann
agamaty napisał(a):

nikt od nas nic nie wygral? jakos nie widzę znajomych nazwisk... U mnie tez fajny tekst ale widać szału nie zrobił.




emotka emotka emotka emotka

mi sie udalo wygrac tablet...bedzie prezent dla syna na urodziny...strasznie chcialam wygrac i wyslalam dosyc krotki rymowany tekst- okolo 15-16 linijen po 5-6 slow i sie udalo emotka

to moja 2 wygrana na rossnecie - poprzednio byly to kosmetyki w konkursie noworocznym gdzie wszyscy wygrali praktycznie a teraz taka niespodzianka...ale sie ciesze emotka emotka

tak przegladalam ten dzial i weszlam od niechcenia w wyniki i jestem emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4149863 Napisano: 17.02.2011 01:51:37 w Połączenia nieodebrane
dzis o 8.50 niedebrane polaczenie z zastrzezonego...kto dzwonic mogl ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4145855 Napisano: 16.02.2011 12:00:41 w Wkurza mnie...
momentum worldwie- najgorsza agencja- odpisali ze nie przyznaja mi tych jeb***** nawigacji bo nie bylo mibil 1 na paragonie i tyle.....a to ze byla pieczatka sklepu i podpis to ich G**** obchodzi... ale nie powiadomili mnie o tym ze weryfikacja jest negatywna.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4142831 Napisano: 15.02.2011 11:50:25 w Inne mniejsze markety
awe napisał(a):

apropos rezerwy wlasnie zima w iner mi sie przyczlapala emotka



ja musialam odeslac im paragony ale na szczescie uznali...nie wiem czemu az tacy niewierzacy sa...;P Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4141812 Napisano: 14.02.2011 10:16:29 w Inne mniejsze markety
kochaniutka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

co do Białego Stołu, to jednak teraz już się w regulaminie asekurowali

7. Poinformowanie uczestników, którzy zostali wytypowani jako finaliści konkursu nastąpi telefonicznie lub drogą SMS w terminie do 10 dni od wytypowania finalistów. Następnie z grona finalistów zostaną wytypowani laureaci konkursu.


i uwaga - po raz pierwszy mogą chcą dowody do wglądu:

8... Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie przez uczestnika, któremu przyznano nagrodę kserokopii dowodu osobistego w celu weryfikacji jego danych. Kserokopie zostaną zniszczone niezwłocznie po odebraniu nagrody przez uczestnika.


Czyli moja interwencja coś dała emotka Radzę nie wyrzucać oryginał€w paragonów, ponieważ również poinformowałam ich o podrobkach/ przeróbkach jakie ludzie ślą zarowno mailowo jak i w oryginalej wersji. Poinformowano mnie, że weryfikacja na tym etapie jest bardzo dokładna, że mieli wiele sygnałówo takich poczynaniach, że mają nazwiska osób które wysyłają podróbki, w sensie wydrukowane, czekają na potwierdzenie. Mile widziane są maile z dokładnymi danymi (imieniem i nazwiskiem) osób, które podrabiają paragony. Również kupowanie parangów również premiuje odebraniem nagrody danej osobie. Więc jesli ktoś wygrał nagrodę w Waszym miescie, a sam potem poszukiwał paragonów bo mieszka 500 km dalej, to zachęcam do korespondencji.



zastanow sie czasem zanim cos napiszesz...

oni sa beznadziejni...wleka te konkursy w nieskonczonosc, pozniej bawia sie w finalistow, laureatow itp...az paragony blakna...

ja nie widze mozliwosci wydrukowania sobie paragonu- jesli bardzo chca to mozna w systemie sklepowym sprawdzic czy tego dnia o tej godzinie byla transakcja i to jes do wykonania jesli chca sie w cos takiego bawic, a skoro mam paragon- nawet jesli kupiony od kogos- to g*** moga mi zrobic bo fizycznie namacalnie go mam wiec nic im do tego jak go zdobylam.... Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4140702 Napisano: 14.02.2011 04:00:49 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

mia napisał(a):

No to jeszcze pytanie o paragon mam...
Mój jest akurat w świetnym stanie, tyle że brak tam słowa Vizir... emotka
Czy ktoś też tak ma?


Widzę, że nikt nie chce mi odpowiedzieć... emotka
Wszyscy maja Vizir na paragonie? I czy to mógł być dowolny Vizir, czy miał mieć jakieś określone parametry, bo z tego co pamiętam, to dowolny, ale w wolę się upewnić zanim z siebie łosia zrobię... emotka



byl dowolny vizir

ja na paragonie z leclerca mojego mam napisane ze vizir a najpiej do nich zadzwonic i zapytac i zrodla- mysle ze uznaja- przeciez nie masz wplywu na to co jest na kasie fiskalnej emotka
(chociaz w konku mobil1 bancom nie uznawal paragonow bez zapisu mobil- wiem z autopsji niestety)
Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4140571 Napisano: 14.02.2011 03:18:44 w Paragony
alaalex40 napisał(a):

a ma ktos moze z łódzkiego leclerca- jednak sie doczlapal sms o mozliwosci wygranej...


anuluje prosbe - jednak sie znalazl moj paragon- wyblakl co prawda troche ale jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4140563 Napisano: 14.02.2011 03:15:38 w Paragony
a ma ktos moze z łódzkiego leclerca- jednak sie doczlapal sms o mozliwosci wygranej... Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4140467 Napisano: 14.02.2011 02:47:56 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

mia napisał(a):

Jest sms!!! emotka emotka emotka


i u mnie jest
emotka


Może raczej postawmy pytanie u kogo nie ma? emotka


u mnie nie ma na razie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4139876 Napisano: 14.02.2011 11:19:53 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

mahuska napisał(a):

finaliści czy potencjalni laureaci:P emotka


no wlasnie ja uzylam słowa laureaci, a ta Pani mnie poprawiła na finaliści, więc nie wiem co to za różnica i jak to interpretować, dowiemy się jak dostaniemy smski.


pewnie tak jak z zima w intermarche0 dopoki sie nie odesle paragonu to jest sie potencjalnym laureatem/finalista- a jak bedzie wszystko ok z paragonem to dopiero jest sie laureatem..;)



no niekoniecznie chyba
bo na szuszarkę mnóstwo ludzi odesłało dane i paragony i z mokrą głową dalej chodzi emotka



ja np emotka

ale teraz juz chyba takich praktyk nie stosuja od tego feralnego konkursu always...pewnosci jednak nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#4139858 Napisano: 14.02.2011 11:16:03 w Inne mniejsze markety
kochaniutka napisał(a):

mahuska napisał(a):

finaliści czy potencjalni laureaci:P emotka


no wlasnie ja uzylam słowa laureaci, a ta Pani mnie poprawiła na finaliści, więc nie wiem co to za różnica i jak to interpretować, dowiemy się jak dostaniemy smski.


pewnie tak jak z zima w intermarche0 dopoki sie nie odesle paragonu to jest sie potencjalnym laureatem/finalista- a jak bedzie wszystko ok z paragonem to dopiero jest sie laureatem..;) Wyświetl w wątku >>
0 0