Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika luk1990

luk1990

#6450189 Napisano: 08.01.2018 15:40:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pralka Haier z Konkursu Surf w Lidlu:

https://www.e-kon...ta.html#.WlOCtt_iaM8

zgłoszenie z wczoraj ! emotka

Pierwsza wygrana w tym roku- oby więcej takich ! emotka Wyświetl w wątku >>

luk1990

#6448320 Napisano: 03.01.2018 15:02:30 w Zakupy na konkursy - usługi
paragon wawel itm sprzedam za 12z ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6448106 Napisano: 02.01.2018 22:09:32 w Zakupy na konkursy - usługi
Będę jutro na zakupach w:

-Lidlu- mogę kupić Surf

-Tesco i Hebe - konkurs Listerine

-Intermarche- konkurs Wawel

-Carrefour- konkurs Rexona

Mogę zahaczyć o jakiś inny market również;) Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6447977 Napisano: 02.01.2018 17:27:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
telefony milczą jak zaklęte ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6445374 Napisano: 22.12.2017 15:44:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anus napisał(a):

przyszłam tu sobie popłakać emotka

przyłączęsię niechętnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6444049 Napisano: 19.12.2017 17:02:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
FBdominika napisał(a):

Pusto. Moje tegoroczne marzenie o telefonie się nie spełniło...

podpinam się niestety emotka ((((((((( Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6443947 Napisano: 19.12.2017 13:05:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka  no i nie będzie ajfona ; Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6442607 Napisano: 15.12.2017 13:31:28 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Głupo z mojej strony ,że wysłałem Ci paragon kupiony od kogoś innego ale w życiu bym się nie spodziewał takiego cyrku-mam jednak nadzieję ,że superloser śmieci jeszcze nie wyniosła i znajdzie ten odpowiedni paragon- paragony kupiłem ,a więc są moją własnością ,a więc jako sprzedająca superloser jest objęta przepisami prawa- jeśli paragon się nie znajdzie to może stracę trochę czasu ale przypomni jej się ,że w internecie nikt nie jest anonimowy!

A na razue trzymam kciuki za polubowne załatwienie sprawy z jej strony,

Ja chciałam kupić paragon na abc to powiedziała że nie opłaca się kupwać 1 emotka

A u kogoś innego kupiłam stokrotka milka i osttaniego dnia papier mola i obie Panie bez problemu wysłały paragon do organizatora (nie wyrzuciły do kosza) zwłaszcza że jestem w ZEA i nie miałabym jak wysłac stąd emotka


Lukasz użył moich biletów, bez uprzedzenia.
Pomylka?  Dlaczego po wymianie nadal posiadał te kody? Nie były już jego. 

Dlaczego posiadałem te kody?
bo mam je zapisane w pliku- przy ponad 100 kodach niestety jak widać o pomyłkę  nietrudno-
nadal nie wiem ,czego nie rozumiesz- napisałaś ,że bilety wykorzystane to wysłałem Ci nowe?
ciekawe ,czy zostały przez Ciebie użyte

Pooprzednich kilka też użyłas
doładowanie też przyjęłaś-

w takim razie paragony za ktore zapłaciłem są moje i dzisiaj jestem po wizycie na komisariacie

Pan policjant był trochę zaskoczony sprawą i przyznał ,że się z czymś takim nie zetknął jeszcze ale obiecał ,że będzie traktowaćto poważnie i jeśli złoże oficjalne zawiadomienie to podejmą wszelkie stosowne kroki jak w przypadku oszustwa i działania na szkodę Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6442416 Napisano: 15.12.2017 00:23:02 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Głupo z mojej strony ,że wysłałem Ci paragon kupiony od kogoś innego ale w życiu bym się nie spodziewał takiego cyrku-mam jednak nadzieję ,że superloser śmieci jeszcze nie wyniosła i znajdzie ten odpowiedni paragon- paragony kupiłem ,a więc są moją własnością ,a więc jako sprzedająca superloser jest objęta przepisami prawa- jeśli paragon się nie znajdzie to może stracę trochę czasu ale przypomni jej się ,że w internecie nikt nie jest anonimowy!

A na razue trzymam kciuki za polubowne załatwienie sprawy z jej strony,

Wymieniłes kody do CinemaCity na paragony 22/11.

30/11 - sam sobie część kinowych kodów użyłeś, fajny był film "Miedzy nami góry"?

WKURZAJ sie Lukasz na siebie, ze najpierw sie wymieniasz a pozniej sam idziesz do kina - na moje bilety, bez mojej zgody.
I CHCESZ JESZCZE PARAGONY??? 
Zmieniłeś zasady UMOWY. Ty dokonałeś wyboru. 

W świetle prawa sam sie PRAWA  pozbyles, jak poszedles do kina na moje bilety.


Nie wiem jak mam do Ciebie jeszcze pisać- nastąpiła najzwyklejsza w świecie pomyłka- nigdy w życiu się nie pomyliłaś? no to gratuluję?
Kilka wcześniejszych wymian było okej- nie przyszło Ci do głowy zapytać czemu jest taka sytuacja?
Poza tym przeprosiłem i wysłałem nowe kody wywiązując się ostatecznie z umowy- także tak jak napissałem zakup został dokonany i przykro mi ,że doszło do mojej pomyłki ale teraz już tego nie zmienię-pomieszałem kody w pliku i użyłem te któe Ci wyslalem- ale to 2 kody-wczesniejsze 4 byly przeciez okej....
już pal licho moją nagrodę ale szkoda mi ,że rykoszetem obrywa edzia21- ale na pewno tak tej sprwy nie zostawię
jeśli nie wysłałaś moich paragonów to domagam się zwrotu użytych przez Ciebie kodów i zwrotu doładowania- przykro mi jeśli będę musiał wylądować przed świętami na policji ale trzeba przestrzegać zasad zwyczajnego życia społecznego- wystarczyło normalnie napisać ,a nie od razu wyzywać od oszustów.... Wyświetl w wątku >>

luk1990

#6442398 Napisano: 14.12.2017 23:10:29 w Wkurza mnie...
Głupo z mojej strony ,że wysłałem Ci paragon kupiony od kogoś innego ale w życiu bym się nie spodziewał takiego cyrku-mam jednak nadzieję ,że superloser śmieci jeszcze nie wyniosła i znajdzie ten odpowiedni paragon- paragony kupiłem ,a więc są moją własnością ,a więc jako sprzedająca superloser jest objęta przepisami prawa- jeśli paragon się nie znajdzie to może stracę trochę czasu ale przypomni jej się ,że w internecie nikt nie jest anonimowy!

A na razue trzymam kciuki za polubowne załatwienie sprawy z jej strony, Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

luk1990

#6442386 Napisano: 14.12.2017 22:39:37 w Wkurza mnie...
Nie tylko wkurza ale nawet emotka emotka emotka

Kupiłem na forum od użytkownika superloser paragony na kilka konkursów- umówiliśmy się na wymianę w postaci kodów do cinema city z mojej strony.
Wymian było kilka i za każdym razem wszystko było okej aż do pewnego czasu, kiedy to w kinie okazało się ,że kody,które wysłałem są wykorzystane.
Superloser zamiast wyjaśnić sprawę ze mną na pm zrobiła tu wielką aferę ,że jestem oszustem i obraziła się na cały świat

Przeprosiłem, bo nastąpiła pomyłka- gdybym chciał jej wysłać uzyte kody i oszukać to chyba przestałbynm się odzywać ,czy coś-a mi zależało na pozytywnym załatwieniu sprawy.
Poszedłem więc do kina aby sprawdzić kody,któe posiadam i wysłałem superloser dobre vouchery z przeprosinami

Cała istota problemu zaczyna sie w sytuacji,gdy wygrałem biżuterię w konkursie pantene w carrefour i poprosiłem superloser o odesłanie paragonu do organizatora- oburzyła się ,że musi iść na pocztę,stać w kolejce i wgl-ale przy sprzedaży paragonu to chyba jasne ,że albo wysyła się je od razu kupującemu,albo pozniej organizatorowi w razie wygranej-no bo innej opcji chyba nie ma?
Przesłałem zatem doładowanie konta 5zl w zamian za wysylke paragonu ale do tej pory superloser nie dała mi dowodu nadania

Ale pozniej pojawił się kolejny-większy problem
Paragon z konkursu milka w strokrotce przesłałem innej użytkowniczce- mi brakło siły i zapału,a ponieważ szkoda mi było żeby się zmarnował,a ktoś inny szukał to wysłałem numer i skan paragonu kupionego od superloser
Okazało ssię ,że dziewczyna wygrała na ten paragon nagrodę i poprosiłem superloser na pm kilkanascie razy o odeslanie nagrody do organizatora ale do tej pory zero odpowiedzi-
zastanawiam się na jakiej podstawie w jej umysle uroiło się ,że to ja jestem oszustem w tej całej sytuacji?
Superloser apeluję do Ciebie publicznie o odesłanie paragonów do oraganizatorów ,a jeśli nie to zwrot 6 biletów ,które za nie dostałaś oraz doładowania do telefonu

Mam nadzieję,że ten publicczny post skłoni Cię do pójścia po rozum do głowy,bo jako użytkownicczka z takim stażem chyba nie chceszm iećłaty oszustki?

Całą sprawę kieruję też do pionasa i mam nadzieję ,że nagrodzi Cię stosowną ilością punktów karnych! Wyświetl w wątku >>

luk1990

#6439099 Napisano: 08.12.2017 13:08:45 w moje dzisiejsze wygrane :)

luk1990

#6438881 Napisano: 07.12.2017 23:53:44 w Wkurza mnie...
Obronię się może skoro zostałem wywołany do tablicy:

-jeśli chodzi o vouchery do cinema to rzeczywiście pomieszałem kody otrzymane z Wawela i musiałem się pomylić wysyłając je na pw- przeprosiłem- jak sprawdzę w cinema pozostałe kody to poprawne na pewno odeślę tak jak to było uzgodnione-dostałeś superloser kilka kodów do kina wcześniej i wszystko było okej- tutaj wydarzył się wypadek z mojej strony niestety

-kwestia wysyłki paragonu też mnie dziwi- nigdy nie chciałem żebyś płacił za wysyłkę ze swojej kieszeni- od razu poprosiłem o numer konta do przelewu ,bądź telefonu do doładowania i takie doładowanie zrealizowałem- nie rozumiem więc tej burzy,która się rozpętała?? Kilkukrotnie tak dogadywałem się z osobami z forum i nie pomyślałem ,że ktoś chce jeszcze prowizję na wysyłkę na poczcie- może mój błąd bo nie zapytałem wcześniej

jeszcze raz przepraszam za pomieszane kody z kina ale nie było to na pewno celowe- jutro przejdę się do kina i wyślę 2 prawodłowe kody.

mam nadzieję ,że wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6438800 Napisano: 07.12.2017 20:42:50 w SZUKAM....
500926706

czy to telefon z jakas konkursowa informacja? Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6438795 Napisano: 07.12.2017 20:29:25 w Połączenia nieodebrane
500926706

czy to telefon z jakas konkursowa informacja? Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6437986 Napisano: 06.12.2017 17:05:09 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię bilety-kody do cienma city na paragony na aktualne konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6437667 Napisano: 06.12.2017 11:45:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ehhhhh Tymbarku....Gdzie ten Mikołaj się podział...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6436739 Napisano: 04.12.2017 14:06:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Złote kolczyki z Pantene w Carefour

i przed chwilą karta 100zł od nescafe! emotka Wyświetl w wątku >>

luk1990

#6436716 Napisano: 04.12.2017 13:27:16 w Informują
ziolko napisał(a):

lowmacp napisał(a):

Dzwoni Karlsbad, konkurs Pantene w Carrefour

dopisz z jakiego numeru

509997040 Wyświetl w wątku >>
0 0

luk1990

#6435578 Napisano: 01.12.2017 09:11:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

A Colian informował o wygranych czy tylko o przegranych? Bo mam 2 zgłoszenia, które nie dostały informacji o braku nagrody, czy mam się łudzić? emotka

u mnie też na jeden numer nic nie dotarło i się zastanawiam co to oznacza... Wyświetl w wątku >>
0 0