Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika annna84

annna84

#2179077 Napisano: 18.02.2009 10:32:41 w Wkurza mnie...
apoccalipsa napisał(a):

annna84 napisał(a):

Wkurzyły mnie INF na Stopklatce. Pisali, że ponad 200 nagród do wygrania, więc oczywistym mi się wydaje, że i zwycięzców będzie ponad 200. No to liczyłam, że jak tak dużo to może uda się coś trafić. A tu dziś miła niespodzianka. Nagród owszem ponad 200, ale rozdzielonych pomiędzy 30 osób. Szkoda, że nie pomiędzy dwie osoby emotka Moim zdaniem wprowadzili głosujących w błąd. Mogli napisać, że wylosują 30 zestawów nagród i byłoby ok, a nie tak robić złudną nadzieję emotka emotka emotka


co roku tak jest...


Nie wiem, bo pierwszy raz brałam udział, ale to strasznie nie w porządku tak wprowadzać w błąd. Normalnie, nawet gdyby wylosowali 200 osób i nie wygrałabym, to nie wkurzyłabym się tak, jak teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2179044 Napisano: 18.02.2009 10:17:10 w Wkurza mnie...
Wkurzyły mnie INF na Stopklatce. Pisali, że ponad 200 nagród do wygrania, więc oczywistym mi się wydaje, że i zwycięzców będzie ponad 200. No to liczyłam, że jak tak dużo to może uda się coś trafić. A tu dziś miła niespodzianka. Nagród owszem ponad 200, ale rozdzielonych pomiędzy 30 osób. Szkoda, że nie pomiędzy dwie osoby emotka Moim zdaniem wprowadzili głosujących w błąd. Mogli napisać, że wylosują 30 zestawów nagród i byłoby ok, a nie tak robić złudną nadzieję emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2175091 Napisano: 15.02.2009 10:01:01 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

l0ginka napisał(a):

annna84 napisał(a):

Wkurza mnie, że mi coś monitor świruje i obawiam się, że to początek końca jego żywota emotka


Niedwno mialam juz zamiar kupic nowy monitor ,bo obraz byl taki dziwnie teczowy ..na szczescie mily Pan sprzedawca poradzil mi , abym sprobowala rozmagnetyzowac.
Ostrzegl ,ze zatrzesie monitorem (dodam,ze to stary typ )..zatrzeslo i emotka
I na razie dziala .
Jesli masz taki ,sprobuj emotka



a jak się to robi? emotka
Ja też bym chciała potrząsnąć moim emotka


No właśnie, jak to się robi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2173885 Napisano: 14.02.2009 10:04:30 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że mi coś monitor świruje i obawiam się, że to początek końca jego żywota emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2165248 Napisano: 10.02.2009 06:19:57 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

mnie też wkurzają te amorki grrrr znalazłem ino jednego i to jeszcze jak kliknąłem na niego to pokazał mi się komunikat, że niestety się spóźniłem emotka .



Mnie też denerwują te amorki, bo jeszcze żadnego nie znalazłam. Chyba nie czaję tego konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2165239 Napisano: 10.02.2009 06:15:30 w Rossmann
emotka Trochę się zestresowałam tymi problemami z odbiorem. Ja dopiero w czwartek będę i mam nadzieję, że nie popatrzą na mnie jak na kosmitę i wydadzą aż 2 zestawy emotka

P.S. Odbierał już ktoś w Lublinie w Plazie? Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2164672 Napisano: 10.02.2009 01:14:21 w Wkurza mnie...
Każdy inaczej na to patrzy,ja nigdy słowa nie powiedziałam jak dziewczyny tłukły sie o Astora,leonowe papucie,nivea i inne.Nie rozumiem dlaczego jest taka afera o mini produkty?Nigdy m nie przeszkadzało,że ktoś bierze wiecej.A te klikane konkursy?Na Ftelli był w nocy taki kocioł,ze rano jak zobaczyłam punktacje to od razu stronke zamknęłam...To jest sprawiedliwe?Nie!Ludzie po prostu korzytaja-kto jak moze emotka

Chyba niewiele konkursów jest sprawiedliwych
i jest to głównie wina organizatorów, bo to oni pozwalają na to wszystko. Np. konkursy klikane. Przecież oni dobrze wiedzą, że nie wygra praca najlepsza, tylko ta, której autor skłoni najwięcej osób do zagłosowania. Powinni chociaż robić wstępną selekcję, wybrać ileś tam prac i dopiero poddać głosowaniu internautów.
W Rossnet to samo. Mogliby sprawdzać dane, jedna osoba dostałaby 1 prezent. W końcu to im powinno zależeć, żeby te zestawy trafiły do jak największej liczby osób. Ale skoro mają to gdzieś... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2164561 Napisano: 10.02.2009 12:32:02 w Wkurza mnie...
gocha542 napisał(a):

Mnie strasznie wkurza,ze jak ktos wygra wycieczke to mu ludziska gratuluja,jak dwie to jest Bogiem i farciarzem,jak samochód to mu stopy całuja...a jak ktos weźmie sobie 5 próbek zelu pod prysznic to pisza po co ci tyle? a kur... po to,zeby sie umyc emotka emotka emotka


Wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Jest różnica między szczęściem w losowaniu, a konkursami gdzie kto pierwszy ten lepszy. Trudno mieć do kogoś pretensje jeśli wygra dwie wycieczki. Najwyżej można mieć pretensje do losu, że jednym daje wszystko, a innym nic emotka Ale jak jest ograniczona liczba nagród do rozdania, i ktoś nie dostanie nawet jednego zestawu próbek, tylko dlatego, że ktoś inny wziął kilkadziesiąt, to chyba nie jest w porządku. Ja rozumiem kilka zestawów, ale to co się działo w przypadku Rossnet to szaleństwo emotka Wstydziłabym się sama przed sobą gdybym tak zaszalała, nie mówiąc już o odebraniu tego w sklepie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2162947 Napisano: 09.02.2009 06:16:35 w Wkurza mnie...
Wkurzyły mnie absurdalne zasady w konkursie Bounty. Rozumiem, że w przypadku w miarę wartościowej wygranej trzeba przesłać paragon. Ale jaki to ma sens gdy wygraną są 3 batony o wartości +- 4 zł? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2141023 Napisano: 30.01.2009 06:01:05 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że powinnam pisać pracę magisterską, a mi się nie chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2085251 Napisano: 09.01.2009 05:08:08 w Wkurza mnie...
nice napisał(a):

nice napisał(a):

wkurza mnie poczta emotka emotka
nadałam 22.12.2008 list polecony z oryginałem paragonu do Pepermint z konkursu Clear w Rossmann i jeszcze do dnia dzisiajszego nie dotarł. Pani napsiała mi to w e-mailu, że nagroda przepada (100 zł do Empiku). siet. emotka emotka



A może ktoś z Was ma doświadczenie z firmą Peppermint, bo może to oni mają jakiś bałagan i gdzieś u nich zawieruszył się mój list?
Jutro sobie do nich zadzwonię i postaram się to bardziej wyjaśnić. Teraz to i tak oryginału już nie mam. Niech sprawdzą jeszcze w dzienniku podawczym czy do nich nie dotarł ode mnie list.
Ale się wkurzyłam. emotka emotka



Skoro polecony to złóż reklamację na poczcie to się dowiesz czy i kiedy list dotarł. Najwyżej jak zaginął to dostaniesz odszkodowanie - to będzie trochę więcej niż 100 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0