Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika annna84

annna84

#2911191 Napisano: 04.12.2009 10:59:46 w Allegro.pl - bez linków
fantazja23 napisał(a):

to było za pobraniem i ubezpieczeniem,w dwie strony wychodzi prawie 40 zł.



Tylko niech Ci przypadkiem do reklamacji nie wyśle za pobraniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2911060 Napisano: 04.12.2009 10:21:55 w Allegro.pl - bez linków
fantazja23 napisał(a):

ale co w takiej sytuacji,jeśli ten telefon działał na 100 % przed wysyłką?
Udowodnić nie mam jak,ale czuję, że uszkodził się podczas wysyłki poczta polską,innej możliwości nie widzę.
Jestem bardzo zła, bo przyjdzie mi pokryć 40 zł za transport.

emotka


Na razie niech odeślę Ci telefon do reklamacji a Ty sprawdzisz czy faktycznie nie działa i wtedy podejmiesz decyzję czy uznać reklamację. Nie wiem czy dobrze zapakowałaś przesyłkę i czy gniazdo słuchawkowe mogło się uszkodzić podczas transportu. Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2911002 Napisano: 04.12.2009 10:06:10 w Allegro.pl - bez linków
ziolko napisał(a):

annna84 napisał(a):

ziolko napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

hej! chciałam zapytać co się robi w następującej sytuacji! Mąż sprzedał na allegro używany telefon komórkowy,który przed wysłaniem miał w 100 % sprawne gniazdo słuchawkowe. Po otrzymaniu przesyłki pewna pani pisze,że gniazdo nie działa i co w związku z tym proponuję? Jestem nowa na allegro i nie wiem co robić. Czy jeśli zgodzę się na odesłanie telefonu,muszę pokryć koszty transportu w obydwie strony? Bardzo proszę o pomoc!



jeśli towar jest niezgodny z opisem aukcji to koszt przesyłki ponosi nabywca a Ty zwracasz tylko koszty przedmiotu. Bo telefon wraca do Ciebie a przesyłkę realizowała firma z zewnątrzm czyli poczta.

wiem, że to dziwne, ale jest...

chyba, że się mylę emotka



Mylisz się. Jeśli towar jest niezgodny z opisem to sprzedawca oddaje wszystkie koszty: za przedmiot i obie przesyłki.



hmmm... to może to obowiązuje w przypadku, kiedy kupujący zwraca towar w ciągu 10 dni, ale towar musi być zapakowany fabrycznie i nie używany



Jeśli kupujący korzysta ze zwrotu w ciągu 10 dni to wtedy sprzedawca oddaje tylko za towar.
Jeśli przedmiot jest niezgodny z opisem to zwraca wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2910961 Napisano: 04.12.2009 09:56:31 w Allegro.pl - bez linków
ziolko napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

hej! chciałam zapytać co się robi w następującej sytuacji! Mąż sprzedał na allegro używany telefon komórkowy,który przed wysłaniem miał w 100 % sprawne gniazdo słuchawkowe. Po otrzymaniu przesyłki pewna pani pisze,że gniazdo nie działa i co w związku z tym proponuję? Jestem nowa na allegro i nie wiem co robić. Czy jeśli zgodzę się na odesłanie telefonu,muszę pokryć koszty transportu w obydwie strony? Bardzo proszę o pomoc!



jeśli towar jest niezgodny z opisem aukcji to koszt przesyłki ponosi nabywca a Ty zwracasz tylko koszty przedmiotu. Bo telefon wraca do Ciebie a przesyłkę realizowała firma z zewnątrzm czyli poczta.

wiem, że to dziwne, ale jest...

chyba, że się mylę emotka



Mylisz się. Jeśli towar jest niezgodny z opisem to sprzedawca oddaje wszystkie koszty: za przedmiot i obie przesyłki. Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2867456 Napisano: 20.11.2009 09:53:28 w Wkurza mnie...
grancias napisał(a):

Oj widzę, ze wiele osób denerwuje się na to co ja ...

I denerwuje mnie w dziale moje dzisiejsze wygrane, jak osoby komunikują ze coś wygrały, a później, gdy dostana nagrody do domu piszą ponownie to samo.



Akurat to uważam za bardzo przydatne. Jeśli np. wygrałam coś w jakimś konku, to dzięki temu wiem czy ktoś już dostał nagrodę, czy może tylko ja nie dostałam itp.

A w temacie wkurza mnie wiele rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2856969 Napisano: 17.11.2009 09:08:47 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

A mnie wkurza ciągła gadka o świńskiej grypie!
Już mam wrażenie, że mi ze złości świński ogonek wyrośnie. Niesłowność z wysyłaniem nagród mnie wkurza i brak czasu do grania. OOOO emotka


Mnie też wkurza to grypowe szaleństwo emotka Od samego słuchania można się rozchorować emotka To świństwo siać taki lęk w narodzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2755482 Napisano: 16.10.2009 10:30:39 w Wkurza mnie...
Wkur*** mnie ta strona, bo przez te badziewne reklamy zawiesza mi się średnio raz na minutę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2748182 Napisano: 14.10.2009 08:14:11 w Wkurza mnie...
I mnie wkurza to co widzę za oknem emotka To żart jakiś? Jeszcze nie widziałam takiego śniegu w połowie października. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2727224 Napisano: 07.10.2009 07:07:56 w Allegro.pl - bez linków
rafi323raf napisał(a):

czy kupując

Zapłać przez Płacę z Allegro

mogę zapłacić poprzez Mbank? bo nie widze w liście banków (po zakupie)tej pozycji



Nie można. Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2716514 Napisano: 05.10.2009 10:07:06 w Rossmann
Jak to jest z tymi kodami z Rossnetu. One dla każdego są takie same? Bo widzę, że siostra ma taki sam. To jaki w takim razie ma sens to, że tych kodów jest codziennie 1000?

I jeszcze jedno, te gazetki Skarb to gdzieś leżą i można sobie wziąć, czy to wydają przy kasie? Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2681964 Napisano: 22.09.2009 07:53:20 w Wkurza mnie...
brightwitch napisał(a):

toudikot napisał(a):

brightwitch napisał(a):

Że ciągle mam ochotę na słodycze emotka


moze w ciazy jestes? tez tak mialam...
emotka



Boże broń! To raczej z okazji przyjazdu cioci w czerwonym samochodzie emotka

A tak poza tym to wkurzyło mnie radio Zet, które nie doceniło mojej wspaniałej wypowiedzi wysłanej na konkurs Księżna emotka



A w Zetce to oni doceniają wypowiedzi, czy też losują bądź kto pierwszy ten lepszy? Tam wyniki są od razu po zakończeniu konkursu, a więc niemożliwe, żeby wybierali najlepsze odpowiedzi emotka Tym bardziej, że nagród jest bardzo dużo, więc na wybór potrzeba trochę czasu. W innych miejscach na wyniki czekałoby się nawet tygodniami, a oni chwilę po zakończeniu wiedzą, które wypowiedzi są najlepsze. To niemożliwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2667458 Napisano: 17.09.2009 02:29:06 w Allegro.pl - bez linków
krzyszu napisał(a):

Tylko największy problem jest w tym, że bonifikarta właściwie jest za darmo więc czy w przypadku wpisania w protokole reklamacyjnym bonifikarta To czy zwrócą mi te 40zł?



Jak jest za darmo skoro sprzedałeś ją za 40 zł. Oni nie wnikają w takie rzeczy. Ja jak ostatnio składałam reklamację to nie pisałam co było w środku, a w żądaniach wpisywałam odszkodowanie ustawowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2652685 Napisano: 12.09.2009 09:49:14 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie deszcz, bo mi pokrzyżował plany emotka
I wkurza mnie mój telefon. Wczoraj nic się z nim nie działo, a dziś połowa przycisków nie działa emotka Mam nadzieję, że samo przejdzie, bo co jakiś czas dziwne rzeczy się z nim dzieją i potem mu mija. Ale wkurza mnie, że teraz takie badziewia robią. Mój poprzedni tel działał bez żadnych awarii przez 7 lat, mimo, że w połowie użytkowania utopił się w wannie. A ten nie ma jeszcze dwóch i już ledwie zipie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2586065 Napisano: 19.08.2009 08:48:33 w Wkurza mnie...
potworkaa napisał(a):

swibek napisał(a):

potworkaa napisał(a):

a ja wlasnie dostalam list, ze mnie moga odprowadzic podatku od laptopa wygranego z Plusa bo nie maja mojego numeru NIP..tylko nie wiem jak go miałam podać skoro go nie posiadam emotka nie jest mi potrzebny i nie bede teraz biegała po urzedach dla ich zachcianek...wyjezdzam za granice i co teraz?lot mam przekladac? emotka i jeszcze strasza, ze mnie ta kwota obicaza emotka


jeśli w regulaminie była mowa o tym, że musisz mieć NIP to ty zawaliłaś sprawę.. napisz do nich, że prosisz o przedłużenie terminu i doślesz NIP, a szybciutko złóż wniosek w urzedzie albo pocztą druczek wyślij.. on nie boli a czasem może się przydać.. emotka dostaniesz go szybciutko..


właśnie zaraz sprwadzę czy coś o tym było w regulaminie..wiem, że nie boli emotka ale wkurza mnie to, że mówią o tym dopiero teraz i jeszcze mam ich błagać żeby poczekali..i mieć to na głowie jak mam tysiac innych spraw...



Nie musi być o tym w regulaminie. Oczywiste jest, że jeśli od nagrody odprowadzany jest podatek to musisz mieć NIP. Jak inaczej mają odprowadzić za Ciebie podatek skoro nie figurujesz w Urzędzie Skarbowym? Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2543069 Napisano: 03.08.2009 09:46:40 w Wkurza mnie...
misia89p napisał(a):

tak moim zdaniem to nie jest uczciwe, skoro jest tygodniowa rozrywka to powinno się starać od poczaku, a nie w ostatni dzień,
samantha22 perfidnie nie zostało napisane, ale widać jaką miarką wy oceniacie ludzi...



emotka emotka emotka emotka emotka Może jak ochłoniesz po porażce to zastanów się nad znaczeniem słowa uczciwość. Piszesz, że przez cały tydzień zbierałaś i prosiłaś o głosy. To jest uczciwie? Uczciwie to by chyba było dodać pracę i wygrać jeśli ludzie ją wybiorą, dlatego że im się podoba, a nie, dlatego że prosiłaś znajomych o głosy albo wymieniłaś klik za klik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2533428 Napisano: 30.07.2009 10:41:25 w Rossmann
A ja ich chyba zapytam czy mnie umieścili na jakiejś czarnej liście i dlaczego emotka Gdzie indziej często wygrywam w opisówkach, np. na Interii co chwila, mimo że tam jest tylko po kilka nagród. A tu choćby milion dawali to się nie załapię emotka Chyba sobie daruję te ich konki i skupię się na tych gdzie jest jedna nagroda do wygrania, tam przynajmniej jest jakas szansa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2503545 Napisano: 17.07.2009 09:43:20 w Wkurza mnie...
lizzie napisał(a):

pola731 napisał(a):

pepsi mnie wkurzyło emotka
kupiłam zapasik i co?



A jak mnie to wkurza emotka emotka emotka
Cały karton korków w domu, chyba idę się upić emotka



Też się wkurzyłam emotka Doładowania mi się zachciało zamiast zbierać kody z coca-coli emotka ehhh......... Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2494081 Napisano: 13.07.2009 07:07:22 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie inteligentni wykładowcy. U siostry jest taki, który po egzaminie wybiera sobie 2 studentów żeby sprawdzili prace, bo jemu się nie chce. emotka Egzamin to test wielokrotnego wyboru, w którym sprawdzający bez problemu mogą dopisać sobie i ulubionym kolegom prawidłowe odpowiedzi. Ponoć u tego gościa są bardzo trudne i podchwytliwe pytania i sama nauka nie gwarantuje sukcesu. Jeśli więc ktoś przyjaźni się z odpowiednimi osobami to ma egzamin z głowy, a jeśli nie, czeka wrzesień. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2458300 Napisano: 25.06.2009 07:39:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czyli chyba powinnam się zdołować tą wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

annna84

#2458169 Napisano: 25.06.2009 06:35:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
koza18 napisał(a):

dziwi mnie wybór niektórych zwycięskich prac z Winterfresh, bo z tego co pamiętam to zdjęcia miały być na temat Jak spędziło się MDZ ( czy coś podobnego) a tam zdjęcie np kotka czy kaczuszek ( zdjęcia śliczne, ale czy na temat ?)



No chyba na temat, bo np. ktoś spędził MDZ robiąc zdjęcia kaczuszkom, zbliżał się z przyrodą itp. Ja przed wysłaniem zdjęć też się zastanawiałam czy jeśli wyślę zdjęcie kotków to będzie na temat. Wysłałam więc i swoje i zwierzątek, i wygrało to ze zwierzątkami. Widocznie one zbliżały się ładniej niż ja z moim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0