Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jkkp

jkkp

#6742994 Napisano: 10.11.2020 09:26:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś jeszcze czeka na zestaw Bacardi? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6698726 Napisano: 23.04.2020 12:10:25 w Wkurza mnie...
Nie wiem czy Was pocieszę, wiek 17-19 lat od czasu do czasu zdarzają się ludzkie odzywki i rozmowy na poziomie, ale to podkreślam tylko czasami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6697788 Napisano: 20.04.2020 09:59:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wawel Loteria - Carrefour - PP polecony Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6692665 Napisano: 26.03.2020 14:11:47 w Wkurza mnie...
jkkp napisał(a):

Tyle trąbi się w telewizji o osobach wracających z zagranicy i ich podaniu kwarantannie, a w praktyce wygląda to tak.
Dzwoni szwagierka, że sąsiad wrócił dziś rano z Niemiec (kierowca), no ale już ok 11:30 wsiadł sobie do samochodu i gdzieś pojechał. Zadzwoniła do sanepidu, a oni że ma dzwonić na policję... no to dzwoni na policję, a oni informują że ma powiadomić sanepid  emotka . Nie maja zgłoszenia o tym że wrócił z Niemiec, ewentualnie jutro może dotrze do nich taka informacja, a bez tego nic nie mogą zrobić  emotka . To ja się pytam co tu się do groma dzieje??? 

zrobię małe sprostowanie, bo już wiemy więcej emotka 1,5 tygodnia temu wyjechał na budowę do Niemiec swoim samochodem. Panie z sanepidu twierdzą, że musiał podać zmyślone dane na granicy ponieważ nie istnieje w bazie osób zgłoszonych do kwarantanny, a to się wiąże z tym że nic mu nie można zrobić. Parodia.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

jkkp

#6692641 Napisano: 26.03.2020 13:27:29 w Wkurza mnie...
Tyle trąbi się w telewizji o osobach wracających z zagranicy i ich podaniu kwarantannie, a w praktyce wygląda to tak.
Dzwoni szwagierka, że sąsiad wrócił dziś rano z Niemiec (kierowca), no ale już ok 11:30 wsiadł sobie do samochodu i gdzieś pojechał. Zadzwoniła do sanepidu, a oni że ma dzwonić na policję... no to dzwoni na policję, a oni informują że ma powiadomić sanepid emotka . Nie maja zgłoszenia o tym że wrócił z Niemiec, ewentualnie jutro może dotrze do nich taka informacja, a bez tego nic nie mogą zrobić emotka . To ja się pytam co tu się do groma dzieje???  Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6683382 Napisano: 16.02.2020 23:21:26 w Pożegnanie Amif
wpłaciłam i dziękuję Wszystkim za taką możliwośćemotka Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

jkkp

#6676432 Napisano: 23.01.2020 12:05:18 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

alea napisał(a):

kreatia napisał(a):

alea napisał(a):

kreatia napisał(a):

niunia-k napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kreatia napisał(a):

ja z Wami! emotka  niestety mojego pierwszego konta już nie ma, ale zarejestrowałam się dokładnie 5 września 2006 roku emotka

zaczynam czuć się tu staro emotka w czerwcu stuknie 15 lat jak się tu zarejestrowałam...

To mnie wkurza że ja zaczynam się czuć staro , e nie czekajcie ja jestem stara emotka emotka emotka

konkursowe babunie emotka  staż konkursowania dłuższy, niż pracy  emotka emotka

Dołączam do babć konkursowych 9 lutego mija 14 lat jak jestem na forum, wkurza mnie za ten czas tak szybko leci emotka   

Babciu, i tylko jeden post? emotka artretyzm dokucza? emotka

Czystki zrobiłam emotka , teraz lepiej czytać niż pisać. Kiedyś forum tętniło innym życiem. Wkurza mnie to, że te czasy juz nie wrócą emotka   

Może by tak na tę okoliczność zrobić zlot czternastkowych forumowiczów emotka

W tym roku 16 lat na forum mi pyknie i chyba jedna z nielicznych posiadam swoje konto od początku, żal mi tamtych dawnych czasów i tego co wtedy to forum wnosiło dla Nas wszystkich emotka . Aż mi się łezka zakręciła na myśl o początkach forum, fajnie było.... tak z sercem.... Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6664130 Napisano: 05.12.2019 19:37:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

jkkp napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

anula81 napisał(a):

ludziki czy nadawca advant Sławomir UPS to będzie Heineken już szedł?

Tak

a jak powiadamiają o wysyłce, sms czy @?

SMS właśnie emotka

dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6664116 Napisano: 05.12.2019 18:56:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena_g napisał(a):

anula81 napisał(a):

ludziki czy nadawca advant Sławomir UPS to będzie Heineken już szedł?

Tak

a jak powiadamiają o wysyłce, sms czy @? Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6600444 Napisano: 16.05.2019 13:31:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

czy w tym biedronkowym danio... jak wpisuję kod i jest info, że niepoprawny to o co chodzi? emotka  help!

kod bez kresek trzeba wpisać  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6600369 Napisano: 16.05.2019 11:14:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
azaflora napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Do każdego kodu jest przypisana nagroda lub nie.Pierwszego dnia było dużo wygranych kart, chyba na zachętę emotka . Konkurs będzie jeszcze dość długo trwał, więc każdy ma szanse na otrzymanie "szczęśliwego" kodu i konkursowicz, i "mugol"

Skad masz informacje, ze do danego kodu, ktory sie wydrukowal, jest z gory przypisana nagroda? Chodzi ci o to, ze zasada taka jak w loyd lub raffaello?


No właśnie. To nie są po prostu bramki?

https://www.e-konkursy.info/forum/dyskusje-o-innych-konkursach-bez-klikow/strona/5604     
post był edytowany
"Napiszę to jako rodzaj FAQ, choć zaraz zginie w pomroce postów. 

Kod jest przypisywany do nagrody w momencie wpisania go i kliknięcia "gotowe". Po kliknięciu "gotowe" system już wie, czy wygrałaś, czy nie. Ty jeszcze tego nie wiesz - animacja Cię o tym poinformuje. 

Może i regulamin o tym świadczy, ale chyba coś w takim razie było nie tak, że pierwszego dnia było tak dużo kart, drugiego dużo serków się trafiało, a teraz trafienie nawet serka to już wyższa szkoła jazdy emotka Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6581344 Napisano: 18.03.2019 07:55:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

Mam paragon z coca cola z 15.03, czy moge z nim wziac udzial w aktualnym etapie? Czy musi byc zakup w etapie trwania loterii?

możesz wziąć  udział w każdym etapie po zakupie produktu Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6578375 Napisano: 08.03.2019 10:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

mariolakal napisał(a):

violka88 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mia napisał(a):

dysia napisał(a):

Kupiłam wczoraj plastry do przyklejania Duck
nagrody nie wygrałam,
6,79  w plecy
a w kiblu nawet piany nie zrobiło emotka

A czy to nie jest tak, że losują te zgłoszenia do końca loterii? Tak jak było poprzednio?

Też tak myślałam, ale wysłałam wczoraj zgłoszenie i zwrotka była taka: " Witaj, dziękujemy za udział w loterii „Wielkie sprzątanie”. 
Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane i weźmie udział w losowaniu nagród dziennych,
które odbędzie się w najbliższym dniu roboczym oraz w losowaniu finałowym, które zostanie przeprowadzone w dn. 26.04.2019 r.", 
więc sama nie wiem, co oznacza "w najbliższym dniu roboczym"...  emotka

ale wylosowane numery paragonów są z dni wcześniejszych, nie tylko z ostatniego dnia...  więc może będzie tak jak poprzednie lata, że codziennie będą brać udział.
Ja również wczoraj wysłałam zgłoszenie - dziś NIC nie wygrałam, ale mam nadzieję, że w najbliższych dniach jeszcze ten paragon wylosują.....

Owszem, ale na liście nagrodzonych jest data wystawienia paragonu, a przecież można zrobić zakupy 4 marca, a wysłać zgłoszenie np. 6 marca...  emotka

Tak swoją drogą to uważajcie co macie na paragonie, komisja jakoś wyjątkowo nadgorliwa jest...GLD Aerozol Magic z C4, czyli ze sklepu typu nie buda, to dla nich nie jest wystarczający opis...Mi ręce dziś opadły,ale się nie dam!

Odpisz do nich jeszcze raz @, zaznacz że produkt Glade jest pełnowartościowym produktem i bierze udział w tej loterii, załącz zdjęcie produktu.
Jest szansa, że tyle edycji robili i myśleli że glade tu nie wchodzi ( uwierz nie raz wywalczyłam nagrodę, bo organizatorzy nie znają swojego regulaminu) Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

jkkp

#6574596 Napisano: 25.02.2019 10:06:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka bez słów, bo ich brak na to co jest ostatnio.... Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6570403 Napisano: 11.02.2019 11:01:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

moskala22 napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

Agnes napisał(a):

katrin1 napisał(a):

29 stycznia wygrałam bluzę Oreo, nie ma mojego imienia i kodu na liście nagród z tego dnia, dane odesłałam formularzem w regulaminowym czasie,  czy ktoś ma podobnie?

mnie tez nie ma

Mnie z 4 lutego też nie ma emotka  

mnie nie ma 2 lutego
i co w tej sytuacji?

Za to moje imię jest w dobrym dniu, ale kod zupełnie inny, więc być może też mnie jednak nie ma.

to pewnie zły kod sprawdzasz, trzeba sprawdzić kod nie z wygranej, ale ten co się dane odsyłało emotka Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6563569 Napisano: 14.01.2019 16:34:48 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

jkkp napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

na prawdę się dziś wkurrrrrzyłem... masakra z Prezydentem Gdańska. I niestety zło wygrywa dalej bo Owsiak podał się do dymisji z prowadzenia WOŚP. Tak jak Gdańsk to Ludzie w tym mocnym akcentem Paweł Adamowicz to jeszcze w wyniku tego zła osoba która jest WOŚPem rezygnuje. ech 

weszłam na forum by to samo napisać, napisałaś to co miliony Polaków teraz myślą, a szlak mnie trafia, że rząd wygrał, od lat walczył z Owsiakiem i teraz mogą ogłosić zwycięstwo  emotka

Ta niewyobrażalna tragedia to chyba ostatni moment, by każdy z nas się na chwilę zatrzymał, żebyśmy się nie nakręcali, żeby już nie było "my", "oni", "rząd" itp. Odpowiadanie agresją (choćby słowną) na agresję do niczego dobrego nas nie doprowadzi. Już za daleko to zaszło... Popieram WOŚP całym sercem, kocham Jurka Owsiaka, ale kiedy czytam, że "mogą ogłosić zwycięstwo" przechodzą mnie dreszcze...

 gdzie wojsko, policja i strażacy, którzy ramię w ramie stali latami przy Orkiestrze, nawet gdyby ktoś miał tak niepoważne pomysły by zaatakować, to czuł respekt i do głowy by nie przyszło rzucać się z nożem na scenie.  Ta tragedia nie powinna mieć miejsca, w tak pięknym dniu. Zamiast radości, mamy rozpacz, rozgoryczenie i żal Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6563563 Napisano: 14.01.2019 16:03:06 w Wkurza mnie...
tadziuuu napisał(a):

na prawdę się dziś wkurrrrrzyłem... masakra z Prezydentem Gdańska. I niestety zło wygrywa dalej bo Owsiak podał się do dymisji z prowadzenia WOŚP. Tak jak Gdańsk to Ludzie w tym mocnym akcentem Paweł Adamowicz to jeszcze w wyniku tego zła osoba która jest WOŚPem rezygnuje. ech 

weszłam na forum by to samo napisać, napisałeś to co miliony Polaków teraz myślą, a szlak mnie trafia, że rząd wygrał, od lat walczył z Owsiakiem i teraz mogą ogłosić zwycięstwo emotka Wyświetl w wątku >>
2 alan84, nkba 0

jkkp

#6554203 Napisano: 06.12.2018 16:49:07 w Wkurza mnie...
dostałam sms dziś z Ferrero że pieniądze już doładowane na karcie, ale co z tego jak się loguję i sprawdzam saldo karty a tam 0000  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jkkp

#6547947 Napisano: 16.11.2018 11:37:35 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

bubba napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Znajoma znalazła telefon na parkingu przed sklepem. Zabrała go do domu, aby nikt go nie ukradł ani nie przejechał. Miała odnieść go na komisariat, w między czasie zadzwonił numer, który wyświetlał się jako "tata". Koleżanka nie umiała odebrać telefonu, więc oddzwoniła na wyświetlający się numer z informacją, że znalazła telefon i gdzie można go odebrać. I wiecie co... żadnego dziękuję... tylko jeszcze dostała ochrzan od ojca dzieciaka, który zgubił ten telefon. Groził jej, że za 2 minuty będzie z policją u niej w domu, bo na telefonie jest jakaś opcja płatności, itp... Zero wdzięczności. A przecież ktoś mógł ten telefon ukraść albo przejechać. Leżał na parkingu, w miejscu, przez które co chwilę kręcą się samochody. Dobrze, że to było wcześnie rano i jeszcze pustki pod sklepem. Dla mnie to totalny brak kultury. Obwiniać kogoś za to, że dziecko zgubiło telefon... Ma szczęście, że koleżanka taka ugodowa. Ja to bym po takich słowa od razu podała mu adres komisariatu i tam zaniosła telefon. Żeby sobie z wszystkimi papierami udowadniał, że to jego.

Ja kilka lat temu miałam podobną sytuację. W kinie na fotelu znalazłam telefon. Po seansie zadzwoniłam pod numer od którego było najwięcej smsów (był od podpisany jako dziubek czy coś podobnego) . Odebrała jakaś niunia i z mordą na mnie jakim prawem ja mam telefon jej faceta i  czy to teraz ze mną on się puszcza emotka . Rozłączyłam się i miałam ochotę go wyrzucic ale pożniej oddzwinił właściciel i bardzo przepraszał. Po odbiór przyjechali obydwoje. Niektórzy to mają naprawdę smutne życie. 

emotka  dlatego ja chociaż bardzo chcą... to coraz częściej boję się pomóc i zrobić coś dobrego, bo jeszcze nieprzyjemności można sobie narobić przez to. A szkoda, że niektórzy nie potrafią zwykłego "dziękuję" powiedzieć.

Ja znalazłam telefon przy rzece w parku, natychmiast oddzwoniłam do numeru który dobijał się kilkanaście razy (mama), kobieta prawie płakała przez słuchawkę, bo do dziecka nie mogła się dodzwonić, a była w pracy. Natychmiast poprosiłam ja by jakaś koleżanka ( sąsiadka) poszła do jej mieszkania upewnić się czy jej dziecko jest w domu. Po jakiś 15 minutach oddzwoniła do mnie z podziękowaniem, że mała jest w domu i płacze bo zgubiła telefon. Kobieta wieczorem podjechała do mnie z bombonierką i kawą. Bardzo dziękowała, że tak to się wszystko tylko skończyło ( między czasie porozmawialiśmy na temat telefonu na abonament dla 9 letniego dziecka). Nie wszyscy są źli  emotka Wyświetl w wątku >>

jkkp

#6525112 Napisano: 03.09.2018 16:38:39 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że patrzę na temat informują... a tam wywody na temat wygranej. Pogratulujcie dziewczynie i tyle.... Wyjaśnię sytuację, dostała sms o wygranej (rezerwa), myślała że to rezerwa do głównej nagrody, a nie nagroda emotka . Zadzwoniła do agencji i powiadomili ją o tym że nagroda jest jej  i tyle.... Po co te wywody, domysły i dziwne 
pisanie. Gratuluję!!! piękna wygrana emotka Wyświetl w wątku >>