Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4448742 Napisano: 15.06.2011 08:19:10 w Wkurza mnie...
i moja alergia tez mnie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4448737 Napisano: 15.06.2011 08:18:25 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza, ze ciagle sie spozniam na kody z coli w temacie 'oddam za darmo'. zawsze ktos jest szybszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4445712 Napisano: 14.06.2011 10:27:10 w Wkurza mnie...
sonata napisał(a):

postscript napisał(a):

a mnie wkurza, ze od paru dni codziennie musze przekazywac takie informacje:
http://td-24.pl/w...k-na-krajowej-osemce

sam mialem na tej drodze wypadek pol roku temu i teraz jestem wyczulony na wszystko, co sie tam dzieje. ale ostatni tydzien to seria smiertelnych wypadkow... emotka



Doskonale rozumiem. Bardzo często jeżdżę właśnie ósemką z Wrocławia w okolice Łodzi. 200 km to koszmar dalej droga jest dwupasmowa i wtedy mogę odetchnąć z ulgą.



ja w ogole nie wiem, co nie tak jest z ta droga. sam wylecialem z jezdni jadac 60 km/h, na suchej jezdni i lekkim luku! do wojewodztwa wiele takich zgloszen trafialo, bo podobno jest to wina jakiegos zlego wyprofilowania. nie znam sie na tym. w zyciu nie zdarzyl mi sie tak glupi wypadek.
no a teraz te smiertelne, jeden za drugim Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4445626 Napisano: 14.06.2011 10:05:15 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza, ze od paru dni codziennie musze przekazywac takie informacje:
http://td-24.pl/w...k-na-krajowej-osemce

sam mialem na tej drodze wypadek pol roku temu i teraz jestem wyczulony na wszystko, co sie tam dzieje. ale ostatni tydzien to seria smiertelnych wypadkow... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4436286 Napisano: 10.06.2011 10:35:32 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

Temat Moniki U. był już wałkowany tysiąc razy i do niczego nie prowadzi. Wygrywa to wygrywa, jej sprawa, każdy na tym forum coś wygrywa w większych lub mniejszych ilościach. Jak się komuś to nie podoba, to trudno, raczej tego nie zmienimy.Wątpię, żeby Monika przestała brać udział w konkursach, bo mamy jakieś zastrzeżenia. Dajmy już spokój. Lepiej się po wkurzajmy na tego kogoś, kto jest tak głupio mądry i pisze takie bzdety do organizatorów i jeszcze się podpisuje czyimiś danymi.
Generalnie jest mi wstyd, że moje nazwisko widnieje pod takim donosem, który mógł napisać uczeń gimnazjum.



jesli ktos wygrywa po kilka samochodow rocznie, to wiedz, ze COŚ SIÊ DZIEJE! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4436010 Napisano: 10.06.2011 09:47:35 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

postscript napisał(a):

ewaewa napisał(a):

ok, wygooglowałam sobie info o Pani MU i zobaczyłam więcej niż się spodziewałam emotka mam tu na myśli zdjęcie z kąpieli i wystrój swojego domu emotka



lol, faktycznie zdjecie z wanny!



Aż z ciekawości wpisałem sobie imię i nazwisko moniau w googlach i google dało ciekawe sugestie: http://www.fotosi...?id=24731dea147e9dbc
To chyba świadczy o tym jaka moniau jest znana emotka



hehe to samo mialem, jak wpisywalem. az sie zdziwilem Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4435922 Napisano: 10.06.2011 09:04:29 w Wkurza mnie...
ewaewa napisał(a):

ok, wygooglowałam sobie info o Pani MU i zobaczyłam więcej niż się spodziewałam emotka mam tu na myśli zdjęcie z kąpieli i wystrój swojego domu emotka



lol, faktycznie zdjecie z wanny! Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4435861 Napisano: 10.06.2011 08:43:56 w Oddam za darmo
leiradna napisał(a):

leiradna napisał(a):

Witam!
Poszukuję kodów kreskowych z hologramem albo z kodem 2d (po prostu chodzi o kody) z opakowań firm OLIMP i BIOGENIX. Są to różnego rodzaju odżywki, spalacze dla Pań, magnezy, witaminy, skrzypy itp...

Proszę o PW, odwdzięcząę się, jak tylko będę mógł (rejestracje, klikanie, może ja mam jakieś kody itp)
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka




WTF??? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4427928 Napisano: 08.06.2011 01:43:23 w Giełda Kodów ; )
zostala mi jeszcze jedna nakretka pepsi. na wymiane za wieksza liczbe kodow z zapunktowani Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4427700 Napisano: 08.06.2011 12:38:37 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

postscript napisał(a):

fryteczka napisał(a):

zamow sobie rozmiar XL i bedzie koszula nocna emotka emotka



jak bedziecie w takich rzeczach spac, to zaden facet sie do was nie zblizy emotka


Dajesz mi na to gwarancję??Zamawiam 356 na kazdy dzien w roku:P emotka


Za późno delfinka101, bo koszulki rozeszły się jak świeże bułeczki z jogurtem tak napisano na stronie z koszulkami. A i ja chętnie zamówiłabym większą ilość skoro facet twierdzi, że małżonkowie dadzą nam spokój emotka



hehe, jeszcze skarpetki zalozcie do spania, to mezowie pojda spac na kanape emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4427551 Napisano: 08.06.2011 11:57:24 w Wkurza mnie...
fryteczka napisał(a):

zamow sobie rozmiar XL i bedzie koszula nocna emotka emotka



jak bedziecie w takich rzeczach spac, to zaden facet sie do was nie zblizy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4427244 Napisano: 08.06.2011 10:52:42 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

dzikanimfa napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

wkurza mnie sesja ! a konkretnie egzamin z filozofii emotka prawie tysiąc stron materiałów, nie rozumiem ani zdania emotka

ja filozofie zdałam na trójeczkę emotka

mnie wkurza literatura ...


to się cieszcie,że Prawa Cywilnego nie macie emotka



mialem jedno i drugie na studiach. do egzaminu z filozofii specjalnie wzialem wolne, a potem i tak Nietzschego wylosowalem, wiec mozna bylo rzezbic do woli.
a z prawa u nas albo sie mialo 3, albo egzamin poprawkowy. pozdrawiam serdecznie mojego dawnego wykladowce, a dzis juz rektora uniwerka
Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4426626 Napisano: 08.06.2011 08:10:00 w Pomocy!!!!
zarania napisał(a):

Mam małą a zarazem wielką prośbę - jeśli ktoś ma nadmiar weny i mógłby ułożyć mi rymowaną odp. na pytanie Jaka jest ulubiona zabawa Twojego dziecka (sms zaczyna się od słów Ulubiona zabawa...) będę wdzięczna, a po wygranej nawet zapłacę doładowaniem. Bardzo mi zależy na nagrodzie dla córeczki, a rymy do tego hasła nie przychodzą mi do głowy. emotka



prosze bardzo:
ulubiona zabawa - alkohol i trawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4425340 Napisano: 07.06.2011 06:48:51 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

lucja napisał(a):

Wkurza mnie i empik i ten kod z Pawełka emotka

zakupiłam klocki lego za 92,99 zł i wykorzystując kod za 100 zł, mam dopłacic 2 grosze!

Nie wiem jaki oni to liczą emotka

Może ktoś mi to wyjaśnić? Mam jeszcze jeden kod do wykorzystania a nie chcę dopłacać do interesu emotka Chćby nawet 2 grosze emotka


ale bardziej mnie wkurzyła babka u której odbierałam ktora z sarkastycznym uśmiechem powiedziała ,,Takim co za takie zakupy placą 2gr to dobrze''
miałam to samo, totalnie nie jarzę tej metody emotka emotka



moze w tej stowce jakas kwota jest podatkiem? nie bylo drobnego druczku? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4425265 Napisano: 07.06.2011 06:17:30 w Wkurza mnie...
kochaniutka napisał(a):

Wkurzają mnie co poniektórzy ludzie na tym forum emotka

Pochwalisz się nagrodą z konkursu któego nie ma w bazie, to zaraz wszyscy się rzucają z pazurami na Ciebie.

Dodasz konkurs do bazy, to z kolei dostajesz pw z wyzwiskami, że komuś przysporzyłaś konkurencji.

Chyba faktycznie nie ma sensu nic dodawać tutaj na forum i najlepiej nie chwalić się wygranymi, to wtedy ma się święty spokój, bo i tak nikt nie powie słowa dziękuję, więc po co? Żeby mnie obrażano później? To ja dziękuję za taką współpracę.

emotka emotka emotka



ignoruj takie osoby. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4425109 Napisano: 07.06.2011 05:29:04 w Oddam za darmo
szekelka napisał(a):

NMXWFMHXPE4H9FKF, K7K94NERMNNKEXHA, RJJM3E6MWHLL3ELM

emotka



za drugi dziekuje emotka . pierwszy chyba niepoprawny Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4424395 Napisano: 07.06.2011 01:20:39 w Wkurza mnie...
madzia34 napisał(a):

ja mam toshiba satelitte



tez mam tośkę satelitę - od 5 lat, baterii nigdy nie wyciagalem, a jak pracuje bez kabla to trzyma prawie dwie godziny.

wystarczylo przeczytac instrukcje przed pierwszym uzyciem Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4422984 Napisano: 07.06.2011 06:30:00 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

ewaewa: nie można posługiwać się cudzym dowodem emotka
Jak to nie jest list sądowy, nie ma adnotacji, że do rąk własnych, przesyłka nie jest wartościowa, adres się zgadza, powinni wydać emotka
Jak nie wydadzą, to i listonosz by raczej nie zostawił emotka



wydadza, ale przy podpisywaniu sie na odbiorze wpisuje sie stopien pokrewienstwa. tyle im wystarcza. moja siostra zmienila juz nazwisko, ale czesc dokumentow z pracy przychodzi jeszcze na stary adres i czasem jej odbieram. pokazuje swoj dowod i przy podpisie w nawiasie musze wpisac, ze jestem jej bratem. Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4422232 Napisano: 06.06.2011 05:53:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
elhad napisał(a):

marionzzz napisał(a):

joan napisał(a):

jenny21 napisał(a):

Czy wygralyscie cos kiedykolwiek na gazeta.pl? Obojetnie czy to portal wysokie obcasy czy o gotowaniu czy filmowy? Jakoś nigdy nic nie udalo mi sie tam ustrzelic...


Grałam u nich w 2 konkursach, wygrałam 1. To bardzo popularne portale, gra tam pewnie sporo osób niezwiązanych zwykle z konkursami...



ja też tam wygrałam parę razy-raz zabawki za ponad 300 zł


Mnie kilka razy się udało- co było miłym zaskoczeniem.



czyzbym tylko ja, choc czytam ich regularnie i czesto biore udzial w ich konakach, nic tam nigdy nie wygral? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4420700 Napisano: 06.06.2011 08:42:35 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

a co powiecie na to , że mam sąsiada , który ma w zwyczaju tak około 3 rano sobie coś jeść i wtedy włącza głośno radio Maryja i ja to wszystko słyszę to jest wkurzające



wtedy jest cisza nocna, wiec wystarczy zglosic na policje/straz miejska.
ja mialem sasiadke, ktora lubila ostro pograc disco polo (na szczescie nie w nocy). ale wyleczylem ja z tego skutecznie. za kazdym razem, jak wlaczala to glosno, ja odpalalem u siebie plyte z jakims ekstremalntm death metalem i wychodzilem z domu. po czwartym razie sie domyslila, ze jest tu jakas zaleznosc. no i mam spokoj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0