Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika postscript

postscript

#4504661 Napisano: 04.07.2011 03:16:00 w Pomocy!!!!
moze ktos z Konkursowiczow mi doradzi. chcialbym zaczac nauke jezyka japonskiego. jaki dobry podrecznik byscie polecili? czy w ogole ktos tu sie takim tematem interesuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4503534 Napisano: 04.07.2011 09:52:13 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzaja nowi uzytkownicy e-konkursow. pozapisywali sie w czerwcu, a pierwsze co zrobili, to zasypanie pw i forum prosbami o kliki, lajki i inne. odpowiadam zbiorczo: goncie sie Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4498808 Napisano: 02.07.2011 08:59:08 w Wkurza mnie...
netka napisał(a):

wkurza mnie jedna baba na FB, która robi takie kretyńskie zdjęcia, że ja zapadłabym się pod ziemię, gdybym takie wysłała na konkurs!....ja nie wiem, żeby ludzie nie mieli samokrytycyzmu??? uffff....musiałam się wyżalić emotka
emotka



linka daj, a nie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4495669 Napisano: 01.07.2011 09:11:15 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

kotek11 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

edith napisał(a):

Jeszcze czegoś takiego nie mialam jestem wkurzona na siebie na maxa emotka Poraz pierwszy przez regulamin przeszla mi kolo nosa taka nagroda emotka emotka Dzisiaj z nr warszawskiego mialam telefon ze mam specjalna nagrode pozakonkursowa bo nie spelniala warunkow.Chodzi o konkurs plastyczny w sieci Smyk Tomek i przyjaciele robiłam z synem prace przez tydzien bo nagroda rewelacyjna wyjazd dla 4 osobowej rodziny do Parku Wielka Brytania za 25 tysiakow emotka I pani powiedziala ze gdyby nie 2 elementy przestrzenne ktore byly w pracy to bylaby 1 nagroda emotka emotka Ale mam sie nie martwic bo wysla piękna nagrode specjalna emotka No kurcze zeby wszyscy tak sie trzymali regulaminow emotka Ciekawe kto zabral moja nagrode emotka



ale pech!


a ja bym sie odwołała od decyzji... czy w regulaminie było rysunkowa emotka jszcze było placa plastyczna to jest to szeroko rozumiane znaczenie- może być rysunek, malunek, wyklejanka, origami etc...


Niestety nie mogę sie odwolac dzisiaj zajrzalam do regulaminu a tam pisze że prace przestrzenne nie będą brane pod uwage ale ona miala tylko 2 elementy emotka



wreszcie ktos zastrzegle, ze nie wolno robic prac z elementami przestrzennymi (czyt. wiatraczkami, swiecidelkami i innymi cenzurarelami), na czym tu wiekszosci zalezalo, zeby ktos tam nie mogl zgarniac wszystkich samochodow, a Ty narzekasz?
sorki, ale to wyglada tak, jakby u innych elementy przestrzenne byly zle, ale jak sami je robimy to oczywiscie jest dobrze i pierwsza nagroda sie nalezy.
ja jestem za calkowitym przestrzeganiem regulaminu. jesli odpowiedz ma byc na kuponie, to ma na nim byc - nie inaczej. jesli ma byc wrzucona do urny, to ma sie do niej zmiescic, a nie byc wyslana osobno makieta. albo zaczniemy wreszcie przestrzegac regulaminow, przepisow i innych praw, albo nasz kraj bedzie wiecznie taki beznadziejny, gdzie kazdy kombinuje tylko jak obejsc przepisy )bo przeciez one sa po to, zeby je lamac).
no, wyrzucilem zale, moge isc zrobic kawe Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4490213 Napisano: 29.06.2011 10:36:41 w Może nowa sonda?
Melissa1980 napisał(a):

nie pomyślałam ...zrobione emotka



wlasnie zauwazylem, ze jest nowa opcja. i widze, ze nie tylko ja nie korzystam. dziekuje emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4489958 Napisano: 29.06.2011 09:16:14 w Może nowa sonda?
co do najnowszej sondy (o serwisach spolecznosciowych) - brakuje opcji nie korzystam. nie mam jak zaglosowac, bo nie korzystam z zadnego. takie cos powinno byc uwzglednione Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4489908 Napisano: 29.06.2011 09:03:41 w Wkurza mnie...
wkurza mnie antoni macierewicz, ktorego wlasnie w radiu uslyszalem. zreszta zawsze mnie wkurza Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4488869 Napisano: 28.06.2011 07:04:12 w Wkurza mnie...
bartula napisał(a):

dalej nie działa emotka



co wy piszecie? wszystko dziala!











hehehe, zartuje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4488487 Napisano: 28.06.2011 04:55:13 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, ze doba trwa tylko 24 godziny Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4487753 Napisano: 28.06.2011 12:46:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
gra na PS3 z Mens Health Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4486201 Napisano: 27.06.2011 09:21:03 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

dawidekk - mogłabym powiedzieć, że pamiętam tamte zamierzchłe czasy, ale przecież jestem na to zbyt młoda emotka

postscript - ta z Jeanem Reno, młodsza.



a to nic nie stracilem. dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4486120 Napisano: 27.06.2011 08:46:35 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Kule, niczego antystresowego nie ma w tv emotka I jak tu wrzucić na luz emotka Poza tym, kto o tej porze ogląda SpongeBoba na Vivie? Czy to kiedyś nie był kanał muzyczny? emotka To pobija nawet Big Brothera na RTL2 i Godzillę na kabel 1 emotka



godzilla leciala? ale ta stara? o kurde, przegapilem emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4485771 Napisano: 27.06.2011 06:48:23 w Wkurza mnie...
wkurzaja mnie zapunktowani. wlasnie mija 48 godzin, jak czekam na weryfikacje kodow. no co tam sie u licha dzieje??? Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4485543 Napisano: 27.06.2011 05:30:41 w Pomocy!!!!
merynosek napisał(a):

dolly napisał(a):

merynosek napisał(a):

Czy ktoś może polecić jakiś konkretny dysk zewnętrzny? Albo ma do sprzedania?
Nie znam się na tym zupełnie emotka Pomocy emotka



Konkretny to w zależności od tego ile chcesz na Niego przeznaczyć, a z firm to- LG, SAMSUNG, PQI emotka


Dziękuję :*
Chcielibyśmy już zainwestować i kupić coś lepszego emotka



SAMSUNGA polecam. sam mam 500 GB od paru miesiecy. koszt to cos max 200 zl, choc za te cene dostaniesz juz teraz nawet ponad 600 GB.
w sumie ciezko mowic o 'czyms lepszym', bo wiekszosc firm ma bardzo zblizona jakos. placisz tylko za pojemnosc. za 200 zl bedzie juz naprawde duzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4485531 Napisano: 27.06.2011 05:27:09 w Wkurza mnie...
hittmanka napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

Mnie wkurzyło teraz babsko w okienku na poczcie,nie przyjęła listu poleconego ponieważ na kopercie widniały dwa imiona -moje i męża-podobno zmieniły się przepisy emotka Akurat jak zależało mi na dzisiejszej wysyłce emotka


tak niestety jest ;( ja kiedys wyslalam przesyłke z allegro i adres z wysyłki miał dwa imiona (małżenstwo) i paczka polecona wróciła ;(


To już jest jakieś wydziwianie... ja całe życie adresuje kartki na święta czy z wakacji na np. imiona dziadków, wujków bo pozdrowienia są dla obojga... a teraz mam wysyłać im osobno? to jest chore emotka emotka



jak w zeszlym roku wyslalem do mojej redakcji kartke z wakacji, to wypisalem imiona wszystkich. zajelo to pol kartki, a potem byl adres. na zyczenia zostalo tylko ciut miejsca. ale to kartka z wakacji. komu by mieli odeslac, skoro podpisalem sie tylko P? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4483736 Napisano: 27.06.2011 09:49:42 w Wkurza mnie...
ze na zapunktowani od wczoraj jest jakas zamuła i nie dodaje kodow. ciagle czekam na weryfikacje Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4481335 Napisano: 26.06.2011 10:39:46 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

...jesli Admini uważaliby, że robię źle, to by nie dawali mi uprawnień.
Wiedziałam, że usuwając posty mogę się narazić komuś, ale to nie znaczy, że wszędzie ma być spam i burdel emotka tak - będę usuwała posty, jesli będą obrażać/wkurzać mnie lub innych


Tak trzymaj.
Trzeba ukrócić to bezhołowie.
Każdy ma swoje zdanie oczywiście jedynie słuszne ale jak trzeba ponieść konsekwencje złego zachowania, to nie rób nikomu krzywdy, bo to taki dobry kolega. Do bani z kolesiostwem!
Dobrze robisz, ziółko, a głosami narzekających się nie przejmuj. Rozumni przyznają Ci rację.

emotka


otóż to emotka A mnie wkurzają ludzie pokroju moderatorka,którzy widzą w nowych adminach na forum tylko pęd do tzw. władzy, ale nie raczą zauważyć tego,że Osoby te zupełnie za darmo i bezinteresownie poświęcają swój wolny czas na to,aby nam tu na Forum żyło się łatwiej,bardziej przejrzyście i przyjemniej emotka A to przecież jest nasze wspólne dobro emotka



jednak uważam, że dział kliknijcie należy do wyjątków pod tym względem emotka

wkurza mnie mąż, standard. Zarwał łózko i od 2 tygodni nie może naprawić.. Paszczur!



rozwiniesz temat lozka? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4481328 Napisano: 26.06.2011 10:38:15 w Wkurza mnie...
onlyrybka napisał(a):

moderatorek napisał(a):

ziolko napisał(a):

heyy + 1 punkt karny - top Kliknijcie to nie spam, wystarczy raz dać linka, a nie kilkanaście ;/
heyy + 1 punkt - za spamowanie - dziękujemy za pobyt na forum



wkurza mnie ziolko. znowu usuniesz mój post,żeby nikt nie widział? emotka
widać,że przyjemność Ci sprawia wielką. heyy nie był użytkownikiem od paru dni,że spamował. napisałaś do niego/niej na priv chociaż? Niektórym zależy na wygranej i co chwilę odświeżają swoje posty,bo im po prostu zależy na każdym głosie.
Woda sodowa? Ale opanuj się, bo dzięki Tobie może się pomniejszyć rola użytkowników, a chyba nie taka rola moderatorki emotka




moje posty też wykasowane

nie wiedziałam, że w topie 'kliknijcie' można pisać z określoną częstotiwością emotka
emotka



i bardzo dobrze. to samo powinno byc w topie sprzedam/wymienie, bo w kolko te same smieci, ktorych nikt nie chce. np. ja chce miec taki brzuch za 4,99 zl, ktore wystawiane tam jest chyba od 2 dwoch lat. zal Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4481180 Napisano: 26.06.2011 09:29:03 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

lepiej trzymać zdjęcia na płycie CD czy na pendraivie?



najlepiej na jednym i drugim. plyty maja zywotnosc kilku-kilkunastu lat. te, ktore nagrywalem okolo roku 2000-2001 juz w polowie nie dzialaja. jesli to wazne dla Ciebie fotki, przechowuj je w paru miejscach. polecam trzymanie w tzw. chmurze, czyli w sieci (oczywiscie tylko Ty masz do nich dostep). tam na pewno nie przepadna z powodu starej plyty CD Wyświetl w wątku >>
0 0

postscript

#4478946 Napisano: 25.06.2011 11:37:38 w Wkurza mnie...
freelancity - jak usunac konto. dostalem pare pytan, wiec odpowiadam tutaj emotka
teraz dokladnie nie sprawdze, bo juz usunalem, ale jest troche ukryte. tak z pamieci: zaloguj sie, wejdz w ustawienia konta, edycje i tam chyba druga czy trzecia opcja to usuniecie konta. po kliknieciu przychodzi mail z linkiem, ktory trzeba jeszcze kliknac.
moze ktos ma lepsza pamiec i dopisze tu dokladnie. z gory przepraszam za moja nieskladna instrukcje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0