Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#5711361 Napisano: 01.08.2013 17:28:39 w Carrefour konkursy
marielu napisał(a):

monikar napisał(a):

Ewelajna napisał(a):

Ja rozumiem że nie chcecie sobie robić konkurencji... Ale podpowiedzcie choć trochę. Ja już tyle razy próbowałam i smsy i maile i 0 bonów...

Piszecie dużo czy mało? Rymem czy prozą? Śmiesznie czy poważnie?

Proszę...



oni zaznaczyli w regulaminie że powinno być rymem, ja pisałam na max raczej elegancko chociaż u pana przechodziło na śmiesznie a u Pani nie chce emotka



u Pani śmieszne przechodzą , Pan nie umiał mnie chyba rozczytać emotka



now właśnie więc jak widzisz wszystko zależy od tego kto kogo i jak dopieści jak to powiedział magnus emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5711354 Napisano: 01.08.2013 17:24:52 w Carrefour konkursy
Ewelajna napisał(a):

Ja rozumiem że nie chcecie sobie robić konkurencji... Ale podpowiedzcie choć trochę. Ja już tyle razy próbowałam i smsy i maile i 0 bonów...

Piszecie dużo czy mało? Rymem czy prozą? Śmiesznie czy poważnie?

Proszę...



oni zaznaczyli w regulaminie że powinno być rymem, ja pisałam na max raczej elegancko chociaż u pana przechodziło na śmiesznie a u Pani nie chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5711330 Napisano: 01.08.2013 16:57:12 w Carrefour konkursy
i znowu nic, już mi się pomysły skończyły emotka

magnus jak Ty to robisz, że wygrywasz codziennie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5710583 Napisano: 31.07.2013 21:17:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

monikar napisał(a):

maria1980 napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

czy kontaktowali się z Wami odnośnie nagród z konkursu top chips? Bo w e-mailu było info o kontakcie, ale narazie nikt sie nie odzywa.



No właśnie też czekam,wyjeżdżam na urlop 5tego i chciałabym wiedzieć co i jak a tu cisza




do mnie w sprawie skutera dzwonili nastopnego dnia

a to my tam podawalismy numer tel?


ja nie pamiętam emotka ale dzisiaj napisałam @ z pytaniem kiedy się wezmą do roboty
emotka



dziś znów dzwonili w sprawie skutera, widocznie chcą najpierw tę sprawę załatwić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5710513 Napisano: 31.07.2013 19:37:20 w Hochland
serene napisał(a):

grałam dzisiaj pierwszy raz:)Wysłałam dwa zgłoszenia mając nadzieję,że chociaż jedno wygra- okazało się,że mam dwie foremki-ale jeden paragon. Jak myślicie, czy jak wyślę takie same skany to zorientują się(z dwóch adresów e-mail)? emotka emotka emotka



na pewno się zorientują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5710298 Napisano: 31.07.2013 14:59:17 w Hochland
carissma napisał(a):

Ruby napisał(a):

monikar napisał(a):

aniutka napisał(a):

monikar napisał(a):

aniutka napisał(a):

monikar napisał(a):

gargi napisał(a):

mariolakal napisał(a):

O której godzinie wysyłają e-maile ? Tyle się naczytałam w MDW o tych motylkach, że w końcu wczoraj mnie pokusiło... emotka


róóóóżnie, raz 11, raz 13, raz 15....



ps. macie potwierdzenia danych wysłanych w piątek za motylki?



ja nie mam potwierdzenia z piątku emotka



Ja też nie mam emotka



dziewczyny wysyłacie paragon raz jeszcze? wczoraj dostałam info o porcelanie ale nie wiem czy to ma jakikolwiek związek, może dla pewności warto przesłać paragon raz jeszcze?



Dostałam o 17.30 potwierdzenie, niestety tylko potwierdzenie, porcelany brak emotka



ja nie mam potwierdzenia za to mam porcelanę...dobre emotka



ja najpierw dostałam maila o porcelanie, pół godziny później potwierdzenie/podziękowanie za przesłanie danych dotyczące porcelany, a potwierdzeń za foremki już nie emotka



ja wysłałam zgłoszenie w niedzielę. W pon. info o wygranym motylku, we wt. o porcelanie a podziękowania za przesłanie danych nie mam do dziś emotka



otrzymałam odpowiedź:

Szanowna Pani,
ze względu na bardzo dużą liczbę potwierdzeń, nie jesteśmy w stanie
zweryfikować każdego zgłoszenia jednego dnia.
W dniu dzisiejszym Pani paragon został zweryfikowany pozytywnie, pod
koniec dnia otrzyma Pani z systemu powiadomienie.

widocznie Pani po urlopie się nie wyrabia i stąd te opóźnienia Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5710165 Napisano: 31.07.2013 12:38:52 w Hochland
aniutka napisał(a):

monikar napisał(a):

aniutka napisał(a):

monikar napisał(a):

gargi napisał(a):

mariolakal napisał(a):

O której godzinie wysyłają e-maile ? Tyle się naczytałam w MDW o tych motylkach, że w końcu wczoraj mnie pokusiło... emotka


róóóóżnie, raz 11, raz 13, raz 15....



ps. macie potwierdzenia danych wysłanych w piątek za motylki?



ja nie mam potwierdzenia z piątku emotka



Ja też nie mam emotka



dziewczyny wysyłacie paragon raz jeszcze? wczoraj dostałam info o porcelanie ale nie wiem czy to ma jakikolwiek związek, może dla pewności warto przesłać paragon raz jeszcze?



Dostałam o 17.30 potwierdzenie, niestety tylko potwierdzenie, porcelany brak emotka



ja nie mam potwierdzenia za to mam porcelanę...dobre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5710131 Napisano: 31.07.2013 12:10:19 w Hochland
aniutka napisał(a):

monikar napisał(a):

gargi napisał(a):

mariolakal napisał(a):

O której godzinie wysyłają e-maile ? Tyle się naczytałam w MDW o tych motylkach, że w końcu wczoraj mnie pokusiło... emotka


róóóóżnie, raz 11, raz 13, raz 15....



ps. macie potwierdzenia danych wysłanych w piątek za motylki?



ja nie mam potwierdzenia z piątku emotka



Ja też nie mam emotka



dziewczyny wysyłacie paragon raz jeszcze? wczoraj dostałam info o porcelanie ale nie wiem czy to ma jakikolwiek związek, może dla pewności warto przesłać paragon raz jeszcze? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5710106 Napisano: 31.07.2013 11:48:40 w Wkurza mnie...
podlizywanie się na FB....to już ludzkie pojęcie przechodzi co niektórzy zrobią żeby dostać krem lub balsam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5709670 Napisano: 30.07.2013 18:56:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
extra zestaw ambasadorski Dove a jeszcze dwa przede mną emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5709667 Napisano: 30.07.2013 18:53:26 w Carrefour konkursy
szakal007 napisał(a):

Wszystko kwestia gustu jury.
Nie raz hasło które wydawało się dla mnie "petardą" nie zostało wybrane, a te słabsze tak emotka



hmm ale my z szacownym jury do tej pory jak najbardziej się rozmieliśmy, boniki wpadały a teraz...widocznie Pani po wakacjach nabrała sił do życia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5709661 Napisano: 30.07.2013 18:50:13 w Carrefour konkursy
kurcze nie rozumiem....miałam wczoraj kilka na prawdę świetnych odpowiedzi, jedne z najlepszych w konkursie, bardzo się starałam a nawet jeden bonik nie wpadł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5709551 Napisano: 30.07.2013 16:34:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

czy kontaktowali się z Wami odnośnie nagród z konkursu top chips? Bo w e-mailu było info o kontakcie, ale narazie nikt sie nie odzywa.



No właśnie też czekam,wyjeżdżam na urlop 5tego i chciałabym wiedzieć co i jak a tu cisza




do mnie w sprawie skutera dzwonili nastopnego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5709459 Napisano: 30.07.2013 14:28:31 w Hochland
gargi napisał(a):

mariolakal napisał(a):

O której godzinie wysyłają e-maile ? Tyle się naczytałam w MDW o tych motylkach, że w końcu wczoraj mnie pokusiło... emotka


róóóóżnie, raz 11, raz 13, raz 15....



ps. macie potwierdzenia danych wysłanych w piątek za motylki?



ja nie mam potwierdzenia z piątku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5709452 Napisano: 30.07.2013 14:23:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

kiedys byl konkurs w mens health i było 100 tabletów do wygrania i raptem kilka na forum....nie wierzę im...nie gram tam

lazaj007 napisał(a):

u mnie tez poki co nic w mens health

emotka



tłumaczyli się wtedy, że to konkurs skierowany do mężczyzn i to głównie oni wygrali (kobiet było może z 3-4) Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5709052 Napisano: 29.07.2013 22:33:08 w Zakupy na konkursy - usługi
Kto byłby tak miły i kupił mi Valbon w Carrefour? pw emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5708833 Napisano: 29.07.2013 17:47:58 w Carrefour konkursy
like-a-bomb napisał(a):

A czy z Fresha macie jakieś info @?

C4 pustka emotka



właśnie puścili z freshmarketu, z Valbon tym razem nic Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5708825 Napisano: 29.07.2013 17:42:16 w Biedronka
wrrrryyy napisał(a):

Jak wyglada sprawa odbioru skuterów emotka
Jest jakieś opóźnienie, czy tylko u mnie jest obsuwa.



ja wygrałam 6 i jeszcze nie otrzymałam dokumentów o odbiorze nie wspominając Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5708812 Napisano: 29.07.2013 17:28:06 w Carrefour konkursy
like-a-bomb napisał(a):

Nikt nie ma @ z wygraną? emotka



u mnie pusto...ciekawe czy z freshmarketu były maile czy też tylko eski Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5708750 Napisano: 29.07.2013 16:11:14 w Wygraj mi / Wygram za...
kto pomoże wygrać tusz Avon? dla mnie uzyskanie takiego wyniku jest niemożliwe, pw proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0