Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#5794944 Napisano: 18.12.2013 21:59:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
ja już nie nadążam kto co wygrał ale szczerze gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5794290 Napisano: 18.12.2013 00:07:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

monikar napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

judytkak napisał(a):

Czy ktoś wie może, po jakim czasie PLUS przelewa wygrany 1000 zł z doladujsiesloncem.pl ?



Z pierwszego etapu głównych nagród nie ma jeszcze emotka
Ma przyjechać kurier z umową o przeniesienie praw autorskich, gdy umowa do nich wróci będzie nagroda.
Obiecywali przed świętami nagrody, ale coś nie halo u nich emotka



ja dziś dostałam info że ma być u mnie kurier, na dobrą sprawę z tego numeru wygrałam tylko laptopa w plusie, myslałam że to on do mnie jedzie. Jutro się okaże co i jak.
Mi pan obiecywal ze w piatek kurier zostanie do mnie wyslany i bedzie odpowiedz na moja reklamacje. Ani kuriera ani odpowiedzi nie ma xp



hmm czyli to raczej nie z tego konkursu nagroda...tak mi się wydawało że coś za szybko emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5794274 Napisano: 17.12.2013 23:37:18 w Rossmann
Może ktoś mi podpowie czy po tej "wielkiej" konkursowej zmianie na Rossnecie komisja bardziej skłania się ku rymowanką czy prozie? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5794269 Napisano: 17.12.2013 23:27:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

judytkak napisał(a):

Czy ktoś wie może, po jakim czasie PLUS przelewa wygrany 1000 zł z doladujsiesloncem.pl ?



Z pierwszego etapu głównych nagród nie ma jeszcze emotka
Ma przyjechać kurier z umową o przeniesienie praw autorskich, gdy umowa do nich wróci będzie nagroda.
Obiecywali przed świętami nagrody, ale coś nie halo u nich emotka



ja dziś dostałam info że ma być u mnie kurier, na dobrą sprawę z tego numeru wygrałam tylko laptopa w plusie, myslałam że to on do mnie jedzie. Jutro się okaże co i jak. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5794161 Napisano: 17.12.2013 20:20:26 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
mama2006 napisał(a):

http://www.3czekolady.pl/w.pdf



myślicie że warto to wysyłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5794157 Napisano: 17.12.2013 20:16:31 w Inne mniejsze markety
5 esków 0 wygranyc, na dzień dzisiejszy kończę z Somersby emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5793978 Napisano: 17.12.2013 16:26:39 w Inne mniejsze markety
ivanotta napisał(a):

monikar napisał(a):

masza napisał(a):

Na jakim dniu stanęło powiadamianie z Somersby?




chyba jeszcze 12.12 nie było


Istnieje duże prawdopodobieństwo że dziś coś ruszy?



nadal cisza? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5793918 Napisano: 17.12.2013 14:59:18 w Inne mniejsze markety
masza napisał(a):

Na jakim dniu stanęło powiadamianie z Somersby?




chyba jeszcze 12.12 nie było Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5793562 Napisano: 16.12.2013 23:55:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
3czekolady kojarzy mi się w jakiś dziwny sposób ze sklepem 66procent, który też miał siedzibę na Cyprze... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5793535 Napisano: 16.12.2013 23:21:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loczeq napisał(a):

monikar napisał(a):

loczeq napisał(a):

monikar napisał(a):

mnie natomiast wkurza że w tym kraju można za przeproszeniem zrobić kogoś w c.... i jest to całkowicie bezkarne emotka



dlaczego uważasz że ktoś tu kogoś zrobil w ch?



bo przy rejestracji nigdzie nie jest podane że to wiąże się z jakąkolwiek opłatą, tak samo było przy pobieraczku i kilku innych portalach które znam. Uważam że takie działania to celowe naciąganie ludzi na koszta.Większość z nas nie zamówiłaby tego kosza widząc wielkość opłat za abonament. Dodatkowo oszustwem jest podawanie adresu firmy na który można przesłać rezygnację pod którym owa firma prawdopodobnie się nie znajduje.



dane zapewne sa podane na jakies wirtualne biuro na cyprze (spolka zarejestrowana na cyprze, posiada biuro wirtualne na cyprze) taki standardowy sposob na legalne naciaganie ludzi

swoja droga radze "olac", przyjdzie wezwanie do zaplaty od nich to odpisac im ze sie nigdzie nie rejestrowalo i jesli beda nadal przysylac takie pisma to zglosicie sprawe do prokuratury o probe wyludzenia, mysle ze ze wzgledu na profil prowdzanego "biznesu" nie beda Was ciagac po sadach aby udowodnic ze to jednak Wy zakladaliscie tam konta emotka




myśle że oni działają na tej zasadzie: będą nas nękać wezwaniem do zapłaty, pewna grupa się przestraszy i uiści opłatę a oni będą mieli czysty zarobek Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5793531 Napisano: 16.12.2013 23:13:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loczeq napisał(a):

monikar napisał(a):

mnie natomiast wkurza że w tym kraju można za przeproszeniem zrobić kogoś w c.... i jest to całkowicie bezkarne emotka



dlaczego uważasz że ktoś tu kogoś zrobil w ch?



bo przy rejestracji nigdzie nie jest podane że to wiąże się z jakąkolwiek opłatą, tak samo było przy pobieraczku i kilku innych portalach które znam. Uważam że takie działania to celowe naciąganie ludzi na koszta.Większość z nas nie zamówiłaby tego kosza widząc wielkość opłat za abonament. Dodatkowo oszustwem jest podawanie adresu firmy na który można przesłać rezygnację pod którym owa firma prawdopodobnie się nie znajduje. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5793513 Napisano: 16.12.2013 23:01:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mnie natomiast wkurza że w tym kraju można za przeproszeniem zrobić kogoś w c.... i jest to całkowicie bezkarne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5793509 Napisano: 16.12.2013 22:57:37 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

eciepecie napisał(a):

moskala22 napisał(a):

wkurza mnie że moja znajoma z fb zapozyczyła sobie mój tekst z innego konkursu, troche go skróciła, wysłała na konkurs Galerii Mokotów i wygrała 1000 zł

To co tu jeszcze robisz? Walcz o swoje! Chyba potrafisz udowodnić swoje autorstwo, no nie?



walczę właśnie



walcz bo warto, wczoraj jedną osobę zdyskwalifikowali za pożyczenie Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5793507 Napisano: 16.12.2013 22:55:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniecha napisał(a):

Na fb jest grupa wykiwanych https://www.faceb...29835355474/?fref=ts i jedna z dziewczyn podała wzór tego odstąpienia od umowy, ale z kolei inni ostrzegają przed wysyłaniem czegokolwiek ze swoim podpisem




no właśnie, na dwoje babka wróżyła... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5793487 Napisano: 16.12.2013 22:40:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

mama2006 napisał(a):

madziamck napisał(a):

anialistopad napisał(a):

ja zrobie tak jak cos wysla nie odbiore, jak cos do zaplaty nie zaplace mi to pachnie pobieraczkiem, a były juz kalendarze na rmfmaxx?


kalendarze były o 22
co do tego kosza to ja bym się nie martwiła, konto na fb zlikwidowane a strona podejrzanie wygląda, może chcieli tylko dane wyłudzić


żeby Twoje słowa były prorocze, dzięki za pociechę



A sklep robiący wysyłkę ma adres Warszawa, pl. Powstańców


3czekolady.pl
Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
Numer telefonu:
+48 22 208 3349



może ktoś z Wawy sprawdzi co się kryje pod tym adresem? chociaż znając życie pewnie nic tam nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5793480 Napisano: 16.12.2013 22:28:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

monikar napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Piszecie listy na Cypr? Będą mieli wtedy na papierze Wasz wzór podpisu.



tak, trzeba napisać na Cypr i koniecznie zachować potwierdzenie, tylko to nas ratuje

pytanie czy list w ogóle dotrze?


Mam spore obawy - nie widzę tej firmy pod tym adresem... emotka



ale nawet jak nie dojdzie masz potwierdzenie ze wysłałaś w ciągu 10 dni odstąpienie od umowy, to jedyne wyjście

było już kilka takich akcji nie tylko pobieraczek, oni podobno działają zgodnie z prawem, kiedyś otrzymałam informację że prokuratura ma tu związane ręce, nic nie może zrobić chociaż podobno pobieraczek dostał jakąś karę za tego typu wyłudzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5793469 Napisano: 16.12.2013 22:19:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdolnabestia napisał(a):

Piszecie listy na Cypr? Będą mieli wtedy na papierze Wasz wzór podpisu.



tak, trzeba napisać na Cypr i koniecznie zachować potwierdzenie, tylko to nas ratuje

pytanie czy list w ogóle dotrze? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5792671 Napisano: 15.12.2013 20:26:15 w TESCO konkursy
a Smolar ma rezerwę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5792515 Napisano: 15.12.2013 14:12:51 w Inne mniejsze markety
masza napisał(a):

monikar napisał(a):

vilemo napisał(a):

fragles napisał(a):

perlshine napisał(a):

asiatko napisał(a):

jak najkorzystniej wyciągnąć z tej karty kase? czy moge sobie nia po prostu zaplacic w jakims sklepie te cale 200 zl z uzyciem pinu 2424? Sorki, pewnie gdzies to juz bylo pisane, ale ja zamiast sie rozwijac to się zwijam.



wydaje mi się,że najpierw musisz ukatywnić kartę smsem, w bankomacie lub na stronie internetowej i wtedy dopiero iść na zakupy. najkorzystniej byłoby zapłacić w sklepie całe te 200 zł i tak spożytkować, jednak jak ktoś chciałby wypłacić to z bankomatu to najpierw musi zasilić o dodatkowe 5 zł i dopiero potem wypłaca całe 200. emotka



Dokładnie tak jest, chociaż bywają kłopoty z PIN-em i nie uwierzycie, bo jak sam sobie to opowiadam to nie wierzę, ale mam aktywną kartę prepaid (z innego konkursu) z BZWBK i ... Aktywowałem na stronie, zmieniłem PIN i do transakcji w bankomacie mam ten zmieniony, a do płatności kartą dalej 2424. Jak to zgłosiłem 2 razy mi przyblokowali kartę i dalej jest tak samo.


przepraszam, że tak późno - ale kolejny tydzień próbuję bez rezultatu zmienić PIN - smsem nie działa, przez Internet nie działa:/ rejestrowałam już kiedyś taką kartę bez problemu - a tu same kłopoty...



a w jaki sposób można doładować konto na tej karcie?

zrobić przelew na nr z karty
https://www.centr...aid/index?index=2900



dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5792491 Napisano: 15.12.2013 13:35:32 w Inne mniejsze markety
vilemo napisał(a):

fragles napisał(a):

perlshine napisał(a):

asiatko napisał(a):

jak najkorzystniej wyciągnąć z tej karty kase? czy moge sobie nia po prostu zaplacic w jakims sklepie te cale 200 zl z uzyciem pinu 2424? Sorki, pewnie gdzies to juz bylo pisane, ale ja zamiast sie rozwijac to się zwijam.



wydaje mi się,że najpierw musisz ukatywnić kartę smsem, w bankomacie lub na stronie internetowej i wtedy dopiero iść na zakupy. najkorzystniej byłoby zapłacić w sklepie całe te 200 zł i tak spożytkować, jednak jak ktoś chciałby wypłacić to z bankomatu to najpierw musi zasilić o dodatkowe 5 zł i dopiero potem wypłaca całe 200. emotka



Dokładnie tak jest, chociaż bywają kłopoty z PIN-em i nie uwierzycie, bo jak sam sobie to opowiadam to nie wierzę, ale mam aktywną kartę prepaid (z innego konkursu) z BZWBK i ... Aktywowałem na stronie, zmieniłem PIN i do transakcji w bankomacie mam ten zmieniony, a do płatności kartą dalej 2424. Jak to zgłosiłem 2 razy mi przyblokowali kartę i dalej jest tak samo.


przepraszam, że tak późno - ale kolejny tydzień próbuję bez rezultatu zmienić PIN - smsem nie działa, przez Internet nie działa:/ rejestrowałam już kiedyś taką kartę bez problemu - a tu same kłopoty...



a w jaki sposób można doładować konto na tej karcie? Wyświetl w wątku >>
0 0