Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#5815248 Napisano: 30.01.2014 17:52:30 w Biedronka
oryginalny80 napisał(a):

bruce napisał(a):

koper napisał(a):

Obawiam się, że skoro sami nazywają zgłoszenie "pracą" i chcą żeby im to wysłać pocztą a nie smsem lub mailem, to oczekują właśnie wodotrysków i wyskakujących pajacyków śpiewających hasło konkursowe...


emotka emotka
Czy te "skrzynki" to pomieszczą? emotka



Ja już mam grupę ludzi i jedziemy na obrady komisji przebrani za fasolkę, kukurydzę i groszek. Szukam jeszcze chętnego do roli "kalafiora" napewno się jakoś nagrodą podzielimy emotka



opłaca się Wam dzielić 5tys. na tyle osób? emotka

ja niegdyś zwróciłam się do organizatora z pytaniem czy będą nagradzać prace przestrzenne i pomogło-nie nagrodzili, także uważam, że warto pytać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5814422 Napisano: 29.01.2014 14:19:58 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

monikar - wiele takich fałszywych profili zgłaszałam jako oszustwo - 10 tys telefonów, bluz itp.. i co? NIC!!!! zarządzający fb nie widzą w tym nic złego emotka



dokładnie! a co z konkursami na udostępniania? Niby niezgodne z polityka FB a i tak nikt z nimi nic nie robi... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5814418 Napisano: 29.01.2014 14:13:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

deva napisał(a):

ciekawe co bedzie w paczkach-niespodziankach ze Stylowego Kosmetyku, nie wiem co było w zeszłym roku, bo nie grałam... emotka



właśnie ja nie pamiętam ile kosmetyków było w zeszłym roku (chodzi mi o ilość), ale kosmetyki był świetne- ja miałam chyba 3 podkłady (m.in Dermika, Delia), peeling do ust put&rub, ktem do twaryz Venita bodajze, lakier do paznokci, jakies krem do rak greckiej firmy (juz nie pamietam nazwy)...ale ogólnie fajne kosmetyki emotka



chyba tak jak teraz 10 w paczce Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5814408 Napisano: 29.01.2014 14:02:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

ciekawe co bedzie w paczkach-niespodziankach ze Stylowego Kosmetyku, nie wiem co było w zeszłym roku, bo nie grałam... emotka



ja miałam tego pecha że na dwie paczki ( u mnie i siostry) były praktycznie same kolorowe kosmetyki z niższej półki...nie spodziewałabym się więc zbyt wiele...aczkolwiek były osoby które miały "lepsze" kosmetyki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5814397 Napisano: 29.01.2014 13:35:47 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że posty pojawiają się z opóźnieniem.

Wkurza mnie, że kolejny pseudo profil na FB zorganizował konkurs a nagrody rozdał osobą "widmo"...Co więcej gdy z kilkoma osobami zaczęliśmy nagłaśniać sprawę wszystkie nasze komentarze zostały wykasowane...Dlaczego nikt nie zapanuje nad konkursami na FB przecież to jawne oszustwo w celu pozyskania korzyści majątkowych (w tym wypadku fanów na profilu)... emotka

Wkurza mnie konkurs z Głodem! Jak mam zmieścić w 600 znakach opis porwania tego żółtodzioba?? Piszę dwa zdania wprowadzenia i już mam 400 znaków... emotka

Wszystko mnie ostatnio wkurza...ciężki rok... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5814051 Napisano: 28.01.2014 20:38:55 w Rossmann
bachacz napisał(a):

Proszę o pomoc jeśli ktoś w temacie i na bieżąco, kupiłam persil, nie dali tego niefiskalnego, do kogo się zwrócić aby został numerek dosłany , nie z lenistwa pytam tylko mało czasowa jestem , jeśli możecie pomóc bardzo proszę o info na pw , dziękuję bardzo z góry.



ile kosztował najtańszy persil? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5813870 Napisano: 28.01.2014 15:07:29 w GFK
calliope napisał(a):

Stacje benzynowe + 10 pkt, lista respondentów przekroczona



u mnie już wczoraj rano była przekroczona...dziwnym trafem gdy ostatnio dostaję ankiety to choćbym i kliknęła na nie tuż po otrzymaniu zawsze ale to zawsze liczba respondentów jest przekroczona...to jakim cudem ja mam zdobyć punkty?? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5813222 Napisano: 27.01.2014 15:41:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
może i ja się tu wpiszę bo pech nie opuszcza mnie od początku roku... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5812691 Napisano: 26.01.2014 20:40:31 w Pomocy!!!!
Może ktoś się zna na komputerach i powie mi dlaczego mój laptop "nie widzi" połączenia z Netią? Router działa normalnie, inne laptopy i tablety w domu działają normalnie a mój w ogóle nie wykrywa połączenia...Dopiero gdy zresetuje komputer sieć się odnajduje...Może ktoś potrafi pomóc? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5812593 Napisano: 26.01.2014 16:15:05 w Wkurza mnie...
calliope napisał(a):

Fresz1234 napisał(a):

magnus napisał(a):

Fresz1234 napisał(a):

monia24 napisał(a):

isiulka napisał(a):

benasia napisał(a):

Wkurza mnie że biorę kilka dni tabletki na gardo niby takie dobre reklamowane a wcale mi nie pomagają - fakt dobrze smakują ale efektów nie widzę... emotka
Poza tym zła jestem bo miałam rano jechać na zakupy a przez te mrozy auto mi nie odpaliło... emotka



Kup sobie neogardin forte, ciężko je dostać w aptekach ale nie ma nic lepszego. Trochę niedobre ale po drugiej zaczynasz się przyzwyczajać. Jedyne pastylki (podobne do plussza) nie wysuszają mi gardła, a są mega skuteczne.



tutaj macie na promocji http://www.doz.pl...alue=neogardin+forte



a tu jeszcze taniej: http://www.apteka...rch=1&st_search=

ogólnie najtańsza apteka internetowa, na jaką trafiłam

coś link nie działa, ale wystarczy sobie wyszukać




PLUS WYSYŁKA emotka



No tak, wiadomo, ze tu dla jednego produktu się nie opłaca, ale dla większych zamówień już tak (warto porównać sobie wartości koszyków). A najlepiej obkupić się na dniu darmowej dostawy, bo ta apteka była dostępna, no ale cóż, przegapiłam emotka


Ja kupowałam leki 3 razy w tej aptece i mogę polecić jeśli komuś nie zależy na czasie, czekałam 5-7 dni na przesyłkę ale cenowo wypada bardzo korzystnie, zwłaszcza niektóre leki są sporo tańsze.



i ja kupuję w tej aptece, zaoszczędzam ok 100zł na paczce (płacę 150zł ale w tradycyjnej aptece zapłaciłabym 250zł dlatego nawet opłacając kuriera wychodzę na plus) Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5812559 Napisano: 26.01.2014 15:32:17 w Inne mniejsze markety
Fresz1234 napisał(a):

mariolakal, gratki samochodu emotka marzeenie emotka

Takie pytanko, może któraś z mieszkanek stolicy (głównie prawobrzeżnej, ale niekoniecznie) ma jakiś sprawdzony sklep, gdzie można brać udział w Megaloterii? Na trzy czy cztery sklepy w jednym się trafiło, ale słaby ma asortyment, a hallsów już nie potrzebuję emotka



ja gram w Groszku na Nowowiejskiej, niedaleko Politechniki, wybór ok ale i kuponów ostatnie było pod samo wieczko, ledwo swój upchnęłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5812516 Napisano: 26.01.2014 14:01:51 w Inne mniejsze markety
ależ się błyszczą te autka aż ślinka cieknie...

Mariolka gratulację, zazdroszczę szalenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5810541 Napisano: 22.01.2014 13:53:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

To co były 2 regulaminy na stronie? ja mam ten z zapisem o 20 zł zakupach



ja czytałam ten w którym było min.20zł dlatego odpuściłam konkurs... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5810214 Napisano: 21.01.2014 20:18:31 w Zakupy na konkursy - usługi
potrzebuję jeszcze 2 paragonów na Vanish w ITM-do 8zł za paragon, pw Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5810199 Napisano: 21.01.2014 19:57:23 w Rossmann
Ile kosztuje najtańszy kosmetyk na Max Factor? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5810054 Napisano: 21.01.2014 16:27:28 w Wkurza mnie...
eciepecie napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Jak mi podnosi ciśnienie każdy frustrat, plujący jadem z kiedy w przegrywa w konkursie. W dodatku jedyny argument jaki posiada to "coś mi tu nie pasuje/jest za dobre/niemożliwe". Tak się kończy mierzenie wszystkich swoją miarą. Bo jak taki emotka nie potrafi to znaczy, że nikt nie potrafi. A jeśli ktoś udowodni, że potrafi to znaczy, że na pewno jest oszustem i kombinatorem. emotka



Podpisuję się pod tym! emotka Mam to samo.



i ja się podpisuje...ostatnio na FB ludzie mi psują głowę tego typu gadkami...wszystko jest dla nich podejrzane no bo przecież nie oni wygrali... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5809675 Napisano: 20.01.2014 21:05:00 w Zakupy na konkursy - usługi
Szukam osoby która zrobi dla mnie zakupy na Vanish w ITM w zamian za doładowanie 15zł do dowolnej sieci, pw Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5807448 Napisano: 15.01.2014 23:58:12 w Wkurza mnie...
madzia34 napisał(a):

patijm napisał(a):

A mnie wkurza ,że niemal o połowę nagród muszę się domagać!Dość już mam pisania ciągłych reklamacji,zapytań co z wysyłką nagród! emotka


ja własnie nie moge doprosic sie mojej nagrody od smolara emotka



ja mam to samo, wygrałam nagrodę w jednym z konkursów na FB jeszcze w listopadzie, pytałam-powiedzieli, że wysłali, myślę ok poczekam w końcu święta...po Nowym Roku nadal nic nie przyszło wiec pytam ponownie, mówią że sprawdzą ale jutro bo dziś nie mają dostępu do katalogu z wysyłkami i na pewno dadzą znać...mija dzień, dwa , trzy cisza... więc piszę ja ale niestety bez odpowiedzi...wkurzyłam się strasznie, napisałam co o nich myślę na FB i "odlubiłam" profil, nie będę prosić się jak żebraczka o koszulkę czy bluzę...wściekła jestem strasznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5807419 Napisano: 15.01.2014 22:49:59 w Intermarche
edzia21 napisał(a):

monikar napisał(a):

a ile kosztuje najtańszy zestaw na ten konkurs?



a mogą byc te male saszeteczki Vanish? wówczas cos okolo 6-7 zł



podobno mogą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5807411 Napisano: 15.01.2014 22:41:50 w Intermarche
a ile kosztuje najtańszy zestaw na ten konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0