Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#5826522 Napisano: 19.02.2014 12:59:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
frodo napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Recenzja będzie opublikowana,
ale jeśli nawet przekroczyła 250
znaków, to będzie walczyć o
nagrodę. Komisja będzie ocenia
tekst do 250 znaku.
Jeszcze jest dużo czasu, Komisja
zbierze się do 3 marca 2014 r.
Pozdrawiam taka uzyskalam odp. Wiec ok wszystko tak jak w regulaminie


kaki76 czyli będą oceniać ucięte teksty?



na to wygląda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5826250 Napisano: 18.02.2014 22:28:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ameryka napisał(a):

W elmex przy formularzy widoczne było - wpisz recenzje - max 250 znaków



to prawda ale pousuwali także recenzje które mieściły się w 250 znakach Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5826210 Napisano: 18.02.2014 21:18:46 w PLAGIATY
ivanotta napisał(a):

magnus napisał(a):

assal napisał(a):

To nie plagiat, a jedynie powielenie motywu, który sprawdził się raz, więc sprzeda się jeszcze z 3 razy emotka



Ale pomysł należał do innej osoby a zerżnięty jest dokładnie, nawet naklejki emotka

Poza tym warunkiem był wizerunek osoby zgłaszającej, wg mnie nie sa spełnione wymogi Regulaminu emotka


wydaje mi się że zanim pojawiło się to crunchips to gdzieś to wcześniej widziałam.. mam na myśli motyw- wyskakujące coś z paczki pocztowej. Jakaś nowość to, to nie jest emotka



na pewno ten pomysł pojawiał się już we wcześniejszych konkursach z tego co pamiętam...dla mnie to też nie jest plagiat...aczkolwiek ja wolałabym wymyślić coś swojego Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5826188 Napisano: 18.02.2014 20:35:22 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

monikar napisał(a):

aerdna napisał(a):

ivanotta napisał(a):

radosna napisał(a):

maliszka napisał(a):

nawet Elmex w C4 gdzie chodziło o recenzję ktoś pokusił się o prezentację...tekst nr 14



http://www.youtub.../watch?v=1sDZRst2m7E

Na szczęście nie powala na kolana!


suchar.. emotka



Do tego 1/3 nie potrafi liczyć znaków i nie zastosowała się do ograniczenia... emotka



powiem tak: ja przekroczyłam limit o 2 znaki ale myslałam że klikając wyślij formularz nie przejdzie i każe mi zmniejszyć ilość znaków tak jak to zawsze bywa w konkursach tego typu emotka

a co do prezentacji to już doprawdy jakaś plaga...



Ostatnio u Małego Głoda, po konkursie "Wielkie porwanie" pisała rozżalona dziewczyna, że jak mogła nie wygrać skoro zrobiła taką piękną prezentację! Nawet wrzuciła to na fp. Faktycznie, to była fajna, bardzo fajna praca-filmik, no ale niestety, nieregulaminowe. emotka To daje mi podstawy by wierzyć, że wygrały tam super teksty, a laurki poszły na dzień dobry do kosza.


przyznam, miałam możliwość, a wrecz przyjemnosc, przeczytania tekstu, który wygrał iphone i był mega mega! i wcale nie wierszowanka emotka emotka



Zazdroszczę, chętnie też bym przeczytała, bo ciekawość mnie zjada na co ludzie wpadli i od której strony tego głoda zaszli emotka



powiem tak: ja wygrałam aparat a moja wypowiedź nie była jakość szczególnie powalająca niemniej jednak cieszy mnie bardzo, że laurek nie wzięto pod uwagę Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5826184 Napisano: 18.02.2014 20:33:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tak się staram i nic... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5826180 Napisano: 18.02.2014 20:27:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Napisałam już do nich @ dlaczego moje zgłoszenie zostało usunięte skoro spełniało wymogi regulaminu,bo nic o ograniczeniu nie było.Zobaczymy co mi odpiszą emotka



jak odpiszą daj znać bo dla mnie przegięli Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5825761 Napisano: 18.02.2014 13:00:35 w Wkurza mnie...
Monika11 napisał(a):

monikar napisał(a):

kurcze ja teraz patrzę w regulamin i widzę że Carrefour w którym zrobiłam zakupy nie bierze udziału w konkursie...bosko emotka

ale to swoją drogą dziwne, że żaden C4 w Warszawie nie bierze udziału...

jak nie bierze przecież wszystkie brały udział , bo nie było listy sklepów na początku emotka , o Burna Ci chodzi??




nie po prostu nie wyświetla mi się część sklepów, mój błąd.

ale w regulaminie nie widzę ograniczenia w znakach... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5825749 Napisano: 18.02.2014 12:48:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

Hmmm miało być do 250 znaków, ale na oko widać, że większość z tym recenzji jest znacznie dłuższa....



tak ograniczenie było na bank, nie wiem nawet czy nad kolumną w której umieszczaliśmy wypowiedź nie było informacji o ograniczeniu... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5825744 Napisano: 18.02.2014 12:46:38 w Wkurza mnie...
aerdna napisał(a):

monikar - nie chodzi o 5 czy 10 znaków. Ale np. o pracę, które są 3-4 i więcej razy obszerniejsze, niż ograniczenie.
3 praca na 7 str. / 6 praca na 16 str. Dalej już nawet nie zaglądam emotka



a wiesz, że nawet nie przeglądałam tych prac

ja myśle że będzie tak, że komisja prac powyżej 250 znakow nie będzie w ogóle brała pod uwagę gorzej z prezentacjiami Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5825728 Napisano: 18.02.2014 12:35:01 w Wkurza mnie...
aerdna napisał(a):

ivanotta napisał(a):

radosna napisał(a):

maliszka napisał(a):

nawet Elmex w C4 gdzie chodziło o recenzję ktoś pokusił się o prezentację...tekst nr 14



http://www.youtub.../watch?v=1sDZRst2m7E

Na szczęście nie powala na kolana!


suchar.. emotka



Do tego 1/3 nie potrafi liczyć znaków i nie zastosowała się do ograniczenia... emotka



powiem tak: ja przekroczyłam limit o 2 znaki ale myslałam że klikając wyślij formularz nie przejdzie i każe mi zmniejszyć ilość znaków tak jak to zawsze bywa w konkursach tego typu emotka

a co do prezentacji to już doprawdy jakaś plaga... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5825721 Napisano: 18.02.2014 12:21:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarł dziś bardzo fajny zestaw kosmetyków Pantene do testów z ofeminin emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5825694 Napisano: 18.02.2014 11:55:50 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że do najprostszych konkursów na FB gdzie do wygrania jest smycz czy koszulka ludzie przesyłają prezentację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5825498 Napisano: 17.02.2014 22:16:37 w GFK
beniaminowa napisał(a):

emilka211288 napisał(a):

monikar napisał(a):

wypełniłam megadługą ankietę a alkoholu i otrzymałam całe...10 punktów emotka


ja też emotka


Cytat z maila " W ciągu ostatnich dni wysylalismy ankietę: drinki i napoje
Ze względu na trudnosci techniczne wyjątkowo w tym badaniu punkty będą dopisywane z kilkudniowym opóznieniem.

W dodatku mail z zaproszeniem do ankiety jest mylący. W rzeczywistości niektórzy z Panstwa będą mieli ankietę dlugą, 20-minutową, za którą zapiszemy 136 punktów a niektórzy dostaną ankietę krótką, do 4 minut, za która dopiszemy 35 punktów.


**** Przepraszamy za niedogodność **** "
Mam nadzieję, że punkty będą doliczone
emotka



dzięki za cynk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5825469 Napisano: 17.02.2014 21:46:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pustka od poniedziałku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5825424 Napisano: 17.02.2014 21:09:35 w GFK
wypełniłam megadługą ankietę a alkoholu i otrzymałam całe...10 punktów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5824479 Napisano: 15.02.2014 21:53:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kolejna "dyskusyjna" wygrana:

https://www.faceb...042400?stream_ref=10

Warunkiem zwycięstwa było publiczne udostępnienie posta konkursowego, osoba która wygrała udostępniła post prywatnie. Powinna wygrać? Moim zdaniem nie bo złamany został regulamin... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5824069 Napisano: 14.02.2014 22:23:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

dokładnie jeśli nawet to czytają to mają to w du... bo i tak wydają kasę zmieniają samochody i jeżdżą na wycieczki..



ale tu nie chodzi o to aby ich obrazić tylko o to aby w końcu zmienić ten proceder polegający na nagradzaniu przez organizatorów prac nieregulaminowych..przynajmniej takie było założenie tej konwersacji gdzieś w granicach 14-15 Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5823795 Napisano: 14.02.2014 15:36:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radosna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

monikar napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kolejny konkurs w tym stylu, zadaniem bylo KREATYWNIE OPISAC 3 produkty niezbedne w lodowce i co wygrywa? <max 1000 znaków ze spacjami> http://www.miasto...lodowke-marki-coold/
tego delikwenta na liscie moli tez widzialam, ale widocznie jego filmik wymiękl z tym, co zwyciezczyni 1 miejsca wyslala emotka emotka



z góry wiedziałam że wygra tam coś więcej niż zwykły opis więc udziału nie brałam...


ja też nie brałam, nawet o tym konkursie nie wiedziałam...widziałam przed chwilą w wynikach i postanowiłam zobaczyć

Żeby ta praca jakąś naprawdę kreatywną treść miała, albo wykonanie to już bym nic nie pisała, pomimo złamania regulaminu. Ale tu nagroda jest tylko i wyłącznie za złamanie regulaminu przez uczestnika i wysłanie FILMU, gdzie inni pisali zapewne kreatywne treści emotka



A ja napisałam do nich, dlaczego nie napisali w regulaminie, że można wysyłać też i filmy. Zobaczymy, co mi odpiszą.
konkursy@miastokobiet.pl w temacie: Coold



pewnie napiszą że w reulaminie nie ma informacji jakoby filmiki nie wchodziły w grę lub tak bardzo zachwyciła ich wola walki i postawa autora filmiku że musieli przyznac nagrodę...mnie tak kiedyś firma odpisała... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5823778 Napisano: 14.02.2014 15:17:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

kolejny konkurs w tym stylu, zadaniem bylo KREATYWNIE OPISAC 3 produkty niezbedne w lodowce i co wygrywa? <max 1000 znaków ze spacjami> http://www.miasto...lodowke-marki-coold/
tego delikwenta na liscie moli tez widzialam, ale widocznie jego filmik wymiękl z tym, co zwyciezczyni 1 miejsca wyslala emotka emotka



z góry wiedziałam że wygra tam coś więcej niż zwykły opis więc udziału nie brałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5823761 Napisano: 14.02.2014 14:50:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

assal napisał(a):

Jeżeli konkurs polega na umieszczeniu pracy w formularzu, nie można oceniać linków zewnętrznych emotka
Musi być oceniane to, co jest w formularz wpisane emotka



Kiedy hasło reklamowe należy napisać na kuponie, też nie powinny być oceniane prace zewnętrzne. To samo dotyczy SMS-ów.
Organizator ma zawsze ostatnie zdanie w kwestii interpretacji postanowień regulaminowych.



no właśnie a co z smsami? zapewne było wiele konkursów w których nagrodzone zostały linki do prezentacji na youtbe tylko że my nigdy się o tym nie dowiemy...ja myślę, że trzeba by zmienić podejście organizatorów a laurki będą lądowały w koszach Wyświetl w wątku >>
0 0