Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#5949274 Napisano: 30.11.2014 13:45:31 w SZUKAM....
giulietta napisał(a):

monikar napisał(a):

olivkap napisał(a):

monikar napisał(a):

olivkap napisał(a):

Szukam jak aktywować wysyłanie smsów premium w play bez dzwonienia do biura obsługi. Zadzwoniłam na infolinię i na samym czekaniu zjadło mi 4 zł! Złodziejstwo.. emotka



doładować telefon jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś emotka



właśnie doładowałam, wykonałam połączenie, wysłałam normalnego smsa, a smsy premium mi nie przechodzą emotka kupiłam dwie karty i na drugiej wszystko jest ok. Więcej do nich nie zadzwonię, prędzej wyrzucę tą kartę emotka



Po dołądowaniu musisz odczekać 24h zanim zdejmą blokadę



nie wiem jak w play, ale w t-mobile działa po kilku h, a jak dzwoniłam na infolinię, żeby od razu zdjęli i mi zjadło kasę to sympatyczny pan doładował tel. 5 zł, bo tyle zjadło emotka emotka



ja dwa dni temu czekałam w granicach 12h Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949269 Napisano: 30.11.2014 13:34:29 w SZUKAM....
olivkap napisał(a):

monikar napisał(a):

olivkap napisał(a):

Szukam jak aktywować wysyłanie smsów premium w play bez dzwonienia do biura obsługi. Zadzwoniłam na infolinię i na samym czekaniu zjadło mi 4 zł! Złodziejstwo.. emotka



doładować telefon jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś emotka



właśnie doładowałam, wykonałam połączenie, wysłałam normalnego smsa, a smsy premium mi nie przechodzą emotka kupiłam dwie karty i na drugiej wszystko jest ok. Więcej do nich nie zadzwonię, prędzej wyrzucę tą kartę emotka



Po dołądowaniu musisz odczekać 24h zanim zdejmą blokadę Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949263 Napisano: 30.11.2014 13:12:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asante napisał(a):

monikar napisał(a):

parole21 napisał(a):

Słuchajcie, mam pytanie odnośnie konkursu Henkel Kaufland z pralkami Boscha. W regulaminie jest zapis:

"Rozwiązanie zadania konkursowego o którym mowa w pkt. 4.1 lit.nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek podmiotów lub produktów.

Czy to oznacza, że również nie można użyć nazwy BOSCH?



może być też tak że coś się u nich pozmieniało i nie może być ani nazwy sponsora ani produktów biorących udział w konkursie...słowo "jakichkolwiek" jest dość jednoznaczne


Jeśli to prawda, to sobie nieźle strzeliłam w kolano...



Chyba jak większosć...3/4 moich paragonów poszłoby do kosza emotka

Mam nadzieję że to tylko takie niefortunne sformułowanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949262 Napisano: 30.11.2014 13:09:29 w SZUKAM....
olivkap napisał(a):

Szukam jak aktywować wysyłanie smsów premium w play bez dzwonienia do biura obsługi. Zadzwoniłam na infolinię i na samym czekaniu zjadło mi 4 zł! Złodziejstwo.. emotka



doładować telefon jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949259 Napisano: 30.11.2014 13:03:26 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

zarania napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Na uwieńczenie podłego dnia wkurza mnie SMYK. Obiecałam dziecku na imieniny/mikołajki zabawkę, czeka na nią od tygodni. Jeszcze kilka dni temu kosztowała 99 zł. Dziś chciałam ją kupić i cena podniesiona na 160, jeszcze z afiszem, że przecenione ze 199! Od kilku tygodni przeglądałam oferty i wszędzie, zawsze była cena 99zł. W ciągu 3 dni jej wartość wzrosła o 60zł... no szlag mnie trafia, Młody cieszy się tym prezentem, czeka cierpliwie, opowiada o nim - przecież nie wycofam się z obietnicy. Ale jak myślę, że mam za kawałek plastiku dać taką sumę to mam ochotę **********! emotka emotka emotka emotka



Dostałam reklamę na maila, że wielka obniżka cen, weszłam zobaczyć ile teraz ta nieszczęsna zabawka kosztuje i mało z krzesła nie spadłam: 184 zł emotka Wychodzi, że każdego dnia podnoszą o 10 zł emotka Już podnieśli cenę prawie o 100%


A cóż to a cenna zabawka?
Ja córci kupiłam Barbie w ITM za 99 zł, a w Smyku ok. 120 czy 127 zł kosztuje.



Mega Flip One Step Bumblebee



To są tzw. obniżki przedświąteczne emotka

Jeśli to ten żółty transformers to na allegro też chodzą po ok 140zł Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949255 Napisano: 30.11.2014 12:56:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
parole21 napisał(a):

Słuchajcie, mam pytanie odnośnie konkursu Henkel Kaufland z pralkami Boscha. W regulaminie jest zapis:

"Rozwiązanie zadania konkursowego o którym mowa w pkt. 4.1 lit.nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek podmiotów lub produktów.

Czy to oznacza, że również nie można użyć nazwy BOSCH?



może być też tak że coś się u nich pozmieniało i nie może być ani nazwy sponsora ani produktów biorących udział w konkursie...słowo "jakichkolwiek" jest dość jednoznaczne Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949175 Napisano: 29.11.2014 23:09:50 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

monikar napisał(a):

A jak to jest z Smsami premium w Nju Mobile? Trzeba doładować żeby móc wysyłać eski?


do wczoraj: nie trzeba emotka wystarczyło kupić starter za 5 zł i od razu wysłać esy... ale zmieniły się zasady w Orange i teraz trzeba załadować za 10 zł, żeby aktywować możliwość wysyłania Premium. emotka



szkoda...konkursowicz zawsze ma pod górkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949168 Napisano: 29.11.2014 22:46:56 w SZUKAM....
A jak to jest z Smsami premium w Nju Mobile? Trzeba doładować żeby móc wysyłać eski? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949153 Napisano: 29.11.2014 21:22:50 w Inne mniejsze markety
Cały problem moim zdaniem polega na tym, że regularnie co etap jest opróżnianych tylko kilka urn głównie z tych miejscowości, które widnieją w wynikach. Część zwycięzców została natomiast wybrana niezgodnie z regulaminem i to powinno się zmienić. Zarówno jedna jak i druga kwestia sprawia, że ten konkurs nie jest fair w stosunku do innych uczestników więc chyba nie ma sensu brać w nim dalej udziału. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949110 Napisano: 29.11.2014 17:22:43 w Inne mniejsze markety
cc_investigator napisał(a):

Zastanawiam się, czy nie machnąć im tam do marketingu jakiegos sympatycznego maila. Wiem, że czytają, bo raz raczyli mi odpowiedzieć. Generalnie to w tym konkursie na nic już nie liczę, ale wkurza mnie niemiłosiernie, może jakbyśmy zbiorowo napisali, to może choć parę osób miałoby szansę, której nie ma w tym momencie.



napisałam do działu marketingu...zobaczymy czy odpiszą Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949108 Napisano: 29.11.2014 17:20:44 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

barcza napisał(a):

danaaa napisał(a):

barcza napisał(a):

danaaa napisał(a):

barcza napisał(a):

tak o 16.30 było ok a potem cisza i nie mozna wyysłac

madziamck napisał(a):

barcza napisał(a):

czy Orange ma jakas awarie od wczoraj emotka emotka emotka


Ja wczoraj slalam i bylo ok

tak do 16.30 bylo ok a potem juz nie mogłam wysłac



Ja wysyłałam dzisiaj rano z Orange i wszystko działało dobrze, od razu była zwrotka.
nie mam starter internet minuty


kupilam 2 nowe startery i nie moge wysłac pusciłam sygnał na tela innego i nic emotka



Sprawdż na opakowaniu , czy nie jest to BEZPIECZNY STARTER, bo teraz można kupić taką opcję, przeznaczoną głównie dla dzieci, z blokadą między innymi na SMSy premium.
informacje są na stronie orange:
http://www.orange...bezpieczny%20starter



od wczoraj zmiany w orange i smsy premium po doładowaniu min 10zł:

Sieć Orange zmieniła regulaminy wszystkich swoich ofert na kartę (w tym nju mobile), uniemożliwiając klientom korzystanie z usług premium przed doładowaniem konta.

Od teraz, aby móc po raz pierwszy skorzystać z usług Premiun Rate (zarówno wychodzących, jak i przychodzących) na nowym starterze należy najpierw doładować konto. Suma doładowań musi wynieść minimum 10 zł.

Zmiana dotyczy wszystkich ofert na kartę sieci Orange i nju mobile, z wyłączeniem Zetafonu i Minutofonu.



To jaki starter opłaca się teraz kupić żeby po pierwsze konto było ważne przez rok po doładowaniu, po drugie nie było trzeba było doładowywać przed pierwszym użyciem żeby wysłać SMS premium? Wczoraj kupiłam starter Play i było to samo... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949106 Napisano: 29.11.2014 17:14:56 w Rossmann
Kto jest gwiazdą grudniowej edycji reklamy Hepatil? Barbara Bursztynowicz? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5948991 Napisano: 28.11.2014 23:25:54 w Inne mniejsze markety
magnus napisał(a):

malgol napisał(a):

zubi napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Dzisiejsze telefony z Marcpola to za jaki okres? I kiedy (teoretycznie odbywa się opróżnianie urny). W sensie, czy jak wrzucałam tydzień temu w piątek - tu się łapię na dzisiejsze powiadamianie, czy nie...


ja wrzucałam w czwartek(20.11), dziś mialam telefon

czy Ekspresy do kawy Saeco były do wygrania tylko w pierwszym tygodniu?
W reulaminie 5 sztuk, na liście laureatów z pierwszego tygodnia jest 5 osób.



Do Saeco jest tylko 1 osoba, pozostałe osoby wygrał dolce gusto(po lewej stronie tabali jest taka informacja)





Niestety wyglada na to,ze 5 ekspresów przydzielono w I tygodniu, a Dolce 6.
Wałek perfidny- w sumie kilka rodzin wygrywa, podobnie jak w DC emotka



mnie się wydaje że jest to kwestia nieopróżniania urn w większości sklepów

ja się natomiast pytam jak to się ma do regulaminu wg. którego 1 osoba-1 nagroda? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5948984 Napisano: 28.11.2014 23:14:54 w Inne mniejsze markety
giulietta napisał(a):

monikar napisał(a):

giulietta ale ekspresy do kawy to chyba 5 sztuk tygodniowo? emotka Łącznie miało ich być 60 czy coś w tych granicach. Chodzi o konkurs Winiary.



skopiowałam wcześniej z jakiegoś poprzedniego reg. emotka 60 to w Winiary i Nescafe, ale nawet 60:8...



rozumiem...chodziło Ci o te drugie ekspresy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5948981 Napisano: 28.11.2014 23:03:42 w Inne mniejsze markety
giulietta ale ekspresy do kawy to chyba 5 sztuk tygodniowo? emotka Łącznie miało ich być 60 czy coś w tych granicach. Chodzi o konkurs Winiary. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5948930 Napisano: 28.11.2014 20:28:37 w Inne mniejsze markety
filippo napisał(a):

ten konkurs marcpol to jeden wielki syf i walek.

http://www.marcpo.../pages/show/Promocje



to jest konkurs jedynie dla wybranych sklepów jak widać Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5948924 Napisano: 28.11.2014 20:13:36 w SZUKAM....
giulietta napisał(a):

monikar napisał(a):

edzia21 napisał(a):

monikar napisał(a):

Co to jest "Operatorska blokada Premium" w Play? Da się ją wyłączyć?


najszybciej - dzwoniąc na infolinię emotka kiedyś zadzwoniłam do nich - w trakcie rozmowy ściągnęli blokadę emotka



Pierwszy raz się z czymś takim spotykam emotka



w t-mobile też tak jest, ale wystarczy sygnał na drugi fon aby uaktywnić kartę emotka potem doładowanie i ok, premium po kilku h lub minutach po tel. do BOA emotka



właśnie dzwoniłam i kazali doładować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5948920 Napisano: 28.11.2014 20:06:02 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

monikar napisał(a):

Co to jest "Operatorska blokada Premium" w Play? Da się ją wyłączyć?


najszybciej - dzwoniąc na infolinię emotka kiedyś zadzwoniłam do nich - w trakcie rozmowy ściągnęli blokadę emotka



Pierwszy raz się z czymś takim spotykam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5948916 Napisano: 28.11.2014 20:01:15 w SZUKAM....
Co to jest "Operatorska blokada Premium" w Play? Da się ją wyłączyć? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5948872 Napisano: 28.11.2014 17:43:04 w Inne mniejsze markety
zubi napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Dzisiejsze telefony z Marcpola to za jaki okres? I kiedy (teoretycznie odbywa się opróżnianie urny). W sensie, czy jak wrzucałam tydzień temu w piątek - tu się łapię na dzisiejsze powiadamianie, czy nie...


ja wrzucałam w czwartek(20.11), dziś mialam telefon

czy Ekspresy do kawy Saeco były do wygrania tylko w pierwszym tygodniu?
W regulaminie 5 sztuk, na liście laureatów z pierwszego tygodnia jest 5 osób.





Swoją drogą skoro jedna osoba może zdobyć jedną nagrodę dlaczego w I etapie zwycięzcy się powtarzają? Rozumiem że urny opróżniono tylko w Siemiatyczach, Lublinie, Warszawie i Łukowie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0