Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#5950511 Napisano: 02.12.2014 20:30:32 w Kaufland konkursy
cc_investigator napisał(a):

Smolar to chyba dziwny trochę jest=nieobliczalny. Wybiera (chyba) zamierzenie nieobliczalnie, tak jakby trochę chciał dywersyfikować do kogo trafiają nagrody (mugol/konkursowicz). Czasem jak patrze na mdw - to wiem, że czytali na 100%... A czasem jak patrzę kto nie wygrywa i jestem w szoku (i wcale nie chodzi o mnie), to mam wrażenie, że to też wynika ze Smolarowego zamysłu.

Ale nie grałam u nich, jak publikowali teksty i podobno różnie bywało z jakością.



Ja pamiętam jak dość niedawno opublikowali wyniki konkursu z autem i rzeczywiście zgłoszenie które wygrało główną nie zachwyciło. Nie chce mi się wierzyć że nie było lepszych zgłoszeń znając możliwości niektórych konkursowiczów. Może to zamierzona taktyka, może to losowanie-nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5950061 Napisano: 01.12.2014 22:24:02 w Rossmann
Gessler to gwiazda marki Ulgix, Stenki nie widziałam...pytanie jednak dość niedoprecyzowane Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5950039 Napisano: 01.12.2014 21:54:08 w Rossmann
gryszelm napisał(a):

amif napisał(a):

monikar napisał(a):

Kto jest gwiazdą grudniowej edycji reklamy Hepatil? Barbara Bursztynowicz?


tak


A skąd to wiadomo, bo na stronie hepatilu jest zdjęcie Różczki...., a google mówi, że Bursztynowicz reklamowała hepatil w 2012 roku...?



Sama się nad tym zastanawiałam...Bursztynowicz reklamuje Hepatil już od kilku lat a Różdżka w granicach pół roku...Tylko nie pamiętam czy Różdżka jest w proponowanych odpowiedziach...Na pewno jest Bursztynowicz i Stenka. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949844 Napisano: 01.12.2014 16:28:38 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

http://www.tvn24....cony-los,494164.html

urzędasy, które nic nie robią a przez nich giną biedne zwierzątka emotka



mnie aż łezka z oka poleciała jak to przeczytałam...a im się zachciewa wyborów, plakacików, głosików, wszyscy chodzą z uśmiechem od ucha do ucha i proszą o głos a jak przychodzi co do czego to zamykają się w tych swoich gabinetach i nic ich nie obchodzi prócz czubka własnego nosa... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949830 Napisano: 01.12.2014 16:16:12 w Kaufland konkursy
Ja u Smolara choćbym wysłała 100 zgłoszeń i tak nic nie ugram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949799 Napisano: 01.12.2014 15:43:30 w Kaufland konkursy
marzanna napisał(a):

monikar napisał(a):

benasia napisał(a):

to niezłą wenę musi mieć ktos by 50 zgloszeń wysłać i nie pisać w kółko o cenzura Maryni emotka emotka

Ale z drugiej strony kto wie ile tych zgłoszeń jest bo może mniej niż myslimy jeśli dużo osób wysłało po 1 - 2szt myśląc że konkurencja wysłała setki i nie mają szans emotka



ja myślę że są na forum osoby które tyle zainwestowały tylko się nie przyznają, w sumie to się nawet im nie dziwię...



50 zgłoszeń z zakupem promocyjnym za pralkę o wartości 1200 zł? emotka Po co komu np. 50 Purów, że o innych produktach nie wspomnę emotka



50 zgłoszeń po 4zł to inwestycja rzędu 200zł. 1000zł do przodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949794 Napisano: 01.12.2014 15:39:10 w Kaufland konkursy
benasia napisał(a):

to niezłą wenę musi mieć ktos by 50 zgloszeń wysłać i nie pisać w kółko o cenzura Maryni emotka emotka

Ale z drugiej strony kto wie ile tych zgłoszeń jest bo może mniej niż myslimy jeśli dużo osób wysłało po 1 - 2szt myśląc że konkurencja wysłała setki i nie mają szans emotka



ja myślę że są na forum osoby które tyle zainwestowały tylko się nie przyznają, w sumie to się nawet im nie dziwię... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949762 Napisano: 01.12.2014 15:09:29 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tablet z Groszka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949745 Napisano: 01.12.2014 14:46:33 w SZUKAM....
zezowaty_kot napisał(a):

Mam regulamin zapisany 28.10.2014r i tam jest taki punkt:

9. W momencie zarejestrowania zgłoszenia przez system informatyczny obsługujący stronę internetową 10lat.sferis.pl Uczestnikowi jest wysyłana na adres e-mail wskazany w formularzu zgłoszeniowym wiadomość e-mail potwierdzająca dokonanie zgłoszenia.


a teraz ten punkt jest zmieniony na informację, że po wysłaniu zgłoszenia pojawi się informacja "Twoje zgłoszenie zostało wysłane"

Regulamin więc zmienili, obstawiam, że po tym jak dostali sporo pytań: A czy moje zgłoszenie jest w bazie? emotka



bo pewnie większosci naszych zgłoszeń w tej bazie nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949479 Napisano: 30.11.2014 23:11:22 w SZUKAM....
zezowaty_kot napisał(a):

Zajrzę jutro na regulamin, ale na pewno jeszcze 2 tygodnie temu była informacja, że ma przyjść zwrotka, z resztą nawet na e-konkursach pisałam z osobami, które również nie miały zwrotek. Wysłaliśmy wtedy wszyscy do nich maile z pytaniem o te nieszczęsne maile zwrotne i nikt nie otrzymał potwierdzenia, że jego zgłoszenie dotarło - albo odpowiedz negatywna, albo odpowiedzi brak. Ja leję na konkurs już, ale zastanawiam się czy nie pisać reklamacji, tak dla zasady, bo wychodzi na to, że z ich winy nie mogłam wziąć udziału w konkursie, choć ja wszystkie warunki spełniłam.



Przeczytałam regulamin ale nie ma tam informacji o zwrotce...Być może regulamin został zmieniony gdy załapali że zgłoszenie nie dochodzą i chcą w ten sposób zatuszować sprawę. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949474 Napisano: 30.11.2014 22:51:19 w SZUKAM....
zezowaty_kot napisał(a):

monikar napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

monikar, a masz zwrotkę na maila?



nic nie mam! emotka



Ja też, wątpię, że w ogóle te zgłoszenia dochodzą, bo jak raz raczyli mi odpisać, to się okazało, że moich zgłoszeń nie ma w bazie. Kazali wysłać ponownie - do skutku. W rezultacie codziennie wysyłałam, z różnych maili i na żadną skrzynkę nie przyszło potwierdzenie. Ja postawiłam krzyżyk na konkursie, wysyłałam dla zasady, żeby doczekać się na zwrotkę. Pisałam do nich jeszcze 2 razy z pytaniem czy mają zgłoszenia, ale nie odpisali.



W regulaminie w ogóle nie ma informacji że ma przychodzić potwierdzenie na maila...W formularzu nie ma opcji wyboru nagrody...Regulamin jest niedopracowany bo np. numer telefonu podaje się opcjonalnie a wg. tego co napisali w regulaminie powiadamiają telefonicznie emotka

zezowaty_kocie przeraziłaś mnie swoim postem...to co mam słać i słać do skutku? bez sensu... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949458 Napisano: 30.11.2014 22:27:45 w Kaufland konkursy
brudny napisał(a):

marzenier napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Hm jak czytam to z tymi moimi 2 hasełkami szans na pralkę nie mam.Ciekawa jestem ile rekordzista puścił haseł



Ja całe 6 emotka
W tym 4 z nazwami produktów, które podobno się nie kwalifikują emotka



kwalifikują się, zwróć uwagę, że nawet w propozycji tj. przykładzie jest podana nazwa BOSCH emotka
Po prostu ktoś nie skopiował tego do regulaminu, a henkel zawsze chce aby jego nazwy były w zgłoszeniach, w polo, inter - zawsze.



Przykład brzmi tak:

Henkel.123456.snieznobiala i pachnaca czystosc ubran wyjetych z nowej pralki. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949456 Napisano: 30.11.2014 22:26:01 w Wkurza mnie...
marzenier napisał(a):

monikar napisał(a):

Konkurs Sferis...nie doczytałam że zgłoszenie należy posłać w dniu zakupu... emotka



Monika , a w którym punkcie to jest napisane ?
Bo ja widzę tylko aby wysłać zgłoszenie "nie wcześniej niż w dniu zakupu "



5. W Konkursie będą uwzględniane wyłącznie kompletne Zgłoszenia, nadesłane w dniu dokonania zakupu Produktu jednak nie wcześniej niż 9 października 2014 r. i nie później niż 30 listopada 2014 Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949442 Napisano: 30.11.2014 22:07:28 w Wkurza mnie...
Konkurs Sferis...nie doczytałam że zgłoszenie należy posłać w dniu zakupu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949440 Napisano: 30.11.2014 22:05:59 w SZUKAM....
zezowaty_kot napisał(a):

monikar, a masz zwrotkę na maila?



nic nie mam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949431 Napisano: 30.11.2014 22:01:26 w Kaufland konkursy
Rano zwrotki były normalnie, teraz u mnie w Plusie brak... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949429 Napisano: 30.11.2014 22:00:29 w SZUKAM....
marzenier napisał(a):

monikar napisał(a):

W którym miejscu w konkursie Sferis wybiera się nagrodę? Bo chyba ślepa jestem...



Jeżeli chodzi Ci o ten urodzinowy ich konkurs to w reg.jest napisane (paragraf 5 punkt 7) że wysyłają nagrody emotka



Chodzi mi o to że wg zasad:

Jak wziąć udział w konkursie ?

Kup dowolny produkt w punkcie handlowym Sferis lub w sklepie internetowym sferis.pl
Zachowaj oryginalny dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)
Wypełnij i wyślij do nas formularz zgłoszeniowy
Wybierz nagrodę, którą chcesz wygrać

Wypełniłam formularz, podziękowali ali nigdzie nie było miejsca na wybór nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949406 Napisano: 30.11.2014 21:40:40 w SZUKAM....
W którym miejscu w konkursie Sferis wybiera się nagrodę? Bo chyba ślepa jestem... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949394 Napisano: 30.11.2014 21:11:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

assal napisał(a):

W Groszku też "końcówki" nie było, więc się zastanawiałam, czy jakikolwiek znaczy faktycznie żaden, czy tylko z wyłączeniem promocyjnych emotka



nie chodzi o wyłączenie promocyjnych tylko o wyłączenie konkurencji emotka a to, że ktoś wykasował w sumie najważniejszy w promocji na hasła człon to już nie nasz problem emotka



niby tak ale skoro regulamin jest wiążący... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5949304 Napisano: 30.11.2014 15:50:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

ondine napisał(a):

giulietta napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

monikar napisał(a):

parole21 napisał(a):

Słuchajcie, mam pytanie odnośnie konkursu Henkel Kaufland z pralkami Boscha. W regulaminie jest zapis:

"Rozwiązanie zadania konkursowego o którym mowa w pkt. 4.1 lit.nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek podmiotów lub produktów.

Czy to oznacza, że również nie można użyć nazwy BOSCH?



może być też tak że coś się u nich pozmieniało i nie może być ani nazwy sponsora ani produktów biorących udział w konkursie...słowo "jakichkolwiek" jest dość jednoznaczne


w Leclercu w regulaminie jest zapis:
"nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek podmiotów i produktów, z
wyłączeniem produktów marki Trefl"
a w Lego ITM jak w Kaufie:
"nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek podmiotów" emotka



zapis dotyczy zazwyczaj konkurencji i prawidłowo powinien brzmieć: "nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek podmiotów, z wyłączeniem treści reklamowych dotyczących produktów promocyjnych" emotka


Powinien ale nie brzmi emotka Jest konkretny, jednoznaczny, więc nie wiem czy dobrze zakładać, że to tylko jakaś nieścisłość emotka




A może to celowy zabieg , aby ułatmwić sobie pracę i juz na wstępie odrzucić jakieś 70 % zgłoszeń emotka



a potem się ludzie dziwią że u Smolara tak ciężko wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0