Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#5954784 Napisano: 12.12.2014 11:35:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beata21 napisał(a):

monikar, a skąd wiesz, że mimo informacji na stronie-zgłoszenie przyjęte, hasła do nich nie docierały?
mi odpisali,że w wszystko w porządku



Ja do nich pisałam i nic mi nie odpisali.
Zgłoszenie nie docierały bo wiem że kilka dziewczyn na forum się o to spierało z organizatorem, który stwierdził że jak nie ma potwierdzenia na maila z opcją wyboru nagrody to zgłoszenie nie dotarło i trzeba słać do upadłego co zresztą i tak nic nie dało.

A Ty dostałaś maila zwrotnego z możliwością wyboru nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954778 Napisano: 12.12.2014 11:26:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

polarniczka napisał(a):

maryal napisał(a):

prosta sprawa, nie sprzedawajcie paragonow


jeszcze lepiej...zamknąć paragonowy wątek emotka



Znajdzie się inne miejsce do wymiany, jedyny sposób to zmienić regulaminy emotka Konkursy promocyjne tylko z podaniem numeru paragonu i to najlepiej, żeby w regulaminie było zdjęcie paragonu z zaznaczeniem który to numer trzeba podać, żeby nikt nie miał wątpliwości o który ciąg cyfr chodzi tym razem emotka



Podawanie numerów paragonu niewiele da...ostatnio czytałam gdzieś w jaki sposób można jeden numer wysłać na kilka różnych sposobów więc prawda jest taka że jak ktoś kombinuje to kombinował będzie...

Co do Sferis-najgorzej przeprowadzony konkurs roku. Jakim prawem zmieniają regulamin w trakcie trwania konkursu? Dlaczego poprawnie zgłoszone hasło w ogóle do nich nie dociera mimo informacji na stronie-zgłoszenie przyjęte? A jak ktoś nie dostał potwierdzenia na maila to w jaki niby sposób miał wybrać nagrodę?

Ja się nie łudzę że wygram w tym konkursie cokolwiek niemniej wypadałoby zgłosić gdzieś tak nieuczciwego organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954527 Napisano: 11.12.2014 20:17:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
Mam nadzieję że nie będzie tak że pozbieram punkty przez rok a oni zrezygnują z akcji ambasadora Philips emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954375 Napisano: 11.12.2014 15:42:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
Jako że jestem świeża w tym temacie to zapytam: ile czasu zajmuje Wam zabranie 2-3tys? Czy tam oprócz zadań można jeszcze zdobywać punkty np. za zapraszanie znajomych? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954263 Napisano: 11.12.2014 14:04:27 w Wkurza mnie...
Popieram zezowatego_kota bo w naszym katalogu wszystkie konkursy na wizazu mają podaną nie datę zakończenia przyjmowania zgłoszeń tylko datę zakończenia całego konkursu (już z wysyłką, opiniami itp.) Sama się na to nie raz nacięłam.

W ogóle fajnie byłoby gdyby konkursy, które kończą się w etapach dziennych, tygodniowych itd. miały swój oddzielny katalog. Nie każdy sprawdza codziennie nowo dodane konkursy a potem niestety okazuje się że dziś ostatni dzień, ostatniego etapu i ludzie ślą zgłoszenia na potęgę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954252 Napisano: 11.12.2014 13:55:20 w SZUKAM....
Nie chce nikogo straszyć jeśli chodzi o konkurs w Delikatesach Centrum ale jak byłam godzinkę temu po paragon to przyprawy dosłownie...wymiotło! Zostało tylko kilka do gyrosa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954033 Napisano: 10.12.2014 22:46:05 w Czy informują/ informowali?
Czy i jak informują z Kakdu o odkurzaczach? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954019 Napisano: 10.12.2014 22:22:41 w Paragony
Może ktoś ma na sprzedaż paragon na kończący się dzis konkurs Fairy OdiDO>? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5953536 Napisano: 09.12.2014 21:42:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.winia...a_poczta_WINIARY.pdf

Czy w tym konkursie jest 38 nagród na sklep (Carrefour, tesco, real itp) czy łącznie na wszystkie sklepy? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5953311 Napisano: 09.12.2014 13:42:55 w Rossmann
edzia21 napisał(a):

luskaaa napisał(a):

A czy drukują się kody do Hepatil, bo jakoś mało osób bierze udział?


drukują, od samego początku emotka a z tego co zauważyłam, ludzie w zdecydowanej większości grają na "ostatni gwizdek" i licznik przyspiesza emotka Nawet ja mam już kilka paragonów na Hepatil, ale cóż, jak czasu brak emotka



ja zagrałam na początku...może będą przychylniej patrzeć na zapalonego konkursowicza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5953042 Napisano: 08.12.2014 21:39:09 w Rossmann
Agnes napisał(a):

brał ktoś udział w konku Hepatil?
Mam wątpliwości co do odp na drugie pytanie
piszcie na pW



Jeśli chodzi o reklamę do wspólnie doszliśmy do wniosku że to chyba Barbara Bursztynowicz. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5952950 Napisano: 08.12.2014 19:02:49 w Intermarche
Kto zgarnął autko? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5952838 Napisano: 08.12.2014 15:54:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I co z wynikami konkursu Persil? Już po terminie... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5952811 Napisano: 08.12.2014 14:47:09 w Informują
MarcPol dzwoni z konkursu "Lubię robić zakupy w MarcPolu ponieważ..." emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5952122 Napisano: 05.12.2014 23:41:35 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

Gdzie można zn aleźć ten formularz do wysłania edenu ? Zagłosowałam przez pomyłkę i odświeżyłam, a teraz mam komunikat, że już głosowałam, a formularza nie widzę... Chciałam wysłać po raz pierwszy... emotka



Ja jak tak zrobiłam musiałam czekać godzinę aby móc ponownie zagłosować i tym samym wziąć udział w konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5952087 Napisano: 05.12.2014 22:01:25 w Rossmann
adamaszek napisał(a):

monikar napisał(a):

adamaszek dziękuję, całkiem przyjemny zestaw, mógłby przyjść jeszcze przed świętami emotka



Trzeba będzie pofatygować się po zestawik emotka



wiem, wiem chodziło mi o wysyłkę do Rossmana abym mogła go odebrać jeszcze przed świętami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5952079 Napisano: 05.12.2014 21:38:57 w Rossmann
adamaszek dziękuję, całkiem przyjemny zestaw, mógłby przyjść jeszcze przed świętami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5952070 Napisano: 05.12.2014 21:24:23 w Rossmann
Co wchodziło w skład zestawu z Sidoluxa? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5951937 Napisano: 05.12.2014 14:48:03 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ludzka wścibskość emotka Byłam dzis w Biedronce po 2 paragony na konkurs Eden. Oddzieliłam zakupy aby kasjerka dobrze je nabiła, ludzi było dużo akurat za mną stanęła rodzina:kobieta wieku ok 45 lat, mąż i córka. Płóacę za pierwszy koncentrat a kobieta za mną na to:
-A czyje są te zakupy?
-Moje-odpowiadam.
-A dlaczego są oddzielone napisem: "Następny klient?"
-Ponieważ kupuję na osobne paragony
-A po co Pani kupuje na osobne paragony?

No losie! emotka Przecież to moja sprawa co, gdzie i na ile paragonów kupuję! I jeszcze żeby to była jakaś starsza babuleńka to może bym i zrozumiała. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5951680 Napisano: 04.12.2014 21:55:15 w Kaufland konkursy
cc_investigator napisał(a):

nouvelle napisał(a):

mrking napisał(a):

xpac napisał(a):

Ale w jakim szybkim tempie się ogarnęli, konek trwał do 30.11 wczoraj komisja, a dzisiaj już smsy....


Bo Smolar nie czyta wszystkich haseł, bo po kilku tysiącach by zgłupieli - tylko wyrywkowo wybierają jaką część i nad tym dyskutują... Nie zadawać mi pytań skąd ta wiedza - już nie pierwszy raz to stwierdzam emotka



W sumie każda agencja tak chyba robi. A te typowania, czy lubi rymowanki, czy coś tam...to nie ma znaczenia. emotka No, może Albedo czyta wszystkie.


Też sądzę, że Albedo czyta. Może podział nagród na dzienne etapy im to ułatwia. CZasem u nich wygrywam (to rzadziej), czasem nie (to częściej), ale zdanie mam dobre. Mieli wpadkę z Palette kilka lat temu (i to dużą, że hoho) i widać wyciągnęli wnioski i podnieśli jakość pracy.



I ja twierdze że Albedo czyta, ma swój gust w wyborze który się sprawdza gdy czasem osoby które u nich zwyciężyły zdradzają jakimi hasłami emotka

cc_investigator ale jak patrzę ile osób tu z forum które piszą na prawdę świetne hasła poległo dziś na Smolarze to się zastanawiam o co chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0