Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#5957136 Napisano: 17.12.2014 15:27:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś coś wie o ewentualnych wynikach z Kakadu? Na jakim etapie skończyli informować? Organizator niestety zdaje się być głuchy na moje pytania odnośnie wyników... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5957014 Napisano: 17.12.2014 12:45:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

jarko44 napisał(a):

somesmile napisał(a):

ciekawe kiedy SFERIS będzie dzwonił emotka



Nie wiadomo, czy jest w ogóle do kogo emotka Czy wyjaśniła się sprawa tych zwrotek po zgłoszeniu, który u większości nie było?




Taaaa mi wpanialomyslnie odpisali ze zwrotki nie mają znaczenia i wszystkie zgłoszenie do nich dotarły emotka co uważam za scieme roku emotka



Żartujesz? Przecież tam trzeba było wybrać nagrodę o którą się gra a jak mieliśmy to zrobić bez zwrotek? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5956565 Napisano: 16.12.2014 17:25:13 w SZUKAM....
O co chodzi z tymi kartami od Tymbarka? Mogę prosić link? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5956539 Napisano: 16.12.2014 16:55:29 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

androm napisał(a):

Cieszę się, że już dobrze z Twoją córką.
Co to za przypadłość? Może się komuś przyda w rodzinie jakby coś się działo. Co trzeba robić?
Pozdrawiam

tereniagno napisał(a):

bridget napisał(a):

do mojej babci 90- letniej tez odmowili przyjazdu, dopiero lekarka jak zadzwonila przyjechali, pewnie uwazaja ze starszych ludzi nie ma co juz leczyć


Lidzia ma 24 lata emotka
Z dnia na dzień jest coraz lepiej i to mnie cieszy,bo było kruchutko emotka


Wszystko zależy jak interpretujecie stan chorego, mojego męża złapał paraliż, bolało serce, nie mógł stać na nogach i pogotowie odmawiało przyjazdu. Po moich naleganiach sama dyspozytorka spytała czy przypadkiem nie traci przytomności, powiedziałam że tak i po 5 min pogotowie było w domu. Potem rodzice mieli udary i już wiedziałam co mówić, zwłaszcza, że panowie z karetki uświadomili mnie do "czego" mogą przyjechać. Przede wszystkim nie wolno "stawiać diagnozy" tylko odpowiednio opisać stan chorego. Na 10 moich wezwań (we wakacje) ani razu nie odmówili przyjazdu.


Skoro było zgłoszone,że ma paraliż i już nie mówi,to po co chciała,żeby dać ją do telefonu!!!!!Co pani dyspozytorka chciała od niej usłyszeć,że nie może mówić i leży na podłodze!!!!!-to miała jej powiedzieć???? A pani dyspozytorka stwierdziła,że 24-letnia kobieta nie może dostać paraliżu,bo to niemożliwe!Niestety okazało się,że to był udar i prawostronny paraliż,wtedy liczy się każda sekunda!
Sam lekarz powiedział,że nasz przypadek nie jest pierwszym,że odmówili(ma dyżury w pogotowiu)!!



tereniagno mam koleżankę która dostała udaru w wieku 23 lat więc zapewniam panią dyspozytorkę że można. Ostatnio nawet w tv był reportaż o chłopaku po udarze-21 lat i jakiejś kobiecie już po dwóch udarach jeszcze przed trzydziestką. Ludzie miewają przeróżne choroby, nie jest prawdą że chorowanie jest domeną starszych. U mojej koleżanki, która miała udar w wieku lat 23 do dziś niestety nie znaleźli przyczyny. Lekarz powiedział że czasem udar zdarza się "samoistnie" w co nie chce mi się wierzyć...

Trzymam kciuki za córkę, daj znać jak będzie już coś wiadomo! Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5956077 Napisano: 15.12.2014 20:51:41 w Wkurza mnie...
frodo napisał(a):

serberta napisał(a):

, że straciłam tyle ostatnio czasu na konkursy. U mnie jeden sms to średnio godzina. I nic. Masakra z tymi konkursami. Badziewie nie nagrody turbany, storczyki zapachy kiblowe,zwykłe gary.
A z drugiej strony wysyp konkursowiczów,którzy bardzo chcą cokolwiek wygrać. Świadczą o tym ich nicki np. zawodowakonkursowiczka. Największe hipermarkety w okresie przedświątecznym i nie ma żadnego konkursu godnego uwagi. Moje kryterium jest proste , po pierwsze towar ma mi się przydać albo do użycia albo do podarowania , po drugie nagroda musi być pożądana. Obecnie nie ma żadnego konkursu, który powyższe warunki spełnia.
Dlatego na razie zawieszam działalność konkursowa, a przed świętami będę kupować wyłącznie to co niezbędne, wybierać drobnych producentów. Trochę mi smutno bo wiadomo konkursy to nałóg...


Też mnie to w kurza - nie ma w co grać i to przed świętami emotka



albo dają bony 50zł za zakup produktów za 20zł+5,50zł za polecony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5955014 Napisano: 12.12.2014 17:17:45 w Inne mniejsze markety
Wy przynajmniej macie garnki z ITM a u mnie pudło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954910 Napisano: 12.12.2014 14:20:03 w TESCO konkursy
olivkap napisał(a):

bez sensu, koło 30 nagród i tylko 2 osoby się pochwaliły ?? emotka



z tego co wiem są tu na forum osoby które często wygrywają ale się nie chwalą...i tych osób jest całkiem sporo emotka

P.S. wyrażam tylko swój pogląd, nie brałam udziału w tym konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954858 Napisano: 12.12.2014 13:21:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A zmieniając temat: dziś mają informować za dzień wczorajszy z garnkami z DC? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954848 Napisano: 12.12.2014 13:04:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

monikar napisał(a):

Już nie wspominając o tym że zgłoszenie należało wysłać w dniu zakupu... emotka


który punkt regulaminu mówi o tym, że zgłoszenie należało wysłać w dniu zakupu?

z regulaminu konkursu w Sferis:
3.3. zgłoszenie się do Konkursu w terminie od dnia 9 października 2014 r. do dnia 30 listopada 2014 r. – nie wcześniej jednak niż w dniu dokonania zakupu Produktu zgodnie z pkt 3.1. powyżej – poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie 10lat.sferis.pl lub kupon zgłoszeniowy dostępny w salonach własnych Sferis,



W Konkursie będą uwzględniane wyłącznie kompletne Zgłoszenia, nadesłane w dniu dokonania zakupu Produktu jednak nie wcześniej niż 9 października 2014..

paragraf 2 punkt 5 Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954797 Napisano: 12.12.2014 11:50:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Już nie wspominając o tym że zgłoszenie należało wysłać w dniu zakupu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954788 Napisano: 12.12.2014 11:42:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Pytanie brzmi czy ktokolwiek z tu obecnych i grających w tym konkursie dostał tego maila ?
Bo może będzie tak ze konkurs odwołany bo nie dostali żadnego zgłoszenia emotka emotka



marzenier nie rozbrajaj mnie emotka emotka

ale tam podobno można też było wziąć udział wrzucając kupon do urny... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954784 Napisano: 12.12.2014 11:35:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beata21 napisał(a):

monikar, a skąd wiesz, że mimo informacji na stronie-zgłoszenie przyjęte, hasła do nich nie docierały?
mi odpisali,że w wszystko w porządku



Ja do nich pisałam i nic mi nie odpisali.
Zgłoszenie nie docierały bo wiem że kilka dziewczyn na forum się o to spierało z organizatorem, który stwierdził że jak nie ma potwierdzenia na maila z opcją wyboru nagrody to zgłoszenie nie dotarło i trzeba słać do upadłego co zresztą i tak nic nie dało.

A Ty dostałaś maila zwrotnego z możliwością wyboru nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954778 Napisano: 12.12.2014 11:26:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

polarniczka napisał(a):

maryal napisał(a):

prosta sprawa, nie sprzedawajcie paragonow


jeszcze lepiej...zamknąć paragonowy wątek emotka



Znajdzie się inne miejsce do wymiany, jedyny sposób to zmienić regulaminy emotka Konkursy promocyjne tylko z podaniem numeru paragonu i to najlepiej, żeby w regulaminie było zdjęcie paragonu z zaznaczeniem który to numer trzeba podać, żeby nikt nie miał wątpliwości o który ciąg cyfr chodzi tym razem emotka



Podawanie numerów paragonu niewiele da...ostatnio czytałam gdzieś w jaki sposób można jeden numer wysłać na kilka różnych sposobów więc prawda jest taka że jak ktoś kombinuje to kombinował będzie...

Co do Sferis-najgorzej przeprowadzony konkurs roku. Jakim prawem zmieniają regulamin w trakcie trwania konkursu? Dlaczego poprawnie zgłoszone hasło w ogóle do nich nie dociera mimo informacji na stronie-zgłoszenie przyjęte? A jak ktoś nie dostał potwierdzenia na maila to w jaki niby sposób miał wybrać nagrodę?

Ja się nie łudzę że wygram w tym konkursie cokolwiek niemniej wypadałoby zgłosić gdzieś tak nieuczciwego organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954527 Napisano: 11.12.2014 20:17:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
Mam nadzieję że nie będzie tak że pozbieram punkty przez rok a oni zrezygnują z akcji ambasadora Philips emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954375 Napisano: 11.12.2014 15:42:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
Jako że jestem świeża w tym temacie to zapytam: ile czasu zajmuje Wam zabranie 2-3tys? Czy tam oprócz zadań można jeszcze zdobywać punkty np. za zapraszanie znajomych? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954263 Napisano: 11.12.2014 14:04:27 w Wkurza mnie...
Popieram zezowatego_kota bo w naszym katalogu wszystkie konkursy na wizazu mają podaną nie datę zakończenia przyjmowania zgłoszeń tylko datę zakończenia całego konkursu (już z wysyłką, opiniami itp.) Sama się na to nie raz nacięłam.

W ogóle fajnie byłoby gdyby konkursy, które kończą się w etapach dziennych, tygodniowych itd. miały swój oddzielny katalog. Nie każdy sprawdza codziennie nowo dodane konkursy a potem niestety okazuje się że dziś ostatni dzień, ostatniego etapu i ludzie ślą zgłoszenia na potęgę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954252 Napisano: 11.12.2014 13:55:20 w SZUKAM....
Nie chce nikogo straszyć jeśli chodzi o konkurs w Delikatesach Centrum ale jak byłam godzinkę temu po paragon to przyprawy dosłownie...wymiotło! Zostało tylko kilka do gyrosa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954033 Napisano: 10.12.2014 22:46:05 w Czy informują/ informowali?
Czy i jak informują z Kakdu o odkurzaczach? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5954019 Napisano: 10.12.2014 22:22:41 w Paragony
Może ktoś ma na sprzedaż paragon na kończący się dzis konkurs Fairy OdiDO>? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5953536 Napisano: 09.12.2014 21:42:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.winia...a_poczta_WINIARY.pdf

Czy w tym konkursie jest 38 nagród na sklep (Carrefour, tesco, real itp) czy łącznie na wszystkie sklepy? Wyświetl w wątku >>
0 0