Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#5978919 Napisano: 11.02.2015 22:10:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy idąc na seans z kodami z Tic Taców potrzebny jest mi wydrukowany cały mail czy wystarczy sam kod? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5977922 Napisano: 09.02.2015 23:22:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

brudny napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):To źle, że Organizator sugeruje się wpisami uczestników i wybiera tylko osoby z FB. Wcześniej też wygrywały prawdziwe konta. A takie rozwiązanie, jeśli faktycznie celowe, nie jest sprawiedliwe.

prawdziwe?

Za dużo cincina emotka

Owszem, prawdziwe. Za wszystkie nie ręczę, ale znajoma osoba wygrała emotka .
A Cin&Cina za mało. Właśnie przypomniałeś mi, że czas uzupełnić zapasy emotka


Po stronie Warszawy czy Krakowa? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5977845 Napisano: 09.02.2015 20:20:06 w SZUKAM....
maria1980 napisał(a):

Czy ktos wie o co chodzi z bonami do Spartoo z Hochland ,dzis chciałam zamówic buty a tu taki komunikat :
Ten kupon nie może być użyty w Twoim koszyku

  • Ten kupon nie może być użyty dla artykułów firm partnerskich
o co chodzi?


Pewnie o to że chcesz kupić produkt partnerski a na nie chyba nie obowiązują kupony Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5977836 Napisano: 09.02.2015 20:06:54 w GFK
mama2006 napisał(a):

a ta ankieta to przychodzi na @?
ja jak do tej pory nic nie mam.


No właśnie...ja też nie mam żadnej ankiety... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5977834 Napisano: 09.02.2015 20:03:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co do konkursu krakowkontrawarsyawa.pl to po naszej wczorajszej konwersacji i zarzuceniu nieuczciwości na FB dziś wygrały tylko i wyłącznie konta nie logowane za pomocą FB. Przypadek? Nie sądzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5977379 Napisano: 08.02.2015 22:48:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kylomen z tego co rozumiem to osoby które mają awatary wśród zwycięzców są osobami które logowały się przez FB. Pokaż mi więc profile tych osób na facebooku. Ja chętnie uwierzę że konkurs jest uczciwy. Tylko muszę mieć ku temu podstawy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5977364 Napisano: 08.02.2015 22:10:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

malgorzata_b napisał(a):

kylomen napisał(a):Co do http://www.krakowczywarszawa.pl/ to się mylicie, ja jestem jednym z finalistów niestety po stronie Warszawy... Pozdrawiam

I specjalnie dlatego założyłeś konto ???

czyżbyśmy goscili organizatora, ktory pofatygował się nawet o założenie konta na e-konkrach byleby chronic swoje 4 litery? emotka
jestesmy zaszczyceni, a Ty niewiarygodna/y emotka


Myślę że tak bo ktoś na FB zarzucił im oszustwo i je udowodnił...i teraz mają problem Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5977343 Napisano: 08.02.2015 21:38:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dromader napisał(a):

edzia21 napisał(a):

napisał(a):brudny napisał(a):

napisał(a):napisał(a):edzia21 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):loczeq napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):napisał(a):kaskaderka1 napisał(a):http://www.krakowczywarszawa.pl/
Dziwny konkurs,coś mi się w nim nie podoba.Raczej widzę tu wyłudzenie danych. emotka


Nie ma tu nic dziwnego - zobacz sobie na organizatora. Operator linii autobusowych wchodzi na polski rynek i jest to pewna forma reklamy. Tzn. do tej pory oferował tylko połączenia międzynarodowe pod marką Simple Express.

Dokładnie! W ten "genialny sposób" wymyślili sobie tworzenie bazy potencjalnych klientów, fanów na fejsie itd. Nikt ich z tych nagród nie rozliczy, nie udowodni...a pamiętacie Sferis? Ich też melanż poniósł z ilością i wartością "nagród głównych". Syf i tyle. 

najlepiej im zaśmiecać profil na fb, żeby opublikowali wyłonione prace, żeby inni też wiedzieli, że to tylko farma do zbierania bazy @ oraz fanow

I tak się dziwie, że nie wpadli jeszcze na pomysł "stworzenia pseudo prac" i opublikowania ich dla spokoju ducha ... ręce opadają. A jakie nagrody sobie powymyślali - LOL (żadne inne okreslenie nie przychodzi mi do głowy). Ciekawe który fejk wygra "pincetkę". 

Moim zdaniem to przekręt - nie ma tam nagród. Czy użytkownik franksvenatra z tego forum kogoś Wam nie przypomina?
http://www.multic...et-users-clara-shih/


Próbuję znaleźć wyżej wymienionych zwycięzców w wyszukiwarce na Fb ale nic nie widzę.... Co ciekawe większość tych nazwisk jest bardzo popularna-takich osób są w Polsce tysiące. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5976935 Napisano: 06.02.2015 21:52:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Czy ktoś wie co z konkursem Hochland/Valbon? Miały być bony do Apart, kina domowe, piękne kieliszki itd. itp. etc....?!  emotka  


Mnie się wydaje że to już nieaktualne....niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5976826 Napisano: 06.02.2015 16:53:48 w Rossmann
Knoblauch napisał(a):

Dostał już ktoś maila z konkursu Katy Perry? emotka


Nie i z nanu też jeszcze nie mam.

Kiedy mają wysyłać noże z Hepatil? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5976825 Napisano: 06.02.2015 16:52:33 w SZUKAM....
http://www.polski...ku.pl/dodatkowe.html

Czy ktoś wie co z regulaminem konkursu w Tesco? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5976766 Napisano: 06.02.2015 15:00:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy kody z Guseppe zakupione w tym etapie będzie można wykorzystać w drugim etapie z bonami do Empiku?> Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5976763 Napisano: 06.02.2015 14:58:45 w GFK
Mnie ta aplikacja strasznie spowalnia komputer... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5976361 Napisano: 05.02.2015 16:30:45 w Konkursy z dużą ilością nagród
http://www.vichy....ej-skory/a21552.aspx

Płyn micelarny Vichy jako nagroda gwarantowana dla każdego kto weźmie udział w konkursie a jego zgłoszenie zostanie zaakceptowane.

Dodatkowo do wygrania kremy Vichy i szczoteczki do twarzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5976290 Napisano: 05.02.2015 14:19:45 w SZUKAM....
Czy tylko u mnie forum ledwo działa? Każdy wątek ładuje się 5 minut.... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5975988 Napisano: 04.02.2015 21:05:32 w GFK
ondine napisał(a):

monikar napisał(a):Ja zainstalowałam aplikację ale gdy klikam na znaczek GFK wyskakuje mi:  Please contact the panel support team for further information. 

Tak ma być czy coś pokręciłam?

Ale o jakim znaczku GFK mówisz? Bo ja nie mam żadnego znaczka. Po prostu jak się włączy przeglądarkę to otwiera się okienko z wyborem osoby i jest do wyboru: 1. Osoba, która bierze udział w badaniu 2. Gość, trzeba kliknąć na pierwszą osobę i tyle. O jakim znaczku mowa ?

Po zainstalowaniu aplikacji znaczek pojawia się na pasku przeglądarki Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5975827 Napisano: 04.02.2015 14:59:54 w GFK
Ja zainstalowałam aplikację ale gdy klikam na znaczek GFK wyskakuje mi:  Please contact the panel support team for further information. 

Tak ma być czy coś pokręciłam? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5975567 Napisano: 04.02.2015 00:09:04 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Szukam info, gdzie najtaniej można kupić promocyjne opakowania Guseppe? Ostatnio mam mało czasu na konkursy i jakoś tak nie ogarniam emotka


W Leclercu były po 5,50zł. W Biedronce mają być podwójne opakowania za niecałe 10zł ale chyba bez promocji. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5975225 Napisano: 03.02.2015 13:24:11 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

monikar napisał(a):

Kto mi podpowie tak na szybko: czy jeśli w śledzeniu przesyłek listownych Poczty Polskiej mam status: "Oczekiwanie przesyłki do odbioru w placówce" a później "odebranie przesyłki w placówce" oznacza to że ktoś z agencji odebrał mój list osobiście na poczcie? Może to głupie pytanie ale we wszystkich innych listach mam status ostateczny: "Doręczenie przesyłki" a zależy mi na powyższej nagrodzie...

Też tak miałam i ten status oznacza, że ktoś przyszedł na pocztę odebrać. Ja akurat miałam jeszcze potwierdzenie tel od osoby, że paragon dotarł stąd moja pewność.
A ja szukam konkursu gdzie trzeba kupić piekarnik albo gdzie można wygrać- mój piekarnik robi się coraz bardziej czerwony  emotka


Dziękuję kadjas123 Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5975217 Napisano: 03.02.2015 13:14:07 w SZUKAM....
Kto mi podpowie tak na szybko: czy jeśli w śledzeniu przesyłek listownych Poczty Polskiej mam status: "Oczekiwanie przesyłki do odbioru w placówce" a później "odebranie przesyłki w placówce" oznacza to że ktoś z agencji odebrał mój list osobiście na poczcie? Może to głupie pytanie ale we wszystkich innych listach mam status ostateczny: "Doręczenie przesyłki" a zależy mi na powyższej nagrodzie... Wyświetl w wątku >>
0 0