Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#6087970 Napisano: 05.10.2015 17:39:18 w Biedronka
tadziowa napisał(a):

monikar napisał(a):

tadziowa napisał(a):

monikar napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na bilety?


Ja i włąśnie nie wiem o co chodzi....można było nic nie wygrać?

można było


To info od organizatora?

własne obserwacje...

jest mail z biletami Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6087945 Napisano: 05.10.2015 17:32:29 w Biedronka
tadziowa napisał(a):

monikar napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na bilety?


Ja i włąśnie nie wiem o co chodzi....można było nic nie wygrać?

można było


To info od organizatora? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6087925 Napisano: 05.10.2015 17:25:16 w Biedronka
termitek99 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na bilety?


Ja i włąśnie nie wiem o co chodzi....można było nic nie wygrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6087809 Napisano: 05.10.2015 16:42:12 w Biedronka
Ciekawe czy maile z Ipadami posłali wszystkie jednocześnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6087280 Napisano: 05.10.2015 11:34:00 w Biedronka
Gratulacje dziewczyny!!!

Przeczytałam kilka komentarzy niezadowolonych konkursowiczów ze strony Wedla na FB i się przeraziłam. Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie, poczekajmy na oficjalne maile, po co tyle jadu... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6087225 Napisano: 05.10.2015 11:14:25 w Biedronka
cc_investigator napisał(a):

U mnie maila brak, moje nerwy sie skonczyly.


Przykro mi. Nie trać nadziei może jeszcze nie wszystkie posłali. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6087027 Napisano: 04.10.2015 23:25:01 w Biedronka
Jedna rzecz zastanawia-wszędzie są luki w ilości nagród ale autka akurat rozdali wszystkie... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6086807 Napisano: 04.10.2015 14:48:07 w Biedronka
magisterek napisał(a):

No dobra... skoro emocje już opadły to co WAM SPRAWIAŁO w tym BIEDRONKOWYM konkursie  DZIECIĘCĄ RADOŚĆ emotka ?? Bo chyba nie wyniki, z których nic nie wynika... nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać... czy ja to ja, czy inny ja emotka


Pytanie brzmi czy Albedo było w ogóle w stanie w tak krótkim czasie przeczytać taką ilość zgłoszeń no i co z....grającymi laurkamiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6086786 Napisano: 04.10.2015 13:48:00 w Biedronka
joan napisał(a):

monikar napisał(a):

Dla mnie te wyniki są w ogóle średnio logiczne...ktoś wrzuca zgodnie z regulaminem listę laureatów dnia 04.10 i nagle okazuje się że brakuje połowy zwycięzców Ipadów. Dlaczego? Musi być jakieś wytłumaczenie. Skoro dziś miały być regulaminowo wyniki to powinni podać PEŁNE wyniki a nie częściowe...


Wg mnie te wyniki są ostateczne - o ile komuś nie przepadnie nagroda, bo nie odesłał paragonu itp. Przecież nie wrzucają wyników na raty, to już wsio i teraz od nas zależy, co z tym zrobimy emotka

Skoro wrzucili wczoraj wyniki, ludzkim odruchem powinni poinformować od razu laureatów samochodów. I listy oczywiście pełne powinny być, a nie zdziesiątkowane wirusem szalonych krów. Ale cóż, wtedy byłoby na tym świecie za dobrze, zbyt pięknie, nie do zniesienia...


Dokładnie tak joan. Mam podobne zdanie.
Pomijając wściekłe krowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6086777 Napisano: 04.10.2015 13:24:03 w Biedronka
cc_investigator napisał(a):

monikar napisał(a):

jarko44 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

vazzz napisał(a):

fino napisał(a):

monikar napisał(a):

A co z resztą Ipadów i kiedy mają być maile?

no właśnie nie wiadomo, brakuje też 5 laureatów konsol i 5 aparatów... emotka

Ciekawe czy w ogóle uzupełnią listę i ewentualnie kto na nią "wskoczy". Czy osoby których w ogóle nie ma na liście czy też osoby, które są np. na liście wygranych biletów. Pomijając fakt, że lista biletów też nie jest w całości zapełniona.

Może nie było tyle zgłoszeń (chodzi mi o brak biletów) ,a z Ipadami jeszcze pewnie uzupełnia ,albo wpadną osoby z biletów ...ciekawe tylko czy maja jakąs ponumerowana listę ,czy alfabetycznie Meile do 5 dni roboczych

Wszystkie zgłoszenia wg regualminu miały być ponumerowane wg jakości od 1 do 5310     emotka   Zupełnie nie rozumierm więc luk. Jedyne wytłumaczenie, że najpierw wybrali, a potem wycieli osoby z nieregualminowym paragonem. I nikt w taką luke już nie wskoczy , bo nie ma rezerwy, ipady do szuflady agencj/Wedla Mogę się mylić, ale fajnie, jakby to jakośm wytłumaczyli... P.S  Zgłoszeń nie zabrakło na bilety, bo sam mam jedno nienagrodzone w ogóle


Moim zdaniem jest to chyba najbardziej logiczne wytłumaczenie i może się niestety okazać że w tej liście nic już się nie zmieni. 

Swoją drogą przy konkursie o tak dużym rozmachu, z tak cennymi nagrodami rezerwa powinna być.

Dla mnie jest to statystycznie nie możliwe. Bo nagle wypada prawie 50 osób (z nieprawidłowymi numerami) z ipadów i tylko po 5 z konsoli i aparatów? No proszę.


Dla mnie te wyniki są w ogóle średnio logiczne...ktoś wrzuca zgodnie z regulaminem listę laureatów dnia 04.10 i nagle okazuje się że brakuje połowy zwycięzców Ipadów. Dlaczego? Musi być jakieś wytłumaczenie. Skoro dziś miały być regulaminowo wyniki to powinni podać PEŁNE wyniki a nie częściowe... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6086758 Napisano: 04.10.2015 12:46:02 w Biedronka
jarko44 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

vazzz napisał(a):

fino napisał(a):

monikar napisał(a):

A co z resztą Ipadów i kiedy mają być maile?

no właśnie nie wiadomo, brakuje też 5 laureatów konsol i 5 aparatów... emotka

Ciekawe czy w ogóle uzupełnią listę i ewentualnie kto na nią "wskoczy". Czy osoby których w ogóle nie ma na liście czy też osoby, które są np. na liście wygranych biletów. Pomijając fakt, że lista biletów też nie jest w całości zapełniona.

Może nie było tyle zgłoszeń (chodzi mi o brak biletów) ,a z Ipadami jeszcze pewnie uzupełnia ,albo wpadną osoby z biletów ...ciekawe tylko czy maja jakąs ponumerowana listę ,czy alfabetycznie Meile do 5 dni roboczych

Wszystkie zgłoszenia wg regualminu miały być ponumerowane wg jakości od 1 do 5310     emotka   Zupełnie nie rozumierm więc luk. Jedyne wytłumaczenie, że najpierw wybrali, a potem wycieli osoby z nieregualminowym paragonem. I nikt w taką luke już nie wskoczy , bo nie ma rezerwy, ipady do szuflady agencj/Wedla Mogę się mylić, ale fajnie, jakby to jakośm wytłumaczyli... P.S  Zgłoszeń nie zabrakło na bilety, bo sam mam jedno nienagrodzone w ogóle


Moim zdaniem jest to chyba najbardziej logiczne wytłumaczenie i może się niestety okazać że w tej liście nic już się nie zmieni. 

Swoją drogą przy konkursie o tak dużym rozmachu, z tak cennymi nagrodami rezerwa powinna być. Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6086718 Napisano: 04.10.2015 11:36:17 w Biedronka
A co z resztą Ipadów i kiedy mają być maile? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6082365 Napisano: 27.09.2015 15:15:06 w Biedronka
zezowaty_kot napisał(a):


A tak serio to mi wisi co zrobią z tymi paragonami, tym bardziej, że nie ma rezerwy. Wkurza mnie jedynie brak konsekwencji, niektórych walczących o te pomylone numery, bo pamiętam, jak 2 tygodnie temu produkowali się (tu i na fb - szczególnie jedna krzykacza, wybitnie aktywna na fb), że regulamin jest niepodważalny. Okazuje się, że jest niepodważalny, tylko wtedy kiedy jest po naszej stronie emotka


Nic dodać, nic ująćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6077569 Napisano: 21.09.2015 13:55:15 w Carrefour konkursy
Ile kosztuje najtańsza maszynka na konkurs BIC  z Chodakowska? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6077270 Napisano: 20.09.2015 23:33:37 w Biedronka
W konkursie Wedla w zgłoszeniu nie ma nic o numerze telefonu tzn. że o aucie będą informowali mailowo?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6077191 Napisano: 20.09.2015 21:15:49 w Biedronka
Wszyscy w Wedlu piszą o...Wedlu?
Może ktoś się wyłamał?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6076655 Napisano: 18.09.2015 23:01:04 w Biedronka
W konkursie Wedla zamiast biletów do kina do wygrania powinny być karnety na fitness bo po zjedzeniu takiej ilości Ptasiego Mleczka dosłownie będę się turlać... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6076172 Napisano: 18.09.2015 12:28:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Myślę, że takie zakazanie by nic nie dało...dla niektórych taki codzienny wpis to "mega fejm",  a jak wpadnie 2/2 albo 3/3 to już w ogóle odlot emotka


Edyta uwielbiam Cię!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6076170 Napisano: 18.09.2015 12:25:52 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

Na film albo piosenkę.


Mnie tam pasuje. Nie umiem robić świecąco-grających laurek to chociaż sobie pośpiewam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#6075920 Napisano: 17.09.2015 23:31:19 w Biedronka
Myślicie że ten nowy konkurs z Seatami będzie opisowy czy foto? Wyświetl w wątku >>
0 0