Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#5655909 Napisano: 17.05.2013 23:04:14 w Wkurza mnie...
merkana napisał(a):

Wkurza mnie to, że nie mogę nic zrobić- moja siostra ma boreliozę i silne porażenie nerwów, robili jej dzisiaj punkcję bez znieczulenia i serce mi pękało. W dodatku płyn oponowy jest "mętny", będą jeszcze robić dokładne analizy w poniedziałek, ale strasznie się o nią boję.
A jakby tego było mało sama wylądowałam dziś na Izbie Przyjęć z masakrycznym bólem brzucha. emotka emotka



borelioza to strasznie świństwo i podobno szalenie trudno ją wyleczyć szczególnie gdy jest to postać zaawansowana zdiagnozowana po latach od ukąszenia, znam osoby które przez ponad rok, dzień w dzień biorą antybiotyki żeby wyleczyć się z tej choroby przez co dochodzi do uszkodzenia wielu narządów wiadomo jak działają antybiotyki, niestety jeśli chodzi o wyleczenie sprawa wygląda kiepsko, trzymaj się ja samam jestem po punkcji, zabieg boli to fakt ale czasem trzeba się nacierpieć aby pokonać chorobę siostrze też na pewno się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5655880 Napisano: 17.05.2013 22:18:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w jaki sposób i po jakim czasie powiadamiają o ygranych biletach z piwa Okocim? może być pw Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5654699 Napisano: 16.05.2013 12:35:42 w Inne mniejsze markety
jackk76 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

z jakiego numeru dzwonia z grilami?



882177...



mam nieodebrana z tego numeru, mam nadzieję, że jeszcze raz zadzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5653954 Napisano: 15.05.2013 15:39:27 w Rossmann
benasia napisał(a):

tez macie problemy z logowaniem sie na rossnet? chciałam wziac udział i wyrzuca mnie na logowanie a gdy sie zaloguje wrzuca mnie na strone konkursu ale ze nadal nie jestem zalogowana niby i jak klikam konkurs znow na logowanie choc wowczas u gory niby jestem zalogowana a tak to pokazuje ze nie emotka juz nie wiem o co tu chodzi emotka



właśnie przed chwilą chciałam się zalogowac ale co chwila mnie wyrzuca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5653857 Napisano: 15.05.2013 13:36:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anava napisał(a):

monikar napisał(a):

assal napisał(a):

Z 10 maja informowali dziś (Hebe) emotka



dzięki za info tzn że informują z opóźnieniem więc jest jeszcze szansa emotka


chętnie kupię paragon z tan konkurs bo mam nadprogramowe wygrane emotka ale poinformowali juz wszystkich chyba



ja brałam udział 13.05 a z tego dnia chyba nikt na razie się nie chwalił wygraną Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5653838 Napisano: 15.05.2013 12:56:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Z 10 maja informowali dziś (Hebe) emotka



dzięki za info tzn że informują z opóźnieniem więc jest jeszcze szansa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5653822 Napisano: 15.05.2013 12:33:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z Hebe informują następnego dnia po wysłaniu zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5652367 Napisano: 13.05.2013 15:52:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tydzień rozpoczynam totalną pustką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5652278 Napisano: 13.05.2013 14:55:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
abodak napisał(a):

miszczu napisał(a):

pewnastudentka napisał(a):

miszczu napisał(a):

Hmm... konkurs romet -> zobaczcie na dzisiejsze wyniki... Odpowiedz ma miec 500 znakow tak ? emotka



cóż, ja tam uważam, że co nie jest zabronione, to dozwolone... emotka gratulacje za pomysłowość emotka



Czyli przykladowe deski do krojenia w monnari tez sa "legalne" ? emotka ok emotka

Zeby nie bylo... zadna zazdrosc mnie nie konsumuje emotka


teraz tylko linki do fimow beda sie liczyly emotka



to samo sobie pomyślałam niestety...mam wrażenie, że zdobycie nagrody w sposób zgodny z regulaminem powoli odchodzi w tym kraju w zapomnienie a szkoda Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5651688 Napisano: 12.05.2013 17:02:51 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

mimo, że zupełnie tym razem nie w temacie wątku pozwolę sobie napisać, że przez te wszystkie lata tutaj miałam szczęście spotykać sympatycznych ludzi - fakt - nie zaglądam do wątku "wygraj mi/wygram za" bo mnie na to nie stać - ale pomagałam za dziękuję jak umiałam i mnie pomagano za dziękuję - dostałam wsparcie wirtualne i dużo miłych, ciepłych słów

- buziol dla Was emotka



zgadzam się z Tobą całkowicie, na naszym forum można spotkać mnóstwo fantastycznych osób, które pomogą za darmo (głównie starzy wajadacze acz nie tylko), sama miałam przyjemność mieć z nimi "do czynienia", przemiła osoba wygrała mi kiedyś maskarę Maybelline, pamiętam, że była także osoba która zrobiła dla mnie zkaupy na konkurs promocyjny za darmo twierdząc, że być koże kiedyś ja kupię coś dla niej, takie osoby jak najbardziej są niestety czasy sprawiły że ludzie zaczynaja zachowywać się jak chciwe, czasem wręcz pazerne istoty które wydrapią oczy za każdą złotówkę i mnie również bardzo to wkurza... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5650873 Napisano: 10.05.2013 15:28:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

monikar

#5650078 Napisano: 09.05.2013 12:40:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Grześki już obdzwonione do końca? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5649129 Napisano: 08.05.2013 00:20:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

edith napisał(a):

Wlaśnie weszlam i poczytałam komentarze,nigdy bym nie chciała być znienawidzona przez ludzi jak pewna osoba,komentarze są straszne ale to chyba dlatego,że ludzie mają już dość nie przestrzegania regulaminów i chęci ogromnego zysku za wszelką cenę emotka


Masz świętą rację, komentarze są okropne. Ale dla mnie w ogóle Facebook jest okropny. 50% komentarzy jest poniżej jakiegokolwiek poziomu, 30% to lizodupne pochwały dla danej marki, a dopiero reszta nadaje się do przeczytania... emotka

Co nie zmienia w niczym mojego zdania na temat desek/laurek/koronkowych gaci i innych prac wysyłanych na konkursy hasłowe. emotka



takie komenatarze są pod praktycznie wszystkimi wynikami konkursów na Fb: a bo to ktoś nieuczciwie wygrał, a bo to grał na mamę/babcię, a bo to moja praca przecież była lepsza wiec jak komisja mogła wybrać tą gorszą, a bo zdjęcie było niepolubione/nieudostępnione itp. aż się grać odechciewa...
fakt faktem nie popieram nagradzania laurek tam gdzie mają być smsy itp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5648641 Napisano: 07.05.2013 15:01:24 w Paragony
mam paragon z 10.04 jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam pw Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5648515 Napisano: 07.05.2013 13:28:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

Kto brał udział w konkursie Monnari? Właśnie prezentują na swoim profilu na fb pracę plastyczną przysłaną "esemesem" na konkurs emotka Dobrze, że nie brałam udziału emotka



Nuby piszą, że "Konkurs SMS zgodny z Regulaminem jest oczywiście podstawą do wygrania nagrody głównej" ale coś czuje, że przy takiej pracy nikt nie spojrzy na treść smsa...Dobrze, że nie brałam udziału... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5648490 Napisano: 07.05.2013 13:04:42 w Paragony
mam paragon z wellaflex z ostatniego dnia
chętnie odkupię wygrany numer
zapraszam pw Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5648139 Napisano: 06.05.2013 21:32:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskikk napisał(a):

widzę, że coraz więcej się pojawia linków z konkursu VLEPA DROSED, więc :

pkt9. Wszelkie formy nieuczciwej rywalizacji (m.in. spamowanie na stronach serwisu Facebook oraz innych serwisów internetowych) są zabronione. Tym samym, w uzasadnionych przypadkach, gdy któryś z Uczestników dopuści się takich praktyk, Organizator ma prawo usunąć jego zgłoszenie z Konkursu.

;)



hmm to ciekawe zważywszy na to, że przy każdym zdjęciu jest opcja udostępnij na facebooku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5647738 Napisano: 06.05.2013 15:12:50 w Pomocy!!!!
pecia napisał(a):

monikar napisał(a):

Chciałabym sprzedać towar na allegro z opcją przesyłki pobraniowej. Interesuje mnie jednak kto ponosi koszty odesłania przesyłki jeśli klient nie przyjmie towaru od kuriera?


Jeżeli chodzi o Pocztę Polską, to za zwrot płaci nadawca przesyłki. Jeżeli nie będzie chciał jej odebrać trafia ona wówczas do Urzędu Niedoręczalnych Przesyłek w Koluszkach. Na ich stronie powinien być cennik, wychodzi to dosyć drogo, bo płacisz za nadanie a potem jeszcze za ewentualny zwrot, no ale ktoś te koszty musi pokryć emotka



dziękuję za odpowiedź emotka a jeśli chodzi o przesyłkę kurierską? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5647665 Napisano: 06.05.2013 13:55:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
teodozja napisał(a):

500 zestawów Fa i ani jeden malusi dla mnie emotka



u mnie również nic, zaskakujace, że im więcej nagród do wygrania tym u mnie mneijsza skuteczność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5647663 Napisano: 06.05.2013 13:54:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Mam pytanko- czy GRZEŚKI już są obdzwonione do końca???



też jestem ciekawa... Wyświetl w wątku >>
0 0