Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika olunka

olunka

#1868366 Napisano: 08.10.2008 06:13:33 w Połączenia nieodebrane
kasiaw1431 napisał(a):

ja również dziś nieodebrane z nr. zastrzeżonego po 15 na lelefonie konkursowym



z zastrzeżonego dzisiaj dzwonili z huggiesów puchatkami Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1863118 Napisano: 06.10.2008 10:10:00 w dzis mam urodzinki
no to już, oblewamy emotka
a to dla solenizantki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1863111 Napisano: 06.10.2008 10:00:05 w TESCO konkursy
ja mam paragon z cifa i z timotei z Carrfoura, a bizuterii brak, jak ktoś ma na zbyciu to prosze na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1828578 Napisano: 22.09.2008 04:45:03 w TESCO konkursy
hags napisał(a):

ej to ja nie kumam
wg tego co tu jest http://tesco.pl/a...y/29-kubus/index.php

to tylko w tesko emotka



no właśnie, w Tychach w Tesco o niczym nie wiedzą, a realu sobie urna stoi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1826923 Napisano: 21.09.2008 10:19:28 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

kwiateczek napisał(a):

size napisał(a):

kwiateczek napisał(a):

a mnie otrzymana zepsuta lodówka turystyczna znowu będzie zabawa w wymianę emotka emotka



Mnie niestety też to wkurzyło, ale chyba te nagrody takie są... Kilka osób już o tym pisało. Też mam uszkodzoną, pokrywa źle dopasowana, złamany zaczep. Nie bawię się w wymianę, bo za dużo zachodu. Stawiam na to, być może niesłusznie, że nagrody ufundowano z odpadów, bądź produktów drugiej kategorii. Gratuluję takiej pięknej promocji emotka


w poniedziałek mają odebrac zepsutą a we wtorek przywież nową reklamacje pisemna trzeba napisać na biuro@bismedia.pl miałam tez zaczep złamany i cała jest zdewastowana a dobre lodówki sa zafoliowane tez reklamuj jak nas tak robią dobrze że wiem że nie tylko ja taka dostałm tym bardziej wyegzekwuję od nich dobrą emotka



czyli wszystkie dobre lodówki są zafoliowane, a uszkodzone albo coś są bez folii?



moja była w folii i niby dobra, ale jakość pozostawia dużo do zyczenia, ostre brzegi i cała ogólnie jak to się mówi od siekiery Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1826916 Napisano: 21.09.2008 10:16:09 w Wkurza mnie...
size napisał(a):

już jestem sprawdziłam:

B.    200 (słownie: dwieście) nagród dodatkowych w postaci lodówek turystycznych marki KAMAI o wartości 59,78 zł (słownie: pięćdziesiąt dziewięć złotych, siedemdziesiąt osiem groszy) brutto każda.

troszkę zawyżyłam, ale prawie 60 zł to też dużo, troche to nie fair ze strony organizatorów emotka



Dziękuję za sprawdzenie emotka . Jak ktoś brał udział w konkursie i nie wygrał skodziuchy to może być rozczarowany poziomem (wykonania) nagród pocieszenia. Nie ma czego żałować. A tak nawiasem mówiąc, pierwszy raz spotykam się z taką fatalną nagrodą, poważnie.


faktycznie, fatalne lodówki, naprawdę myślałam, że będą porządniej wykonane, tyle, że ja moją dostałam od dobrej duszyczki z forum (miałam paragon i zapomniałam wysłać smsa) ale to nie zmienia faktu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1826870 Napisano: 21.09.2008 10:05:52 w Wkurza mnie...
size napisał(a):

W

olunka napisał(a):

size napisał(a):


w poniedziałek mają odebrac zepsutą a we wtorek przywież nową reklamacje pisemna trzeba napisać na biuro@bismedia.pl miałam tez zaczep złamany i cała jest zdewastowana a dobre lodówki sa zafoliowane tez reklamuj jak nas tak robią dobrze że wiem że nie tylko ja taka dostałm tym bardziej wyegzekwuję od nich dobrą emotka



No moja z pewnością w folii nie była, wkład miałam jeden (swoją drogą jak u Was), zawinięty w papier z druków z izby lekarskiej i oferty Lewiatanu. Karton po przesyłce wywaliłam, więc chyba nie ma mowy o odsyłaniu. Wysyłka na swój koszt się nie opłaca - przesyłka plus w moim przypadku karton wyniesie coś około 20, więc tyle wynosi koszt takiej lodówki. Moja przewrotna natura nakazuje mi w tym przypadku myśleć, że liczyli na brak reklamacji (tzn. jak np.ja) lub na osoby domagające się prawidłowości, jak np. Ty, które, po zwerbalizowaniu oczywistych roszczeń dostaną towar I gatunku emotka Pozdrawiam



nie chce mi się teraz szukać w reg, bo czekam na koszulki, ale cos miświta, że te lodówki miały być wartości 70 zł, a nie 20 zł emotka
W tesco lodówka na wkłady, lepszej jakości (pozwoliłam sobie obejrzeć dokładnie), nie była droższa niż 22 z hakiem. Dokładnej ceny nie znam i nie potrafię podać więc zmyślać nie będę. Wkład mam z Kamai, reszta z firmy Di-erre, linia sphera.


już jestem sprawdziłam:

B.    200 (słownie: dwieście) nagród dodatkowych w postaci lodówek turystycznych marki KAMAI o wartości 59,78 zł (słownie: pięćdziesiąt dziewięć złotych, siedemdziesiąt osiem groszy) brutto każda.

troszkę zawyżyłam, ale prawie 60 zł to też dużo, troche to nie fair ze strony organizatorów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1826843 Napisano: 21.09.2008 09:57:23 w Wkurza mnie...
size napisał(a):


w poniedziałek mają odebrac zepsutą a we wtorek przywież nową reklamacje pisemna trzeba napisać na biuro@bismedia.pl miałam tez zaczep złamany i cała jest zdewastowana a dobre lodówki sa zafoliowane tez reklamuj jak nas tak robią dobrze że wiem że nie tylko ja taka dostałm tym bardziej wyegzekwuję od nich dobrą emotka

No moja z pewnością w folii nie była, wkład miałam jeden (swoją drogą jak u Was), zawinięty w papier z druków z izby lekarskiej i oferty Lewiatanu. Karton po przesyłce wywaliłam, więc chyba nie ma mowy o odsyłaniu. Wysyłka na swój koszt się nie opłaca - przesyłka plus w moim przypadku karton wyniesie coś około 20, więc tyle wynosi koszt takiej lodówki. Moja przewrotna natura nakazuje mi w tym przypadku myśleć, że liczyli na brak reklamacji (tzn. jak np.ja) lub na osoby domagające się prawidłowości, jak np. Ty, które, po zwerbalizowaniu oczywistych roszczeń dostaną towar I gatunku emotka Pozdrawiam


nie chce mi się teraz szukać w reg, bo czekam na koszulki, ale cos miświta, że te lodówki miały być wartości 70 zł, a nie 20 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1826832 Napisano: 21.09.2008 09:49:59 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

olunka napisał(a):

monia24 napisał(a):

jola17 napisał(a):

kto ma emal do firmy bueno w sprawie reklamacji wygranych zbieraniepunktow




rozumiemy że Cię wkurza to że nie otrzymałaś nagrody emotka
Ktoś gdzieś pisał że z wysyłką mają czas do końca września i że nagrody pomału przychodzą emotka
Ale jeśli ktoś ma maila to i ja poproszę bo synek od siostry zbierał i też nie dostał piłki emotka
No i to mnie wkurza emotka


ja też czekam na dwie piłki:dużą i małą
i nie tyle wkurza mnie czekanie , bo do tego jakoś przyzwyczaiłam, lecz bardziej to, że nawet nie wiem czy mam na co czekać, czy się wogóle załapałam emotka
wkurza mnie, że nie ma żadnej listy emotka



pięknie to ująłaś
emotka
mnie też to wkurza emotka


dziękuję za słowa uznania, zaraz się lepiej poczułam
i jeszcze mnie wkurza, że kupiłam metaxe za 60 zł, miało być ponad 1000 nagród, konkurs się zakończył 31.07.08 i ponoć niebawem ogłoszenie wyników (tak jest napisane na stronie emotka )
normalnie sobie jaja robią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1826815 Napisano: 21.09.2008 09:43:56 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

jola17 napisał(a):

kto ma emal do firmy bueno w sprawie reklamacji wygranych zbieraniepunktow




rozumiemy że Cię wkurza to że nie otrzymałaś nagrody emotka
Ktoś gdzieś pisał że z wysyłką mają czas do końca września i że nagrody pomału przychodzą emotka
Ale jeśli ktoś ma maila to i ja poproszę bo synek od siostry zbierał i też nie dostał piłki emotka
No i to mnie wkurza emotka


ja też czekam na dwie piłki:dużą i małą
i nie tyle wkurza mnie czekanie , bo do tego jakoś przyzwyczaiłam, lecz bardziej to, że nawet nie wiem czy mam na co czekać, czy się wogóle załapałam emotka
wkurza mnie, że nie ma żadnej listy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1824441 Napisano: 20.09.2008 09:13:32 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

Valdi napisał(a):

marielu napisał(a):

hahahaha nosz kurka to sjem podzilim bolidami emotka


Człowieku , gdzie żeś się urodził , nikt z forumowiczów Cię nie rozumie. Zlituj się i nie katuj nas swoją polszczyzną.



ja tam rozumiem emotka
kwestia przyzwyczajenia i czasu spędzonego w kibelku emotka



tylko dla wtajemniczonych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1823155 Napisano: 20.09.2008 09:48:28 w PODZIĘKOWANIA
olunka napisał(a):

A ja dziękuję ewiezraju z lodóweczkę, bmacieji za kodzik z route i dobre słowo, oraz nati30 za dobre rady i tesa za wszystko emotka emotka



i jeszcze kasiw1431 za H&S emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1823125 Napisano: 20.09.2008 09:34:18 w PODZIĘKOWANIA
A ja dziękuję ewiezraju z lodóweczkę, bmacieji za kodzik z route i dobre słowo, oraz nati30 za dobre rady i tesa za wszystko emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1820623 Napisano: 19.09.2008 09:28:03 w Konkursy firm tytoniowych
0 0

olunka

#1820587 Napisano: 19.09.2008 09:23:16 w Konkursy firm tytoniowych
smsowicz napisał(a):

Zagrałem w route66 o 11.18. Raport (11:17:59), że dostarczono, ale żadnej odpowiedzi...



u mnie też tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1814929 Napisano: 17.09.2008 09:14:28 w Pomocy!!!!
bmacieja napisał(a):

muszę wejść na pocztę WP, bo czekam na ważny email i wciąż - od godziny - mam problemy z wejściem - czy u was też tak jest?



spróbuj teraz chyba naprawili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1808492 Napisano: 14.09.2008 07:27:58 w dzis mam urodzinki
a dla dysi - dużo fajnych wygranych, w dodatku szybko przez kurierów przytarganych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1808490 Napisano: 14.09.2008 07:26:45 w dzis mam urodzinki
ojejku, moja idolka ma urodziny? a ja dopiero teraz się o tym dowiaduję???

Dla marielu

Wielu radości, hojnych gości
i żeby ci zawsze dopisywał humorek
życzy ci tego
prezeska fan-clubu Twojego emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1803234 Napisano: 12.09.2008 01:55:53 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

pewnie wiozła do domu twoją paczkę do swojego domu , celem przechwycenia emotka emotka emotka wjadomo sfjenta idom trza prezentóf nazbjerać emotka



to wy juz o świetach? jakich? Wyświetl w wątku >>
0 0

olunka

#1803221 Napisano: 12.09.2008 01:50:20 w Wkurza mnie...
nniewidzialnaa napisał(a):

wkurza mnie cały dzisiejszy dzień, spalił mi się mikser, wyszedł mi zakalec, gość, dla którego robiłam ciasto nie przyjeżdża, rodzice wynoszą moje książki z pokoju bez mojej zgody i je komuś dają, nie patrząc czy coś jest mi potrzebne czy nie, poza tym jest cholernie zimno, nagrody nie dochodzą do mnie =|| nic się nie udaje ;(



przeczytałam to bardzo uwaznie i znalazłam jedną dobrą nowinę w tym wszystkich złych, że przynajmniej nie musisz kombinować co dać temu gościowi zamist zakalca emotka
głowa do góry, jutro będzie lepiej
a co do nagród to właśnie przejechała mi przed nosem listonoszka na rowerze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0