Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monia24

monia24

#4292692 Napisano: 15.04.2011 07:30:00 w Pomocy!!!!
turli napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

Ratunku, pomocy, 2 godziny temu bylam na pokazie makijazu z wizazystka od tego czasu wciaz mi oko ropieje i boli ( w kącikach oka zbiera sie ropa)co mam robic???pierwszy raz mi sie zdarzylo:(


połóż na oko ciepły woreczek z rumiankiem, to może być zapalenie spojówki


nie, rumianku już się nie kładzie, torebkę herbaty zaparz i połóż Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4284971 Napisano: 12.04.2011 06:35:07 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
mariwanna napisał(a):

isiulka napisał(a):

mariwanna napisał(a):

isiulka, mam własny przykład - w białym stole wysłałam zgłoszenie przez stronę, tam się podawało nr paragonu również, w lutym sms od nich - wysłałam skan paragonu (w terminie, na paragonie napisane vizir - wszystko jak trzeba). mimo to w marcu nie dostałam smsa z prośbą o xero dowodu,a oni wysyłali smsmy do kolejnych potencjalnych laureatów z mojego sklepu.
aha, żeby nie było o jakichś eliminacjach stałych graczy - nigdy wcześniej u nich nie wygrałam (brałam udział w 3 konkursach).


no ale jesteś pewna , że ta rezerwa była dokładnie z Twojego sklepu? A czy osoby ktore dostały te dzisiejsze smsy z prosba o dane , to czy wcześniej nie należały do tej samej rezerwy co ty? Może ty byłaś np. 2 na rezerwie?
Wiesz ja nie znam dokładnie sprawy ale nie wydaje mi sie żeby coś takiego zrobili, bo byłby to absurd, musieli mieć chyba ku temu powody?


rezerwy oni szukali w marcu, z tego samego sklepu, bo osoba, która dostała sms w marcu, grała na ten sam sklep co ja, ten sam kod pocztowy, tylko ze ona wysyłała zgłoszenie smsem.

dla mnie jest dziwne, skoro w marcu oni znowu szukali rezerwy, to oznacza, ze żaden z potencjalnych laureatów z lutego nie spełnił warunków. ale ja właśnie byłam potencjalnym laureatem w lutym i warunki spełniłam na 100% - zakup, paragon, nr paragonu, zgłoszenie poprzez strone po dokonaniu zakupu, skan wysłany w terminie... nie znajduję logicznego wytłumaczenia dla mojej sytuacji




a co Ci powiedzieli jak zadzwoniłaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4284763 Napisano: 12.04.2011 05:01:15 w Połączenia nieodebrane
kadjas123 napisał(a):

A wedel dzwoni 2 x ? I kiedy jesli jest ten drugi raz


nie mam pojęcia, nie miałam przyjemności wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4284744 Napisano: 12.04.2011 04:53:12 w Połączenia nieodebrane
dzisiaj dzwonił wedel z zastrzeżonego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4284728 Napisano: 12.04.2011 04:44:57 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Problem by się skończył gdyby szanowna agencja napisała 2 różne rodzaje smsów - informujące o wygranej oraz o liście rezerwowej. Wtedy Ci z rezerwówki odsyłaliby paragony wiedząc, że niekoniecznie otrzymają nagrodę, ale mają na nią szansę. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

monia24

#4280365 Napisano: 10.04.2011 04:55:34 w Zagrajmy razem na charytatywny cel!

monia24

#4279651 Napisano: 10.04.2011 10:09:19 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

monia24

#4276333 Napisano: 08.04.2011 04:29:37 w Żegnamy zmarłych
iwonciaaa napisał(a):

Dzisiaj odszedłeś ...
Cicho... nikomu nic nie powiedziałeś.
Nie wierzę w to co się stało, nie potrafię sobie znalezć miejsca. Ciąglę wierzę, że zaraz wjedziesz do pokoju i roześmiany zapytasz co na kolację emotka emotka emotka emotka emotka emotka



<*> <*> <*> Wyświetl w wątku >>
[*] 0

monia24

#4266358 Napisano: 04.04.2011 04:17:56 w Konkursowiczki w ciąży
aaa, widzę że Grusia pisze że można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4266354 Napisano: 04.04.2011 04:17:29 w Konkursowiczki w ciąży
ale Benasia że bez recepty nie znaczy że można zażywać w ciąży - sprawdź to !!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4265587 Napisano: 04.04.2011 11:07:02 w Inne mniejsze markety
chyba dzwonią w dniu wyboru hasła, a jak się nie dodzwonią to następnego dnia. Ale może się mylę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4264658 Napisano: 03.04.2011 08:10:39 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

ziolko napisał(a):

alergia może się pojawić w dowolnym momencie życia nawet na to, co wcześniej bez problemu się tolerowało



dokladnie tak. idz do lekarza, popros o skierowanie na testy do alergologa. u niego trwa to jakis kwadrans. bedziesz od razu wiedziec, na co jeszcze jestes uczulony (moze byc tak, ze jestes na kota, a na psa juz nie). wtedy wymienisz futrzaka na innego emotka



tylko że te testy skórne czy jak one się zwą nie są wiarygodne. Jeśli wyjdzie alergia to znaczy że na 100 proc. ona jest, a jeśli nie wyjdzie to albo jest albo jej nie ma. Wiem to od kilku lekarzy i doświadczeń życiowych emotka Poza tym piszemy o zwierzaku, z tego co wiem testy robi się tylko na sierść (nie jestem pewna w tej chwili), ale od sierści o wiele bardziej uczulają np. ślina czy odchody zwierząt. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4261984 Napisano: 02.04.2011 11:30:47 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

nataszka napisał(a):

krzyszu napisał(a):

pioge7 napisał(a):

a mnie wkurzają wyniki konkursów w groszku

co konkurs to zawsze osoby z Jabłoni i Milanówka wygrywają i to kilka razy z tych miejscowości w jednym konkursie

żałosne...


Groszek do groszka a będzie kokoszka emotka

Wkurza mnie, ze po siedmiu latach chyba dostałem uczculenia na mojego futrzaka emotka Czy to możliwe?


raczej nie emotka


Ostatnio rzadko w domu bywałem i wszystko było ok emotka teraz już siedze około 24 godzin i kurcze znowu mnie wszystko zaczyna swędzieć emotka


to bardzo możliwe, poszukaj w necie, z alergiami jestem w miarę na bieżąco, zwierzak może być długo w domu i możesz nie mieć alergii, ale alergia może się pojawić dopiero po jakimś czasie od kiedy masz styczność z alergenem. Czasem nawet po kilku latach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4259527 Napisano: 01.04.2011 09:23:30 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
dot. - blokowanie użytkowników (postaram się zrobić tak że jak użytkownika mamy na czarnej liście to nie będą wyświetlane posty tej osoby)


A czy wtedy czytane przez nas zdania nie będą bez sensu? Często jest tak, że nasz np. znajomy ustosunkuje się do czegoś co pisze osoba z czarnej listy, i wtedy wszystko będzie wyrwane z kontekstu - w przypadku cytatów, chyba że chodzi Ci o pojedyńcze posty. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4258922 Napisano: 31.03.2011 09:24:02 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

myszkaa1989 napisał(a):

Dziś chyba wkurza mnie wszystko :

Po 1 rano musiałam w biegu lecieć do Urzędu za mame
Po 2 jechałam w autobusie z okropnie śmierdzącym żulem...
Po 3 nie mogę ugrać nic w jednym konkursie emotka
Po 4 Właśnie się dowiedziałam , że mój chłopak będzie jechał pracować za granicę co ograniczy nasze spotkania do jednego na miesiąc dwa.. po prostu siedzieć i płakać.....



1.Biegnąc nabierasz kondycji
2.Ciesz się że tylko z 1 żulem
3.Ugrasz jak tylko chłopak wyjedzie:)
4.Będziesz miała więcej czasu na konkursy,ugrasz więcej i jak się stęsknicie to będziecie bardziej czuli dla siebie:)


Czy Twój synek jest na opakowaniach kinder:)


chyba nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4258866 Napisano: 31.03.2011 08:52:42 w Wkurza mnie...
merynosek napisał(a):

monia24 napisał(a):

Wkurza mnie że ciągle mam tyle prasowania, prania, gotowania, wrrrrr. Co prawda z zamiłowania jestem kurą domową, ale czasem się buntuję emotka



Skąd ja to znam? Też mnie to wkurza emotka



mnie to jakoś na codzień nie wkurza, ale dziś mam doła ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4258802 Napisano: 31.03.2011 08:31:16 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że ciągle mam tyle prasowania, prania, gotowania, wrrrrr. Co prawda z zamiłowania jestem kurą domową, ale czasem się buntuję emotka
A już najbardziej mnie wkurza że nie mam ani 1 hasełka na Playboya, a dzień się już kończy. Kolejny paragon pójdzie w kosz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4258690 Napisano: 31.03.2011 07:35:17 w Pomocy!!!!
kingaa napisał(a):

DO OSÓB z LUBLINA I OKOLIC!
http://www.facebo...?eid=200367849984033

Jeżeli ktoś może, to niech przyniesie paczki żywnościowe do sklepu zoologicznego King Zoo w Lubelskim hipermarkecie Tesco, bądź umówi się z Lubelską Strażą Ochrony Zwierząt na odbiór.

PONIEWAŻ...

W Rachowie Starym głoduje obecnie 195 psów i 4 koty. Ich opiekunka trafiła do szpitala, a zwierzęta zostały bez odpowiedniej opieki i środków do życia. POTRZEBNA IM NASZA POMOC!!! Brakuje jedzenia i leków. Każda paczka karmy, makaronu czy ryżu jest na wagę złota! Nawet 1zł może uratować życie jednemu ze zwierząt. Liczy się czas, ponieważ wiele zwierząt jest bardzo wygłodzonych i chorych.


na tej aukcji można kupić cegiełkę na te psiaki http://allegro.pl...alu-i1521460474.html tylko 5 zł a może wiele pomóc Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4252238 Napisano: 29.03.2011 06:30:50 w Popraw sobie humor...
edith napisał(a):

farmerka napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

http://www.youtub...&feature=related



emotka emotka emotka


hahaha moja babcia jest niekompletna... emotka
coś jej się tam buja ..stara kaczka dziwaczka też jest do kochania
Wymiękłam chyba nie chce być stara:D


Stary człowiek to taki co ma 40 lat o Boze muszę chodzic jak kaczka dziwaczka i jestem niekompletna emotka emotka emotka


padłam Wyświetl w wątku >>
0 0