Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monia24

monia24

#4648295 Napisano: 02.09.2011 07:49:28 w Inne mniejsze markety

a ja póki co nie mam problemów z tqg emotka A nawet ich lubię i rozumiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4648222 Napisano: 02.09.2011 07:21:23 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

monia24 napisał(a):

mia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy dostał już ktoś potwierdzenie z kauflandu, że wygrał bonik ? emotka


Jeżeli to będzie trwało tyle, co w poprzednim konkursie, to jeszcze sporo poczekamy emotka


w poprzednim konkursie kauflandowym nie było potwierdzen, tylko odrazu bony, tutaj jest inaczej. Chyba że piszesz o jakimś innym konku tqg a nie kaufland z bonami emotka


Tak od razu bony, bo podawało się wszystkie dane, ale ile żeśmy na te bony czekali, do końca nie będąc pewnym, czy każdy dostanie... emotka
O to mi chodziło...




oj tam, oj tam emotka nie narzekajmy, czekało się miesiąc od odesłania paragonu emotka gorzej teraz bo paragony odesłane, ale od razu wiadomo że część z nas odejdzie z kwitkiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4648182 Napisano: 02.09.2011 07:03:53 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy dostał już ktoś potwierdzenie z kauflandu, że wygrał bonik ? emotka


Jeżeli to będzie trwało tyle, co w poprzednim konkursie, to jeszcze sporo poczekamy emotka


w poprzednim konkursie kauflandowym nie było potwierdzen, tylko odrazu bony, tutaj jest inaczej. Chyba że piszesz o jakimś innym konku tqg a nie kaufland z bonami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4644533 Napisano: 01.09.2011 09:32:17 w PODZIĘKOWANIA
annb napisał(a):

Nie miałam jeszcze okazji podziękować tym,którzy pomogli mi przy głosowaniu na plac zabaw w poprzednim etapie nivea,dzięki Wam udało się emotka emotka

I dziękuję ekipie z pogodnych (nigdy więcej emotka ) emotka



Aniu a ja dziękuję Tobie za ten etap nivea emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4644491 Napisano: 01.09.2011 09:11:18 w Dziś cieszę się z.....
Dzisiaj bardzo się cieszę że NIVEA zbuduje plac zabaw na moim osiedlu emotka Z tego miejsca bardzo dziękuję wszystkim którzy się do tego przyczynili, zwłaszcza ANNB emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4640951 Napisano: 30.08.2011 05:53:44 w Carrefour konkursy
paulina0077 napisał(a):

To skoro ktoś jest na liście to już czeka tylko na rolki? tak? bo już nie pamiętam czy trzeba było im coś wysyłac


tak, na liście są osoby które na pewno dostaną rolki Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4634977 Napisano: 27.08.2011 01:45:07 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

jopi napisał(a):

sarsaparilla napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Jak czytam ile miesięcznie placicie za przedszkole to już nie nie wkurza,ze za podręczniki zaplaciłam 420 zł..przeciez to tylko raz do roku taki wydatek..ufff



Nie wiem jak jest z resztą Polski, nas od płacenia 400zł miesięcznie za przedszkole publiczne uratowała nas w tym roku ustawa, wg której 5 h dziennie peśkole jest bezpłatne. Z moimi godzinami pracy, bo młodą będę odbierać wcześniej, wyszło ok. 200zł.

400 to bardzo dużo, za studia płaciłam 450 miesięcznie.



Mój synek od września idzie do 5-latków ,
za przedszkole (publiczne) płacić będziemy ok. 400zł.

Chyba też zapytam o te bezpłatne 5 godzin emotka

Do grudnia siedzę w domu na bezpłatnym wychowawczym i przeraża mnie te 400zł/m-cznie


ale czemu tak duzooo?
u mnie stawka żywieniowa+
7-12 za darmo 12-15 po 1 zł za godzinkę, więc razem k. 160 zł wyjdzie


u nas dodatkowe godziny po 2 zł, ale to wcale nie wyjdzie tak jak ludzie piszą, na pewno będzie lepiej niz 2 lata temu jak była opłata stała i się ją płaciło nawet jak dziecka nie było w przedszkolu emotka Zobaczycie na zebraniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4628150 Napisano: 23.08.2011 09:09:24 w Inne mniejsze markety
kadjas123 napisał(a):

osmiornica napisał(a):

kto mnie oświeci jak ten leżak z leclerca się rozkłada, bo mnie cos zaraz trafi. emotka


powinien tak wyglądać po rozłożeniu
http://allegro.pl...dny-i1775622789.html
a rozkłada się chyba łatwo bo córcia go rozkładała emotka


ja mam podobny to trzeba podnieść obie rączki w górę i się oprzeć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4627710 Napisano: 23.08.2011 06:23:57 w Pomoc potrzebującym!
To znaczy oczywiście nie zniechęcam, bo jeśli ktoś może to wiadomo że im droższe rzeczy to potem większy zysk i większa szansa dla Laurki. Ale czasem ktoś nie ma droższych rzeczy więc nie wyśle nic. A naprawdę Oni liczą na każdą pomoc! Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4627702 Napisano: 23.08.2011 06:21:38 w Pomoc potrzebującym!
annb napisał(a):

http://www.kocham...i/wroclawski-festyn/

zbiórka fantów na loterię!

http://allegro.pl.../user?us_id=12465749
aukcje dla Laury!


Ja rozmawiałam z Zosią, tam nie trzeba cudów wysyłać, wielu z nas ma nowe gadżety z różnych promocji, postarajmy się wspólnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4627383 Napisano: 23.08.2011 02:54:08 w Wkurza mnie...
monisia23 napisał(a):

Wkurzają mnie zazdrosne BABY, które ponownie mają problem, że wygrałam w konkursie foto, bo przecież cytuje (jak zwykle wygrywa znów ta sama osoba, pomimo, że zdjęcia nie są najlepsze...) Ciekawa jestem jakie ty masz zdjęcia!!!!!! emotka




Monia co Ty oszalałaś? Widziałam trochę Twoich fotek, są super!!! Ludzie są zazdrośni, nic się nie martw, piwko sobie otwórz i nie przejmuj się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4626093 Napisano: 22.08.2011 08:12:02 w Inne mniejsze markety
malenka89 napisał(a):

silvia8 napisał(a):

pereka napisał(a):

silvia8 napisał(a):

benasia napisał(a):

czy na konkurs biedronki wysyłaliście swoje prace w dużych kopertach czy składaliście je i w małych? bo nie chciałabym jeśli ma to iść do skrytki pocztowej czy gdzieś żeby przez to że w dużej kopercie nie przyjęli...



Ja wysyłałam w dużej, bąbelkowej, i nic nie wróciło. Wcześniej, zanim włożę do koperty, jeszcze prace zawsze zabezpieczam, np. owijam folią
emotka




No właśnie ja chę wysłać pracę w bąbelkowej. Ale nigdy nic w takiej nie słałam i nie wiem czy nalepić znaczek i wrzucić do skrzynki czy też iść z nią do okienka bo może zawazyć więcej niż zwykła koperta?
Bo włożyłam do środka usztywnienie z kartonu i mam dylemat jak pracę puścić emotka



Ja wysyłam z okienka emotka



z okienka bo napewno będzie ważyć więcej niż za normalny list emotka


tak, ale jeśli będą uparci to jeśli za tani znaczek naklei to każą dopłacić przy odbiorze organizatorowi, wątpię żeby to zrobił Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4623718 Napisano: 21.08.2011 06:36:05 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

e ja Wam powiem jeszcze coś lepszego - od tego czasu sama miele sobie mięsko
kupiłam mielone Morliny z indyczka ( wiadomo najchudsze a młody ma problem z kilogramami więc uważamy na to co je) no i oczywiście nie brałam czegoś mielonego przez sklep tylko przez producenta jak się wydawało dobrej firmy
no to do dzieła zaczynamy ugniatać - patrze jakaś brula - łapię ją i UWAGA kawał niezmielonej starej kiełbasy w plastrach - fuj aż się zazieleniła była cała śliska fle przyłożyłam do nosa aż śmierdziała
tak tak kochani producenci dostają do zwrotu przeterminowane kiełbasy (do utylizacji) a później je mielą do mięsa i dają jako mielone z nowym terminem ważności
od razu następnego dnia udałam się do sklepu po maszynkę do mielenia mięsa
a Morlin nie tykam - skoro są w stanie robić takie świństwa to dalej sami sobie dopowiedzcie co może być w ich kiełbasach - skoro do mielonego takie coś dają
emotka
mało tego dodam - po tej akcji (bo pokazałam mamie) to i ona sobie maszynkę kupiła i Morliny szerokim łukiem omija - po czasie żałuję iż nie zaniosłam tego do sanepidu - może gdyby dostali kare za takie praktyki to być może bardziej by uważali (i chociażby te starocie by dobrze mielili aby klient nie zdążył się zorientować co ma tam zmielone)
a fuj aż mi niedobrze





Ja od kilku lat mam maszynkę i gotowego mięsa mielonego nawet za dopłatą nie chcę jak sobie wspomnę to pomielone nie wiadomo co (w mięsie indyczym nawet kości były zmielone,które były jednak wyczuwalne i mięso całe do kosza,bo nawet psu nie można czegoś takiego dać,bo mu przełyk i całą resztę porani)ja też na samą myśl mam mdłości brrr...
emotka


przeciez mozna w sklepie miesnym poprosic o zmielenie kazdego rodzaju miesa



można, Panie z miłymi uśmiechami i bez żadnego ale zmielą w brudnej maszynce. Naprawdę myślisz że myją je po każdym użyciu? Czasem od rana resztki mięcha się w niej kiszą do popołudnia, bleeeee Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4622601 Napisano: 20.08.2011 09:33:50 w PODZIĘKOWANIA
Bardzo dziękuję Stasi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4620987 Napisano: 19.08.2011 07:38:20 w Wkurza mnie...
pacyffk napisał(a):

andziakadula napisał(a):

pacyffk napisał(a):

andziakadula napisał(a):

wkurza mnie angina u mojego synka, dostał antybiotyk, po którym pojawiły się pleśniawki na języku. Wie ktoś może co jest najlepsze na te paskudne grzyby.


powinien był dostać lek osłonowy emotka teraz to już pozamiatane. emotka płukanki z szałwii na odkażenie buzi


w temacie: wkurza mnie pogoda. znowu burza w piątek



Pytałam lekarza o coś osłonowego powiedział mi że to strata pieniędzy i że wystarczą jogurty
emotka


skład ten sam, tzn te same kultury bakterii. nie martw się, jak miałam zapalenie przyzębia, to w doraźnej pomocy, zamiast zapisać antybiotyk, kazał mi płukać buzię ziołami
emotka



ja sobie zawsze do antybiotyku dla dzieci dokupuję< dicoflor
Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4618332 Napisano: 18.08.2011 02:21:11 w Inne mniejsze markety
akika24 napisał(a):

Zielona Góra przed chwilą emotka


czyli na tym zakończyliśmy konkurs emotka Gratki dla zwycięzców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4618195 Napisano: 18.08.2011 01:17:15 w Inne mniejsze markety
maribog napisał(a):

kto zabrał mi Malbork !!!! emotka


a chwalil sie ktos, nie wiem czy tutaj czy w MDW Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4618175 Napisano: 18.08.2011 01:07:01 w Inne mniejsze markety
czyli ida alfabetycznie, jak burza normalnie Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4618167 Napisano: 18.08.2011 01:04:32 w Inne mniejsze markety
Kali coś pisała o Kielcach Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#4618156 Napisano: 18.08.2011 12:59:30 w Inne mniejsze markety
toudikot napisał(a):

monia24 napisał(a):

a z jakiego nr dzwonia??


662


dziękuję


A z Kato już dzwonili do kogoś? Wyświetl w wątku >>
0 0