Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monia24

monia24

#1520488 Napisano: 04.05.2008 10:59:44 w dzis mam urodzinki
mooniq82 napisał(a):

Wszystkim Moniką, które obchodzą dziś imieninki życzę wszystkiego naj naj najlepszego emotka emotka emotka emotka emotka emotka




Dziękuję i wzajemnie emotka
STO LAT!!!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1518076 Napisano: 02.05.2008 08:12:29 w Zostań testerem.
dreams napisał(a):

hmmm napisał(a):

dysia napisał(a):

a w Streetcomie odebrałam 2 x po 4 piwka



a jak to jest w streetcomie? Czy informują Cię o akcjach przez e-mail, czy trzeba odwiedzać ich stronkę?



Informuja na e-mail, aby wziasc udzial w nakiecie, poniewaz szykuje sie promocja... oczywiscie nie mowia czego. I jak sie zakwalifikujesz przychodzi mail o odbiorze czegos... u mnie tez bylo piwko.



No dobrze, przychodzi mail o odbiorze i...
Gdzie się odbiera???
Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1505679 Napisano: 25.04.2008 11:09:55 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
monia24 napisał(a):

A ja pracowałam z Lucynka20

emotka emotka emotka emotka emotka emotka




I skoro piszecie też kto kogo wciągnął w ten nałóg to w naszym przypadku Ona mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1505677 Napisano: 25.04.2008 11:08:52 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
A ja pracowałam z Lucynka20

emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1498982 Napisano: 21.04.2008 05:21:33 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
rafi323raf napisał(a):

czyżby moje dzisiejsze wygrane emotka były skrócone? emotka usunięte z niego z 3 tys postów?:/ ten temat powinien nie naruszony zostać, w końcu tyle stron, a na każdej tyle nagród:/ Toż to historia była!




też mi się to nie podoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1498691 Napisano: 21.04.2008 03:01:09 w Allegro.pl - bez linków
Dziękuję Wam.
Wiem że koszty przesyłki muszę pokryc sama. No ale lepiej zapłacic za przesyłkę niż wrzucic niepotrzebny ciuch do szafy, bo wtedy będę bardziej stratna. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1498680 Napisano: 21.04.2008 02:54:09 w Allegro.pl - bez linków
zzgredzikk napisał(a):

monia24 a to była aukcja czy kup teraz?




Kup Teraz Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1498668 Napisano: 21.04.2008 02:50:29 w Allegro.pl - bez linków
0 0

monia24

#1498653 Napisano: 21.04.2008 02:43:47 w Allegro.pl - bez linków
Zzgredzikk dziękuję, chociaż gdzieś obiło mi się o uszy że jednak mogę oddac zawsze jeśli kupuję na odległośc emotka
Teraz już sama nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1498618 Napisano: 21.04.2008 02:30:38 w Allegro.pl - bez linków
monia24 napisał(a):

Chciałabym oddac towar zakupiony na allegro, ponieważ nie jestem zadowolona. Jak mam to odesłac?? Przesyłka polecona?? Priorytet?? Chodzi o to że chcę aby ta osoba podpisała odbiór (chociaż nie zależy mi żebym otrzymała potwierdzenie odbioru, chodzi tylko o to, żeby nie było sytuacji że sprzedawca się wyprze że otrzymał przesyłkę). A może właśnie powinna byc ona z potwierdzeniem odbioru. Pomóżcie bo nigdy nie wysyłałam paczki emotka
I jeszcze to : bo właściwie nie wiem jak to wysłac. Dostałam towar w bąbelkowej kopercie i tak zamierzam odesłac. Ale co to będzie: paczka czy jakaś przesyłka. emotka
No i jak to wygląda z komentarzami. Bo ja ze sprzedawcy jestem zadowolona, bo miałam z Nim dobry kontakt, towar dotarł szybko i nie różnił się od tego na zdjęciach. Więc jeśli z oddaniem towaru i pieniędzy nie będzie problemu to zamierzam wystawic pozytywa. Ale strasznie boję się negatywa od sprzedawcy. Chociaż czy on tak naprawdę mi się nalezy?? Towar oddaję nie używany, poprostu bluzki okazały się nie dopasowane. Wiem że przysługuje mi 10 dni na oddanie ich bez podania przyczyny. Więc czy za to należy mi się negatyw????
Pomóżcie proszę.




monia24 napisał(a):

I zapomniałam napisac że wczoraj wysłałam @ do sprzedawcy w tej sprawie a On nie odpisał. Do tej pory kontakt był dobry , więc może nie odczytał, ale co jeśli w ogóle nie odpisze. Wysłac towar pomimo wszystko?? Czy może do koperty włożyc list i napisac w nim co i jak. emotka




Czy ktoś pomoże??? Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1498229 Napisano: 21.04.2008 11:27:21 w Allegro.pl - bez linków
I zapomniałam napisac że wczoraj wysłałam @ do sprzedawcy w tej sprawie a On nie odpisał. Do tej pory kontakt był dobry , więc może nie odczytał, ale co jeśli w ogóle nie odpisze. Wysłac towar pomimo wszystko?? Czy może do koperty włożyc list i napisac w nim co i jak. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1498227 Napisano: 21.04.2008 11:24:25 w Allegro.pl - bez linków
Chciałabym oddac towar zakupiony na allegro, ponieważ nie jestem zadowolona. Jak mam to odesłac?? Przesyłka polecona?? Priorytet?? Chodzi o to że chcę aby ta osoba podpisała odbiór (chociaż nie zależy mi żebym otrzymała potwierdzenie odbioru, chodzi tylko o to, żeby nie było sytuacji że sprzedawca się wyprze że otrzymał przesyłkę). A może właśnie powinna byc ona z potwierdzeniem odbioru. Pomóżcie bo nigdy nie wysyłałam paczki emotka
I jeszcze to : bo właściwie nie wiem jak to wysłac. Dostałam towar w bąbelkowej kopercie i tak zamierzam odesłac. Ale co to będzie: paczka czy jakaś przesyłka. emotka
No i jak to wygląda z komentarzami. Bo ja ze sprzedawcy jestem zadowolona, bo miałam z Nim dobry kontakt, towar dotarł szybko i nie różnił się od tego na zdjęciach. Więc jeśli z oddaniem towaru i pieniędzy nie będzie problemu to zamierzam wystawic pozytywa. Ale strasznie boję się negatywa od sprzedawcy. Chociaż czy on tak naprawdę mi się nalezy?? Towar oddaję nie używany, poprostu bluzki okazały się nie dopasowane. Wiem że przysługuje mi 10 dni na oddanie ich bez podania przyczyny. Więc czy za to należy mi się negatyw????
Pomóżcie proszę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1450002 Napisano: 31.03.2008 04:51:53 w Poczta kradnie
O jeny
To chyba zwykłym priorytetem wyślę, dzięki za pomoc emotka

Mam nadzieję że blender będzie mój a nie jakiejś Gieni emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1449960 Napisano: 31.03.2008 04:39:59 w Poczta kradnie
annaroza napisał(a):

monia24 napisał(a):

Kurcze wysyłam jutro tchibo
No więc jak??? Chyba poleconym, może to będzie bardziej wiarygodne emotka


nie chcę cię wprowadzić w błąd, ale wydaje mi sięże ktoś na tym forum pisał, że wysłał Tchibo poleconym i mu zwrócili, bo to adres na skrzynkę pcztową.





pisał ktoś coś takiego, ale nie jestem pewna czy chodziło o tchibo ale to prawdopodobne.
Ale ja czasem wysyłam na skrzynkę polecony i dochodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1449928 Napisano: 31.03.2008 04:31:19 w Poczta kradnie
Kurcze wysyłam jutro tchibo
No więc jak??? Chyba poleconym, może to będzie bardziej wiarygodne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1427014 Napisano: 19.03.2008 06:38:45 w Poczta kradnie
bejbusia napisał(a):

Nie orientujecie się jak się wysyła na skrytki pocztowe: czy poleconym czy zwykłym? Wysłałam kiedyś poleconym i list mi wrócił z adnotacją, że na skrytkę pocztową nie przyjmują poleconych (w Wa-wie) Na hasło do skrytki pocztowej mogą być kierowane wyłącznie przesyłki listowe zwykłe. A dzisiaj się tak z gupa pytam babki na poczcie (ale innej niż wysyłałam) czy to prawda, to się zarzekała że nie ma takiego przepisu i polecony musi dojść! Nawet naczelniczka przyleciała i też mówi, że to nie możliwe.




ja czasami na skrytkę wysyłałam polecony i nie było problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1420435 Napisano: 15.03.2008 08:16:14 w Allegro.pl - bez linków
pistacja9 napisał(a):


nie, nie musisz kupować emotka




alaalex40 napisał(a):

jasne ze nie musisz...to jest dobrowolne...




Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1420370 Napisano: 15.03.2008 06:53:23 w Allegro.pl - bez linków
A czy taka prośba o zgodę mnie do czegoś zobowiązuje??? Bo znalazłam ten sam przedmiot u innego sprzedawcy i chciałabym Go też poprosic o zgodę bo nie wiem czy ten się zgodzi tylko boję się czy jeśli ten się zgodzi to będę musiała u Niego kupic i w rezultacie kupię 2 te same rzeczy. Więc czy jeśli ktoś się zgodzi na mój udział w aukcji to ja muszę czy tylko mogę u Niego kupic i nie mam żadnych zobowiązań??? Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1420367 Napisano: 15.03.2008 06:44:13 w Allegro.pl - bez linków
Ja raz coś kupowałam i zapomniałam się zalogowac. Dałam <kup teraz> i przekierowało mnie na stronę logowania i po zalogowaniu nie dawałam jeszcze raz <kup teraz> tylko automatycznie potwierdziłam tylko zakup i już było kupione. Więc chyba z tą prośbą było tak samo. Opcja dla zalogowanych, ale jak się zalogowałam to odrazu poszła ta prośba którą nacisnęłam przed zalogowaniem.

Dzięki Wam za podpowiedzi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1420364 Napisano: 15.03.2008 06:40:51 w Allegro.pl - bez linków
alaalex40 napisał(a):

jak sie zalogujesz to musisz jesczze raz poprosic...bo jest to mozliwa opcja tylko dla zalogowanych. a odp od sprzedawcy przyjdzie Ci na maila;]




Ale jak mnie przekierowało na stronę logowania to chyba automatycznie odrazu wysłało bo jak chciałam jeszcze raz po zalogowaniu to wyskoczył mi komunikat że już wysłałam prośbę emotka Czyli czekam na maila. Dzięki. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0