Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monia24

monia24

#2036192 Napisano: 20.12.2008 07:03:47 w PODZIĘKOWANIA
chochliczka napisał(a):

miriam napisał(a):

Dziękuję dwóm osobom z naszego forum,które dzięki moim podpowiedziom wygrały zestawy w drogerii Natura i nawet nic sie do mnie nie odezwały

otworzyłyście mi oczy
miałaś rację koleżanko X,nie warto się wysilać-wygrałyście dzięki mojej pomocy i ...nic z tego dla mnie-stracony czas na podpowiedzi...
przykre...


kurcze nie rozumiem troszke Cie, to dziwne,ze oczekujesz by ktos Cie tu wychwalal, chyba pomoglas im bezinteresownie,a tu sie okazuje,ze nagle chcesz jakies podizekowania i w ogole niewiadomo co emotka




no wiesz Chochli, jak pomogła to dziękuję by wypadało powiedziec emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2035523 Napisano: 20.12.2008 12:58:33 w Pomocy!!!!
miriam napisał(a):

monia24 napisał(a):

asiam napisał(a):

miriam napisał(a):

pomocy-chciałabym wymienić ugranie 2 par kapci Leona za jakikolwiek kubek Leona


To Leon ma też kubki ?Czy to była jakaś promocja?




nie ma raczej, Marzenka tylko wszędzie Lwa widzi emotka


mój wredny mężuś to lew,pewnie stąd te lwy dookoła mnie osaczają...




Już tak nie narzekaj na swojego Skarba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2034742 Napisano: 19.12.2008 09:30:38 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza że na forum są kłamczuchy, znane i lubiane nicki, obiecują a nie dotrzymują słowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2034556 Napisano: 19.12.2008 08:38:30 w Pomocy!!!!
asiam napisał(a):

miriam napisał(a):

pomocy-chciałabym wymienić ugranie 2 par kapci Leona za jakikolwiek kubek Leona


To Leon ma też kubki ?Czy to była jakaś promocja?




nie ma raczej, Marzenka tylko wszędzie Lwa widzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2034536 Napisano: 19.12.2008 08:33:02 w Pomocy!!!!
miriam napisał(a):

pomocy-chciałabym wymienić ugranie 2 par kapci Leona za jakikolwiek kubek Leona




Marzenka Leon Ci już oczka przysłonił emotka
chyba liptona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2034098 Napisano: 19.12.2008 04:52:36 w dzis mam urodzinki
Sto lat emotka emotka emotka emotka
I wiele wygranych emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2021592 Napisano: 14.12.2008 07:56:13 w dzis mam urodzinki
arta napisał(a):

ja tez mam urodzinki emotka za was tez pijemy, konkursowicze




nie Kochana, za Ciebie pijemy
Twoje zdrowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2021265 Napisano: 13.12.2008 09:25:35 w Wkurza mnie...
lekkoatletka napisał(a):

monia24 napisał(a):

julia84 napisał(a):

swibek napisał(a):

julia84 napisał(a):

Wkurza mnie że we wtorek muszę iść do ginekologa emotka Kto wogóle wymyślił lekarza tej specjalności emotka


emotka spokojnie.. nie denerwuj się..


Wiesz narazie luzik, ale po Nowym Roku czeka mnie gorsza przeprawa - dentysta
emotka



ja mam dobrą dentystkę, ale kilka dni temu wyleczyłam już wszystkie ząbki i mam spokój emotka


moja mama jest dentystką emotka emotka





to ma niewdzięczny zawód emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2021118 Napisano: 13.12.2008 08:39:18 w Wkurza mnie...
julia84 napisał(a):

swibek napisał(a):

julia84 napisał(a):

Wkurza mnie że we wtorek muszę iść do ginekologa emotka Kto wogóle wymyślił lekarza tej specjalności emotka


emotka spokojnie.. nie denerwuj się..


Wiesz narazie luzik, ale po Nowym Roku czeka mnie gorsza przeprawa - dentysta
emotka




ja mam dobrą dentystkę, ale kilka dni temu wyleczyłam już wszystkie ząbki i mam spokój emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2020228 Napisano: 13.12.2008 03:22:25 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurzyła mnie dziś jedna baba w markecie. Była z synem, syn ma chyba ADHD, wiercił się w miejscu, więc gdy niepokojąco zbliżył się do moich pięknych butów i groziło im zdeptanie, grzecznie, acz stanowczo zatrzymałem kolesia wyciągając obie ręce.
Mamusia na to w ryk, że sobie nie życzy naruszania cielesności jej dziecka sic! i że powinienem ostrzec go głosem!

Na sugestię, że powinna chyba się leczyć, narobiła wrzasku, że sobie nie życzy ze mną rozmawiać....

Takie baby powinno się topić przed urodzeniem...

emotka emotka emotka


emotka emotka emotka
to prawda, są tacy ludzie, niestety.
Mnie to już nie wkurza tylko śmieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2014272 Napisano: 11.12.2008 08:10:16 w Wkurza mnie...
gosia261295 napisał(a):

Wszystko mnie wkurza dzisiaj więc daleko ode mnie..




trochę nie na miejscu Twoja stopka w stosunku do posta emotka
uśmiechnij się Gosia, jutro będzie lepiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2014053 Napisano: 11.12.2008 07:04:22 w Wkurza mnie...
paheli napisał(a):

Ludzie niedobrzy się robią




nie wszyscy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2009432 Napisano: 10.12.2008 09:48:14 w Wpisujcie Miasta

monia24

#1992311 Napisano: 04.12.2008 10:13:42 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

monia24 napisał(a):

a mnie wkurza to ze gralam w jelpa wygralam tylko ksiazke i zel i teraz przez pol zycia musze uzywac plynu do plukania smierdzącego mleczami bom tyle nakupila emotka



a ja przeczytałam śmierdzącego moczem emotka emotka emotka emotka



eee, no tak źle nie jest
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1992273 Napisano: 04.12.2008 10:01:34 w Wkurza mnie...
asiam napisał(a):

monia24 napisał(a):

a mnie wkurza to ze gralam w jelpa wygralam tylko ksiazke i zel i teraz przez pol zycia musze uzywac plynu do plukania smierdzącego mleczami bom tyle nakupila emotka


emotka emotka




to nic śmiesznego; szczera prawda, już silan kupiłam ale tylko 1 raz na 4 razy używam bo tego jelpa tyyyyyyyyyyyyyyyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1992211 Napisano: 04.12.2008 09:41:42 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza to ze gralam w jelpa wygralam tylko ksiazke i zel i teraz przez pol zycia musze uzywac plynu do plukania smierdzącego mleczami bom tyle nakupila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1992059 Napisano: 04.12.2008 08:51:32 w Wkurza mnie...
olunka napisał(a):

domisia06 napisał(a):

monia24 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

mnie dzis wkurzyła potężnie pani peiatra z przychodni,byłam z małym na szczepionce i ta wstrętna baba powiedziała,że jak moje dziecko jest niepełnosprawne ruchowo bo nie siada- ma niecałe siedem miesięcy!!!!!!!!!!Jak tak można powiedzieć matce!!!!!Ciekawe czy ona siedziała w tym wieku!Najpierw powiedziałam ,że ona jest niepełnosprawna,potem,że zmieniam lekarza....masakra...do tej pory nie moge się uspokoić emotka




współczuję, dzieci różnie się rozwijają, ale pierwszy raz słyszę o takim bezczelnym powiedzeniu, przecież w wieku siedmiu miesięcy dziecko wcale nie musi siedziec, jedno siada szybcie drugie później, jedno mówi szybciej inne dopiero za jakiś czas
moje dzieci szybko siadały i chodziły za to starszy załącz mówic jak skończył 3 lata a młodszy ma 2 i tylko mówi kilka pojedyńczych słów, niektóre dzieci w tym wieku już mówią pełnymi zdaniami.


nie przejmuj sie moja mała 6 bedzie miała 7 miesiecy i tez jeszcze nie sieda wiec twoje dziecko rozwija sie prawidłowo



mojemu synowi jak miał trzy latka i nie mówił jeszcze za dużo to lekarka na pogotowiu spojrzawszy na niego z 5 metrów powiedziała, że jest opóźniony w rozwoju i na pewno będzie dyslektykiem, jak wracałam do domu to całą drogę płakałam
dzisiaj ma 13 lat i gra na skrzypcach emotka więc nic sie nie martw i głowa do góry
a jak chcesz się uspokoić to wybierz się do jakieś poradni rehabilitacyjnej albo dobrej neurolog dziecięcej na konsultację




a ja z kolei miałam odwrotną sytuację z młodszym synkiem, On był ekspres we wszystkim jeżeli chodzi o sprawy ruchowe i raz w przychodni dostałam opierdziel że pozwalam takiemu małemu dziecku chodzic, a co ja , przepraszam, miałam Go cofnąc w rozwoju???? emotka Przecież Go nie zmuszałam do chodzenia tylko sam zaczął Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1991982 Napisano: 04.12.2008 08:34:33 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

monia24 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

dzieki już mi lepiej... emotka mąż też mówi ,że niepotrzebnie przeżywam....ale znając go to jak by tam był to by ją chyba rozniósł...jeszcze to jej zgryzliwe:no zębów oczywiście też pewnie nie ma!...no myślałam,że nie wyrobie...a małemu ząbek się wykluwa ale jeszcze jest pod skórą...to naprawde przerażające że dziećmi zajmuja się takie osoby...wkurzyłam się naprawde ale powoli się wyciszam bo trzeba nie długo lulu...dzięki bardzo...buziaki dla Was mocniaste
emotka emotka a ten kankan to mnie rozbawił masakrycznie.... emotka




no tak, Swibek jak coś walnie to całe forum leży emotka emotka emotka
Paula emotka


emotka ciszej tam bo jak mnie znajdą to mnie zamkną.. emotka i potem będziecie mi podawać czekoladkę przez kratkę.. emotka




albo dżin z tonickiem emotka ... i limonką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1991846 Napisano: 04.12.2008 07:52:12 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

dzieki już mi lepiej... emotka mąż też mówi ,że niepotrzebnie przeżywam....ale znając go to jak by tam był to by ją chyba rozniósł...jeszcze to jej zgryzliwe:no zębów oczywiście też pewnie nie ma!...no myślałam,że nie wyrobie...a małemu ząbek się wykluwa ale jeszcze jest pod skórą...to naprawde przerażające że dziećmi zajmuja się takie osoby...wkurzyłam się naprawde ale powoli się wyciszam bo trzeba nie długo lulu...dzięki bardzo...buziaki dla Was mocniaste
emotka emotka a ten kankan to mnie rozbawił masakrycznie.... emotka




no tak, Swibek jak coś walnie to całe forum leży emotka emotka emotka
Paula emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#1991809 Napisano: 04.12.2008 07:38:29 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

dzięki dziewczyny:)az mi sie płakać chciało...ale zmieniłam lekarza i teraz mam miłą panią doktor...która leczyła moje rodzeństwo...:)




i dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0