Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monia24

monia24

#2157124 Napisano: 06.02.2009 06:09:29 w Pomocy!!!!
Powiedzcie mi jak to jest ze sprzętem AGD Tchibo? Czy oni uwzględniają gwarancję bo nie ma paragonu a gwarancja niby podbita ale bez paragonu nieważna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2156486 Napisano: 06.02.2009 12:04:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
taaga20 napisał(a):

szymen napisał(a):

A ja nie wygralem wycieczki do Paryza ;(


ja też nie emotka




a ja kupiłam te produkty i zapomniałam wysłać smsa, dopiero wczoraj sobie przypomniałam a konk był do przedwczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2151663 Napisano: 04.02.2009 01:01:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A u mnie nawet awizo brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2148217 Napisano: 02.02.2009 09:37:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
apoccalipsa napisał(a):

szczerze mówiąc jak masz 26 lat to tez juz mloda nie jestes.... ( nie chcę Cię załamywać emotka )




eno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2147495 Napisano: 02.02.2009 05:15:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Mery emotka

Ja dziś mam od samego rana okropny dzień, źle adresuje koperty, mylę numery telefonów, nic nie wygrałam nowego, nic nie doszło starego a ponadto do akwarium z wodą wpadła mi listwa do której miałam podłączone wszystko: grzałkę do akwarium, filtr itp. emotka I jeszcze ją wyciągnęłam własnymi rękami.
Wniosek z tego taki że wygrałam życie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2144374 Napisano: 01.02.2009 11:43:29 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

monia24

#2144358 Napisano: 01.02.2009 11:13:57 w PODZIĘKOWANIA
miriam napisał(a):

Dobrym dla mnie duszyczkom z Jaworzna dziękuję i dzięki takim gestom coraz bardziej doceniam zwyczajne-niezwyczajne dziękuję
emotka emotka emotka




eee tam odrazu dobre duszyczki emotka

to Szymen podał link w Teraz emotka dziękuję w imieniu swoim i siostry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2140903 Napisano: 30.01.2009 05:01:31 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza że jestem chora ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2139803 Napisano: 30.01.2009 10:51:25 w dzis mam urodzinki
kajkapl napisał(a):

Dzisiaj moje urodzinki emotka :)




Sto lat emotka



A ja dwa lata temu po raz drugi zostałam mamą emotka
Sto lat syneczku emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2137946 Napisano: 29.01.2009 07:48:49 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

monia24

#2134578 Napisano: 28.01.2009 08:31:16 w Popraw sobie humor...
rafi323raf napisał(a):

annaroza napisał(a):

haz0r napisał(a):

hahaha myślałem, że padne ;DDDDD

http://img3.image...istonoszawizoll7.jpg


emotka emotka


emotka emotka emotka emotka emotka emotka
hahaha dobry pomysł emotka




u mnie coś takiego zawiśnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2133245 Napisano: 28.01.2009 12:50:58 w Wkurza mnie...
No właśnie, ja też sprzedaję od niedawna wygrane, czasem taka kasa się może przydać, mnie dużo pomaga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2133188 Napisano: 28.01.2009 12:34:45 w Wkurza mnie...
sopran napisał(a):

nie będę już cytować emotka

Właśnie chodzi mi o to, że w sumie kapcie nie są wiele warte. Jak się wysypią na allegro, to ile za nie się dostanie? 5zł? pewnie nie więcej.
Rozumiem granie np. Dla wszystkich dzieciaków w rodzinie, czy dorosłych. Ale bez przesady.

W sumie to też jest kwestia podejścia. Dla mnie konkursy to zabawa. Nie gram z milionów kont, rzadko kiedy sprzedaję nagrody (tak właściwie to właśnie sprzedaję po raz pierwszy;)).
W sumie to tłumaczy dlaczego wygrywam mało w stosunku do niektórych emotka



no tak, choćby po 5 zł, ale pisałaś że ktoś tam wygrał 160 sztuk razy 5 zł = 800 zł. Dla mnie to dużo. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2133122 Napisano: 28.01.2009 12:15:36 w Wkurza mnie...
sopran napisał(a):

monia24 napisał(a):

sopran napisał(a):

tekla napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tekla napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

minia napisał(a):

Ja tez nie mam pojecia jak inni zbiearaja punkty emotka
Ja sie mecze i wychodze z siebie a na d mam tylko 32


naprawde nie wiecie jak ? nie bede sie wychylac bo zaraz bede zjechana ale jestem swerzytka w konkursach a juz cos mniej wiecej zalapalam jak oni to robia emotka



a ja powiem emotka Zmieniają IP.
Tylko żeby zdobyć ileś tysięcy głosów to wychodzi na to że powinni głosować non stop niemalże przez 24 h na dobę. A i tak nie wyszło by na tyle co mają emotka A i komu by sie jeszcze chciało i miał tyle czasu ;/ No chyba, że mają jakieś programy do głosowania ( jeśli takie coś wogóle istnieje ). Ale dobry informatyk wszystko umie pewnie stworzyć hehe

byc moze
ja powiem tak dopuki ktos bierze udzial w konkursie z jednego konta to niech sobie zdobywa te glosy jak chce o to w tym wkoncu chodzi , ale jesli ktos leci na 10 kont to mnie szlak trafia ze nie daje innym wygrac



no masz rację. Tylko, że ludzie są zachłanni i ciągle im mało emotka ( oczywiście nie mówię o wszystkich ) emotka Nie wystarczy im jedna nagroda i chcą więcej tłumacząc sie wielkością rodziny emotka lub na sprzedaż co jest jeszcze do zrozumienia emotka
I pewnie mją to gdzieś że ktoś nie wygra , bo pewnien Pan X postanowił wygrac sobie X np. kamerek



To lepiej, jakiś czas temu ktoś się chwalił że wygrał 160(!) par kapci Leona, a ja grałam jak głupia i nie udało mi się wygrać żadnej pary la córci. Jak ośmieliłam się skomentować, to jeszcze zjebki na priv dostałam, że kapci było 6000 i to nie przez nią nie wygrałam. A argumentem na granie było to, że ludzie wygrali po 1000batonów
emotka brak mi słów momentami.




a ja uważam, że w takich konkach jak batony czy leon nie da się oszukać i skoro ktoś poświęcił czas i pieniądze żeby np. kupić te batony żeby mieć kody to dlaczego ma nie wygrać skoro potrafi.
Inna sprawa w konkach klikanych gdzie ludzie zmieniają IP, to już trochę nie fair.



Ale serio uważasz, że wygranie 160 par kapci jest normalne??

A inna rzecz, która mnie właśnie wkurzyła- siedzę jak głupia od godziny i klikam ludziom, wszyscy mi
odpisują, że klikali, a mam raptem 3 punty więcej od wczoraj. Suuuper emotka




Serio??? Mnie już nic nie zdziwi.
A czy gdybyś np. miała możliwość wygrywania codziennie np. telewizora LCD albo chociaż DVD to też byś po 3 sztukach odpuściła? Ludzie wygrywają dla znajomych, na sprzedaż itp.
Dla niektórych konkursy to niezłe źródło dochodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2133101 Napisano: 28.01.2009 12:12:00 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

anet1979 napisał(a):

a mnie wkurza to że moje dzieciatko od dwóch tygodni nie może wyzdrowieć,mimo moich starań matczynych.


mam to samo juz mnie ... dzis znou mam wizyte u pani doktor emotka emotka




moje dzieci chorują od półtora miesiąca emotka Najprawdopodobniej to alergia na psiaka, za tydzień mamy testy.
Leczę Ich od początku grudnia i nie mogłam wyleczyć. A ze starszym juz miałam taką sytuację jak mieszkaliśmy z teściami i tam był pies, wyprowadziliśmy sie i choroba przeszła jak ręką odjął. Ale wtedy tego z psem nie skojarzyliśmy. W lecie kupiliśmy psa i jest to samo. Pieska już nie ma w domu ale pani doktor mówi że sierść jeszcze z pół roku będzie, echh Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2133044 Napisano: 28.01.2009 12:01:22 w Wkurza mnie...
sopran napisał(a):

tekla napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tekla napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

minia napisał(a):

Ja tez nie mam pojecia jak inni zbiearaja punkty emotka
Ja sie mecze i wychodze z siebie a na d mam tylko 32


naprawde nie wiecie jak ? nie bede sie wychylac bo zaraz bede zjechana ale jestem swerzytka w konkursach a juz cos mniej wiecej zalapalam jak oni to robia emotka



a ja powiem emotka Zmieniają IP.
Tylko żeby zdobyć ileś tysięcy głosów to wychodzi na to że powinni głosować non stop niemalże przez 24 h na dobę. A i tak nie wyszło by na tyle co mają emotka A i komu by sie jeszcze chciało i miał tyle czasu ;/ No chyba, że mają jakieś programy do głosowania ( jeśli takie coś wogóle istnieje ). Ale dobry informatyk wszystko umie pewnie stworzyć hehe

byc moze
ja powiem tak dopuki ktos bierze udzial w konkursie z jednego konta to niech sobie zdobywa te glosy jak chce o to w tym wkoncu chodzi , ale jesli ktos leci na 10 kont to mnie szlak trafia ze nie daje innym wygrac



no masz rację. Tylko, że ludzie są zachłanni i ciągle im mało emotka ( oczywiście nie mówię o wszystkich ) emotka Nie wystarczy im jedna nagroda i chcą więcej tłumacząc sie wielkością rodziny emotka lub na sprzedaż co jest jeszcze do zrozumienia emotka
I pewnie mją to gdzieś że ktoś nie wygra , bo pewnien Pan X postanowił wygrac sobie X np. kamerek



To lepiej, jakiś czas temu ktoś się chwalił że wygrał 160(!) par kapci Leona, a ja grałam jak głupia i nie udało mi się wygrać żadnej pary la córci. Jak ośmieliłam się skomentować, to jeszcze zjebki na priv dostałam, że kapci było 6000 i to nie przez nią nie wygrałam. A argumentem na granie było to, że ludzie wygrali po 1000batonów
emotka brak mi słów momentami.




a ja uważam, że w takich konkach jak batony czy leon nie da się oszukać i skoro ktoś poświęcił czas i pieniądze żeby np. kupić te batony żeby mieć kody to dlaczego ma nie wygrać skoro potrafi.
Inna sprawa w konkach klikanych gdzie ludzie zmieniają IP, to już trochę nie fair. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2130858 Napisano: 27.01.2009 09:19:50 w Allegro.pl - bez linków
dziękuję za odpowiedzi, ja nie mogłam ale teraz normalnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2130323 Napisano: 27.01.2009 07:12:33 w Allegro.pl - bez linków
Czy Wy też nie możecie się zalogować na allegro? Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2127970 Napisano: 27.01.2009 07:08:50 w Wkurza mnie...
marcinek1985 napisał(a):

wkurza Mnie, że nie mam prądu w pokoju emotka egzamin mam za 2 dni a tu korki sobie poszły emotka w całym akademiku jest jasno tylko u Mnie w pokoju jest ciemno emotka




oj biedny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2122866 Napisano: 25.01.2009 08:02:37 w Żegnamy zmarłych
[*] 0