Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monia24

monia24

#2202712 Napisano: 03.03.2009 07:07:52 w Wkurza mnie...
olciak napisał(a):

moonshadow napisał(a):

no więc, myślę że troll na dziś się dosyć już pobawił, dajmy mu trochę odpocząć, bo zmęczyła się biedaczyna.
wracając do tematu.. strasznie wkurza mnie mój katar.. cale zatoki zawalone, niczym w rekalmach - głowa mi pęka emotka
a co was dziś wkurzyło?


oj mnie też wkurzają zatoki emotka
nie tylko mam katar i ból glowy, to jeszcze do tego przytkane uszy emotka
polecam Ibuprom zatoki- przynajmniej mniej leje sie z nosa- takie małe pocieszenie emotka



u mnie to samo, ale uszy nie tylko mi się przytykają ale i okropnie bolą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2202327 Napisano: 03.03.2009 03:45:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
AgaAga napisał(a):

Nie lubię pisać w tym wątku, ale mam kryzys nagrodowy emotka W kilku konkach, gdzie liczyłam na wygraną - nic. I z konków TESCOwych też nic. Do tego dzieć nie chce do końca wyzdrowieć z anginy. Pochmurno, zimno, kasy brak i w ogóle mi dzisiaj źle.




mam tak samo, ale nie mam anginy tylko zatoki, poza tym nic nie wygrywam, inwestuję w c****** w te konkursy i nic z tego nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2198266 Napisano: 01.03.2009 09:35:19 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
I ja bym chciała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2196207 Napisano: 27.02.2009 09:11:41 w Żegnamy zmarłych
sawenka napisał(a):

(*) za Mamusię i Tatusia...



<*> <*> <*>

emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

monia24

#2195670 Napisano: 27.02.2009 03:13:24 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

monia24

#2195533 Napisano: 27.02.2009 01:45:06 w Poczta kradnie
0 0

monia24

#2195162 Napisano: 27.02.2009 10:58:32 w Wkurza mnie...
anava napisał(a):

anava napisał(a):

co ja mam zrobić:

na stronie http://www.velvet...ategories/cat_id/127

jestem w nagrodzonych 10 tys zł a kilka dni temu Glamour opublikował nagrodzone projekty i tam mnie nie ma. Nawet nie wiem co myśleć. Co mogę zrobić w tej sprawie?


Czy ktoś wie co mogę w takiej sytuacji zrobić?




Dzwoń do nich, takiej gotówki nie możesz przepuścić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2194016 Napisano: 26.02.2009 07:27:56 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

monia24 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

wiecie co - ja rozumiem próbki - łatwo i za darmo - ok ktoś ma czas i się bawi ok
najbardziej mnie wkurza wygrywanie i sprzedawanie ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DZIECIÊCYCH - dla mnie to tak jakby zabrać dziecku zabawkę. Zresztą co tu gadać jak jedna rodzina na potrzeby konkursu kupiła 36 paczek pieluszek huggiesow - przecież to ludzkie pojecie przechodzi - ktoś kupuje pieluszki z nadzieja ze wygra dla swojego maluszka a tu jakiś bezmózgi nie mający dzieci dla kasy jest w stanie odbierać pieluszki dzieciaczkom!!! chciałam zgłosić to organizatorom - ale jakoś sobie podarowałam - bo szkoda nerwów a i dla zainteresowanych nie pisze tego z zazdrości bo już dla synka wygrałam 3 zestawy- chodzi mi tylko o takie osoby jak np. moja kuzynka ma synka 2 letniego w pieluszkach i w drodze drugie dzieciątko - ja by taka wygrana strasznie odciążyła!!! jeśli wygram 4 zestaw to będzie właśnie dla niej
( ja sama gram i sprzedaje - ale NIGDY nie przedmioty przeznaczone dla dzieci- wole podarować komuś jak już mam dla swojego malucha )


A co to za konkurs z tymi pieluchami emotka Też mam małą dzidzie i budżet domowy kryzys przechodzi emotka




https://www.e-kon....html?word=pieluszki


Dziękuję emotka



nie ma za co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2193991 Napisano: 26.02.2009 07:19:35 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

wiecie co - ja rozumiem próbki - łatwo i za darmo - ok ktoś ma czas i się bawi ok
najbardziej mnie wkurza wygrywanie i sprzedawanie ZABAWEK I ARTYKUŁÓW DZIECIÊCYCH - dla mnie to tak jakby zabrać dziecku zabawkę. Zresztą co tu gadać jak jedna rodzina na potrzeby konkursu kupiła 36 paczek pieluszek huggiesow - przecież to ludzkie pojecie przechodzi - ktoś kupuje pieluszki z nadzieja ze wygra dla swojego maluszka a tu jakiś bezmózgi nie mający dzieci dla kasy jest w stanie odbierać pieluszki dzieciaczkom!!! chciałam zgłosić to organizatorom - ale jakoś sobie podarowałam - bo szkoda nerwów a i dla zainteresowanych nie pisze tego z zazdrości bo już dla synka wygrałam 3 zestawy- chodzi mi tylko o takie osoby jak np. moja kuzynka ma synka 2 letniego w pieluszkach i w drodze drugie dzieciątko - ja by taka wygrana strasznie odciążyła!!! jeśli wygram 4 zestaw to będzie właśnie dla niej
( ja sama gram i sprzedaje - ale NIGDY nie przedmioty przeznaczone dla dzieci- wole podarować komuś jak już mam dla swojego malucha )


A co to za konkurs z tymi pieluchami emotka Też mam małą dzidzie i budżet domowy kryzys przechodzi emotka




https://www.e-kon....html?word=pieluszki Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2193943 Napisano: 26.02.2009 06:55:32 w Wkurza mnie...
fructisa napisał(a):

aneczka155 napisał(a):

tedance napisał(a):

Po ile ślecie tych esów?


około 2 tysięcy emotka A ty? emotka emotka


Eee to słabiutko, jakiś kryzys finansowy? Ja 4 tyśiące emotka emotka




bo Ty Fructisa bogata po mężu jesteś emotka
ja też tylko 2 tys. smsów. No, w porywach do 2,5 tys emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2193866 Napisano: 26.02.2009 06:09:33 w Wkurza mnie...
Mój Łukaszek jak miał 2 lata to już ładnie na nocnik sikał, a Krzyś poprostu chyba jeszcze z 5 lat będzie pampersów używał. Często Go zostawiam bez pieluchy żeby widział jak to fajnie i On jak widzi nocnik to z chęcią siada, siedzi, siedzi, wstanie i idzie się wysika w kącie gdzieś a potem wyje strasznie bo Mu przeszkadzają mokre gacie a potem znowu siada i tak w kółko. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2193849 Napisano: 26.02.2009 06:00:21 w Wkurza mnie...
A w temacie wkurza mnie że moje dzieciątko jest takie że jak narobi w pampersa to nawet jak coś robię to nie wytrzyma 2 minut tylko muszę Go natychmiast przewinąć bo Mu przeszkadza, ale na nocnik nie zrobił w życiu pomimo że tak dużo czasu Mu poświęcam aby się nauczył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2193833 Napisano: 26.02.2009 05:54:45 w Wkurza mnie...
Oj Mery nie płacz emotka ja też kupiłam kilka paczuszek, też gram i też nie udało mi się ani 1 raz wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2193726 Napisano: 26.02.2009 05:10:47 w Wkurza mnie...
bibianna napisał(a):

monia w sumie racja emotka




kiedyś też mnie to złościło a teraz sobie myślę że skoro komuś potrzeba 50 próbek to niech zabierze, a co tam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2193706 Napisano: 26.02.2009 04:59:37 w Wkurza mnie...
wiesz ile czasu Ci ludzie poświęcili na zakładanie kont??? Wiesz jak się denerwowali stojąc w kolejce czy im dadzą tyle próbek? To niech chociaż teraz się cieszą tymi pirdułkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2193693 Napisano: 26.02.2009 04:53:07 w Wkurza mnie...
bibianna napisał(a):

mnie przeraża pazerność jednych, wygrywają niepotrzebne im rzeczy, biorą udział we wszystkim co się da a potem to sprzedają




mnie to nie przeraża
wygrywanie to ciężka praca albo duży wydatek pieniędzy
skoro ktoś wydaje dużo kasy na produkty, żeby brać udział w promocjach i wygra to mnie to nie wkurza bo kupił coś, wysłał smsa albo list a co zrobi z wygraną to jego sprawa
Natomiast wkurza mnie jak ktoś gra a nie ma paragonu, bo wtedy odbiera szansę uczciwym graczom Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2193678 Napisano: 26.02.2009 04:48:23 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

ziolko napisał(a):

beataa81 napisał(a):

ziolko napisał(a):

a mnie wkurza granie na swoje panieńskie nazwisko i na nazwisko po mężu.. i na 2 różne adresy emotka oraz na dzieci... w ekstremalnych przypadkach nawet na psy. Jesli chodzi o dzieci to powinni sprawdzać pesele emotka


a ja się dziwię,że nic nie wygrywam...hehehe...ale psa już nie mam...to co teraz? emotka emotka



albo na swoje drugie imię... to już jest przegięcie emotka


nie pomyślałabym że tak można emotka
ja mam psa i 2 chomiki emotka




ja mam duuuużo rybek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2193055 Napisano: 26.02.2009 11:34:00 w dzis mam urodzinki
paheli napisał(a):

tedance napisał(a):

Aj łisz jó e mełi kłismes end e hepi ńó jeeeeł
emotka


tedance napisał(a):

Dórzo lat i mauo wygranyh fszyskim solemizantą rzycze emotka



Nie wiem co ja Ci zrobiłam, że mi takie życzenia w dniu urodzin składasz emotka emotka emotka czy sprawia Ci przyjemność robienie przykrości innym




Dokładnie, sprawia jej/mu przyjemność emotka

Ode mnie wszystkiego dobrego i wielu wygranych emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2188886 Napisano: 23.02.2009 09:26:58 w PODZIĘKOWANIA
dorothy napisał(a):

dziękuję dla miriam za dobre serduszko emotka emotka



i ja Miriam dziękuję - kolejny raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2185245 Napisano: 21.02.2009 06:26:25 w Paragony
aga17 napisał(a):

swibek napisał(a):

aga17 napisał(a):


O paragonach jest mowa wszystko w temacie o niczym innym nie pisze każdy może mieć swoje zdanie na ten temat ,a moje jest właśnie takie czyli na nie.



emotka może jaśniej.. z jednym przecinkiem to jakoś tak... emotka a na co jesteś na nie, bo tak czytam i jakoś nie wiem co nie.. emotka


W temacie są paragony,a nie j. polski.Doskonale wiesz co znaczy moje nie. Skoro wiesz gdzie postawić przecinek, to powinieneś również wiedzieć, że zdanie zaczynamy pisać z dużej litery. emotka




powinnaś*
Swibek to kobita emotka Wyświetl w wątku >>
0 0