Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monia24

monia24

#2229861 Napisano: 15.03.2009 04:24:39 w dzis mam urodzinki
seta napisał(a):

samantha22 napisał(a):

seta napisał(a):

skromnie napiszę że za 7minutek ja też mam urodzinki;p 20ste;p wiem wiem, stawiam emotka emotka emotka emotka


emotka 100 lat emotka emotka

coś Cie rzadko ostatnimi czasy widać emotka


studia, praca..... powoli w dorosłość emotka emotka to na nic czasu prawie




Sto lat emotka emotka emotka emotka
Pewnie więcej będziesz bywał jak się promocja żuberka zacznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2227876 Napisano: 14.03.2009 01:56:48 w Dziś cieszę się z.....
czarna2318 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

mahuska napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

lale3ka napisał(a):

Cieszę się , bo w3oraj na pierwszej rozprawie dostałam rozwód emotka też piłam wódkę i się bardzo cieszyłam:D


W wieku 24 już po rozwodzie-współczuję emotka A ja dziś cieszę się,bo wieczorem idę na imprezę z okazji 25-tych urodzin koleżanki emotka


A czasami może to i lepiej emotka

Ciesze sie bo przestała mnie głowa bolec po wczorajszej wódce emotka


Mnie rozwód chyba też by ucieszył


ja mam niecałe 25 lat i nawet jeszcze mężatką nie jestem a Wy tu o rozwodach emotka


A widzisz,a ja już dzieciata dwa razy i raz mężata emotka A dopiero 24 lata emotka




ja mam 25 lat i też dwójkę dzieci
A w temacie bardzo cieszy mnie że moje dziecię nauczyło się mówić Siku. Szkoda tylko że na słowie się kończy emotka
Matko jak fajnie że taka pogoda wiosenna, od razu mam lepszy humor emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2227383 Napisano: 14.03.2009 09:23:09 w Dziś cieszę się z.....
A ja bardzo się cieszę że już skończył się konkurs Huggies bo nie będę traciła kasy na smsy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2224330 Napisano: 13.03.2009 08:12:36 w PODZIĘKOWANIA
miriam napisał(a):

Dziękuję monia24emotka i buskowianka emotka które łączyły mnie z e-konkami podczas pobytu w szpitalu
za bezinteresowność i wielką pomoc




Miriam i ja Ci dziękuję za motywację do konkowania emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2221241 Napisano: 12.03.2009 07:25:59 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

grovero napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

masza napisał(a):

monia24 napisał(a):

Wkurza mnie ogromnie to że nie mogę wygrać huggisów emotka Normalnie modlę się codziennie o 1 paczkę (to znaczy ten piękny komplecik paczek) i aż płakać mi się chce bo mi się nie udaje, gram jak ta sierota i użalam się nad sobą i nic nie wychodzi dalej abuuuuu emotka emotka Już za te smsy trochę pieluszek bym kupiła emotka No i właśnie to też mnie wkurza emotka to wyrzucanie kasy na smsy, bezsensu emotka
Pogoda mnie wkurza, depreche mam emotka
Nigdy tak nie miałam, starzeję się chyba emotka



nie martw sie ja tez ich nie moge utrafic a niektorzy wygrali po kilka zestawow........ emotka



wkurzają mnie też te osoby które już wygrały któryś już tam komplet, najpierw w topie teraz piszą -kolejne huggiesy wpadły a potem szukam paragonu, jak nie mają paragonów to niech nie grają!!! pewnie dzieci też nie mają!!



nie oceniaj ja wygrałam kilka i szukałam 1 paragonu bo gdzieś posiałam a dzieci mam i mój młodszy synek nadal używa pieluszek więc nie oceniaj wszystkich


kasia ja cię rybko nie oceniam, ale przeszukalam twoje posty i zauważyłam że przynajmniej 5 razy paragony zgubiłaś od pieluch, i od innych produktów które trzeba było kupić aby zagrać,
mi po prostu żal du..pe ściska że nie mogę wygrać, a smsy codziennie ślę i to z 2 telefonów,nie miej mi tego za złe...
a Ciebie podziwiam bo sobie radzisz, pewnie też lekko nie masz ,bo kto bogaty to se kupi pampersy zamiast czas marnować emotka



Ceny pampersów i huggisów są bardzo zbliżone i raczej nie chodzi o to że kto bogaty to kupuje pampersy, a kto biedny to huggisy, prawda jest taka że kupujemy huggisy bo jest konk, jakby był konk na pampersy to byśmy kupowali pampersy, narzekać jednak każdemu wolno. Życzę powodzenia w trafianiu w godzinę 17.


nie jest aż tak bardzo zbliżona jak Ci się wydaje...Pampersy 5 u mnie chodzą po 53zł natomiast Huggisy nawet po 37 zł więc róznica spora...



oczywiście że spora, tym bardziej że na miesiąc to tych paczuszek też sporo idzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2219559 Napisano: 11.03.2009 04:13:13 w Wkurza mnie...
emotka emotka emotka wiem, echhhhhhhhh
i też mnie to wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2219545 Napisano: 11.03.2009 04:07:45 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ogromnie to że nie mogę wygrać huggisów emotka Normalnie modlę się codziennie o 1 paczkę (to znaczy ten piękny komplecik paczek) i aż płakać mi się chce bo mi się nie udaje, gram jak ta sierota i użalam się nad sobą i nic nie wychodzi dalej abuuuuu emotka emotka Już za te smsy trochę pieluszek bym kupiła emotka No i właśnie to też mnie wkurza emotka to wyrzucanie kasy na smsy, bezsensu emotka
Pogoda mnie wkurza, depreche mam emotka
Nigdy tak nie miałam, starzeję się chyba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2214731 Napisano: 09.03.2009 05:37:47 w Allegro.pl - bez linków
andziabid napisał(a):

fructisa napisał(a):

monia24 napisał(a):

fructisa napisał(a):

http://www.allegr...907209_notebook.html

hahahahaha omg emotka emotka



emotka emotka emotka emotka
33 zł



100 zł nie no to są już jakieś zarty emotka emotka emotka



emotka emotka emotka



Już 500 zł
emotka
Gościu się chyba przeraził bo napisał : Zaznaczam że to jest w kategorii dziwactwa a nie notebooki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2213069 Napisano: 09.03.2009 07:09:58 w Allegro.pl - bez linków
fructisa napisał(a):

http://www.allegr...907209_notebook.html

hahahahaha omg emotka emotka



emotka emotka emotka emotka
33 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2208808 Napisano: 06.03.2009 02:53:14 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
joanne napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

a może ten Pan wcale nie napisał tego artykułu emotka


hehe moze zebral info jak wygrac i nie bedzie sie wiedza dzielil emotka




i może przez Niego przestaliśmy wygrywać emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2208494 Napisano: 06.03.2009 12:26:42 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

monia24 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

gocha26 napisał(a):

olciak napisał(a):

gocha26 napisał(a):

olciak napisał(a):

nie dość że wstalam dziś lewą nogą, dzieciak krzyczy i biega jak opentany już od 6 rano, to jeszcze listonosz przytargał supermini patelenkę stovit emotka z połamaną rączką emotka (przyszła listem zwykłym emotka ). Jakby jeszcze tego było malo to pęka mi głowa(zatoki emotka ). Mam nadzieję, ze dzis wydarzy sie coś pozytywnego, bo jak nie to zwariuję emotka


Zacznij od zatok - wypij gorące Teraflu zatoki - a reszta jakoś się ułoży emotka


juz od kilku dni łykam Ibuprom zatoki i tylko katar mam mniejszy a glowa i tak boli z każdej możliwej strony
emotka


prawdopodobnie ibuprom zatoki wcale nie jest tkai dobry, radzę spróbować teraflu - mi czasami wystarcza jedna saszetka na początku jak tylko czuję że coś mnie próbuje łapać ze strony zatok emotka


a ja polecam modafen, na zatoki i migreny dziala cudownie
emotka




a ja polecam wizytę u laryngologa emotka




Ja niestety również - też wielokrotnie cierpiałam z powodu zatok i NIESTETY tak naprawdę można je wyleczyć jedynie antybiotykami i to dość pokaźną serią...
emotka



dokładnie, na mnie te ibupromy itp. nie działają w ogóle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2208286 Napisano: 06.03.2009 11:01:44 w Pomocy!!!!
nineczka17 napisał(a):

maja21z napisał(a):

miriam napisał(a):

Szukam kontaktu do Tchibo w sprawie reklamacji nieotrzymanego do tej pory czajnika z grudnia

szukam kontaktu do Burdy,w sprawie nieotrzymanych do tej pory kosmetyków z plebiscytu kosmetyk roku za głosowanie internetowe...

poproszę info na PW
dziękuję pięknie za pomoc


tchibo spróbuj 602480248


iwona.potrzebowska@ergo-marketing.pl
telefon 022 869 40 21 ja z nia zalatwialam emotka




no właśnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2208283 Napisano: 06.03.2009 11:01:22 w Pomocy!!!!
maja21z napisał(a):

miriam napisał(a):

Szukam kontaktu do Tchibo w sprawie reklamacji nieotrzymanego do tej pory czajnika z grudnia

szukam kontaktu do Burdy,w sprawie nieotrzymanych do tej pory kosmetyków z plebiscytu kosmetyk roku za głosowanie internetowe...

poproszę info na PW
dziękuję pięknie za pomoc


tchibo spróbuj 602480248




Marzena trzeba pisać do jakiejś Pani Iwony maila z reklamacją jak coś nie dosżło. Ale nie pamietam adresu e-mail. Na infolinii Ci podadzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2208275 Napisano: 06.03.2009 10:59:28 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

gocha26 napisał(a):

olciak napisał(a):

gocha26 napisał(a):

olciak napisał(a):

nie dość że wstalam dziś lewą nogą, dzieciak krzyczy i biega jak opentany już od 6 rano, to jeszcze listonosz przytargał supermini patelenkę stovit emotka z połamaną rączką emotka (przyszła listem zwykłym emotka ). Jakby jeszcze tego było malo to pęka mi głowa(zatoki emotka ). Mam nadzieję, ze dzis wydarzy sie coś pozytywnego, bo jak nie to zwariuję emotka


Zacznij od zatok - wypij gorące Teraflu zatoki - a reszta jakoś się ułoży emotka


juz od kilku dni łykam Ibuprom zatoki i tylko katar mam mniejszy a glowa i tak boli z każdej możliwej strony
emotka


prawdopodobnie ibuprom zatoki wcale nie jest tkai dobry, radzę spróbować teraflu - mi czasami wystarcza jedna saszetka na początku jak tylko czuję że coś mnie próbuje łapać ze strony zatok emotka


a ja polecam modafen, na zatoki i migreny dziala cudownie
emotka




a ja polecam wizytę u laryngologa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2207682 Napisano: 05.03.2009 09:53:51 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
slavek napisał(a):

postulat po raz kolejny - pod avatarem ilość dodanych konkursów




popieram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2204866 Napisano: 04.03.2009 06:54:19 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie DOVE emotka
Już nic od nich nie kupię emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2204394 Napisano: 04.03.2009 03:19:05 w Wkurza mnie...
melisa napisał(a):

monia24 napisał(a):

Wkurza mnie ten wątek.
Zawsze jak tutaj wejdę to myślę tylko o tym co mnie wkurza żeby coś napisać emotka Negatywnie mnie to nastawia emotka



Masz stuprocentową rację. emotka


emotka chociaż Ty mnie rozumiesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2204056 Napisano: 04.03.2009 12:57:13 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie ten wątek.
Zawsze jak tutaj wejdę to myślę tylko o tym co mnie wkurza żeby coś napisać emotka Negatywnie mnie to nastawia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2204053 Napisano: 04.03.2009 12:56:01 w PODZIĘKOWANIA
miriam napisał(a):

Nie zapomniałam o Tobie...
Monia24,Ciebie to po prostu na rękach muszę ponosić żeby się chociaż troszeczkę odwdzięczyć za pomoc emotka emotka



dopiero teraz przeczytałam emotka

Oj Miriam emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2203676 Napisano: 04.03.2009 10:39:08 w Dziś cieszę się z.....
A ja bardzo się cieszę że dzisiaj poczułam się lepiej, bo choruję od półtora miesiąca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0