Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monia24

monia24

#2418198 Napisano: 04.06.2009 06:32:34 w Firmy kurierskie
siasiolka napisał(a):

czekałam dziś na dwie przesyłki ze streetcomu. Podali mi nr przesyłek więc śledziłam na stronie GLS co się dzieje.
status: w transporcie do klienta był obiecujący emotka
Wielkie było moje rozczarowanie gdy przed 18.00 zobaczyłam, że moje dwie przesyłki zostały dostarczone do nadawcy (informacje ze statusów na stronie GLS) Kto je odebrał skoro cały dzień byłam w domu?
zadzwoniłam do filii. Podano mi nr kuriera, który miał moje paczki. Zadzwoniłam do niego i...
...i moim błędem było przedstawienie sie z imienia i nazwiska. Jak tylko usłyszał jak sie nazywam (mimo iz wcześniej powiedział: kurier gls, słucham) powiedział, że to pomyłka, że źle się dodzwoniłam. Później już nie odbierał.
Zadzwoniłam znów do biura gls. Poprosiłam, żeby przedzwoniono do tego Pana za mnie bo on nie chce odbierac moich telefonów. Niestety, telefonów z biura też nie odbierał.
Zostawiłam swój nr tel i czekam na odpowiedz. Choć sądzę, że takowej nie dostanę.
Mam nadzieje, ze kurier po tej kawie ze streetcomu dostanie rozwolnienia..
emotka emotka emotka



emotka ale numer Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2416392 Napisano: 04.06.2009 08:15:40 w Paragony
slicznotaem napisał(a):

sambolera napisał(a):

slicznotaem napisał(a):

emotka przecież to nie fair z tymi paragonami...

dlaczego nie fair? nie fair moze byc tez to ze nie kazdy moze brac udzial w tym konkursie bo nie ma tego sklepu w okolicy


emotka jak nie ma sklepu w okolicy,to znaczy,że to konkurs dla tych co TAM mieszkają,a nie dla Ciebie emotka



emotka emotka Wg mnie nie fair byłoby jakby wygrała i chciałą kupić paragon, ale Ona chce kupić żeby móc zagrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2410850 Napisano: 02.06.2009 07:54:52 w PODZIĘKOWANIA
swibek napisał(a):

monia24 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

podziękowania dla : swibek, monia24, ziolko i jeszcze kilkunastu miłych osobek, które wiedzą za co... emotka



a co Ty się wygłupiasz emotka


Mariolka dramatyzuje, no nie Monia?? emotka

emotka buziaczki dla Was i dziękuję, że jesteście bo wtedy ma kto mnie dziękować.. emotka emotka emotka



sceny robi, otóż to emotka
i ja Wam dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2410743 Napisano: 02.06.2009 07:32:29 w PODZIĘKOWANIA
mariolakal napisał(a):

podziękowania dla : swibek, monia24, ziolko i jeszcze kilkunastu miłych osobek, które wiedzą za co... emotka



a co Ty się wygłupiasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2409167 Napisano: 01.06.2009 02:41:26 w Połączenia nieodebrane
Kto zna taki numer? 692****71??? Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2408557 Napisano: 01.06.2009 11:37:48 w dzis mam urodzinki
sarenka napisał(a):


Dzisiaj świętuje - oczywiście naste emotka urodziny

Skoro szampan i winko już jest to zaserwuję piwko
emotka



Wszystkiego dobrego emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2407251 Napisano: 31.05.2009 04:54:57 w Allegro.pl - bez linków
Tak kopery i pudełka można kupić na poczcie, ale pudełka taniej wziąść ze sklepu emotka
Co do konta to ja tam nie wiem, ale może raczej hasło masz na kompie zapamiętane, nie jestem pewna Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2405123 Napisano: 30.05.2009 10:58:21 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

A mnie wkurzają strasznie codzienne eski z nr 7235 zachęcające do wysyłania sms-ów, aby coś tam wygrać.



mnie też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2401298 Napisano: 28.05.2009 04:20:56 w PODZIĘKOWANIA
Bardzo dziękuję Marzence za wielką motywację do konkowania emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2391132 Napisano: 24.05.2009 05:57:10 w PODZIĘKOWANIA
A ja bardzo dziękuję Marzenie za wszystkie linki na GG i za całokształt emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2390918 Napisano: 23.05.2009 08:16:11 w Programy lojalnościowe
happydays napisał(a):

onnn21 napisał(a):

http://www.doz.pl/karta/


mógłby ktos w skrocie powiedziec o co tam chodzi, bo nie moge znalesc emotka



za każde wydane 5 zł w aptece doz jest 1 punkt, potem można punkty wymieniac na nagrody
Może ten link będzie lepszy http://www.doz.pl/karta/p0-O_Programie , tylko chyba leki refundowane nie są brane pod uwagę Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2389722 Napisano: 23.05.2009 05:37:09 w Pomocy!!!!
antylopia napisał(a):

monia24 napisał(a):

wiki1985r napisał(a):

wygrałam łyżeczkę,po wpisaniu kolejnych 3 kodów (nie na siebie) łyżeczki brak...moja bratowa przed chwilą wysłała i wygrała łyżeczkę...jak się dopytać o co kaman? tylko infolinia?



a może na 1 numer tylko 1 łyżeczka? - nie wiem, bo nie czytałam o konkursie, ale czasem tak bywa emotka



chyba nie, mi udało się zdoby 2, ktoś na forum pisał o 4 sztukach. Może się po prostu skończyły?



no, ale Jej bratowa po niej wysyłałą i dostała, więc jednak nie Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2389698 Napisano: 23.05.2009 04:59:07 w Pomocy!!!!
wiki1985r napisał(a):

wygrałam łyżeczkę,po wpisaniu kolejnych 3 kodów (nie na siebie) łyżeczki brak...moja bratowa przed chwilą wysłała i wygrała łyżeczkę...jak się dopytać o co kaman? tylko infolinia?



a może na 1 numer tylko 1 łyżeczka? - nie wiem, bo nie czytałam o konkursie, ale czasem tak bywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2389115 Napisano: 22.05.2009 04:57:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
krzyszu napisał(a):

U mnie dziś 2 awiza, które okazały się wczorajszymi odebranymi awizami emotka Nowy listonosz grrrrrrr



nie narzekaj, jak raz miałam awizo na przesyłkę którą sama rano komuś nadałam, pomylili nadawcę z odbiorcą pomimo że ja zawsze wpisuję słowo NADAWCA i SZ.P. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2388550 Napisano: 22.05.2009 11:31:28 w PODZIĘKOWANIA
kajeczka napisał(a):

monia24-dziękuję w imieniu córci emotka emotka




emotka Oby tak dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2382270 Napisano: 19.05.2009 06:30:02 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

kingaa napisał(a):

Guzik prawda Swibek emotka bo mnie z bratem jak wysyłali na kolonie to albo pod Częstochowę, gdzie w przeciągu 2 tyg odwiedzili mnie 3 razy i co trochę dzwonili na ośrodek pytać czy żyjemy, bo znajomi go prowadzili i jedząc obiad na stołówce, byłam wołana do telefonu i wyłaziłam co trochę. A jak po wielkich trudach wysłali nas nad morze na kolonie, to po kilku dniach przyjechali tam na wczasy i co pięć minut widziałam rodziców emotka i do tego jeszcze upierdliwy brat(młodszy o rok), który łaził za mną jak cień, oo tak to mnie cholernie wkurzało, wreszcie po latach to z siebie wyrzuciłam emotka

za to teraz mogę wyjechać na pół roku nic nie mówiąc i nawet smsa jak się bawię czy coś i to też mnie wkurza, bo za to do brata co trochę dzwonią spytać czy wszystko ok, jak pogoda, jak jedzie gdzieś na kilka dni emotka Ale mam problemy emotka


no właśnie!! emotka i to cię wkurzało!! więc niech te matki Polki popatrzą na to od innej strony.. jak się czują wtedy dzieciaki.. emotka odrobina luzu nikomu nie zaszkodzi.. tymbardziej, że już tam są pilnowane.. emotka dobrze Kinguś, ze teraz możesz odreagować!! emotka

..wkurza mnie dalej poczta na wirtualnej.. emotka emotka



Oj Kochana nie będę się z Tobą przegadywać, matki wiedzą o czym piszę - Ty dowiesz się niebawem emotka Powodzenia w byciu Mamą idealną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2381990 Napisano: 18.05.2009 07:48:47 w Wkurza mnie...
Jasnoska my - matki Polki Cię rozumiemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2381978 Napisano: 18.05.2009 07:38:34 w Wkurza mnie...
Kalisto święte słowa emotka
Ale nie będziemy Jej przekonywać PHI
Niech sama kiedyś zobaczy i powie: wiedziały co gadają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2381955 Napisano: 18.05.2009 07:28:27 w Wkurza mnie...

monia24

#2381917 Napisano: 18.05.2009 07:14:59 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

monia24 napisał(a):

swibek napisał(a):

jasnoska napisał(a):

a mnie wkurza ze moja córcia wyjechała na zieloną szkołe i tam gdzie jest nie ma zasięgu a w ośrodku zepsuty aparat mają wrrrr emotka


spokojnie.. emotka dzieciaki są pod opieką a Ty masz czas dla siebie i odpoczywaj.. pomyśl o tym, ze parę lat do tyłu nie było komórek i jaki swiat był pięny.. i jeździło się na wycieczki i na obozy i nie było tego uwiązania od mediów, komórek, kompów, laptopów.. prawdziwa zielona szkoła to trawka i zabawy w podchody a nie sprawdzanie telefonicznie czy dzicko nie narozrabiało.. zapewniam Cię, że jakby chcieli ją odstawić do domu napewno by do Ciebie już dzwonili.. emotka zrób sobie herbatkę albo coś mocniejszego, zrelaksuj.. tyle masz wolnego.. emotka i nie wkurzaj się już..




Paulinka wróć do swojej wypowiedzi jak będziesz mamą emotka


kochana.. ja jestem córką, mam mamę.. byłam młodsza i wiem jak było.. 20 lat temu nie było komórek, nie było takiego kontaktu.. też się jeździło i nie dramatyzowało.. w końcu jak dziecko jest nauczone co mu wolno a co nie i jest wychowane mądrze to matka może być spokojna.. po to się jechało na zieloną szkołę, żeby odpocząć, zmienić otoczenie i być troszkę samodzielnym a nie wysłuchiwac poleceń rodzicow 24 na dobę.. i powiedz mi po co dzwonienie do nich? zapytać się czy komar w dupkę nie ugryzł? i czy katarku nie ma? bez przesady.. emotka jak będę mamą i moje dziecko będzie miało jechać na obóz to sprawdzę z kim jedzie, gdzie jedzie, jaką ma opiekę, dam mu błogosławieństwo i dobre rady i jak będzie chciało niech samo dzwoni.. ja nie będę mu zakłócać jego czasu.. emotka




Paulinka pogadamy jednak za ileś lat Kochana emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0