Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monia24

monia24

#2451764 Napisano: 23.06.2009 01:50:17 w TESCO konkursy
O matko ale wrzawa emotka
Dobrze że tam nie brałam udziału.
A czy ktoś wie czy już informowali o wygranym motorze z carrefoura męski świat?? Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2448913 Napisano: 22.06.2009 11:11:37 w Pomocy!!!!
inga_iga napisał(a):

mam pytanie do zaprawionych w konkach promo, czy w trakcie trwania konkursu można zmienić regulamin?
bez zadnej adnotacji o tym?



Jeśli w regulaminie piszę że mogą to mogą, jeśli nie pisze to nie powinni. Ale regulamin regulaminem a życie życiem Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2448189 Napisano: 22.06.2009 07:02:25 w Wkurza mnie...
magdula napisał(a):

a mnie wkurza, że jak wchodzę na e-konkursy, to otwiera mi się gra Travian emotka



i mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2446785 Napisano: 21.06.2009 08:05:10 w Rossmann
U mnie bez żadnego problemu dostałam 4 prezenty: byłam z mężem i dzieciaczkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2446426 Napisano: 20.06.2009 08:02:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
ksantypa napisał(a):

woli napisał(a):

czy juz zadzwonili do wszystkich co grali o proszek z rmf fm? Nic nie moge znaleśc na ten temat, wiem ze kilka osób wygrało. A czy jest jeszcze ktoś pewny ze powinni do niego zadzwonic?


ja twardo czekam na telefon -ciekawe czy sie doczekam




Wszyscy twardo czekamy, a nóż się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2445286 Napisano: 20.06.2009 05:58:50 w TESCO konkursy
xagadee napisał(a):

niuniu napisał(a):

maa napisał(a):

xagadee napisał(a):

maa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

A czy ktoś brał udział w konkursie Selgrosa z pralkami?






cos milcza w tej sprawie



ja brałam, wygrałam, nagroda czeka na mnie do odbioru już od poniedziałku (tego tygodnia)

Pani dzwoniła do mnie albo w środę 10.06 albo w piątek 12.06 (nie pamiętam)
emotka




o no to gratulacje.
myslalam ze konkursu jeszcze nie rozwiazali.


a ile było pralek do rozdania emotka Pewnie 1 emotka Gratuluje szczescia emotka emotka emotka



12 chyba




ja tam dzwoniłam kilka dni temu, zwycięzcy poinformowani, Pani czeka jeszcze tylko na 1 paragon, reszta dosłała emotka Xaqadee gratki wielkie, mnie się nie udało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2445281 Napisano: 20.06.2009 05:40:00 w Pomocy!!!!
kalisto1986 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

79magda napisał(a):

monia24 napisał(a):

79magda napisał(a):

Czy dalej nie działa Wam streetcom - nie mogę się zalogować emotka



u mnie też nie działa





emotka




u mnie tez

u mnie wlasnie zadzialal
emotka



a teraz dla odmiany nie może się stronka załadować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2445060 Napisano: 19.06.2009 07:46:09 w Pomocy!!!!
79magda napisał(a):

Czy dalej nie działa Wam streetcom - nie mogę się zalogować emotka



u mnie też nie działa Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2444870 Napisano: 19.06.2009 06:15:48 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że kupiłam dzisiaj cały karton Manuela (16 sztuk) a tam ani 1 opiekacza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2444851 Napisano: 19.06.2009 06:02:45 w Paragony
wasc49 napisał(a):

monia24 napisał(a):

Grać, wygrywać i przegrywać ale z honorem, a nie oszukując, to forum dla konkursomaniaków a nie dla krętaczy.


krętaczką możesz nazwać sie sama a nie innych forumowiczów, co do konkursu Cappy to nie było krętactwa tylko najpierw zaakceptowali jeden paragon a później zmienili i ponownie zadzwonili i zażyczyli sobie paragonów tyle ile smsów wysłanych, więc kto tu jest krętaczem, konkursowicze czy organizator. Trzeba się najpierw zastanowić zanim nazwie się kogoś krętaczem.



regulamin od początku był jeden emotka uważam że każdy organizator powinien wymagać tyle paragonów ile smsów, najlepiej nawet powinien kazać wpisywać numery. Krętaczem nie nazwę siebie, ponieważ zawsze wysyłam smsy zgodnie z ilością paragonów. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2444823 Napisano: 19.06.2009 05:34:41 w Paragony
Grać, wygrywać i przegrywać ale z honorem, a nie oszukując, to forum dla konkursomaniaków a nie dla krętaczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2444752 Napisano: 19.06.2009 04:41:33 w Pomocy!!!!
dzięki dziewczyny, kamień z serca, myślałam że znowu tylko ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2444695 Napisano: 19.06.2009 04:14:48 w Pomocy!!!!
Czy możecie się zalogować na streetcomie? Ja nie mogę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2443744 Napisano: 19.06.2009 09:40:55 w Paragony
ktoskcies napisał(a):

monia24 napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

Szukam 2 paragonów z Tesco z dnia 16.06 za zakup produktów na 12 zł do konkursu BONbowe zakupy, pm proszę.

PS. Nie jestem oszustem, wydałem na ten konkurs 1500 zł i mam ponad 100 kaw jacobs cronat 100g, ale tego dnia akurat za bardzo mi się poszczęściło. emotka



bo wysłałeś np. z 2 telefonów tyle smsów z każdego ile w sumie miałeś paragonów emotka Pełna uczciwość emotka



No dobra, jestem oszustem szukam 2 paragonów. emotka



odrazu lepiej emotka
Ale wiesz, może to i dobra metoda. W dzisiejszych czasach więcej do puszek nazbierają Ci co mają karteczkę że zbierają na piwo niż Ci co piszą że są biedni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2443691 Napisano: 19.06.2009 09:19:59 w Paragony
ktoskcies napisał(a):

Szukam 2 paragonów z Tesco z dnia 16.06 za zakup produktów na 12 zł do konkursu BONbowe zakupy, pm proszę.

PS. Nie jestem oszustem, wydałem na ten konkurs 1500 zł i mam ponad 100 kaw jacobs cronat 100g, ale tego dnia akurat za bardzo mi się poszczęściło. emotka



bo wysłałeś np. z 2 telefonów tyle smsów z każdego ile w sumie miałeś paragonów emotka Pełna uczciwość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2443318 Napisano: 19.06.2009 06:42:10 w Paragony
puchiko napisał(a):

dysia napisał(a):

dysia napisał(a):

puchiko
zawsze sie mozna dogadać, mozna sobie pomóc.
Zaślepia Cie egoizm.



zapomniałam dodać, rózne bywaja sytuacje, moze i ty bedziesz potrzebować pomocy od osób z forum?
do kogo sie zwrócisz? staniesz przy 3-go Maja i bedziesz każdego przechodnia pytac czy nie ma przypadkiem paraganonu z tego i tego dnia.



Niestety ja najpierw kupuje coś a dopiero później biorę udział w konkursie



Puchiko dokładnie NIESTETY. Bo widzę że mało już takich głupich osób jak my, co zapierniczają z językiem na brodzie po sklepach żeby mieć paragon na konkurs.
Do mojej poprzedniej wypowiedzi mogę dodać jeszcze jedynie to, że uważam że oddawanie oszustom (będę nazywać rzecz po imieniu) paragonów jest nawet nielojalne wobec uczciwych osób (uczciwie grających). Dużo ludzi kupuje żeby zagrać, nie widzę powodu odbierać szansy Im ani sobie (chodzi mi o listę rezerwową). Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2443312 Napisano: 19.06.2009 06:37:04 w Paragony
Dysia ja też pomogłam paragonem, ale osobie która zgubiła (mam do tej osoby duże zaufanie i wierzę że to prawda, bo wiem że Ona podobnie jak ja kupuje produkty na konkursy), ale nie rozumiem dlaczego mam pomagać oszustom. Dużo inwestuję w konkursy i nie widzę powodu czemu mam pomagać komuś kto oszukuje. Ja gram uczciwie, mam czyste sumienie i poproszę o paragon tylko wtedy jeśli go zgubię, chociaż mam nadzieję że nie dojdzie do takiej sytuacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2443297 Napisano: 19.06.2009 06:26:51 w Paragony
puchiko napisał(a):

dysia napisał(a):

puchiko napisał(a):

ja mam paragon cappy Tesco i na pewno nie sprzedam ! emotka dziwie się dlaczego nigdy nie wygrywam w konkursach sms skoro są takie osoby, które grają bez paragonów i później myślą, że ktoś im sprzeda

poza tym w regulaminie było napisane, że jeden paragon jest na jeden dany dzień

nikomu nie sprzedam paragonu, jestem złośliwą zazdrośnicą emotka i czekam na listę rezerwową



puchiko jestesmy by sobie wzajemnie pomagać!
uwierz parokrotnie zdobyłam paragon na tym forum na zasadzie wymiany.
Nie każdy tak egoistycznie myśli (mam to nie dam)i podchodzi to każdego konkursu jak Ty.



Okej czyli każdy gra bez paragonu, jedna osoba kupi i ma oddać temu co wygra? Nie wiedziałam, że na takiej zasadzie to działa...



ani ja nie wiedziałam, więc też jestem zazdrośnicą i egoistką emotka
Rozumiem osoby, które raz poproszą o paragon bo zgubiły itp. bo wiadomo różnie w życiu bywa i nie przeczę że ja kiedyś nie zgubię i nie będę w podobnej sytuacji, ale nie będę pomagać oszustom, bo po to kupuję żeby wygrać, a jak nie wygram dlatego że ktoś kupi 1 produkt a masowo śle smsy to ani myślę mu pomóc. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2443269 Napisano: 19.06.2009 06:06:32 w Paragony
turbek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

turbek napisał(a):

crism napisał(a):

turbek napisał(a):

lizzie napisał(a):

frezja napisał(a):

turbek napisał(a):

Potrzebuję każdej ilości paragonów z Tesco Cappy, najlepiej z pierwszych dni konkursu, ale liczą się jakiekolwiek. emotka


emotka nie kupiłes nic a grałes emotka



Taaaaaaaa, kolejny cwaniaczek. Mam nadzieję, ze nikt nie sprzeda. Pamiętajcie, że jak nie sprzedacie, to może się okazać, że wygracie z listy rezerwowej!!!
Ja tak wygrałam wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie z Natury emotka



Zdziwicie się drogie panie, to nie tak że nic nie kupiłem. Od wczoraj zmieniły się zasady - trzeba mieć tyle paragonów, ile się grało razy. Wygrałem dopiero w ostatnim dniu, wysłałem paragon, i dzisiaj zadzwoniła miła pani z informacją, że mam jeszcze dosłać 13 paragonów. Więc proszę o chwilę zastanowienia przed wysnuwaniem takich ocen. A jeśli liczycie na listę rezerwową, to lepiej też naszykujcie 14 paragonów, jeśli grałyście codziennie. emotka



Nie tyle zmienily sie zasady, co zaczeli liczyc...
Od dawien dawna jak byk stoi w regulaminie, ze 1 zakup uprawnia do wyslania 1 smsa wiec...


Owszem, nie twierdzę, że nie, ale zapewne większość osób postępowała jak ja, grając na tym samym paragonie, skoro w smsie było prosimy o przesłanie PARAGONU dokumentującego zakup (liczba pojedyncza) i 1 paragon im wystarczał. Skoro poszli po rozum do głowy, to chociaż nie powinni tego robić w trakcie, a właściwie pod koniec trwającego konkursu. Mogli ten jeden dzień się wstrzymać, aby wszyscy byli potraktowani na tych samych zasadach.


oj w regulaminie juz odrazu bylo napisane ze 1 paragon upowaznia do 1 smsa i tzreba miec tyle samo paragonow co smsow emotka
a swoja droga czy tam jest lista rezerwowa ?


Jest lista rezerwowa, ale nie w tym przypadku. Wygrałem 17 czerwca, ostatniego dnia konkursu, a regulamin mówi, że jeśli przepadek nagrody występuje po tym terminie, nagroda przechodzi na własność Organizatora.




Uważam że w każdym konkursie powinni żądać tyle paragonów co smsów. Ja głupia kupuję produkty, wysyłam smsy zgodnie z paragonami, jeden lub dwa, a ktoś nie kupi wcale lub też kupi 1, wyśle 10 czy 20 smsów i wygrywa. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2442985 Napisano: 18.06.2009 08:30:25 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza donosicielstwo i dwulicowość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0