Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monia24

monia24

#2630751 Napisano: 03.09.2009 03:25:06 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

jkkp napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

wkurza mnie konkurs 4 pory smaków z lubeli przez tydzień czasu pisałam zajebistą mega odjechaną odp mini opowiadanko, i na koniec wyskoczyło mi że max 100 znaków a ja miałam 1750, ale porażka emotka


ja też się produkowałam nad kreatywną odpowiedzią a tu 100 znaków. W pierwszej chwili to byłam w szoku, a potem to się śmiałam dobrych parę minut. emotka emotka


a najgorsze jest to że w 100słowach nie wymyśle nic nadzwyczajnego, teraz już się zniechęciłam emotka



100 znaków to nie 100 słów emotka Pamiętaj przy następnej próbie wymyślania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2630599 Napisano: 03.09.2009 02:25:27 w Giełda Kodów ; )
drukareczka napisał(a):

1 carlsberg i 1 pepsi na zapunktowanych zamienię



pepsi już się skończyło Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2629244 Napisano: 03.09.2009 06:03:22 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

js28 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

mario1000 napisał(a):

js28 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Wkurza mnie wszystko, że ostatnio same problemy, że porwałem się na dużą inwestycje i zabrakło pieniędzy w połowie. Że płace u nas takie słabe, a w konkach nie można nic wartościowego wygrać emotka


oooo...to właśnie dokładnie tak samo jak i u mnie emotka . Wkurza mnie totalny brak kasy emotka


kasy zawsze malo emotka


podpisuję się pod tym...
i u mnie emotka




No i pewnie dlatego gramy w konkursach, myślimy że to w jakiś sposób pomoże nam poprawić budżet. To co wygramy nie musimy kupować ...


albo sprzedamy i jest kasa na bieżące wydatki-tylko,że to nie wszyscy są w stanie zrozumieć niestety... emotka


noooo...i dlatego muszę sprzedać cudowny wygrany zegarek, żeby uszykować stary samochód emotka czemu nie mogę wygrać samochodu????


Ja się chętnie podpisze pod tym brakiem kasy emotka
Ale i tak jestem Wam wszystkim wdzięczna ze zaczęłam grać,że mi tu od poczatku pomagaliscie, nie tylko jezeli chodzi o konki ale tez w poruszaniu się po forum i dzięki temu i do rossnetu się zapisałam i juz łyzeczki dawno z mulera w domu i czekam na inne nagrody..
Dzięki temu pudło gdzie zbieramy fanty na aukcje charytatywną dla mojego smyka jest juz pełne.
Więc wkurzam sie tylko na brak kasy i na pacanów co się smieją,ze stale w jakims konkursie biore udział



Na tych pacanów to się Kochana nie wkurzaj, też mnie wkurzali na początku, a teraz żal im tyłek ściska jak widzą większe paczki, które do mnie przychodzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2628345 Napisano: 02.09.2009 06:32:41 w Wkurza mnie...
iwciaj71 napisał(a):

Wkurza mnie ,że jest tyle godzin a mojego dziecka nie ma jeszcze w domu a on dopiero do drugiej klasy chodzi emotka



Iwka wyluzuj, On ma prawie 17 lat emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2628339 Napisano: 02.09.2009 06:31:54 w PODZIĘKOWANIA
iwciaj71 napisał(a):

Monisiu a ja bardzo ,ale to bardzo dziękuję Ci za to ,że zapisałaś mego synka do tak wspaniałej klasy.Jest tyle dobra w Tobie emotka



Będzie miał blisko na wagary emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2628218 Napisano: 02.09.2009 05:49:28 w PODZIĘKOWANIA
miriam napisał(a):

monia24 napisał(a):

Ogromnie dziękuję Miriam za wielkie serducho emotka emotka emotka



emotka emotka emotka emotka emotka
...a wszystko TO
bo Ciebie kofam (...)emotka emotka emotka




emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2627930 Napisano: 02.09.2009 03:18:04 w Carrefour konkursy
iaziaz napisał(a):

ciekawe co bedzie z tym papmersem i kiedy beda dzwonic emotka



Oj czekam i ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2625473 Napisano: 01.09.2009 06:19:06 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

wkurzył mnie jesienny katalog z zapunktowanych - co to w ogóle za nagrody emotka emotka



dokładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2623472 Napisano: 01.09.2009 06:24:52 w Carrefour konkursy
iaziaz napisał(a):

kiedy maja dzwonic z konka pampers wie ktos emotka



4 września ogłoszenie listy zwycięzców Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2617121 Napisano: 29.08.2009 08:14:07 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
Tak, u mnie to uzależnienie. Pomimo że gram niewiele, ale wiem w co umiem w miarę grać i tą wiedzę wykorzystuję. Ale od dawna nie było dnia żebym nie była na e-konkach Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2613696 Napisano: 28.08.2009 06:31:37 w PODZIĘKOWANIA
fructisa napisał(a):

Monia24 jeszcze raz pięknie DZIÊKUJÊ! emotka emotka emotka



Nie rób scen emotka Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2613548 Napisano: 28.08.2009 05:51:38 w Wkurza mnie...
mandaryna4 napisał(a):

a może ktoś ma oświadczenie ze streetcomu i była bym wdzięczna za pomoc




http://www.street...czenie_nowe_logo.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2612708 Napisano: 28.08.2009 12:41:07 w Wkurza mnie...
martuska977 napisał(a):

wkurza mnie to że nie znam fajnych stron z konkursami i nie wiem jak zdobyć np darmowe próbki emotka



skoro tutaj jesteś to znaczy że znasz fajną stronkę z konkursami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2610750 Napisano: 27.08.2009 07:38:50 w Wkurza mnie...
O)j Reni, tyś z nią straciła kontakt bo ona nie zadaje się z ludźmi co książek nie oddają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2610691 Napisano: 27.08.2009 07:27:24 w Wkurza mnie...
fructisa napisał(a):

monia24 napisał(a):

Reni napisał(a):

monia24 napisał(a):

Reni napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie, którzy są bez taktu! Otóż dowiedziałam się właśnie, że jestem książkowym złodziejem emotka Dostałam smsa od koleżanki X, że koleżanka Y pożyczała mi książkę do Origami i mam jej ją oddać. Wszystko byłoby ok-przyznaje się mam sklerozę i zapomniałam o tym, ale z w/w koleżanką Y widziałam się równo 10 lat temu emotka emotka emotka Ja nie pamiętam co komu pożyczyłam w zeszłym tygodniu a co dopiero 10 lat wstecz emotka
Ja nie wyobrażam sobie, żeby o coś takiego upomnieć się w ten sposób... czuję się teraz strasznie głupio, normalnie jak złodziej złapany po latach... emotka
Forma przypomnienia o książce przerosła moje wszelkie wyobrażenia o upominanie się o cokolwiek emotka



to skoro do Ciebie napisały, to pomyśl ile gadania było emotka


emotka Łooo, dzięki za dobicie mnie emotka emotka
Teraz zastanawia mnie fakt, czy przez 10 lat byłam uważana jako złodziejka książek, czy tylko teraz nagle sobie przypomniała emotka
Sprawdziłam i nowa książka kosztuje 15-20 złotych, ciekawe ile używana... emotka
Cholera szkoda, że ja nie pamiętam takich rzeczy bo z chęcią teraz odpisałabym jej że np. 10 lat temu pożyczyłam jej różowy szalik i teraz bardzo go potrzebuję i ma mi go oddać emotka emotka emotka



dziewczyno wyluzuj emotka A o szaliku bym napisała, pomimo że jak już cosik pożyczyłaś to pewnie nie szalik, ale może dziewczynka się zastanowi emotka


Dobrze Monika mówi wrzuć na luz, nie przejmuj się tym emotka a tym oddaniem szalika to dobry pomysł emotka



Napisz Reni, cooooo???? Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2610649 Napisano: 27.08.2009 07:18:14 w Wkurza mnie...
Reni napisał(a):

monia24 napisał(a):

Reni napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie, którzy są bez taktu! Otóż dowiedziałam się właśnie, że jestem książkowym złodziejem emotka Dostałam smsa od koleżanki X, że koleżanka Y pożyczała mi książkę do Origami i mam jej ją oddać. Wszystko byłoby ok-przyznaje się mam sklerozę i zapomniałam o tym, ale z w/w koleżanką Y widziałam się równo 10 lat temu emotka emotka emotka Ja nie pamiętam co komu pożyczyłam w zeszłym tygodniu a co dopiero 10 lat wstecz emotka
Ja nie wyobrażam sobie, żeby o coś takiego upomnieć się w ten sposób... czuję się teraz strasznie głupio, normalnie jak złodziej złapany po latach... emotka
Forma przypomnienia o książce przerosła moje wszelkie wyobrażenia o upominanie się o cokolwiek emotka



to skoro do Ciebie napisały, to pomyśl ile gadania było emotka


emotka Łooo, dzięki za dobicie mnie emotka emotka
Teraz zastanawia mnie fakt, czy przez 10 lat byłam uważana jako złodziejka książek, czy tylko teraz nagle sobie przypomniała emotka
Sprawdziłam i nowa książka kosztuje 15-20 złotych, ciekawe ile używana... emotka
Cholera szkoda, że ja nie pamiętam takich rzeczy bo z chęcią teraz odpisałabym jej że np. 10 lat temu pożyczyłam jej różowy szalik i teraz bardzo go potrzebuję i ma mi go oddać emotka emotka emotka



dziewczyno wyluzuj emotka A o szaliku bym napisała, pomimo że jak już cosik pożyczyłaś to pewnie nie szalik, ale może dziewczynka się zastanowi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2610578 Napisano: 27.08.2009 07:00:20 w Wkurza mnie...
Reni napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie, którzy są bez taktu! Otóż dowiedziałam się właśnie, że jestem książkowym złodziejem emotka Dostałam smsa od koleżanki X, że koleżanka Y pożyczała mi książkę do Origami i mam jej ją oddać. Wszystko byłoby ok-przyznaje się mam sklerozę i zapomniałam o tym, ale z w/w koleżanką Y widziałam się równo 10 lat temu emotka emotka emotka Ja nie pamiętam co komu pożyczyłam w zeszłym tygodniu a co dopiero 10 lat wstecz emotka
Ja nie wyobrażam sobie, żeby o coś takiego upomnieć się w ten sposób... czuję się teraz strasznie głupio, normalnie jak złodziej złapany po latach... emotka
Forma przypomnienia o książce przerosła moje wszelkie wyobrażenia o upominanie się o cokolwiek emotka



to skoro do Ciebie napisały, to pomyśl ile gadania było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2606575 Napisano: 26.08.2009 02:39:14 w PODZIĘKOWANIA
Ogromnie dziękuję Miriam za wielkie serducho emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2604926 Napisano: 26.08.2009 08:01:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie tez ostatnio tylko nagrody za punkty lub nivea dla pierwszych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#2602537 Napisano: 25.08.2009 01:10:14 w Wkurza mnie...
kitusbajdus napisał(a):

a mnie troszkę denerwuje bo pierwszy raz napisałam pytanie nie na temat do wyniki konkursu i odrazu trafiłam na listę punktów karnych. ja rozumiem, że łamię regulamin ale dopiero pierwszy raz. Powinno być chyba najpierw jakieś ostrzeżenie. Żółta kartka a nie czerwona emotka to co prawda dopiero pierwszy punkt karny, ale tak czy inaczej, brzydko wygląda.



wystarczy dodać 10 konkursów i karniaczek zniknie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0