Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika montezuma

montezuma

#2862542 Napisano: 19.11.2009 08:26:41 w Dyskusje o wynikach konkursu

montezuma

#2862539 Napisano: 19.11.2009 08:26:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
slavek napisał(a):

Porównuję wyniki konkursów

http://www.loteri...ate.com.pl/lista.php

i

http://loteriaplusa.pl/zwyciezcy

i ręce opadają.

Życie jest niesprawiedliwe a pieniądz robi pieniądz emotka



bez przesady - powtarzają się 3 osoby na liście aut i skuterów ... na razie emotka
(żeby nie było - nie jestem jedną z nich)

pieniądz robi pieniądz ... a co? mają trzymać kasę na lokatach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2723281 Napisano: 06.10.2009 09:17:56 w Dyskusje o wynikach konkursu

montezuma

#2642478 Napisano: 08.09.2009 10:20:57 w Carrefour konkursy
mkrzysiek napisał(a):

u mnie tez wygrana z Bryzy emotka


dostałeś sms'a czy dzwoniono do Ciebie? Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2642400 Napisano: 08.09.2009 09:59:42 w Carrefour konkursy
ktoskcies napisał(a):

Hm, nikt nie odbiera w Grafie, albo sie na mnie obrazili albo nie wiem. emotka


odbierają, odbierają - ale trudno się dodzwonić - nie łączą z osobą, która właśnie obdzwania wylosowanych... Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2642394 Napisano: 08.09.2009 09:58:28 w Carrefour konkursy
aendrius1 napisał(a):

skorpik26 napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

U mnie też 2 smsy z bryzy, zadzwonie spytam czy z furaginem dzwonili.


to czekamy na info emotka


i u mnie tez smsik..teraz czekam na telefon emotka



emotka smsy z BRYZY w carrefour ? (loteria agencji GRAF) emotka w tej agencji obdzwaniają wszystkich laureatów - czyżby tym razem wysyłali także eski?
czy chodzi o inny konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2640361 Napisano: 07.09.2009 02:25:53 w Carrefour konkursy
rslotus napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

helatko napisał(a):

brał ktoś udział w carfurowskim ze schwarzkopfu?
mieli wysłać pytania miedzy 18 a 20, a tu o o 14 co jest?chyba że się mylę




też zauwazyłam i klapa
emotka



Tak, wysłali wcześniej. emotka

Auta na stronie też są 5-drzwiowe a w regulaminie są 3-drzwiowe. emotka



regulamin jest wiążący - zdjęcia są jedynie poglądowe, więc tu raczej problemu nie ma;
normą jest przedstawianie na ulotkach super wypasionych bryk z alusami, etc. a wydawanie golasów z podstawowym wyposażeniem (albo nawet zubożonych w stosunku do podstawowej wersji - jak w przypadku bmw w orange) wysyłka smsów? - całkowicie niezgodna z regulaminem - wyraźnie zapisano przedział godzinowy.. po jakiego grzyba emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2556246 Napisano: 07.08.2009 12:48:07 w Carrefour konkursy
anemie82 napisał(a):

co z bonami z Gorskiej Natury emotka


Dzwoniłem do nich dzisiaj (tj. do GlobMedia) - podobno wysyłka bonów miała już miejsce (w środę/ czwartek) ...
...to jest dość dziwne, że nagrody 2 stopnia są rozsyłane dopiero teraz...
Gdzieś na forum pojawiła się informacja, że zdobywcy nagród 1 stopnia (czyli autek) już je odebrali i nawet wystawili na allegro.
Zazwyczaj to zdobywcy aut muszą swoje odczekać emotka a tu proszę - jest na odwrót.
Dziwna ta agencja - nie dość, że tak długo zwlekają z wysyłką to jeszcze trzeba się było - za przeproszeniem pieprzyć nie tylko z przesyłaniem paragonów (to norma) ale także z odsyłaniem jakichś protokołów listami poleconymi - porażka totalna... Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2554768 Napisano: 06.08.2009 08:19:38 w Paragony
Kupię wydruk z terminala POLOMARKETU potwierdzający opłacenie rachunku - jakiegokolwiek (nie zawiera żadnych danych osobowych - info dla Baraba emotka )
- proponuję 20% wygranej III stopnia (czyli bonu o wartości 50zł) - tzn. 10zł - oferty na PW emotka

(wygrałem 3 - opłaciłem 2) Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2525550 Napisano: 27.07.2009 08:07:27 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
chasia napisał(a):


Mnie ciekawi skąd Wprost dorwał namiary do zwycięzców? Kto puścił farbę - Era, Mercedes czy ... emotka


odpowiedź jest prosta - niektórzy organizatorzy konkursów pytali jakiś czas temu laureatów, czy wyrażają zgodę na udostępnienie namiarów (nr telefonów) osobom, które przygotowywały ten materiał. Najwidoczniej Łukasz czy Barbara (zorientowani bez trudu dopiszą sobie nazwiska) nie widzą w tym nic nadzwyczajnego, że są rozpoznawalni. Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2524600 Napisano: 27.07.2009 01:02:33 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Dodam jeszcze jedno - świadomość marki w przypadku ERY na pewno wzrosła, przychody, rozgłos - to wszystko jest na plus...
Ale IMO - per saldo na tym stracą - wielu klientów zraziło się tą akcją do tego operatora - konkretnie poprzez:
- raz - wkurzający spam esemesowy
- dwa - przeświadczenie (SŁUSZNE!!!) że operator co rusz próbuje naciągać swoich klientów na kasę emotka przeniesienie takiego myślenia z jednego produktu (rozrywka - konkurs) na inny (standardowe usługi) jest w wielu wypadkach więcej niż pewne;
W Orange powinni się cieszyć z tej akcji ery - nic tak nie zraża do operatora jak brutalne drenowanie kieszeni i mamienie nieosiągalną wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2524555 Napisano: 27.07.2009 12:53:13 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Właśnie dlatego loterię, a nie kwiz, zdecydowało się zorganizować Orange. Swoich klientów kusi właśnie 150 autami marki BMW. Mechanizm pozostaje jednak ten sam – to klienci Orange sami fundują sobie nagrody.
loteria ...? z pewnością tak - ale także i tutaj wygrywają zawodowcy emotka czy też inaczej - osoby, które zdecydowały się ostro zainwestować - spójrzcie na listę zwycięzców; jeśli dwu- trzykrotnie pojawiają się nazwy tych samych (MAŁYCH) miejscowości - to już to daje do myślenia, prawda? daję to pod rozwagę wszystkim tym, którzy traktują akcję ORANGE jak zwykłą ściemę (te beemki już są wystawiane na allegro).

W przeciwieństwie do ERY - Orange nie robi swych klientów w bambuko i nie łudzi ich wizją łatwej wygranej (w erze poza zawodowcami nikt nie miał szans) - ostrzegałem wszystkich znajomych korzystających z usług tej sieci, by sobie tym w ogóle nie zawracali głowy...
Orange - uczciwie zaprasza do loterii - i w tym wypadku trzeba sobie po prostu odpowiedzieć na pytanie, czy kogoś stać na ten podatek od marzeń, czy też nie - szanse na pewno są większe niż w totolotku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2517803 Napisano: 24.07.2009 11:17:53 w Paragony
LIPTON REAL - mam kilka paragonów na zbyciu - oferty na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2516898 Napisano: 23.07.2009 10:23:28 w Paragony
baraba napisał(a):


no fakt, tego jakoś nie doczytałam, to tu też można powiedziec, że chodzi o paragon, zwracam honor emotka a tak wogóle, to byś się wstydził i się życzliwym losem tu nie zastawiaj, po co wysyłałeś tyle sms-ów emotka emotka


no fakt - mea culpa emotka ... tak jakoś mnie naszło emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2516868 Napisano: 23.07.2009 09:45:32 w Paragony
iaziaz napisał(a):

mam tez paragon z kasi


przepraszam za szczerość - ale nie rozumiem takich postów
emotka
Przecież w regulaminie jest wyraźny zapis:
Losowania Nagród Miesiąca odbywać się będą:
1) 10 lipca 2009 r. spośród Zgłoszeń nadesłanych od dnia 1 lipca do 9 lipca 2009 r.,
2) 17 lipca 2009 r. spośród Zgłoszeń nadesłanych od dnia 1 lipca do 16 lipca 2009 r.,
3) 24 lipca 2009 r. spośród Zgłoszeń nadesłanych od dnia 1 lipca do 23 lipca 2009 r.,

więcej wiary we własne szczęście emotka już jutro kolejne losowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2516864 Napisano: 23.07.2009 09:40:23 w Paragony
baraba napisał(a):

montezuma napisał(a):

Szukam dowodów opłat rachunków z POLOmarketu emotka PILNE emotka



co jak co, ale swoje rachunki to już mogłeś opłacic w Polo, tym bardziej jeżeli chciałeś wziąc udział w konkursie emotka
ja np. nie miałabym ochoty na to, żeby moje dowody wpłaty wędrowały gdzieś po Polsce, nie wiadomo gdzie, razem z moimi danymi emotka


lubię takie wypowiedzi osób, które nie mają pojęcia o co chodzi w danym konkursie - dowód opłacenia rachunku a rachunek to zupełnie dwie różne sprawy - ten pierwszy nie zawiera żadnych danych osobowych ...
nigdy nie biorę udziału w konkursie nie mając paragonów, etc... emotka czasem jednak los jest nazbyt łaskawy - stąd post na forum emotka --- a płacę solidnie - kto już mi sprzedawał paragony - ten wie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2515704 Napisano: 23.07.2009 12:41:40 w Paragony
Szukam dowodów opłat rachunków z POLOmarketu emotka PILNE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2514160 Napisano: 22.07.2009 08:08:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://www.hellmanns.pl/
czy nie zastanawia Was fakt zdobywania nagród głównych - póki co - wyłącznie przez osoby z Warszawy emotka jeśli kolejne dwa również będą ze stolicy - to coś nie halo się dzieje w tym konku...(choć już teraz można mieć spore wątpliwości) Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2513476 Napisano: 22.07.2009 02:46:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
thimka napisał(a):

Czy ktoś dostał odpowiedz z Kasi na reklamację z poprzedniego konkursu ?


... a w jakiej sprawie?
... dla wyjaśnienia - w poprzedniej edycji nie trafiłem żadnego robota (nie grałem emotka )
... w ostatnio zakończonej - ustrzeliłem jednego.
Jest osoba na forum, która hurtowo wygrywa tego typu loterie - łatwo ją odnaleźć emotka wystarczy przeglądać uważnie allegro emotka
Na portalu udziela się wyjątkowo intensywnie - ale przecież nikt nie zdradzi sekretu trafienia np. 20 grilli z konkursu Hellmann'sa czy kilku?/nastu robotów w Kasi... Wyświetl w wątku >>
0 0

montezuma

#2495399 Napisano: 14.07.2009 03:09:12 w Carrefour konkursy
kretafka napisał(a):

bosh i może jeszcze biedronka, groszek, alma, piotr i paweł i wszyscy święci emotka ale burdel będzie


... burdel to dopiero jest w wątku o tesco... Wyświetl w wątku >>
0 0