Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#3783039 Napisano: 15.10.2010 11:40:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ajajaj, jak się chce propagandę uprawiać to odrobinę subtelności trzeba, a już na pewno przyda się znajomość języka polskiego: albo gratulacje dla kogoś, albo chcę pogratulować komuś
emotka emotka emotka
a żeby było na temat: gratuluję wygranych wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3782998 Napisano: 15.10.2010 11:27:24 w PODZIĘKOWANIA
kasiaw1431 bardzo dziekuję za sprawną wymianę emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3773497 Napisano: 12.10.2010 12:34:53 w Wkurza mnie...
kadjas123 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

aleks21 napisał(a):

aleks21 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

aleks21 napisał(a):

Wkurza mnie że mi się pralka popsuła... w trakcie prania.... No załamka totalna emotka


to dlatego że w niedzielę prałaś... emotka ale nie martw się w poniedziałek na pewno bedzie działać emotka



no cenzura! Kurde a pomyślałam że zaoszczędzę na prądzie bo w niedzielę mam tańszą taryfę emotka



wkurzyłam się... już wybrałam sobie nową pralkę a ta stara zaczęła mi dzisiaj działać emotka

stasiak emotka emotka



to też chyba nie powinnam była myć naczyń w niedzielę, bo mi się zmywarka popsuła... i jakoś nie chce zacząć działać emotka a już nie jest kurczę na gwarancji emotka


poczytaj instrukcje,ja dzwoniłam do serwisu,powiedziałam co nie tak i gościu powiedział,że przyjedzie wymieni jakąś część,koszt naprawy- 150 zł.Ale miałam czekać na jego przyjazd tydzień emotka Wieczór wzięłam się za lekture instrukcji i w awariach wytłumaczyli że aby naprawić tą moją usterke ,trzeba okreslony guziczek trzymać 10 sek wciśnięty emotka A więc zmywarke sobie sama naprawiłam ,zaoszczędziłam 150 zł-a na drugi raz takiego fachowca to na księżyc wyśle emotka


no chciałabym, żeby się tak dało, ale już kiedyś miała podobną usterkę, fachowiec się napocił, kilka razy przyjeżdżał, w końcu jakąś część drogą sprowadzał i wymieniał, tylko wtedy zmywarka była na gwarancji... a teraz już nie jest, więc jak to będzie do 150 zł to ja nawet zadowolona będę
emotka bo jak się okaże, że to znowu to samo, to może lepiej będzie nową zmywarkę kupić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3773087 Napisano: 12.10.2010 10:09:12 w Wkurza mnie...
aleks21 napisał(a):

aleks21 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

aleks21 napisał(a):

Wkurza mnie że mi się pralka popsuła... w trakcie prania.... No załamka totalna emotka


to dlatego że w niedzielę prałaś... emotka ale nie martw się w poniedziałek na pewno bedzie działać emotka



no cenzura! Kurde a pomyślałam że zaoszczędzę na prądzie bo w niedzielę mam tańszą taryfę emotka



wkurzyłam się... już wybrałam sobie nową pralkę a ta stara zaczęła mi dzisiaj działać emotka

stasiak emotka emotka



to też chyba nie powinnam była myć naczyń w niedzielę, bo mi się zmywarka popsuła... i jakoś nie chce zacząć działać emotka a już nie jest kurczę na gwarancji emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3752436 Napisano: 04.10.2010 10:47:49 w konkursy z gazet
Jestem zdecydowanie za takim topem - nikt mi nie musi podawać na forum np. rozwiązania krzyżówki (a przecież przy konkursach w bazie też nie wolnoemotka ), ale to, że w jakiejś gazecie jest konkurs, to dla mnie wystarczająco cenna informacja.emotka

Kiedyś, dawno, dawno temu, po prostu szłam do Empiku i przeglądałam wszystko jak leci - jak był jakiś interesujący mnie konkurs to kupowałam.
A teraz nie mam czasu na ślęczenie w Empiku i w efekcie w gazetowych konkursach prawie nie biorę udziału.

A po takiej informacji wielu gazetom sprzedaż by na pewno wzrosła emotka podobnie jak produktom w promocji emotka

A co do podawania informacji o prasowych konkursach sms - oni więcej na tych smsach zarabiają niż na gazecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3749639 Napisano: 03.10.2010 05:40:28 w Dziś cieszę się z.....
ilonar2301 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

arta napisał(a):

edith napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziś zostałem po raz drugi dziadkiem emotka
Dziewczynka, 3,5 kilo 10 punktów emotka
emotka ...wreszcie mogę zasnąć spokojnie


Gratulacje jak to spać???A kto opije wnuczkę??? emotka


to ja łyknę za małą emotka



dołączam do gratulacji i skoro dziadek nie pije, to z artą będę uprawiać pijacką celebrację emotka emotka




za wnuczkę i dziadka też emotka



Oj, przyłączę się emotka Gratuluję. Swoją drogą cb656 nigdy nie powiedziałabym, że możesz już być dziadkiem emotka



Również gratuluję emotka
I również nie powiedziałabym emotka
Ale to dobrze, że wnuczka będzie miała dziadka do rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3672565 Napisano: 03.09.2010 09:50:53 w Wkurza mnie...
tylko że jeśli przychodzę na pocztę z awizem na moje nazwisko, daję mój dowód, to i list powinnam dostać na swoje dane, a nie pierwszy lepszy z kupki i to jeszcze ważny dla kogoś innego. Ja rozumiem, że czasem każdy może się pomylić, czy mieć zły dzień, ale niekompetencja i arogancja części (obawiam się że niestety całkiem sporej części) pracowników Poczty Polskiej to jest temat rzeka - powinni mieć jakąś porównywalną cenowo konkurencję, to by zaraz się skończyło złodziejstwo, zaglądanie listów i paczek i złe dni jednej czy drugiej babki z okienka. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3672374 Napisano: 03.09.2010 08:48:08 w Rossmann
mia napisał(a):

becia1973 napisał(a):

Wszyscy Laureaci Konkursu proszeni są o przysłanie oryginału paragonu zakupu dowolnego produktu Maybelline New York na adres Redakcji Rossnet (Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. Z o.o., Dział Marketingu, ul. św. Teresy 109, 91-222 Łódź) do dnia 10.09.2010r.


Chyba im odbija coraz bardziej... emotka
Ale przynajmniej jest dowolnego produktu, więc sprawa się wyjaśniła emotka
Liczyłam na bon, ale i tak się bardzo cieszę z kosmetyków, bo wreszcie coś od dłuuugiego czasu w opisówce na Rossnecie wygrałam emotka



Szkoda tylko że się wcześniej nie zdecydowali, ile w końcu tych kosmetyków trzeba było kupić. Ale jest wygrany zestaw kosmetyków, więc jest ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3664933 Napisano: 31.08.2010 11:25:24 w Rossmann
mia napisał(a):

martu18 napisał(a):

marzanna napisał(a):

tsiknias napisał(a):

marzanna napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

a jeśli chodzi o MNY ile tam trzeba było kupić tych produktów? W regulaminie pisało ,,produkt'' jechałam specjalnie po błyszczyk za 16 zł, a jak wróciłam ktoś pisał że jednak 2?



2 produkty, było wyraźnie napisane na stronie Rossnet.






ktoś sie gdzieś upewniał i było że 1 produkt.



ok, ale na stronie, gdzie były napisane zasady, była mowa o 2 produktach...ja kupiłam 2 emotka


ja się upewniałam, mam jeszcze tego maila, w którym Pani mi napisała, że 1 wystarczy emotka


Najlepsze jest to, że na forum Rossnetu, oficjalnie redakcja Rossnet odpowiedziała, że... dwa emotka
Więc trzymaj tego maila, jak relikwię emotka
Ja oczywiście kierowałam sie regulaminem i kupiłam jeden, tym bardziej, że od dłuższego czasu Rossnet mnie tak kocha, że nie mam zamiaru w nich wiele inwestować... emotka



Ja w Lorealu kupiłam 1 produkt, wygrałam i potem się zastanawiałam czy mi dadzą nagrodę czy nie. Na szczęście w końcu z opóźnieniem przysłali kurierem więc nie było tematu.
W MNY już dla świętego spokoju kupiłam 2, akurat używam ich pudru, więc dokupiłam jeszcze kredeczkę emotka No i też z niecierpliwością czekam na wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3663196 Napisano: 30.08.2010 07:21:54 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza kolejne (po cud - maszynkach do golenia i innych takich) naciągactwo telefoniczne.
UWAGA NA BIURO OBSŁUGI FUNDUSZY EMERYTALNYCH czy jakieś różne działy obsługi funduszy. emotka
Zadzwoniła do mnie dziś bardzo miła i elokwentna babeczka, wyraźnie się przedstawiając, pytając mnie po nazwisku, czy to ja. Wytłumaczyła, że ZUS przelewał zaniżone kwoty na konta w OFE i oni to teraz sprawdzają, że to taka standartowa procedura, że co 2 lata potwierdzają wszystkie dane, czy są na pewno aktualne i ze jutro przyjedzie do mnie konsultant, wyraźnie powtórzyła jego nazwisko, że z państwową licencją i tak dalej, i że mam przygotować wydruki ze składkami, które dostaję z ZUSu. Jak nie znajdę, to trudno, oni sobie odtworzą, ale lepiej żebym miała. Średnio mi się podobała perspektywa wpuszczanie do domu jakiegoś obcego gościa na podstawie telefonu nie wiadomo skąd, ale po zapewnieniu kobitki, że absolutnie żadnego III filaru nie będzie mi wciskał, już prawie się umówiłam (tylko II filar, co o ironio, akurat było prawdą emotka )
Tyle, że babka po ustaleniu godziny pyta mnie o adres. I tu mi się lampka alarmowa emotka zapaliła - no bo jak to, mój fundusz przecież ma wszystkie dane włącznie z adresem, to po cholerę mnie o adres pyta emotka Babka na to, że ochrona danych i że ona tylko ma móje nazwisko, miejscowość i telefon. No to mnie się kolejna lampka alarmowa zapaliła, bo niedawno zmnieniałam numer telefonu i na pewno żadnemu OFE ani ZUSowi nowego numeru nie dawałam. Babka niezła była w kręceniu, nawet jej głos nie zadrżał, gdy zapytałam, sjkąd właściwqie ma mój telefon, bo ona ma tu w bazie i już. emotka
Koniec końców zakończyłam rozmowę mówiąc, że jak czegoś ode mnie chcą, to niech mi wyślą pismo namój adr5es, który przecież mają, bo ja jej nie podam. emotka

A co się okazało po wygooglowaniu sprawy emotka
http://forum.gaze...E_ktos_slyszal_.html
najprawdopodobniej jakaś agencja ubezpieczeniowa (ale jakaś szersza operacja, bo wychodzi na to, że w różnych częściach Polski działają) zwala się ludziom do domów i namawia na zmianę funduszu. emotka


Kończąc ten przydługi wywód: JEŚLI KTOŚ DO WAS ZADZWONI NIBY Z JAKIEJŚ OBSŁUGI OFE, TO NIE DAJCIE SIÊ NACI¡GN¡Æ NA ZAPROSZENIE OSZUSTÓW DO DOMU emotka

A swoją drogą jestem ciekawa, skąd tak naprawdę mieli mój telefon - czy znowu z jakiegoś konkursu bądź ankiety czy jakiś mój znajomy był tak miły... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3648971 Napisano: 25.08.2010 08:59:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
inka113 napisał(a):

L'Oreal z Rossmana dojechał emotka cienie w mak skruszone, zakrywka od pudru roztrzaskana! emotka Czy ktoś jeszcze planuje pisać reklamacje?? Wysyłacie do ją RedAge czy Rossmana?



Do mnie na szczęście w jednym kawałku wszystko dotarło: podkład, cienie i tusz.
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3581246 Napisano: 29.07.2010 04:24:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://www.ritf.p...Protokol_Selgros.pdf
i kolejne wyniki Reginy z Selgrosu: nie mam w zwyczaju specjalnie marudzić na gust Szanownych Komisji, ale tym razem to już naprawdę przy niektórych hasłach nie wiem czy się śmiać czy płakać emotka

jest kilka fajnych, ale ta reszta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3514632 Napisano: 02.07.2010 07:55:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
asiasia napisał(a):

joan napisał(a):

moniaainom napisał(a):

Ale tu chyba chodzi nie tyle o nazwiska co konkretne osoby, które wygrały po kilka nagród (to samo imie i nazwisko).


O właśnie. Ja wygrałam, niemniej razi mnie takie oszustwo, bo przecież ktoś inny mógł też się załapać na nagrodę, a tak zgarnęli ją ludzie uczciwi inaczej emotka


Macie racje, pzepraszam. mnie natomiast albo się w oczach mieni, albo liczyc nie umiem emotka ale tam chyba nie ma 250 osób, tylko coś koło 190, ale zmeczona jestem więc...


Nie ma 250, też naliczyłam 180 coś, tak mi się wydaje, że jedno pytanie było podchwytliwe, i nie przyznali wszystkich nagród, bo jak wysłałam na siebie jedną odpowiedź, to dostałam balsam, a jak wysłałam dla mamy asekuracyjnie z inną odpowiedzią, to jej nie ma na liście.
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3462326 Napisano: 15.06.2010 10:38:26 w Dziś cieszę się z.....
o widzę, że na tym wątku nastrój iście szampański emotka a właściwie piekarski, co biorąc pod uwage porę, wydaje się nawet uzasadnione emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3462324 Napisano: 15.06.2010 10:27:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
Spójrzcie na to też tak:
gdyby w każdym konkursie opisowym wyłącznym kryterium była wartość literacka i profesjonalny poziom haseł, to wygrywaliby pewnie w większości tylko ludzie, którzy się tym tak czy inaczej profesjonalnie zajmują: poeci, literaci, copywriterzy (pozdrawiam wszystkich z forum emotka ). A tak, to nawet osoby, które nie mają jakichś szczególnych uzdolnień mogą coś wygrać. I każdy, kto czyta takie hasła, może sobie pomyśleć: kurczę, też bym coś takiego wymyślił! Następnym razem wezmę też udział, a nawet kupię potrzebne produkty! emotka
I się kręci interesik emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3462087 Napisano: 15.06.2010 08:23:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
bluesky, marzanna, emio2, asior24, xixi emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3460208 Napisano: 15.06.2010 10:37:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

Chwalić się teraz kto wygrał emotka emotka emotka



a ja się przyznam, a co emotka
jakoś bardzo mnie nie docenili, no ale cóż - jak nie ma pralki, ani samochodu też jakoś wygrać nie mogę, to i czajnik z tesco dobry emotka


ale fakt faktem, że dość podoibne i w jednym stylu te hasła. Ale nie to ładne co ładne, ale co się komisji podoba emotka

a appocalipsie gratuluję pralki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3442284 Napisano: 08.06.2010 04:41:31 w Rossmann
ilonar2301 napisał(a):

tsiknias napisał(a):

xixi napisał(a):

tsiknias napisał(a):

Kiedy mają być wyniki z Pur i Somat, bo nie zapisałam?


15 czerwca o 12



Dziękuję



Duża konkurencja z forum będzie? emotka



Będzie, będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3429414 Napisano: 02.06.2010 06:49:26 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzyła dzisiaj kasza jęczmienna z Cenosa. Konkursów mi się zachciało, to dostałam bonusik - oprócz fizelinowej ekologicznej reklamówki jeszcze jakieś wołki dziadowskie w tej kaszy, po całej szufladzie mi się dziadostwo rozlazło, myślałam że już wszystko zainfekowane wywaliłam, a jeszcze dzisiaj w otwartym makaronie znalazłam emotka
moje małe na szczęście jeszcze nie wpadło na pokrywki, póki co demoluje prezenty na dzień dziecka, więc może w sumie nie jest tak źle emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3414528 Napisano: 27.05.2010 06:17:36 w Zbieramy kasę!
no to ja też klikam
2259,30 Wyświetl w wątku >>
0 0