Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#3895440 Napisano: 24.11.2010 12:56:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
żelazko z polomarketu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3895324 Napisano: 24.11.2010 12:23:48 w Inne mniejsze markety
dorcia77 napisał(a):

inka113 napisał(a):

bip napisał(a):

ja jestem najbardziej ciekaw czy TQ, które dało sobie miesiąc na rozwiązanie konkursu tym razem wyrobi się z Vizirem emotka a moze znów głupot bedziemy do połowy grudnia od nich słuchac...


mają jeszcze niby trochę czasu...




7. Poinformowanie uczestnika, któremu została przyznana nagroda nastąpi telefonicznie, drogą SMS lub poprzez wywieszenie listy laureatów w sklepach Leclerc w terminie do 10 dni od wytypowania laureata nie później niż 30 dni roboczych po zakończeniu akcji sprzedaży premiowej

więc czysto teoretycznie do dzisiaj emotka



najbardziej mi się to wieszanie w sklepach podoba... pojadę zgodnie z regulaminem, nie będzie nic, pojawi się dwa tygodnie póżniej, ja już nie sprawdzę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3891261 Napisano: 23.11.2010 11:09:00 w Inne mniejsze markety
agamaty napisał(a):

slonko365 napisał(a):

agamaty napisał(a):

Chata Polska się do kogoś odezwała może? Termin im się zbliża nieuchronnie...



do mnie nikt się nie odzywał, ale jak poczekamy odpowiednio długo, to może będzie jak z Lirene w Superpharm emotka (w sensie pozytywnych efektów oczywiście emotka )



hehe, to kto bierze samochod? emotka



hmm... niech pomyślę... emotka no niech będzie, mogę ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3890880 Napisano: 23.11.2010 09:08:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

aggie napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

olus15 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

a z kucharka już skończyli dzwonić emotka


niestety, ktoś pytał tę babeczkę która dzwoniła i powiedziała ze już wszyscy powiadomieni




nikt się nie chwalił
frytownicą ani opiekaczem



no to podejrzana sprawa, a może ktoś nie chcial się chwalić.

jak ktoś wygrał opiekacz albo frytownicę prosimy o potwierdzenie emotka



Nie pamietam kto, ale widziałam wpis o wygranych garnkach tefal z kucharka.



monisi pisała - 18 listopada w MDW... pozamiatane znaczy się...


no dobrze, ale dlaczego same blendery i garnki? chyba że coś zmienili i w tym etapie były blendery, a w kolejnych będą wyciskarki i opiekacze. A miało być w każdym etapie po 32 nagrody z blenderów, wyciskarek i opiekaczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3890854 Napisano: 23.11.2010 09:00:39 w Inne mniejsze markety
agamaty napisał(a):

Chata Polska się do kogoś odezwała może? Termin im się zbliża nieuchronnie...



do mnie nikt się nie odzywał, ale jak poczekamy odpowiednio długo, to może będzie jak z Lirene w Superpharm emotka (w sensie pozytywnych efektów oczywiście emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3879371 Napisano: 19.11.2010 12:33:12 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

79magda napisał(a):

joan napisał(a):

toudikot napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

ja mam doła ze nie wygrałam w simply w Katowicach...widać ze miejscowym przyznawali nagrody emotka wkurza mnie mój chomik pitął mi z akwarium dwa dni temu i ani po nim śladu?gdzie on polazł? emotka


jak miejscowym? tez mnie wkurza simply na tyle zgloszen, nie byle jakich zupelne zero nagrod:(


Ja się też dziś wkurzyłam na Simply, ale z taką megamocą, że mi od razu przeszło... Mogli jednak tych wspaniałych, zwycięskich haseł nie podawać emotka

BTW: wygrał ktoś w Simply? Z ciekawości pytam emotka



Ciekawe swoją drogą - skoro tak docenili prostotę wypowiedzi, czy wygrały również laurki???
emotka emotka




i GOSIA mnie wkurzyła nie doceniła mojej dwu tygodniowej pracy emotka


no to ja też się powkurzam że nic tam nie wygrałam wrrr emotka a przecież miałam takie akurat gustowne hasła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3875263 Napisano: 18.11.2010 09:37:02 w Wkurza mnie...
olunka napisał(a):

madzia34 napisał(a):

a mnie wkurza ze kucharek nie zadzwonił,a takie ladne hasełko wysłalam emotka


ja też:(



ale z Kucharka chyba jeszcze będą dzwonić? tam przecież było dużo więcej nagród niż tylko blendery
emotka
bo jeśli nie, to też się będę wkurzać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3872810 Napisano: 17.11.2010 01:53:16 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

jasnoska napisał(a):

a ja sie wkurzam sama na siebie ,bo przegapilam konkurs na rossnecie z kartami podarunkowymi emotka


też zapisuję się do klubu emotka



emotka emotka To już po emotka emotka
O żesz kurdesz



też to mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3835739 Napisano: 05.11.2010 11:44:07 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

powiem tak, nie każdy ma dostęp do internetu, nie każdy też czyta BIP na stronie Urzędu Miasta. Ja sama internet mam od niedawna.

Wszytskie uchwały zmieniające PZP były po naszym kupnie. Zmiana PZP nastąpiła 20dni po naszym kupnie, wykup gruntów pod Elektrownię nastąpił 2 m-ce póżniej. Nikt nas o niczym nie informował i nie mieliśmy problemów z uzyskaniem pozwolenia na budowę. O wszytskim dowiedziałam się przypadkiem ze zwykłego portalu naszego miasta, nie ze strony UM (czasami czytałam jak miałam dostęp do neta).

Dodam jeszcze, że działka granicząca z naszą (nasza podzielona na 6 działek budowlanych) jest działką objętą strefą ochronną elektrowni. Na naszej działce się to kończy.. emotka

a z tym tartakiem: On jest u nas na innym osiedlu, mieszkańcy tam protestują, zbliżają się wybory to postanowili przenieść na drugi koniec miasta czyli do nas emotka (BTW pomiędzy domami a szkoła.. przecież tu nie będzie przeszkadzał, prawda? To na razie są plany, ale po coś ten Plan Z. zmieniali w tym roku.. emotka )

Jestem wściekła, idę się upić chyba!


jeśli chodzi o ten tartak, to sprawdź sobie jedną rzecz - na pewno są przepisy określające, w jakiej odległości od budynków mieszkalnych mogą być zakłady produkcyjne, w tym zajmujące się produkcją uciążliwą - np. wiem, że drukarnia musi być min. 100 metrów od budynków mieszkalnych (czy też działekj przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe)- przynajmniej kiedyś tak było jak sprawdzałam, na to wtedy możesz jakąś skargę złożyć.

Poza tym nie wiem, czy nie ma jakiejś możliwości uzyskania odszkodowania za spowodowanie znacznego spadku wartości działki przez jakąś inwestycję gminy
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3835194 Napisano: 05.11.2010 09:12:30 w Pomocy!!!!
malenka89 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

sandra1 napisał(a):

pomocy ,wysłał już ktoś sms do Vegety jak tak to proszę na pw instrukcje dokładnie jak słaliście bo wysłałam już 3 razy i cały czas błędna treść mi przychodzi.Nie mam już sił .Prosze na pw o pomoc


nie kojarze vegety - jakis link można emotka


może o ten z przed 2 lat jakoś emotka


pewnie Kucharek emotka
kod kreskowy.hasło



jeśli chodzi Ci o Kucharka, to zwróć uwagę, czy masz produkt który jest w załączniku w regulaminie. Ja nakupowałam kostek do zupy, zabrałam się za wysyłanie, a tu że zły kod.
Niby wszystkie produkty Kucharka biorą udział, ale jednak nie. Kostki do makaronu, ziemniaków itd ok, ale zupy be emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3815544 Napisano: 29.10.2010 09:33:16 w Inne mniejsze markety
toka napisał(a):

mahuska napisał(a):

b - z tym że po jakiejś wieczornej mszy emotka dobrze ze ta ich strona nie ma licznika odwiedzin-ja skutecznie nabijam hehe


odpowiedz prawidłowa.Dzwoniłam tam dzisiaj-nikt nic nie wie.Nie ma pani od konka a osoba która odbiera telefony nic nie wie.A le jest swiatełko w tunelu-obiecała ze sie czegos dowie emotka Ale czy jej sie uda? Ta agencja jest BEZNADZIEJNA emotka



Ale wy jesteście - przecież Święta idą, oni już się dawno do domów porozjeżdżali i prędko nie wrócą, jakąś stażystkę albo pechowca w firmie zostawili (bo ktoś musiał zostać) a Wy się jeszcze biedaczki czepiacie, że nic nie wie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3813360 Napisano: 28.10.2010 12:03:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pojemnik z Delmy oraz kubeczki Favore.pl z gratisowymi długopisami emotka

a przedwczoraj jeszcze kosmetyki maybelline z Rossnetu. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3813333 Napisano: 28.10.2010 11:57:49 w Inne mniejsze markety
arta napisał(a):

agamaty napisał(a):


rozmawiałam z panem od konkursu - komisja dopiero się zbierze i wyłoni laureatów. A potem będą informować. Powiedział, że do końca przyszłego tygodnia... taaa jasne...


dali sobie tyle czasu - ponad miesiąc... Ja rozumiem, że konkursy urnowe wymagają więcej zachodu, ale do cholery, myślałam, że chociaż w tym przypadku nie będzie lekceważenia... emotka

A Przy okazji, co chcielibyście wygrać? Ja chętnie wszystko wymienię za suszarkę.


agamaty - dzięki za informację emotka
arta - wszystko, byle nie blender emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3810501 Napisano: 27.10.2010 10:59:24 w Inne mniejsze markety
agamaty napisał(a):

slonko365 napisał(a):

agamaty napisał(a):

czy ktoś czeka na wyniki Lirene z Superpharm?



czekam, ale cisza.



ja próbuję się dodzwonić do pana, który się zajmuje tym konkursem w Laboratorium Irena Eris, ale nie raczy podnieść słuchawki telefonu.



niby do 30 października mają czas... więc kto by się tam spieszył emotka mam tylko nadzieję, że się zmieszczą w terminie, w przeciwieństwie do wielu innych organizatorów...
no ale mogliby juz zadzwonić zamiast trzymać ludzi w niepewności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3810283 Napisano: 27.10.2010 09:49:02 w Inne mniejsze markety
agamaty napisał(a):

czy ktoś czeka na wyniki Lirene z Superpharm?



czekam, ale cisza.
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3809358 Napisano: 26.10.2010 08:01:05 w Wkurza mnie...
chmurka1 napisał(a):

emanuela24, ineska dzięki ! emotka

Po dzisiejszym wieczorze napisze tyle:
wkurzają mnie chmurki hihihi! emotka
odtąd będę się wszędzie mianować obłoczkiem albo słoneczkiem może? Sprawdzając wcześniej u adminów charakterystykę i osobowość owych obłoczków i słoneczek abym ich nie uraziła!
Miłego wieczoru! emotka



nie nie, tylko nie słoneczko emotka
pozdrawiam i życzę wielu wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3797773 Napisano: 21.10.2010 02:14:04 w Połączenia nieodebrane
cb656 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

czy ktoś orientuje się co to za numer: 601 xxx 548 ? nigdzie nie moge znaleźć i nie mam żadnego pomysłu, kto to mógł dzwonić emotka


A czy to dużo roboty oddzwonić na ten numer? emotka


jeśli specjalnie w tym celu trzeba doładować telefon, na który nie spodziewałam się żadnego dzwonienia, to jak dla mnie za dużo emotka bo jak znam życie, to mogła być oferta boskich maszynek do golenia albo miła Pani twierdząca że dzwoni z polecenia mojego funduszu emerytalnego. A na przyjemność takiej konwersacji nie bardzo mam ochotę wydawać pieniądze. emotka
Ale koniec końców okazało się, że ktoś po prostu pomylił numer emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3797437 Napisano: 21.10.2010 12:02:05 w Połączenia nieodebrane
slonko365 napisał(a):

czy ktoś orientuje się co to za numer: 601 xxx 548 ? nigdzie nie moge znaleźć i nie mam żadnego pomysłu, kto to mógł dzwonić emotka



już chyba wiem, po prostu pomyłka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3797396 Napisano: 21.10.2010 11:47:36 w Połączenia nieodebrane
czy ktoś orientuje się co to za numer: 601 xxx 548 ? nigdzie nie moge znaleźć i nie mam żadnego pomysłu, kto to mógł dzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#3783109 Napisano: 15.10.2010 11:58:41 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

79magda napisał(a):

Wkurza mnie, że nie da się opanować na forum tej jednoosobowej szajki od Hoop Coli emotka



właśnie zamierzałam wyrazić podobny bulwers emotka

to się nazywa dyskretny markieting emotka emotka emotka



Jeżeli on jest dyskretny, to aż boję się pomyśleć, co się stanie, gdy będzie bardziej dosadny...
emotka



bo to jest product placement na forach emotka
tylko się komuś wydaje, że nie ważne jak, ale ważne ile emotka
i tym sposobem Hoop Cola ma opinię spamera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0