Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#4407666 Napisano: 31.05.2011 10:52:07 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

nie chciałam wywołać masowego wkurzenia, ale lepiej teraz niż potem emotka


Dobrze, że o tym napisałyście, wiele osób nie wie o tej zakładce. Sama kiedyś prowadziłam bezsensowną korespondencję na FB z osobami obsługującymi pewną stronkę. Twierdziłam, że nie wysłały mi wiadomości, a było inaczej emotka


A ja nie mam takiej zakładki emotka a swoją drogą, czy ktoś wie, jak można ukryć swoją tablicę przed nieznajomymi? wszystko przeszukałam i nie mogę znaleźć takiej opcji... i mnie to wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4385610 Napisano: 23.05.2011 01:10:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
dagmara napisał(a):

katmich napisał(a):

musztarda napisał(a):

aga67 napisał(a):

aka napisał(a):

Polsat

2. Jaki jest Twój ulubiony program na TLC i dlaczego?

http://www.cyfrow...ski-slub-29042011.cp

emotka


...mają wyjątkowo pojemny mail ! emotka


nooo zaczepiscie emotka
rosnie nam pokolenie moniau emotka




emotka ja nie mogę... ale jaja.. to już jest jakas plaga!



Kochani, ja co prawda wysłalam pracę mailem, ale bardzo żałuję bo w regulaminie był punkt (co odkryłam wczoraj sprawdzając termin rozwiazania konkursu) że można wysłać pocztą. A wtedy oczywiście też zrobiłabym tzw. kreatywna pracę.



Ja po niedzielnym rozwiązaniu pewnego urnowego konkursu lokalnego (pozdrowienia dla uczestników emotka ) zaczęłam się zastanawiać, że skoro w takich konkursach wygrywają prace, które żadnym sposobem nie zmieściłyby się do urny, to pewnie kolejnym krokiem będzie wysyłanie prac przestrzenno-świecąco-stepujących nawet, jeśli regulamin przewiduje wysłanie pracy w formularzu przez www. No bo w sumie dlaczego nie...
Rozumiem,że w tym konkursie regulamin dopuszczał wysłanie pracy pocztą, więc może nie należy się czepiać... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4385274 Napisano: 23.05.2011 11:35:44 w Wkurza mnie...
Ech, nakupiłam Bonuxa i Fairy i przegapiłam termin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4376814 Napisano: 19.05.2011 08:15:28 w Inne mniejsze markety
agamaty napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

a ja wrzuciałam na kuponie wydrukowanym z załącznika (pani z agencji odpisała, że może być), bo u nas nie było kuponów



ja napisałam na kartce w kratkę, bo nie mam drukarki a kuponow nie bylo, za to byla urna. W drugim sklepie nie bylo urny ale byly kupony - oddałam kierownikowi do ręki. W trzecim nie bylo ani urny ani kuponow ani kierownika.



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4373911 Napisano: 18.05.2011 08:41:49 w Inne mniejsze markety
u mnie urna była, owszem, solidna, drewniana, z zameczkiem... tylko że jak z ciekawości podniosłam klapkę, czy na pewno zamknięta, no to jednak była otwarta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4368914 Napisano: 16.05.2011 12:27:52 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

joan napisał(a):

gosia16 napisał(a):

joan napisał(a):

Że nie doczytałam w regulaminie konkursu Tymbark zapisu o kwocie minimalnej 10,00 zł emotka

Że w ulotce tabletek przeciwbólowych napisano, by brać najwyżej 3 szt. dziennie, co 4 godziny. A przez pozostałą część dnia mam wyć z bólu i gryźć ściany? emotka emotka


musi być minimum 4 godziny przerwy między dawkami ,możesz brać co 8 godzin
jeśli sa za słabe lekarz może przepisać mocniejsze


To rozumiem, ale czemu tylko 3 szt.? Doba ma 24h, strach się bać, co będzie później... emotka


poniewaz taka jest bezpieczna dawka tego leku która możesz przyjąć w ciągu doby


jeśli tabletka nie daje rady przez 8 godzin, możesz dodatkowo, np.na zmianę co 4 godziny brać tabletki z innym środkiem, np. ibuprom przeplatać z paracetamolem. Tak mi poradziła pediatra gdy moje dziecko miało bardzo wysoką gorączkę, i maksymalna dawka jednego leku nie dawała rady. Ale dobowej dawki jednego leku (lub różnych z tym samym środkiem) przekraczać nie wolno.
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4368568 Napisano: 16.05.2011 11:02:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://www.trachi...nkurs/zwyciezcy.html

zobaczcie głównych zwycięzców w obu konkursach - dla pacjentów i dla farmaceutów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4368537 Napisano: 16.05.2011 10:54:52 w Inne mniejsze markety
Rabat jeszcze dzwoni z rezerwą jeśli ktoś zainteresowany Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4361849 Napisano: 13.05.2011 03:17:58 w Wkurza mnie...


ignam napisał(a):


Samo mnie dodało do e-konków na FB! Co jest?
Wkurzyłam się emotka



też tak miałam, też mnie to wkurzyło, a im bardziej się nad tym zastanawiam, tym bardziej mnie to wkurza emotka
już nawet nie e-konki, które zapewne maczały w tym palce, ale najbardziej FB - to jak to jest, jak się zaloguję na forum dla anonimowych alkoholików, wielbicieli filmów przyrodniczych dla dorosłych emotka albo fanów zespołu Boys bądź dziergania na drutach, to też zaraz wyskoczy na FB że ich lubię? A może ja wcale nie lubię, albo uwielbiam, ale się nie mam ochoty do tego przyznawać? emotka
ja wiem, że anonimowość i prywatność w internecie to iluzja, ale to już jest przegięcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4360311 Napisano: 12.05.2011 11:02:52 w Wkurza mnie...
nie polubiałam e-konkursów na FB, wchodzę na swoje konto w aktualnosci, a tam że lubię - to co, samo się polubiło bez mojej wiedzy? emotka
Gdyby nie duża ilość konkursów, to nie miałabym konta na FB, bo to jest dla mnie inwigilacja na maxa, ale o co chodzi, że mi się coś samo polubia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4357931 Napisano: 12.05.2011 08:23:15 w Wkurza mnie...
malinowaona napisał(a):

karo108 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie to, że mój Synek jest coraz gorszy... Wiem, że to taki trudny wiek, ale WSZYSTKO robi na przekór, na złośc. Ja tak - On nie, ja nie - On tak. Wyjście z Nim to udręka, rzuca się, wścieka o byle co (głównie jak nie kupię zabawki lub nie chcę iść w tą stronę Co On, czyli zawsze przeciwną)..
Ma 2,5 roku.. kiedy to minie emotka
W domu jest aniołkiem, ale na dworzu następuje jakaś straszna przemiana emotka


mam to samo, plus fakt, ze moj syn nie jest aniolkiem nawet w domu emotka

Moj synek również ma 2,5 roczku i jest to samo.Mi ręce opadaja.W sklepie jak nie chcem czegos mu kupic kładzie sie wrzeszczy i krzyczy na mnie .Malo tego mowi mama cip... na cały sklep!to jest dopiero kicha:(nie wiem skad zna takie słowo ale mysle ze wkoncu mu przejdzie takie zachowanie:(


mój ma 4 lata i już mu prawie przeszło emotka tzn. generalnie jest ok, czasem tylko coś mu jeszcze odpali, ale nie ma tragedii.
jedyna recepta to żelazna konsekwencja - jak dzieciak zobaczy, że wrzaski i tarzanie się po ziemi coś dają, to kaplica. no i ważna jest umiejetność przewidywania - na ile to tylko możliwe, trzeba unikać sytuacji w których się takie ataki histerii zdarzają, no i trzeba się samemu kontrolować, żeby nie stawiać spraw na ostrzu noża, bo jak już się np. czegoś zabroni, to nie wolno zmienić zdania - więc czasem lepiej nie wypowiadać kategorycznych stwierdzeń, żeby się samemu nie zapędzić w kozi róg emotka
w każdym razie życzęc Wam cierpliwości i wytrwałosci w trzymaniu własnych nerwów na wodzy, chociaż wiem, że to cholernie trudne! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4317456 Napisano: 27.04.2011 11:59:21 w Inne mniejsze markety
iaziaz napisał(a):

kimolotek napisał(a):

czy komuś poszczęściło się z Costy w Eko w ostatniej turze?


nikt sie nie pochwalil nawet recznikiem
emotka


mam nadzieję, że może jeszcze po świętach leżą do góry brzuchami i nie chce się im ruszyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4303403 Napisano: 20.04.2011 04:04:08 w Wkurza mnie...
grzegorz543 napisał(a):

wkurza mnie posti zielona cherbata i mieta chyba bede zygal:( he chyba ze bede duzo pic to przy najmniej bede spokojny tematy na forum pisac:P:P emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


dodaj miodu, wtedy od razu lepiej wchodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4257653 Napisano: 31.03.2011 11:46:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
po wielu latach, trudach i znojach, dorobiłam się wreszcie własnego chomika emotka
no i herbatki Posti dotarły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4244305 Napisano: 25.03.2011 11:05:57 w Połączenia nieodebrane
gocha542 napisał(a):

nieodebrane z nr 502400500 oddzwoniłam,ale pani nie jest w stanie powiedziec kto do mnie dzwonił i mam czekac na połączenie...ale mam dzisiaj zły dzień emotka


Puchatek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4239158 Napisano: 23.03.2011 11:48:16 w Wkurza mnie...
olunka napisał(a):

krzyszu napisał(a):

nencus Pisze mi głos oddany emotka Przeciez żadnego linka do głosowania nigdzie nie dawałem wiec po co ta ściema?


tak samo mam emotka


a ja po raz pierwszy kogoś zablokowałam. normalnie mi gość inwazję jakąś na pw zrobił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4238751 Napisano: 23.03.2011 09:04:46 w Wkurza mnie...
misiulka napisał(a):

iwek napisał(a):

Słonko, może z innej przeglądarki spróbuj. Ja miałam pustą mapę na operze, a na IE poszło. emotka



na operze duzo aplikacji nie chodzi- ja najczesciej używam google chrome emotka



rzeczywiście, na Mozilli poszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4238730 Napisano: 23.03.2011 08:55:47 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

wkurza mnie moja niemoc - jak wariatka proszę o głosy na Dom Dziecka wśród znajomych - już tylko z mojego miasta - i na 25 osób , które spotykam w realu zagłosowało 4 czy 5 a reszta nie wie jak zagłosować ... i to nie są osoby , które mają czyste tablice i są na fb od niedawna

zmusić nie zmuszę , mogę tylko prosić , ale tak mi jakoś przykro dziś


tylko wiesz co, tam jest jakiś problem z zagłosowaniem na konkretny ośrodek, gdy pokazuje się mapa, nie można nic wybrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4236366 Napisano: 22.03.2011 11:36:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Słuchajcie, a może by tak spauzować ten wątek na trochę i popisać w innych? Albo jeszcze lepiej: napisać do Garniera w sprawie plagiatów? Żeby z tej gadki cokolwiek sensownego wynikło. Szkoda nerwów, wiosna wokół emotka

malgorzatap - prywatne wycieczki w życie jakiegokolwiek konkursowicza są po prostu żenujące. Zauważ, że to wątek dyskusyjny o wynikach konkursów, zatem proszę się trzymać tematu. Albo milczeć (przeczytawszy Twoje wcześniejsze posty, polecam tę własnie opcję) emotka



no i właśnie. takie posty jak małgorzatyp to już przegięcie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4236064 Napisano: 22.03.2011 10:14:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
toffee napisał(a):

Widzę, że mamy tu liczne lobby popierania kombinatorów emotka



no z tą wypowiedzią muszę się zgodzić w całości - zajrzyj choćby do wątku paragony emotka
to nie chodzi o popieranie kombinowania, (chociaż moim zdaniem większość osób na tym forum jakoś kombinuje), tylko o to, że jak to mówią, belkę we własnym oku najtrudniej zauważyć.
i irytuje mnie pastwienie się akurat nad jedną osobą z tego forum, bo wygrała kilka samochodów i wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0