Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#4626614 Napisano: 23.08.2011 08:20:47 w Wkurza mnie...
to ja jeszcze dodam coś od siebie w tym weselnym wątku o wkurzaniu się emotka
Mnie na moim weselu wkurzyło, że nie miałam informacji od części rodziny, że nie przyjdą na wesele. Nie prosiłam wprost np. na zaproszeniu o potwierdzenie, bo było mi niezręcznie tak wprost na kimś wymuszać deklarację czy przyjdzie czy nie, a w swojej naiwności założyłam, że przecież normalni ludzie chyba powiedzą, jeśli będą mieli nie przyjść. No i się przeliczyłam emotka
Poza tym część informacji docierała w taki sposób, że jedna ciocia drugiej cioci... - i ja się potem dowiadywałam, że ktoś przecież mówił, że nie przyjdzie, ale do mnie już docierała informacja, że tak dokładnie to nie wiadomo... Efekt: sporo kasy w plecy, zapłaconej niepotrzebnie w knajpie.

Tak więc osobom planującym ślub radzę: bez żadnego krępowania się trzeba na zaproszeniu podac termin potwierdzenia, swoje numery telefonów (i to swoje najlepiej komórki, a nie np. stacjonarny tesciów czy rodziców, bo potem ktoś dzwoni, mówiąc że nie przyjdzie i musi wysłuchiwać, że a czemu, że a może jednak emotka ).
A jeśli ktoś nie potwierdzi w terminie, to zadzwonić i zapytać samemu. O! emotka

Co do kwiatków i prezentów kiedyś dostałam zaproszenie w którym było napisane m.in. A żeby prezenty nie piętrzyły się na stercie, niechaj zmieszczą się w kopercie emotka i coś podobnego o kuponach lotka zamiast kwiatów emotka Myślę że delikatna sugestia pomaga gościom w rozwiązaniu problemu, co by młodzi chcieli dostać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4616033 Napisano: 17.08.2011 11:37:01 w Carrefour konkursy
A czy ktoś się orientuje, czy główne wygrane z misji były już powiadomione, czy też będą wybierać z przesłanych paragonów? bardzo proszę o PW gdyby ktoś coś wiedział emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4600272 Napisano: 10.08.2011 08:49:24 w Inne mniejsze markety
czarnygreg napisał(a):

slonko365 napisał(a):

czy ktoś coś wie o konkursie Selgros/Ambi Pur (TQG)?
jakiś miesiąc temu były eski o finalistach i cisza... wiem, że przy tej agencji trzeba mieć niezłą cierpliwość, ale nawet nigdzie nie ma info, że trwa weryfikacja... emotka


też czekam, ale zwróć uwagę że tu w regulaminie nie było słowa o potencjalnych ani finalistach, dlatego brałam udział, mam dość zagrań tej agencji, jak nie dostanę bonów to zrobię zadymę, najwyżej to będzie mój ostatni u nich konkurs emotka


no to jak coś będziemy razem robić zadymę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4600208 Napisano: 10.08.2011 08:29:55 w Inne mniejsze markety
czy ktoś coś wie o konkursie Selgros/Ambi Pur (TQG)?
jakiś miesiąc temu były eski o finalistach i cisza... wiem, że przy tej agencji trzeba mieć niezłą cierpliwość, ale nawet nigdzie nie ma info, że trwa weryfikacja... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4597824 Napisano: 09.08.2011 08:39:26 w Konkursy ABC
toudikot napisał(a):

po jakim czasie tymbark dzwoni drugi raz?


według regulaminu 5 prób w odstępach przynajmniej dwugodzinnych, od 8 do 17.

u mnie zegarek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4583618 Napisano: 02.08.2011 01:56:32 w Inne mniejsze markety
akika24 napisał(a):

Czy ktoś mógłby napisać, jakie jest pytanie konkursowe w Superpharm Nivea...?


Żyję w zgodzie z naturą bo...
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4519301 Napisano: 08.07.2011 03:58:46 w Wkurza mnie...
musztardo, ja tam nikomu narzekać nie bronię, aczkolwiek jeśli bardzo narzeka ktoś, kto moim zdaniem nie ma aż takich znów powodów do narzekań, to mam nadzieję, że nie nazbyt upierdliwie, zwracam na to uwagę emotka

mia, po krótkim odpoczynku wracaj szybko emotka ja sobie za chwilę też robię urlop, co by nabrać zdrowego dystansu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4519004 Napisano: 08.07.2011 02:13:01 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

a jaka jest radość podczas tego urlopu, że nie trzeba ciągle pilnować komórek, wysyłać smsów, pisać haseł, raz na jakiś czas jest to konieczne emotka aż się nie chce wracać do konkursów, jednak jak robię taki urlop to zwykle po za domem i wracając jakoś od razu wpadam w wir konkursów

a ja też się raczej mało stresuje porażkami, np jak jest do wygrania TV to nigdy wcześniej nie sprawdzam jego specyfiki czy np wartości na allegro, dopiero jak wygram. Bo jak przegram, to przynajmniej nie wiem dokładnie czego nie wygrałem emotka


no ale wiesz, są takie koncepcje, że wizualizacja marzeń korzystnie wpływa na ich realizację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4518975 Napisano: 08.07.2011 02:05:16 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Oj tam dajcie dziewczynie ponarzekać w końcu od tego jest ten top:)


no dobra, żeby nie było że ja to nigdy nie narzekam emotka absolwent mnie wkurzył, taki wypasiony wierszyk napisałam, normalnie majstersztyk i nawet nawigacji nie mam emotka a jak będę chciała kupić kolejną butelkę wódki, to mnie mąż na odwyk pośle... konkursowy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4518910 Napisano: 08.07.2011 01:45:42 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

79magda napisał(a):

mia napisał(a):


Nic nie mów, ja już jestem na maksa wk...na *, w pierwszym rzędzie Piotrem i Pawłem. Jestem pewna, że ten kupon olali, ciekawe czy je w ogóle wyciągnęli z urny... Żal tylko, że niepotrzebnie zawracałam ludziom głowę na forum z prośbą o pomoc! emotka emotka emotka

* - a dzień się jeszcze nie skończył emotka



mia przeanalizuj może swoje ostatnie posty i zrób krótki urlop od konkursów... może dobrze Ci zrobi
emotka


Urlop od konkursów na pewno mi dobrze zrobi, sama też doszłam do tego wniosku, aczkolwiek akurat uwagi powyższej w odniesieniu do moich postów nie pojmuję...
Chyba, ze chodzi Ci o to, że są monotematyczne, to tak emotka


mia, no właśnie ja też zauważam, że większość Twoich postów to narzekania, od których można odnieść wrażenie, że nigdy nic nie wygrywasz i cały świat się przeciwko Tobie sprzysiągł... tymczasem przecież wygrywasz dość często i fajne nagrody, wydaje mi się, że nawet częściej ode mnie. tym bardziej nie rozumiem takiego ciągłego narzekania...
że zacytuję marielu: w konkursach się nie przegrywa, tylko nie zawsze się wygrywa. a jeśli konkursy głównie Cię wkurzają i są przyczyną stresu i zgryzot, to może rzeczywiście jakiś urlop jest wskazany. po przerwie wygrasz kubek i będziesz skakać z radości emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4518288 Napisano: 08.07.2011 10:34:31 w Inne mniejsze markety
są smski z Piotra i Pawła emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4518259 Napisano: 08.07.2011 10:29:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

czyli bez dzieciaków by sobie nie poradziła, takie moje zdanie.



ej no Joan, to do roboty emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4510342 Napisano: 06.07.2011 09:36:12 w Wkurza mnie...
aj bo Wy nic nie rozumiecie emotka
to nie o to chodzi, żeby złapać króliczka (czyli jeździć na rowerze, ciąć piłą...) tylko żeby go gonić emotka czyli dłubać sobie w tym żelastwie z radością i mieć dziką satysfakcję, że się samemu takie cudeńko zrobiło... a możliwości są przecież nieograniczone! i jeszcze to można podrasować i tu coś poprawić... emotka
no i wiecie - kompromis w tej kwestii pozwala uniknąć kłopotliwych pytań w rodzaju a po co ci ten kolejny telefonemotka

a w temacie - wkurza mnie że mi się wczoraj drukarka zacięła akurat jak chciałam kupony do polo podrukować emotka tylko 2 zdążyłam, a w sklepie oczywiście ani widu, ani słychu...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4504139 Napisano: 04.07.2011 12:43:48 w Pomocy!!!!
jeszcze w temacie mikrofalówek - ja mam whirlpool vt 256, teraz kosztuje jakieś 500 zł, może mniej,

ziółko - cała zabawa polega na jednoczesnym połączeniu mikrofal, grilla i talerza crisp - potrawa przypieka się od góry, od dołu i jeszcze mikrofale to przyspieszają. wcześniej bym się nie spodziewała, że jedzenie z mikrofalówki może byc takie dobre albo nawet lepsze niż z piekarnika, a jednak emotka teraz pizzę i nóżki robie tylko w mikrofalówce - po co mam włączać piekarnik na 1,5 godziny, jak mogę coś szybciutko zrobić w mikrofali w 20 minut - a smak jest ok, nawet smaczniejsze jak dla mnie. Piekarnik włączam tylko gdy mam więcej żarcia do zrobienia np. dla gości, bo ta moja mikrofalówka nie jest bardzo duża.
oczywiście nie wszystko się da zrobić w mikrofalówce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4503823 Napisano: 04.07.2011 11:10:09 w Pomocy!!!!
mia - bardzo fajna i przydatna jest funkcja crisp, ja ją mam w Whirlpoolu, jednocześnie działają wtedy mikrofale i grill, na specjalnym teflonowym talerzu crisp się robi potrawy, jak dla mnie to jest rewelacja, bo można zrobić np. pyszną pizzę w kilkanaście minut, albo różne mięsa bez tłuszczu upiec - np. nogi kurczaka i wychodzą takie jak przy pieczeniu w piekarniku, tylko dużo szybciej (np. te nóżki ok. 20 minut) - i to jedzenie dzięki użyciu grilla oprócz mikrofal smakuje bardzo dobrze.
Dodatkową ciekawą fukcją jest też gotowanie na parze - dodają specjalny pojemnik, w kilka minut można sobie zrobić marcheweczkę albo kalafiorka, osobiście polecam. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4503670 Napisano: 04.07.2011 10:26:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

wiecie co?naprawdę nie chcę sie kłócić ale jak czytam te posty o Monice U to szlag mnie trafia!
jeśli nawet to ona wygrała w LOTERII to co z tego!
miała szczęście i każdy mógł próbować,a jest duże prawdopodobieństwo ze ktoś zupełnie inny wygrał,
czemu się tak uruchamiacie?
rozumiem ze można mieć żal jeśli p. Urbaniak wygra laurkami ( ale tutaj to raczej komisja jest odpowiedzialna}można mieć wielki żal jeśli posunie sie do plagiatu ale wtedy wiadomo co można zrobić w tej sprawie, prawda?
ale loteria? skąd tyle złośliwości od samego rana?


emotka emotka emotka emotka emotka



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4503531 Napisano: 04.07.2011 09:49:00 w Wkurza mnie...
Tak sobie czytam Wasze posty, i wkurza mnie, że w świecie, gdzie marnuje się mnóstwo pieniędzy a bardzo wielu ludzi (w tym ja zresztą też) wydaje pieniądze na różne niepotrzebne rzeczy, inni ludzie naprawdę są głodni... podobno najłatwiej być samotnym w tłumie...
Ja niedawno pojechałam w poszukiwaniu sklepu pewnej sieci do starej dzielnicy mojego miasta, nigdzie nie mogłam zaparkować, w końcu udało się koło jakiegoś śmietnika. Wysiadam, patrzę, a tam jakiś menel je śniadanko z tego śmietnika, aż furczy. Patrzeć na to nie mogłam, podeszłam do faceta i dałam mu parę złoty, żeby sobie coś do jedzenia kupił. Potem pomyślałam, że mogłam mu jedzenie kupić, a nie kasę dawać, bo na pewno przepije. No ale wracam, menel stoi przy moim samochodzie zadowolony, w torebeczce jeszce jakieś jedzenie, i mi mówi, że ja tak do niego z sercem, to on mi się odwdzięczył i samochodu popilnował, bo tu jakieś łebki sie kręciły i do samochodu zaglądały, a on ich przegonił.
No i jeszcze chciał żebym mu do piwa dołożyła emotka
Może się ktoś kręcił, a może po prostu jeszcze chciał na piwo - w każdym razie mnie te parę złotych nie zbawiło, a gość miał nieco milszy poranek emotka

ale z drugiej strony kiedyś w drodze na uczelnię codziennie przechodziłam przez dworzec, na którym non stop ktoś mnie zaczepiał i żebrał. Kasy nie dawałam nigdy, a na moją propozycjhę kupienia jedzenia (choć sama nie miałam za dużo pieniędzy)jakoś tak różnie ci, przeważnie narkomani reagowali... raz mnie jeden gościu wkurzył - aż się na nogach słaniał, taki głodny, chce mu kupić słodką bułkę - bułkę? eee no dobrze, ale może nie taką inną, ale coś tam, no mało mnie szlag nie trafił emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4496593 Napisano: 01.07.2011 12:04:12 w Wkurza mnie...

jeśli dobrze rozumiem, to ktoś musi zrobić Twoim aparatem zdjęcie i umieścić je gdzieś w sieci. więc za jakiś czas sprawdź znowu, rzeczywiście możliwe, że w końcu się znajdzie, a na razie zgłos sprawę na policję - gdy znajdziesz zwój aparat w sieci, będziesz wtedy miała podstawę, żeby go odzyskać emotka
swoją drogą nie wiedziałam,że można tak szukać skradzionego aparatu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4490312 Napisano: 29.06.2011 11:12:47 w Inne mniejsze markety
malenka89 napisał(a):

czy Polo nie powinien jakoś dzwonić? emotka


jakoś tak by mógł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#4483610 Napisano: 27.06.2011 09:04:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

nataszka napisał(a):

nataszka napisał(a):

czekam na telefonik emotka


z wyborowej ocvzywiście emotka )))


ja tez czekam


też czekam - z niecierpliwością emotka Wyświetl w wątku >>
0 0