Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6024036 Napisano: 28.05.2015 13:20:52 w WC - rozmowy o wszystkim
Swoją drogą kiedyś oglądałam reportaż o babce, która świadczyła usługi seksualne dla osób niepełnosprawnych umysłowo. Co ciekawe, nie było w niej za grosz wulgarności, wręcz przeciwnie, sprawiała wrażenie zakonnicy z uśmiechem szczęścia na twarzy, że może dawać innym radość i czynić świat lepszym, ku chwale Boga emotka . Jak się o tym słucha, to wydaje się dość dziwne, ale po obejrzeniu tego reportażu nijak nie mogę na kobietę spojrzeć krzywym okiem, wręcz podziwiam jej zaangażowanie w rozwiązywanie tego jakby nie patrzeć trudnego problemu. A sama zresztą miała zdrowego męża, i dzieci. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6024021 Napisano: 28.05.2015 13:06:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie za bardzo natomiast rozumiem osoby, którym wydaje się, ze konkursy są organizowane po to, aby kogoś docenić za jego kreatywność, pomysłowość, zaangażowanie czy cokolwiek innego. Konkursy są organizowane żeby promować produkty. Natomiast pisząc teksty fajne i kreatywne po prostu łatwiej wygrać, bo jeśli się coś komuś w komisji spodoba, to bardziej będzie skłonny przyznać nagrodę. I to nie jest kwestia jakiejś eliminacji konkursowiczów, jeśli się byle jakie, albo niezbyt ciekawe czy kreatywne odpowiedzi wybiera. Każda odpowiedź (no przynajmniej teoretycznie) to zaangażowanie konsumenta, którego docenia się za to, że kupił akurat nasz produkt, a nie za cokolwiek innego. Gdybym ja sama wybierała w jakimś konkursie, to połowę nagród bym dała za kreatywność, a połowę z przypadku komukolwiek. Jak bozia poskąpiła talentów, to niech chociaż nagrodę mają! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023969 Napisano: 28.05.2015 11:48:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Przecież to nie jest konkurs o jakąś nagrodę literacką- moim zdaniem każdy zasługuje na rowerek i fajnie ,że wygra go ktoś, kto może się tego nie spodziewał emotka  Nie wszyscy muszą się dobrze czuć w pisaniu rymowanek...;>

Chodzi chyba o to zeby odpowiedz byla ciekawa, kreatywna, nie musi byc rymowana.A co jest ciekawego w piciu herbaty?emotka

zapytaj Japończyków albo Anglików, którzy z picia herbaty uczynili cały rytuał  emotka Ja tam się lubię napić herbatki na stres - i nawet nie o herbatę chodzi, ale o chwile spokoju i wyciszenia przy tej herbacie.

i całkowicie zgadzam się z luk1990 - dlaczego ktoś, kto nie ma zdolności literackich nie miałby dostać nagrody? Tym bardziej, że taka forma konkursu to tak naprawdę sposób na niepłacenie podatków od loterii, a po drugie - chodzi tez o to, żeby jak najwięcej osób wzięło udział i kupiło produkty - gdyby odpowiedzi były wyłącznie nie wiem jakie wypasione, mogłoby to zniechęcić część ludzi, a tak - każdy myśli, że też ma szansę.
Co nie zmienia faktu, że ja tam wolę konkursy, w których organizatorzy doceniają umiejętności, że tak powiem, "literackie " emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023893 Napisano: 28.05.2015 10:10:42 w SZUKAM....
Monika11 napisał(a):

Widziałam przed chwilką reklamę w telewizji -kup Calgon i wygraj pralkę Bosch w wybranych sklepach  ( chyba też był Kaufland ) Ktoś coś wie ??

Na infolinii Calgonu nic nie wiedzą, bo nie dostają informacji o konkursach Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023857 Napisano: 28.05.2015 09:19:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Trzeba prać w Perwollu - to się nie skurczą emotka

emotka emotka  ale u mnie to by się jeszcze musiały rozciągnąć  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023854 Napisano: 28.05.2015 09:15:29 w WC - rozmowy o wszystkim
Wypełnione. Pozwolę sobie jeszcze dodać uwagę, która mocno wpłynęła na moje odpowiedzi. Generalnie uważam, że osoby niepełnosprawne intelektualnie też potrzebują bliskości, miłości i też mają potrzeby seksualne i też mają prawo wszystkie te swoje potrzeby zaspokajać. Ale mam kolegę, który jest sędzią rodzinnym, i z jego punktu widzenia wygląda to tak, że ludzie, którzy nie są w stanie samodzielnie wziąć odpowiedzialności za swoje dzieci, zaniedbują je, sędzia je odbiera, a oni za chwilę robią sobie kolejne i kolejne... Nie jestem zwolenniczką faszystowskich metod typu kastracja czy przymusowa antykoncepcja, ale jeśli czyjaś niepełnosprawność intelektualna może wpływać na brak odpowiedzialności w kwestii posiadania dzieci, to pojawia się trudne pytanie, jak można takim osobom pomóc - wspierając je, edukując, ale być może też w jakiś sposób kontrolując.
I z jednej strony nie ma chyba odpowiednich narzędzi prawnych, ale jest za to mnóstwo hipokryzji, gdy pojawiają się pytania, jak takie osoby mogą zaspokajać swoje potrzeby seksualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023850 Napisano: 28.05.2015 08:54:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

Aby zalecana powyżej dieta była skuteczna należy jeszcze codziennie wypić Activie i zjeść kanapkę z Podlaskiem...

jasminum, gryszelm - tylko powinni jeszcze zrobić jakąś promocję na odzież, w szczególności spodnie, bo mi się jakoś wszystkie ostatnio gwałtownie kurczą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023808 Napisano: 28.05.2015 00:15:18 w TESCO konkursy
frodo napisał(a):

Do mnie właśnie przyszła zwrotka, że dziękują za udział w konkursie. Także chyba wszystko ok?

No to mam nadzieję, że też się doczekam emotka  Profilaktycznie wyłączyłam dźwięk smsów, żeby mnie nie podrywało w środku nocy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023806 Napisano: 28.05.2015 00:13:21 w TESCO konkursy
majeczka555 napisał(a):

Kiedy bedą dzwonić z tej Nałęczowianki? emotka

No wg reg. powinni dość szybko - z rowerami 28 + 3 dni robocze, a główne 1 czerwca + 3 dni robocze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023798 Napisano: 27.05.2015 23:49:50 w Wkurza mnie...
frodo napisał(a):

Nałęczowianka, a właściwie brak zwrotki!!!!!!!!!!!

No mnie podobnie emotka
Ponadto solennie sobie obiecuję nie wysyłać konkursów na ostatnią chwile w upojeniu Desperadosowym. W jednym konkursie wysłałam na zły paragon, i to jeszcze 2x tego samego smsa, a w drugim posłałam bez numeru paragonu... chyba umysł mi już dzisiaj podziękował emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023796 Napisano: 27.05.2015 23:43:56 w TESCO konkursy
a u mnie z Playa zwrotki niet... a hasło krótkie Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023777 Napisano: 27.05.2015 22:45:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jasminum napisał(a):

adamadam napisał(a):

oj to ja przy moich paru multimuti mam małe szanse

Popatrz na to tak: w lotto pewnie gra połowa Polaków, z czego połowa weźmie udział w loterii (jest nagłaśniana to tak może być). Nagród 300 a zagra 9 mln ludzi emotka Ja już chyba nie liczę, mój kalkulator tylko coś przebąkuję: ja jeszcze liczę Tomasz

Szansa trafienia w lotto (czyli niegdysiejszego dużego lotka) to ok. 14 milionów do jednego. Szanse na mniejsze wygrane są oczywiście większe, ale nadal z kosmosu. Powodzenia życzę emotka  Ja tam wolę się nażreć Milki, Góralek albo Mlekołaków tudzież napić Desperadosa emotka . Nawet jak nic nie wygram, to przynajmniej życie przyjemniejsze. Swoją drogą totolotek publikuje prawdo[podobieństwa wygranej dla poszczególnych gier. Polecam lekturę emotka
Pozdrowionka dla kalkulatorka, bo tak myślę, że on bidny nadal liczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023553 Napisano: 27.05.2015 14:16:05 w Biedronka
dagmara napisał(a):

Nie wiem jak ty wypadasz przed kamerą, ale moje dzieciaki dla których konsola jest czymś wymarzonym i wyśnionym, a jednocześnie nie do zdobycia na innej niz konkursowa drodze, najzwyczajniej w świecie przed kamerą maja tremę (ja zreszta też). a poza tym każdy przecież "orze jak może" - wy macie umiejętnosci np. robienia komputerowych prezentacji - ja nie, wy umiecie  wykorzystać muzykę (nie zawsze swoją) ja nie itd. Dlatego ja gram naiwnym filmikiem na dzieci i dla nich (http://20latrazem...contest/view/id/4864
), a wy inacze. Nikt nikomu szkody nie robi, najwyżej sobie, a to już prywatna sprawa

dagmara - ale Ty eksponujesz głównie siebe, a dzieci stanowią tylko bardzo miły dodatek, i nie sprawiają wrażenia, żeby ktoś je do czegoś zmuszał emotka Więc jak dla mnie DUŻE OK emotka
Ale bardziej chodzi o osoby, które choć siebie nie pokażą, to z lubością wykorzystują nieporadność swoich dzieci, i albo stawiają je w niezręcznej sytuacji i ośmieszają, albo zanudzają innych dziećmi, które wcale nie dla wszystkich są najcudowniejszymi słoneczkami, a czasami odrobina krytycyzmu czy wyczucia estetyki by się przydała.
A Tobie życzę wygranej, filmik prosty i fajny! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023347 Napisano: 27.05.2015 10:51:39 w SZUKAM....
staszek napisał(a):

ciekawe czy jak się tu wpisze i odznacze powiadomienia to przestaną przychodzić z tego wątku  emotka

tak, przestaną emotka  można też edytować swoją wypowiedź w danym wątku i wtedy odznaczyć powiadomienia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6023019 Napisano: 26.05.2015 18:58:32 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czemu od nagród wartych mniej niż 760 zł, nawet 50 zł, organizator nalicza i płaci podatek? Coś przegapiłam, że się prawo zmieniło, i płaci się podatek bez względu na wysokość nagrody?

to organizator płąci 1/9 wartości nagrody, dokładnie 11,11%

Laureat płaci powyżej 760 zł, pod warunkiem, że nie zrobił tego organizator

Aha.:)  To 760 zł to tak jak myślałam, tylko nie wiem w takim razie po co przy nagrodzie wartej 300 zł muszę podawać dane urzędu skarbowego i dostaję informację że jakaś kwota została z mojej nagrody potrącona przez organizatora na poczet podatku. Czyli że coś się jednak zmieniło odkąd ostatnio odbierałam nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6022849 Napisano: 26.05.2015 15:30:24 w SZUKAM....
Czemu od nagród wartych mniej niż 760 zł, nawet 50 zł, organizator nalicza i płaci podatek? Coś przegapiłam, że się prawo zmieniło, i płaci się podatek bez względu na wysokość nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6022644 Napisano: 26.05.2015 10:49:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Polomarket Hochland karta - kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6022599 Napisano: 26.05.2015 09:45:00 w Hochland
 Polomarket dzisiaj ma przywieźć kurier Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6022581 Napisano: 26.05.2015 09:08:29 w Czy informują/ informowali?
A czy Smolar informował z konkursu "VESPAniały konkurs" z Selgrosu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6018658 Napisano: 18.05.2015 11:49:22 w Kaufland konkursy
maryam napisał(a):

Na co czekacie?

Na stówki z Kauflanda emotka
chociaż według moich obliczeń mają czas do 20. Wyświetl w wątku >>
0 0