Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6064970 Napisano: 02.09.2015 09:27:30 w Wkurza mnie...
aleks1983 napisał(a):

Wkurza mnie... bo nie mogę wjeśc na niektóre fora. Mam informacje, że do kńca września mam dodać dwa konkursy, ale jest dopiero 2 września:( co mam zrobić????

Dodać dwa konkursy. Wtedy Ci się odblokuje. Do końca września w tym sensie, że od października żeby korzystać z niektórych wątków trzeba będzie mieć dodane trzy konkursy w ciągu ostatnich 30 dni. Widzę, że Admini obniżyli tymczasowo limit. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6064121 Napisano: 31.08.2015 23:45:23 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

Zwrotka z Lajkonik Żabka: "zachowaj orginał paragonu" emotka seriously???

Agencje reklamowe nie gęsi, i swój język mają!  emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6061998 Napisano: 27.08.2015 11:42:05 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
kalisto1986 napisał(a):

Serio znowu oburzacie się o coś co było od dawna wiadome ?
Już były o to kłótnie, pionas już wtedy napisał, że ograniczenia będą, tylko chwilowo przeciągnął je w czasie.
Przecież to nie jest robione przeciwko nam, a dla nas ! Po pierwszej więcej konkursów w bazie, po drugie nie sądzę, zeby śledzącym nas agencjom chciało się regularnie dodawać konkursy do bazy, po trzecie serio to taki problem dodać 3 konkursy ?

Mase osób nawet nie zauważyła tej zmiany emotka

I pod tym głosem rozsądku podpisuję się obiema rękami  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6061883 Napisano: 27.08.2015 07:36:51 w WC - rozmowy o wszystkim
maa napisał(a):

ktoś może mi naświetlić jakie aktualnie zasady panują na forum? ile konkursów należy dodać, czy coś się   tym temacie zmieniło i gdzie mogę znaleźć o tym informacje

Trzeba mieć dodane trzy konkursy w ciągu ostatniego miesiąca, żeby mieć dostęp do niektórych wątków. Ta zasada obowiązywała już co najmniej od kilku miesięcy, ale do przedwczoraj, jeśli ktoś nie miał dodanych 3 konkursów w ciągu ostatniego miesiąca, w niektórych wątkach wyświetlała się informacja w stylu "mamy dużo zgłoszeń, więc przepuszczamy Cię, ale przypominamy, ze limity 3 zgłoszeń będą obowiązywać". No i od wczoraj rzeczywiście zaczęły obowiązywać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6061549 Napisano: 26.08.2015 12:35:48 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
A ja miałabym taki wniosek racjonalizatorski, żeby była jeszcze dodatkowa kategoria konkursów plastycznych (albo podłączyć ją z fotograficznymi) oraz konkursy dla szkół, przedszkoli itp. Sporo jest takich konkursów, a jak teraz "z braku laku" więcej osób zacznie je wrzucać, to w aktualnych się zrobi bałagan, a myślę że to są specyficzne kategorie, które nie każdego interesują. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6060423 Napisano: 24.08.2015 12:21:14 w Kaufland konkursy
forumowiczka napisał(a):

Witam, to mój pierwszy post emotka Witam wszystkich forumowiczów i zapytuję, kiedy będą wyniki z konkursu Kaufland (dot. wyprawki szkolnej)? Później jest lista z wynikami, czy każdy indywidualnie dostaje smsa emotka ?

Witaj emotka  
Osoby które wygrały dostają smsa, wyniki powinny być do 21 września. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6058042 Napisano: 18.08.2015 14:32:08 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

masz rację, lepiej nie kusić losu, bo takie przypadki zdarzają się wtedy, gdy własnie nie zagraliśmy;( ale przynajmniej się dowiedzialam, że jednak można wygrać, jak się da na to szansę, i wyśle kupon.

No oczywiście, że można wygrać. Np. szansa na główną wygraną w tzw. "dużego lotka" to 1: 14 milionów. No i oczywiście ktoś tą główną nagrodę wygrywa. A składają się na nią te osoby, które wysłały pozostałe 13 999 999 zakładów (średnio, bo wiadomo, ze jest różna ilość graczy i zakładów). A! I jeszcze totolotek na tym zarobi!  emotka
Ja też, nawet przez parę lat wysyłałam te same numery na każde losowanie, wychodząc z założenia, że przecież kiedyś te numery muszą paść. I fakt, muszą, przynajmniej tak wynika z teorii prawdopodobieństwa, ale równie dobrze może się to stać za 500 lat. Różnica pomiędzy wysyłaniem tych samych numerów a dokładnie jakichkolwiek, jest tak statystycznie nieistotna, że to naprawdę nie ma żadnego znaczenia. No może łatwiej jest sprawdzać zakłady. I niestety łatwiej wpaść w pułapkę "a gdybym jednak wysłała..."
W totolotka grać przestałam, bo po kilku podwyżkach i zwiększeniu liczby losowań uznałam, że to jest już za drogi interes. No i nade wszystko nie mający żadnego ekonomicznego uzasadnienia. A wszelkich wyników unikam jak ognia emotka
Jedyna sensowna opcja to jak dla mnie sporadyczne wysłanie jakiegoś jednego zakładu, na zasadzie "a nóż widelec", choć ze świadomością, że na 99,9999 % to będą pieniądze wyrzucone w błoto.
I dlatego wolę konkursy - szanse myślę że bywają co najmniej podobne, albo większe (biorąc pod uwagę wysokość wygranych), ale przynajmniej wydane pieniądze przekładają się na batonika albo piwko emotka
A wkurza mnie nieodmiennie milczący telefon... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6057596 Napisano: 17.08.2015 13:48:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
sylwika76 napisał(a):

kiedy ten wątek mnie odczarujeemotka

no właśnie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6057443 Napisano: 16.08.2015 22:42:11 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Dziś po południu było w Długołęce takie oberwanie chmury,że zapewne skutecznie podlało Ci ogródek,a i susza w nagrodach szybko minie.Wkurza mnie potworny ból zęba ostatniego na dole po lewej stronie szczęki, a wizytę u dentysty mam dopiero w czwartek,wrremotka

Ojć, to życzę Ci, żeby ból odszedł precz! emotka
No i rzeczywiście, popadało, jak na zamówienie emotka  A nawet gradem nieco porzucało, na szczęście bez większych sensacji. I temperatura się zrobiła taka ludzka - 27 stopni emotka  Teraz jeszcze czekam na deszcz nagród od poniedziałku emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6057223 Napisano: 15.08.2015 15:47:17 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

kosztelka napisał(a):

SŁONECZKO emotka Ty mnie nigdy nie wkurzasz!
Mnie jedynie wkurza "ukrywająca" się burza!

ja też lubię emotka  a burzę tu namierzysz, chociaż przez ostatnie dwa tygodnie mapka tak jakby nie działała emotka  https://burze.dzis.net/?page=mapa

stronka mi się otworzyła akurat na Waszych postach - zanim załapałam, o co chodzi i co to za wątek, nie powiem, zrobiło mi się całkiem miło emotka emotka emotka
będzie off-top, ale nic mnie nie wkurza dziś emotka  zacznie dopiero od poniedziałku, jak dalej będzie taka susza w ogródku i w nagrodach... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6057056 Napisano: 14.08.2015 16:17:33 w WC - rozmowy o wszystkim
kadett33 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Szok i niedowierzanie! zaglądam do szafki a tam... keczupy się skończyły! emotka  Kurka wodna, mogłam więcej kupić  emotka

to kup w stokrotce Winiary

A widzisz, na to nie wpadłam emotka  Dzięki za poradę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6056968 Napisano: 14.08.2015 13:06:02 w WC - rozmowy o wszystkim
Szok i niedowierzanie! zaglądam do szafki a tam... keczupy się skończyły! emotka  Kurka wodna, mogłam więcej kupić  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6056586 Napisano: 13.08.2015 10:12:42 w SZUKAM....
carissma napisał(a):

mariolakal napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):

carissma napisał(a):

Szukam w którym wątku był dziś podejmowany temat promocyjnego startera z doładowaniem play z żabki. Chciałam się wypowiedzieć w tym temacie emotka


W tym wątku na poprzedniej stronie. Chętnie poczytam, bo przymierzałam się do zakupu, ale w mojej Żabce nikt nic nie wie na temat wszelkich promocji... emotka

W Żabce nigdy nic nie wiedzą... Ostatnio chciałam kupić "MEAlL DEAL" za 6 lub 8 zł., o których huczały reklamy w TV, a w kasie wisiał wielki plakat nad głową Pani kasjerki, a drugi nad lodówką...  Niestety, Promocja "nie dotyczyła" tej Żabki... Mogłabym jeszcze podać więcej takich "promocji" i zakupów konkursowych w Żabce, ale nie chcę się na noc denerwować...  emotka

Byłam dzisiaj w dwóch Żabkach i w żadnej nie wydrukował się kod. Kasjerka skasowała starter i nic się nie działo, więc rezygnowałam z
zakupów. W ogóle zdziwione były, że jest taka promocja. Koleżanka z
innego miasta też miała przygody. W jednej Żabce kasjer jej próbował
wmówić, że jak zakupi starter i go aktywuje, to Play jej zasili konto
dodatkową kwotą. Dopiero w kolejnym sklepie dostała dwa doładowania. Nie
wiem od czego to zależy, ale u mnie chyba nigdzie nie kupię startera z
doładownaniem

U mnie też kasjer zdziwiony nic nie wiedział. Musiałam mu palcem pokazać kółeczko dyndające przy kasie, ale i tak nie dowierzał, i dopiero jak skasował mi i starter i doładowanie, to zdziwiony przyznał "o, jest promocja". Ciekawa sprawa, że paragon dostałam za pełną kwotę 10 zł, ale zapłaciłam tylko 5 zł.
Nie wiem, na jakiej zasadzie oni tą promocję robią, ale widocznie jako jakiś "pozaparagonowy" rabat i może nie wiedzą niektórzy co z tym fantem zrobić, albo co gorsza, to 5 zł sobie biorą dla siebie.
edit: zerknęłam jeszcze na paragon, i choć kwota jest 10 zł, to poniżej na samym dole jest mały dopisek "INNA bon rabatowy 5 zł + wpłata i reszta tak jak w rzeczywistości. No ale kto tam czyta drobny druczek na samym dole... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6055834 Napisano: 11.08.2015 16:22:33 w Czy informują/ informowali?
carissma napisał(a):

mixik napisał(a):

Czy moze ktos do jasnej ciasnej mi (zapewne nie tylko) odpowiedziec - co z wynikami Okocim w Polomarkecie??? TV i bilety poszly bez echa? Czy juz doszlismy do punktu kompletnego nie chwalenia sie niczym wartosciowszym?
Loterie w wiekszosci omijam ale tu akurat "towar" sie przydal to i nadzieja zostala... Tylko czy potrzebna?

Nie jestem pewna ale 10.08. miało być chyba losowanie wszystkich nagród + kilka dni mieli czas na powiadomienie, czyli musimy czekać cierpliwie emotka

Ja mam zapisane, że losowanie miało być 3.08 + 3 dni robocze na powiadomienie. tak czy inaczej pozostaje nam czekać cierpliwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6055119 Napisano: 10.08.2015 15:36:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
violetta napisał(a):

sierpniowe nagrody , gdzie jesteście?

zapewne podobnie jak lipcowe - mają nas gdzieś i pojechały na wakacje  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6047823 Napisano: 22.07.2015 16:22:28 w Intermarche
No to po baloniku już zapewne  emotka  Chyba, że jeszcze nas jutro ktoś zaskoczy emotka
Gratuluję szczęśliwym zwycięzcom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6047580 Napisano: 22.07.2015 11:19:05 w Intermarche
PS. No ale mogliby już zadzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6047579 Napisano: 22.07.2015 11:17:51 w Intermarche
kajus18 napisał(a):

deva napisał(a):

migi napisał(a):

kreatia napisał(a):

deva napisał(a):

jokan napisał(a):

kreatia napisał(a):

nie śledziłam ostatnio forum, może mi ktoś napisać czy wyjaśniła się w końcu sprawa piątkowej ekscytacji z powodu głównej w itm jednego konkursowicza? emotka

raczej nie, nie widzialam...

tyle tylko, ze to nie karslbad, bo oni jeszcze nie dzwonili

Mhm. Taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje emotka

A Karslbad ma czas do jutra tak?

tak i chyba nie zamierzaja dzwonic nawet jeden dzień wczesniejemotka

Dobrze, ze my wszyscy robimy wszystko przed czasem. Zwłaszcza wysyłamy odpowiedzi konkursowe emotka Nie rozumiem ,
o co to zdenerwowanie - to jedna z najlepszych agencji i pretensje do
nich ( o co? o trzymanie się regulaminu?) powiem szczerze, że mnie
wkurzają

emotka Dokładnie. Żeby wszystkie agencje tak się własnych regulaminów trzymały, i były takie solidne,  to byśmy mieli dużo mniej powodów do wkurzania się. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6047157 Napisano: 21.07.2015 14:13:13 w SZUKAM....
marzenier napisał(a):

marlena083 napisał(a):

czy w Calgonie jest ograniczenie liczby znaków? w regulaminie nic nie widzę emotka  

Nie wiem czy pomogę,ale wysyłałam na 160 i na więcej,za każdym razem przychodzila zwrotka o poprawnym zgłoszeniu.
Ale jak oni się dobrego odniosą to już inna opcja .

Gdy próbowałam wysłać na więcej niż 160 znaków, to przychodziła mi zwrotka, że zgłoszenie nieprawidłowe. To samo, ale skrócone poniżej 160, poszło z prawidłową zwrotką. To ja już nie wiem o co chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6046621 Napisano: 20.07.2015 16:46:54 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czy ktoś się orientuje, czy jak zabiorę za granicę (poza Unię) telefon na kartę w Playu, to roaming się włączy automatycznie, czy sama muszę coś wcześniej włączyć, bo zamilknie?

od kilku lat startery mają automatycznie włączony roaming.

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0