Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6091119 Napisano: 09.10.2015 18:30:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga17 napisał(a):

enfamka napisał(a):

lager napisał(a):

victorious napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Mojej siostrze też się nie udało. Na liście nagrodzonych brakuje zdaje się jeszcze 52 zwycięzców Ipadów oraz 5 aparatów i kilku tysięcy biletów do kina. Nawet na vouchery do kina się połakomili, ech. Sponsorowi powinno zależeć,aby wszystkie nagrody trafiły w ręce Uczestników Konkursu, a nie były przywłaszczone przez Agencję. Skandal.

Listy laureatów nagród I i II stopnia są zapełnione zgodnie z regulaminem. Dziesięć samochodów i po sto Ipadów, konsol i aparatów. Inna sprawa, że lista powstawała etapami od niedzieli do poniedziałku i były różne przetasowania. Zgłoszeń było na pewno mniej niż 5310, czyli każdy prawidłowo nadesłany numer paragonu powinien zostać nagrodzony przynajmniej kompletem biletów. Ile nagród zostanie w "Albedo" nigdy się nie dowiemy, bo jest jeszcze weryfikacja zwycięzców. A nie wiadomo, czy wśród osób na liście nie ma tych, które pomyliły nr paragonu z numerem systemowym. Skandalem zaś są takie zapisy w regulaminach konkursów, które dopuszczają możliwość pozostawienia nagród organizatorowi. Zawsze powinna być lista rezerwowa, a gdyby jeszcze zostały jakieś nierozdane nagrody, to wystarczyłby zapis, że agencja ma obowiązek przekazać je domowi dziecka ze swojej okolicy. Ale tego powinien w pierwszej kolejności pilnować fundator nagród, bo wszelkie nieprawidłowości uderzają w jego reputację i podważają zaufanie do marki.

pięknie napisane emotka

Bardzo fajny zapis!!!!!!!!!!! tak powinno być!

recepcja.goscinna@wedel.pl
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do konkursu organizowanego przez Albedo.Jeszcze nr.tel. do Wedla.226707700
Swoją drogą 1500 biletów nie rozdanych?Biorąc pod uwagę to ile razy inicjały
się jeszcze powtarzają na liście zwycięzców,to może rozdadzą ok.2500
tyś.2500 x100 zł.=250 000zł. fajna kasa....

Tylko wiecie, to nie jest tak, że te nagrody zgarnia agencja. Tak dobrze to agencje nie mają.  Po prostu sponsor mniej płaci agencji za usługę i tyle. Więc pisanie do Wedla że agencja zgarnia nagrody jest raczej bezcelowe, bo to właśnie sponsor wydaje mniej kasy. Inna sprawa, że takie maile mogą komuś tam dać znać, że konsumenci są niezadowoleni i że może jednak należałoby przyznać wszystkie nagrody, skoro były osoby, które nic nie dostały. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6090046 Napisano: 08.10.2015 12:43:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, jaka jest wartość zestawu produktów z Colgate C4? Nie zapisałam regulaminu...

50 zł brutto

bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6090041 Napisano: 08.10.2015 12:39:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś kojarzy, jaka jest wartość zestawu produktów z Colgate C4? Nie zapisałam regulaminu... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6089920 Napisano: 08.10.2015 10:57:54 w Wkurza mnie...
polarniczka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Dziś się łączę w bólu z wszystkimi, którzy wysłali na zakupy rodzinę ze skutkiem takim o: emotka
Poprosiłam mamę o kupienie Woseby w konkretnym sklepie Eko który ma o rzut kamieniem. Zgłoszenie na podane przez telefon dane wysłałam. Dziś z nią rozmawiam, a ona mi mówi, że tuż koło niej jakiś nowy Eko otworzyli. To ja jej na to, że przecież tam miała zrobić zakupy, że ten sklep już od 2 lat jest, a skoro nie tam, to gdzie ona tą kawę kupiła? A otóż w Stokrotce. Która jest pół kilometra dalej. I do której idzie się, przechodząc pod sklepem Eko. Bo przecież tam wcześniej kupowała coś na konkurs i było ok. emotka
A jak prosiłam, żeby sobie zapisała, gdzie, co i za ile, i powiedziałam w którym miejscu jest ten sklep, pomijając byczy szyld nad nim, to było "tak, tak, Woseba w eko za 17 zł, wszystko pamiętam, nic nie będę zapisywać".
Mam tylko nadzieję, że nic nie wygram na to zgłoszenie.emotka

doskonale Cię rozumiem, dlatego zakupy zawsze robię sama, bo jak wysyłałabym męża to nie wiem co by z tego mogłoby wyniknąć....

też się staram sama zawsze robić, ale jak nie mam w zasięgu sklepu, który ktoś z rodziny ma "za winklem", a zakup wydaje się być łopatologicznie prosty, to czasem kogoś poproszę. Ale chyba konkursowanie zmieniło mi sposób myślenia, bo nie rozumiem, jak można nie widzieć różnicy między Eko a Stokrotką.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6089907 Napisano: 08.10.2015 10:28:24 w Wkurza mnie...
Dziś się łączę w bólu z wszystkimi, którzy wysłali na zakupy rodzinę ze skutkiem takim o: emotka
Poprosiłam mamę o kupienie Woseby w konkretnym sklepie Eko który ma o rzut kamieniem. Zgłoszenie na podane przez telefon dane wysłałam. Dziś z nią rozmawiam, a ona mi mówi, że tuż koło niej jakiś nowy Eko otworzyli. To ja jej na to, że przecież tam miała zrobić zakupy, że ten sklep już od 2 lat jest, a skoro nie tam, to gdzie ona tą kawę kupiła? A otóż w Stokrotce. Która jest pół kilometra dalej. I do której idzie się, przechodząc pod sklepem Eko. Bo przecież tam wcześniej kupowała coś na konkurs i było ok. emotka
A jak prosiłam, żeby sobie zapisała, gdzie, co i za ile, i powiedziałam w którym miejscu jest ten sklep, pomijając byczy szyld nad nim, to było "tak, tak, Woseba w eko za 17 zł, wszystko pamiętam, nic nie będę zapisywać".
Mam tylko nadzieję, że nic nie wygram na to zgłoszenie.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6088352 Napisano: 06.10.2015 08:19:42 w Biedronka
romecky81 napisał(a):

Pytanie, dalej w wiodącym dziś temacie.
Czy ktoś z Was otrzymał na jednego maila informację o dwóch wygranych? W moim przypadku iPad i bilety...
W regulaminie jest, że można tylko jedną nagrodę, więc deko się pogubiłem w tym wedlowym lesie...
Ktoś coś?

Z tego co pamiętam, ograniczenie dotyczyło jednej nagrody danego stopnia - ta sama osoba mogła więc wygrać 1 samochód, 1 ipad/konsolę/aparat oraz 1x bilety. Więc wszystko ok, masz i ipada i bilety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6087641 Napisano: 05.10.2015 15:13:24 w Biedronka
Takie podawanie inicjałów przed poinformowaniem laureatów bez sensu jest, bo i tak nic nie wiadomo, jeśli ktoś ma popularne imię, a tylko potem rozczarowanie, gdy się okaże, że te dwie konsole to jednak nie moje będą...emotka  Na razie się łudzę, ale w biletach jest tak duża ilość danych identycznych jak moje, że szkoda gadać... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6086192 Napisano: 03.10.2015 01:10:58 w Czy informują/ informowali?
dzasmina napisał(a):

emotka poważnie tak odpisali?
ja smolara zawsze lubiłam emotka

emotka  No ja też. A teraz jeszcze bardziej emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6086186 Napisano: 03.10.2015 00:06:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

Zozza napisał(a):

Hej! Chcę poruszyć temat konkursów Wedla.
Czy nie dziwi Was, że w ich konkursie, który ciągle ogłaszali na fb, który był calkowicie "jawny" , można było ogladać zdjęcia w galerii zgłoszeń, można było wygrać 3 telefony, jakieś głośniczki i kubki, konkurs ten trwał 3 tygodnie... a tu nagle BUM konkurs Wedla, który trwa tydzień, a do wygrania 10 samochodów, 100 ipadów, 100 xboxów itd. można wręcz pomyśleć, że nagród jest wiecej niż osób startujacych... czy nie wydaje się wam to podejrzane? być może nikt nic nie wygra...

jeszcze dzisiaj nic nie piłam, ale nie ogarniam o czym piszesz

polarniczko emotka emotka emotka emotka
A odpowiadając koleżance - bez przesady z jakimiś teoriami spiskowymi, to za poważna firma jest. Co do ilości nagród - zapewne jest to promocja częściowo finansowana również przez Biedronkę - bo z okazji jej 20 urodzin. Nawet jeśli nie w kasie na nagrody, to w jakichś barterach i umowach z Wedlem, co zapewne skłoniło Wedla do pokaźniejszego sypnięcia nagrodami. Ot, cała tajemnica.
I jeszcze jedno - konkursów w różnych sieciach jest więcej. Widocznie chcą sobie wzmocnić ten akurat kanał dystrybucji. Robienie większego konkursu ogólnopolskiego przy takiej ilości konkursów w sieciach by było bez sensu, bo by się na siebie te konkursy nakładały. A tak najwięcej dają w sieciach, a dodatkowo robią mały konkursik dla wszystkich, żeby w małych sklepach też coś było. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6085010 Napisano: 01.10.2015 13:52:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
piwi napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

Czy w Loterii Paragonowej te nagrody przewidziane są na cały okres trwania loterii, na jedno losowanie, czy też na jeden miesiąc?
https://loteriaparagonowa.gov.pl/

ja zrozumiałam ze te nagrody są na cały okres trwania loterii, więc szanse są bardzo maleńkie.

Widać nie czytałyście regulaminu dokładnie emotka

Te pokazane ilości nagród są na cały okres loterii. Wiem, bo przeczytałam regulamin dokładnie emotka . Co miesiąc 1xsamochód, 6 notebooków, 5 ipadów, co 3 miesiące samochód dla osób które zgłosiły paragon z premiowanych branż. I wsio. Szału nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6085003 Napisano: 01.10.2015 13:38:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorcia napisał(a):

Mi dzisija nie chcieli sprzedac Persil w biedronce po cenie jaka była na półce czyli po 22,79zł- na paragonie 29,99. Gdybym była w ciązy to bym myszy nasłała,a tak to sie wkurzyłam i zwróciłam.

A powinni. Mnie się wielokrotnie takie sytuacje w Biedronce zdarzały, na szczęście zawsze bez problemu mi sprzedawali po cenie z półki, w każdym razie w Biedronce zawsze patrzę na paragon czy mi się ceny zgadzają, bo bywa różnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6084507 Napisano: 30.09.2015 18:23:39 w Połączenia nieodebrane
Co mogło dziś dzwonić z zastrzeżonego? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6081924 Napisano: 26.09.2015 13:58:07 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):Czyli co,wynika z tego,że Ptasie mleczko Wedla kupiłam dobrze,a jednego dnia kupując miałam pomroczność jasną i zamiast czekolad wedlowskich kupiłam Milkę emotka

Ależ nic takiego nie twierdzę. Truskawkową też mam dobrze nabitą, ale dopiero z 22.09, wcześniej nie kupowałam czekolad. Widzę tylko dwie opcje - albo wcześniej Wedle nabijały się jako Milki (i to powinno się dać sprawdzić w razie czego, bo te wszystkie fiskalne rzeczy podlegają kontroli i ewidencji), albo kasjerka z jakiegoś bliżej nieznanego powodu i nieznanym mi sposobem nabiła Ci Milkę zamiast Wedla (a w takim wypadku d..a blada, bo się tego nijak nie udowodni).

Asiu,ależ ja nie napisałam,że Ty tak myślisz o mnie.Po prostu sama się z siebie nabijam.Żałuję tylko,że wcześniej paragon odczytałam tak jakbym chciała,aby było tam napisane,skoro kupiłam WEDLE swojej oceny produkty Wedla,a nie Milki.Pozostaje mi wierzyć,że moje zgłoszenie niczego wartościowego nie wygra.W mojej ocenie zresztą było akurat najsłabsze ze wszystkich 4, jakie posłałam.

spoko loko emotka  ja mam nadzieję, że nie trafię samochodu tym jednym zgłoszeniem, w którym wpisałam nie ten numer co trzeba... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6081894 Napisano: 26.09.2015 13:08:23 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kadett33, na moim właściwym paragonie z Biedronki innej,jest taka sama cena czekolady Wedla-2,99 jak i tej na pomylonym paragonie ode mnie z Długołęki-też 2,99

sprawdziłem teraz ofertę od 17 do 23.09 i cena milki była w tym czasie za 2,99zł w promocji. W mojej biedronce kasjerki miały przekonywać do kupowania tych czekolad milki, zapewne w twojej też i może zrobiła tak jak pisałem wcześniej.

http://www.biedro...godniowe-nr-38A-2015

No więc właśnie,czyli dobrze pisałam,że obie były po 2,99.Nie wiem po ile jest Ptasie mleczko z Milki, bo takie bez nazwy mam na tym felernym paragonie wraz z czekoladami,ale może w takim razie wezmę udział w promocji Milka, jeśli jeszcze trwa.

w biedronce nie ma alpejskich mleczek milki więc na pewno jest albo wedla albo biedronkowe.

Czyli co,wynika z tego,że Ptasie mleczko Wedla kupiłam dobrze,a jednego dnia kupując miałam pomroczność jasną i zamiast czekolad wedlowskich kupiłam Milkę emotka

Ależ nic takiego nie twierdzę. Truskawkową też mam dobrze nabitą, ale dopiero z 22.09, wcześniej nie kupowałam czekolad. Widzę tylko dwie opcje - albo wcześniej Wedle nabijały się jako Milki (i to powinno się dać sprawdzić w razie czego, bo te wszystkie fiskalne rzeczy podlegają kontroli i ewidencji), albo kasjerka z jakiegoś bliżej nieznanego powodu i nieznanym mi sposobem nabiła Ci Milkę zamiast Wedla (a w takim wypadku d..a blada, bo się tego nijak nie udowodni). Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6081888 Napisano: 26.09.2015 13:00:09 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kadett33, na moim właściwym paragonie z Biedronki innej,jest taka sama cena czekolady Wedla-2,99 jak i tej na pomylonym paragonie ode mnie z Długołęki-też 2,99

sprawdziłem teraz ofertę od 17 do 23.09 i cena milki była w tym czasie za 2,99zł w promocji. W mojej biedronce kasjerki miały przekonywać do kupowania tych czekolad milki, zapewne w twojej też i może zrobiła tak jak pisałem wcześniej.

http://www.biedro...godniowe-nr-38A-2015

No więc właśnie,czyli dobrze pisałam,że obie były po 2,99.Nie wiem po ile jest Ptasie mleczko z Milki, bo takie bez nazwy mam na tym felernym paragonie wraz z czekoladami,ale może w takim razie wezmę udział w promocji Milka, jeśli jeszcze trwa.

Kasia, a jaką Ty masz tą czekoladę? Ja gorzką i toffee mam dobrze nabite, jako wedel po 2,99. Ptasie mleczko mam  duże - Pt Mleczko, a małe - Ptaisie Mlecz, to akurat jest jak nic nazwa wedla (choć z literówką), bo "Ptasie Mleczko" to jest ich zastrzeżona nazwa, więc brakiem wedla bym się nie przejmowała.
Swoją drogą nabijanie dziwnych nazw albo nie te ceny co na półce to chyba chleb powszedni nie tylko w Bierdronce... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6081870 Napisano: 26.09.2015 12:29:26 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że dopiero teraz zauważyłam,że na paragonie z 18 września, który posłałam na konkurs Wedla mam same czekolady z napisem Milka i jedno Ptasie mleczko bez żadnej nazwy, a oczywiście posłałam już zgłoszenie, bo jest po konkursieemotka Czy jest to możliwe,że w Biedronce mi nabili na paragon czekolady Milka zamiast WEDEL mimo,że nie mam nawet w domu żądnej MILKIemotka Nie wiem,czy to teraz coś pomoże,że napiszę do nich,aby mi anulowali zgłoszenie,bo jak wygram na ten paragon coś więcej niż bilety do kina, to się pochlastamemotka

Biorąc pod uwagę, że to jest konkurs organizowany z okazji urodzin Biedronki, to myślę, że to jest raczej ich problem jak się nabijają produkty. Ty kupiłaś produkty konkursowe, a co wyskoczyło na paragonie, to już nie Twój interes. Jakby coś, to niech sobie sami u kierownika sklepu sprawdzają, jak na paragonie nabijają się produkty które kupiłaś. Na wszelki wypadek tylko lepiej sobie zostaw opakowania, żebyś miała te kody, które się jako Milki nabiły. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6080645 Napisano: 24.09.2015 18:10:34 w SZUKAM....
alamak napisał(a):

Szukam z czym mógł dzisiaj dzwonić Smolar?

z główną w loterii Bambino? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6079562 Napisano: 23.09.2015 17:39:59 w Biedronka
joan napisał(a):

magdalena1020 napisał(a):

Mógłby mi ktoś wyjaśnić co autor miał na myśli? emotka emotka
https://turniejty...00/56025e52b9e9c.jpg


Białe rękawiczki? Brak obuwia? Ktoś zaliczył ciężki powrót z wiejskiej potańcówki emotka

Zauważ jeszcze różowe kalesony: ja w tym widzę głębszy sens! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6079340 Napisano: 23.09.2015 14:26:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xena napisał(a):

a jak myślicie -czy nie lepiej posłać jeszcze raz identyczne zgłoszenie tylko, że z tym dolnym numerememotka   No kurde posłałam 3 zgłoszenia z nr tradycyjnie górnymi i bez jaj, że miałyby być do d...emotka   dzwonicie do nich o to wykasowywanie zgłoszeń??

No nie ułatwię Ci, ale moim zdaniem, jeśli nie ma się od nich wyraźnej informacji, żeby posłać jeszcze raz z dobrym numerem, a wyślesz, to może się skończyć tak, że przy weryfikacji poproszą Cię o dwa paragony, na oba numery. A jak nie będziesz miała, a nie będziesz miała, to zdyskwalifikują Cię całkiem, jako osobę "mnożącą zgłoszenia".
W każdym razie ja wobec braku odzewu z ich strony nie wysyłałam drugi raz tego samego paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6079256 Napisano: 23.09.2015 13:16:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja powiem tak - też się walnęłam przy pierwszym zgłoszeniu, choć czytałam regulamin i wiedziałam, który numer wpisać. Z rozpędu i wśród wrzeszczących latorośli dałam ciała. A zdałam sobie z tego sprawę sekundę po wysłaniu zgłoszenia.
I choć jestem gorącą przeciwniczką zawracania głowy organizatorom i konieczności ponoszenia konsekwencji własnego roztrzepania, to tym razem wolałam nie ryzykować, że mi nie uznają tego zgłoszenia, np. po przyznaniu mi nagrody głównej, więc do nich napisałam. Tyle, że nie doczekałam się odpowiedzi, więc wiem, że nic nie wiem.

A swoja drogą, wielu organizatorów daje jakieś obrazki w stylu "gdzie jest numer paragonu". Oni nie dość, że nie dali żadnej wskazówki w formularzu, to jeszcze zamiast od razu napisać, "numer systemowy/transakcji" wpisali "numer paragonu".
Oczywiście, jak ktoś zaznacza, że przeczytał regulamin, to powinien to wiedzieć. Ale jednak agencje powinny konstruować nie tylko regulaminy, ale też formularze w sposób przyjazny i przystępny, a tak, pewnie nieświadomie, sami się nieco przyczynili do masy nieprawidłowych zgłoszeń.
Teraz tylko pytanie, co z tym fantem zrobią.


Wyświetl w wątku >>
0 0