Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6098203 Napisano: 21.10.2015 14:50:21 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

ufff na szczęście Moc nagród ruszyła, to tematy się nieco przemieszają. Teraz ruszy lawina: zablokowali mnie, odblokowali mnie, dzień roboczy liczymy od jutra, liczymy od dziś, jaki adres banku wpisać, ile kopert użyć do odesłania oświadczeń, dlaczego wygrywać tak dużo, dlaczego nie zostawicie już tego konkursu innym, którzy też może chcieliby wygrać, czy muszę pisać i Mirindzie, jak macie opisane paragony, skąd mam wiedzieć które zgłoszenie wygrało, kiedy będą przelewy, czemu tak wolno lecą z listą, czemu tak szybko lecą z listą, ile dziś dni dadzą, hasła wybierają, hasła losują, hasła selekcjonują emotka


A tak zupełnie na serio, to na dobrą sprawę te konkursy są organizowane w Biedronce, Biedronka ma odrębny temat na forum. Dlaczego nie ma karniaków za dyskusje o biedronkowych konkursach np w temacie "dyskusje o innych konk."? Przecież tam chyba powinno się dyskutować o konkursach, które swoich tematów nie mają emotka

I już mnie nic nie wkurza, no może tylko odrobinkę wkurza mnie brak słońca za oknem emotka

Wejrzyj na mój avatar. On uzupelnia 1% dziennego zapotrzebowania. Dlatego staram się pisać jak najczęściej. emotka
W temacie: kto mi gwizdnal polskie literki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6098190 Napisano: 21.10.2015 14:37:06 w Wkurza mnie...
benasia napisał(a):

Nie macie czym się wkurzać? Przecież od tego to forum jest, żeby sobie wirtualnie pogadać, zapytać o coś, wymienić spostrzeżenia, pochwalić się nagrodą - jakby ludzie nic nie pisali to forum by opustoszało...

emotka  Generalnie zgadzam się jak najbardziej, choć chyba bym była za jakimś dodatkowym wątkiem na takie okoliczności, bo kilka tysięcy nagród to jednak jest masakra w MDW, jeśli się chce przelecieć przez cały wątek w poszukiwaniu czegoś innego niż luksus.
A mnie najbardziej wkurza, że tak mi się te wszystkie dyskusje fajnie czyta, że robota mi leży odłogiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6098161 Napisano: 21.10.2015 14:22:48 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

koper napisał(a):

AAAAA luksus mnie zalewa w każdym temacie!!!
Smsy były, nie było, dlaczego ja nie mam, czy ktoś jeszcze też nie ma, lecą dniami, nie lecą dniami. 
Przecież tam wygrało kilka tysięcy osób, czy każda z nich musi napisać kilka postów o kolejności dochodzenia smsów, i to najlepiej każdy post w innym temacie przecież pasuje i Biedronka i mdw i informują i szukam i dyskusje o innych konk...? emotka

emotka

no jesteś pierwszą osoba którą znam, której przeszkadza pławienie się w luksusie... emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6098068 Napisano: 21.10.2015 13:22:22 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

druga fala luksusu w MDW emotka

no bo przecież wcześniej to była wygrana wirtualna a teraz jest już bardziej realna. To jakby dwa razy wygrać! Pomyśl, co się będzie działo w "dziś doszła nagroda z... za jakiś czas...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6097927 Napisano: 21.10.2015 11:22:11 w Biedronka
Mocy, przybywaj!!! Bo muszę dzisiaj paragony wysłać.  ;)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6097739 Napisano: 21.10.2015 00:38:27 w Biedronka

slonko365

#6097730 Napisano: 21.10.2015 00:26:30 w Biedronka
fiona123 napisał(a):

Nieeeeee,nie przebrnę tego.nie mam siły..

I tak właśnie reagują pracownicy agencji reklamowych atakowani przez licznych konkursowiczów wymaganiami "czytajcie i oceniajcie i najlepsze wybierajcie" emotka
Wciśnij na klawiaturze CTRL+F, wpisz jakieś charakterystyczne słowo albo kilka z Twojego hasła i naciśnij ENTER, wyszuka w tekście (tylko ustaw sobie ten cały spis na początku, a potem klikaj DALEJ) Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6097699 Napisano: 20.10.2015 23:21:35 w Biedronka
superkonek napisał(a):

slonko365 napisał(a):

koper napisał(a):

Agnes napisał(a):

wy wierzycie ze oni naprawdę te hasła wybierali a nie losowali?

Tak, wierzę, że z pierwszego i ostatniego dnia przeczytali i wybrali najlepsze (wg nich najlepsze). A w pozostałe dni zgłoszeń było mniej niż nagród, więc nie musieli ani wybierać, ani losować...

to by wyjaśniało, dlaczego pierwszego i ostatniego dnia nic nie wygrałam emotka

slonko zobacz 1-2 minuty po czasie wysłania, ja wysłałem 22-13, a sms napisali 22-15 emotka

nie, na pewno nie wygrałam w te dni, ale pozostałe zaspokajają moje zapotrzebowanie na kosmetyki na dłuuuugo... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6097653 Napisano: 20.10.2015 22:41:08 w Biedronka
koper napisał(a):

Agnes napisał(a):

wy wierzycie ze oni naprawdę te hasła wybierali a nie losowali?

Tak, wierzę, że z pierwszego i ostatniego dnia przeczytali i wybrali najlepsze (wg nich najlepsze). A w pozostałe dni zgłoszeń było mniej niż nagród, więc nie musieli ani wybierać, ani losować...

to by wyjaśniało, dlaczego pierwszego i ostatniego dnia nic nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6096938 Napisano: 20.10.2015 13:52:21 w Biedronka
asante napisał(a):

trebor1 napisał(a):

Ja nie doczytałem regulaminu i posłałem wprawdzie jakies ogrzewane kotlety, ale zawsze trochę szkoda gdyby potem znalazły się w nie moim menu, i były co rusz serwowane grymaśnym jurorom

Dlatego ja bardzo starannie omijałam wszystkie swoje klucze do serc jury i napisałam w iście amatorskim stylu  emotka  Raczej takie menu nikogo nie zainteresuje.

Dokładnie to samo zrobiłam i świetnie się przy tym bawiłam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6096741 Napisano: 20.10.2015 10:10:11 w Zbieramy kasę!

slonko365

#6096664 Napisano: 19.10.2015 23:31:21 w Biedronka
mia napisał(a):

trebor1 napisał(a):

choć dobrze się na tym nie znam, to chyba częsty błąd wynikający z logiki matematycznej
i - to koniunkcja, lub - to alternatywa (wykluczenie)
Najczęściej błąd rozróżnienia koniunkcji i alternatywy popełniany jest  w spożywczaku.
Napisane jest:
"Osobom nietrzeźwym i niepełnoletnim alkoholu nie sprzedajemy" ( i to jest koniunkcja)
Ale przychodzi trzeźwy nastolatek i... mu nie sprzedadzą
przychodzi pijany dorosły i to samo...
Gdzie tu logika ja się pytam emotka (z niej wynika że tylko pijany małolat nie może być obsłużony)
A przecież konsumenci przychodzący po alkohol widzą, że to koniunkcja (a nie alternatywa "lub")
i mają słuszne pretensje emotka

Alternatywa to nie wykluczenie!emotka To jest właśnie najczęstszy błąd. emotka
"Lub" w logice oznacza - jedno lub drugie, lub oba razem.
Wykluczenie to "albo" czyli tak zwana dysjunkcja. Albo jedno, albo drugie - nie oba razem...
Co do reszty wywodu dotyczącego napisu w sklepie, jak najbardziej tak. emotka

a potem się pojawiają różne "i/lub czasopisma"... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6096347 Napisano: 19.10.2015 13:58:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Znów ten Mobileformats rozsyła swoje śmieci i spam smsowy. Co z nimi zrobić?

Zobacz u ziolko w stopce, działa


To kto za to odpowiada, DIGITALVIRGO, czy MOBILEFORMATS (ich numer telefonu widnieje w regulaminie m-klubu) ?

Nie wiem, ja jakiś czas temu miałam wysyp spamu od jakichś różnych wróżek, kawałów i nie wiadomo czego, pod tym linkiem od ziołka sprawdziłam w wykazie kto jest dostawcą usług dla danego numeru z którego miałam spam, znalazłam firmę w necie i wysłałam mailem żądanie zaprzestania przetwarzania moich danych i wykreślenia mojego numeru z ich bazy, a w jednej firmie nawet mieli na stronie formularz do wypisania się.
I od tej pory nic mi nie przychodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6096327 Napisano: 19.10.2015 13:38:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

Znów ten Mobileformats rozsyła swoje śmieci i spam smsowy. Co z nimi zrobić?

Zobacz u ziolko w stopce, działa Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6096318 Napisano: 19.10.2015 13:27:04 w Biedronka
zezowaty_kot napisał(a):

tylko podpisać odbiór poleconego - protokół jest w folii na pudełku, wszystkie dane, pieczątki i podpisy są już na protokole emotka

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6096302 Napisano: 19.10.2015 13:13:16 w Biedronka
zezowaty_kot napisał(a):

PP wozi nagrody rzeczowe z konkursu Wedlowskiego, na razie na pewno xboxy, protokoły jak nie od Albedo - pięknie wszystko rozpisane, z adnotacją, że protokół jest podstawą gwarancji emotka

A czy jakieś dane trzeba było podać listonoszowi, oprócz pokwitowania odbioru? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6095559 Napisano: 17.10.2015 00:59:10 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

slonko... z tego co zauważyłam, to była pani w średnim wieku... ok 60 max... fakt, szła z zakupami, ale zakupy nie zwalniają z myślenia, że jak ludzie stoją i czekają na zielone, to ona też powinna emotka

no fakt, 60 to jeszcze nie taka staruszka... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6095546 Napisano: 16.10.2015 23:59:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

mczarna napisał(a):

klaryska napisał(a):

A jak ten kod z Łaciatego wysyłać, poleconym, zwykłym listem?

Zwykłych nie polecam, lepiej poleconym albo kuri

może jeszcze jakoś ubezpieczyć list bo kubek drogocennyemotka

A sprawdzałeś jego regulaminową wartość? emotka  Ja zawsze wszystko wysyłam poleconym, bo jakoś nie dowierzam, że inne listy w ogóle są doręczane, skoro priorytety potrafią iść tydzień... emotka  A wcześniej sobie jeszcze kseruję lub skanuję paragon czy co tam wysyłam. A jak mi nie odpowiada wartość nagrody, to wcale nie wysyłam, bo co mam marnować kasę na znaczek.
PS. Dostałeś bana, to drugie konto założyłeś? Czy tylko podszywasz się pod trolującego stampa emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6095543 Napisano: 16.10.2015 23:53:21 w Czas na zmiany...
benasia napisał(a):

pionas napisał(a):

Mam pytanie, czy obecny sposób wyświetlania dat wpisów na forum, czy przy komentarzach jest odpowiedni?
Zastanawiam się nad zmianą tego na coś w stylu: Napisano: 10 sekund temu
Co Wy na takie coś?

mi odpowiada tak jak jest teraz

ja też wolę tak jak jest, na FB mnie właśnie denerwuje to ileś tam czasu temu i się zmienia co chwila i zastanawiaj się człowieku, o której to było godzinie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6095539 Napisano: 16.10.2015 23:45:45 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

katrin22 napisał(a):

ziolko, to miałaś "przygody"...Jednak wszystko dobrze się skończyło, chociaż teraz będziesz rozglądać się jeszcze bardziej, bo to pozostaje. Ja miałam kilka lat temu stłuczkę przy skręcaniu w lewo..jakiś typ postanowił mnie wtedy wyprzedzić. Do dziś przy skręcie w lewo sprawdzam wszystkie lusterka po kilka razy!

ja uczę się też na cudzych błędach i doświadczeniach, dlatego też patrzę we wszystkie lusterka jak skręcam w lewo emotka  
Zaś jeśli chodzi o starszych ludzi na pasach to czekam cierpliwie. Ale niech nie włazi na czerwonym pod pędzące samochody emotka emotka

A nie wiem, czy to nie jest kwestia mniejszej sprawności nie tylko fizycznej, ale też, że tak powiem, "percepcyjnej". Starsze osoby widzą gorzej, mają węższe pole widzenia, bardziej są czasem "nieogarnięte", większy problem mają z zauważeniem różnych rzeczy i szybkością reakcji. Pewnie czasem jest to kwestia "bo samochód ma mi ustąpić", ale czasem po prostu już nie tych zmysłów. Swoją drogą tym bardziej takie osoby powinny być uważne np. przy przechodzeniu przez jezdnię, prawa jazdy też nie powinny być wydawane bezterminowo bez badań np. wzroku, pola widzenia i szybkości reakcji. Kiedyś miałam okazję jechać z takim starszym kierowcą to aż strach, ilu on rzeczy nie widział...
Ale całkowicie rozumiem ziółko Twoje zdenerwowanie, kiedyś gość idący chodnikiem wzdłuż jezdni, plecami do mnie, ni z gruchy ni z pietruchy wlazł mi na jezdnię idąc cały czas plecami do mnie... nawet nie zerknął, czy go coś nie rozjedzie... wyhamowałam, ale co się nerwów najadłam, to moje... Wyświetl w wątku >>
0 0