Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6104901 Napisano: 02.11.2015 12:44:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olabas napisał(a):

marzenier napisał(a):

O to już po Wedlu z Almy ??


serio już po Almie? emotka

dziś rano dzwonili, tam było tylko 30 nagród + główna, więc możliwe, że już po sprawie. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6104897 Napisano: 02.11.2015 12:41:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dysia napisał(a):

dysia napisał(a):

mam pytanko.... łaciate poinformowało już wszystkich laureatów o talerzach? hm ... dziwna sytuacja, że tak mało osob pisze o talerzach

mam odpowiedź:

Witam,Prośba do wybranych osób o odesłanie zwycięskich kodów w celu
weryfikacji zgłoszenia została wysłana w piątek 30.10, jednak
oficjalnie pełna lista zwycięzców zostanie opublikowania w ten piątek
6.11 na stronie www.laciate.pl, zachęcam wtedy do jej sprawdzenia.Pozdrawiamy
Zespół Obsługujący Konkurs

Może być też tak, że w okolicach 1 listopada dużo osób było "offline" w rozjazdach na cmentarzach, dlatego może mniej osób pisało, ja np. dopiero dziś odczytałam wiadomość o talerzach.
bandit - ja wygrałam w każdym etapie po 1 sztuce, a talerzy 2 szt. na te same dane. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6103758 Napisano: 30.10.2015 12:14:58 w dzis mam urodzinki
edzia3 napisał(a):

Dziś są moje urodzinki.Jeszcze 3...

Sto lat! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6103753 Napisano: 30.10.2015 12:10:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Mama nie mogła przeboleć straty jakże "drogocennej" miski z napisem Łaciate i wczoraj wygrzebała z kosza na zewnątrz domu i znalazła te nieszczęsne opakowanie (dobrze,że mieszkamy w domu jednorodzinnym i segregujemy śmieci to miała ułatwione szukanie,ha,ha) Czy jeśli słałam życzenia przez www, to oprócz kodu muszę im wysyłać jakieś oświadczenia?

to dobrze, ze się wzięła wczoraj, bo dziś śmieci wywożą emotka
Ja dorzuciłam do torebki z kodami kartkę z danymi, tam nie było żadnych oświadczeń, podobno nawet dane nadawcy na kopercie by wystarczyły. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6103716 Napisano: 30.10.2015 11:39:14 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

79magda napisał(a):

Czytając teorie spiskowe z topu "Moc nagród - przelewy" dochodzę do wniosku, że kolejność ich wykonywania zależy od rodzaju produktu na paragonie oraz tego, czy ktoś się poważnie zatruł po zeżarciu Czitosów, czy tylko miał wzdęcia emotka P.S. Ci, co swoje chrupki trzymają zachomikowane na później, są bez szans - nie mogli chwalić smaku nie znając go i Agencja o tym wie!!!

Ha! Ja Czitosy lubię( keczupowe i pizzowe) i zrobili mi już przelewy do 10.09. Oni znają się na rzeczy i wiedzą kto szczerze o produktach napisał. emotka

Myślicie, że jak zmuszę dziecko żeby zjadło wszystkie te chrupki to mi przeleją kasę? emotka Kurczę, a ja głupia wszystko wyniosłam na strych emotka

Nie rób tego dziecku, mężowi daj emotka

wynoszę się z tego topu, poczytałam sobie i już nic mnie nie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6103416 Napisano: 29.10.2015 22:34:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agamaty napisał(a):

czy w Łaciatym jest jakieś ograniczenie w ilości nagród na osobę/gospodarstwo? Na oczy już dziś nie widzę i nie wiem...

Nie ma, przynajmniej oficjalnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6103412 Napisano: 29.10.2015 22:29:31 w Wkurza mnie...
evita napisał(a):

Zaraz mnie trafi. Dodaję konkursy.  Każdy sprawdzam po tytule. Brak. Zatem dodaję, z tymże, sprawdzanym uprzednio tytułem. Jak już mam całość, to dostaję uprzejmą informację, że jest w bazie. Na tym etapie potrafi go odnaleźć..... Jest błąd gdzieś. Nie wkurzałabym się, ale to szósty konkurs taki. Synu i ojcze, ratunku!!!!!!!!!!!!!

Chyba lepiej jest szukać po linku - kopiujesz link w odpowiednie okienko w dodawaniu konkursów i wciskasz "dodaj konkurs" - jeśli takiego linku nie ma, prosi Cię o uzupełnienie pozostałych pól.
Szukanie po tytule może nie wychodzić, bo tak mi się wydaje, że konkursy w bazie wyszukują się po tagach (ale mogę się mylić) - jeśli ktoś przy dodawaniu konkursu nie wpisze w tagach jego tytułu, to nie wyszuka Ci konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6102657 Napisano: 28.10.2015 20:29:29 w Dziś cieszę się z.....
Dopiero teraz zauważyłam: 10 lat na forum emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6102648 Napisano: 28.10.2015 20:13:46 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

slonko365 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Szkoda, że nie było wątku o Mocy ogólnie, a później o Wynikach mocy, skoro teraz o przelewach jest emotka

Ale lepiej późno, niż wcale emotka

A i tak 30% dyskusji będzie w Biedronce, a kolejne 30% w MDW emotka

Ja mam nadzieję, że chociaż w Biedronce się oczyści. Chociaż rzeczywiście szkoda, że od początku nie było wątku o Mocy, ja sama pewnie wtedy częściej bym się np. pochwaliła wygraną bez poczucia, że zawalam wątek jednym z 500 postów na ten sam temat emotka  
Ale warto to zapamiętać na przyszłość, jeśli jeszcze się podobny konkurs pojawi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6102637 Napisano: 28.10.2015 19:55:30 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

Szkoda, że nie było wątku o Mocy ogólnie, a później o Wynikach mocy, skoro teraz o przelewach jest emotka

Ale lepiej późno, niż wcale emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6102604 Napisano: 28.10.2015 19:14:39 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Polecam barti978adasioestera2045adamaszekcudaczek121 oraz  sylwika76 emotka . Bardzo wszystkim dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6102441 Napisano: 28.10.2015 15:41:49 w Biedronka
joan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

dlatego jeszcze raz powtórzę, wszystko będzie dobrze jeżeli ilość będzie się zgadzać, gorzej jeżeli kilku przelewów będzie brakować, i wtedy nie będzie wiadomo o które się upominać, ale w porządku zaczekajmy


No to ich problem- wtedy wezmą i ponownie przeglądną te trzydzieści tysięcy kartek emotka


Ojojoj, to teraz trzeba czekać, aż minie okres wysyłki pieniędzy i dopiero wtedy wszystko podliczyć + ewentualnie coś reklamować. Sami sobie (i nam) komplikują życie, ale ich sprawa emotka

A to nie musi być tylko kwestia komplikowania sobie życia. Jeśli przelewali by całe sumy, to komuś np. mogłaby wyjść kwota większa niż 760 zł, i co wtedy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6102324 Napisano: 28.10.2015 13:43:36 w Biedronka
mundek2004 napisał(a):

defed napisał(a):

magdalena1020 napisał(a):

mixik napisał(a):

magdalena1020 napisał(a):

mixik napisał(a):

Przelewy z pierwszego dnia dochodza emotka

Mówisz o mocy? emotka

Tak

Super! emotka
Dzięki za informację emotka

u mnie z 1 dnia jeszcze nie ma, może alfabetycznie jadą, czy coś... ?emotka  Ale fajnie, że zaczęli działać emotka

lepiej by było jakby na koniec puścili wszystko w jednym przelewie, łatwiej by było sprawdzić emotka

ej tam, pododajesz sobie, a jak dla mnie lepiej mieć kaskę teraz niż jakoś tam w połowie grudnia, emotka  
Jak dla mnie najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6102294 Napisano: 28.10.2015 13:16:24 w co chcielibyście wygrać?
violetta napisał(a):

katrin1 napisał(a):

vickichelm napisał(a):

Leona z Biedry emotka

O, trafiłaś w sedno, też się ustawiam w kolejce emotka

ja również dopisuję się do listy i poproszę jeszcze 20 tys, z Pedigee, aby starczyło na ubezpieczenie, jak szaleć, to szalećemotka

emotka  to ja się podpinam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6101144 Napisano: 26.10.2015 12:29:59 w Biedronka
xpac napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Haha, a skąd pewność? Moja gwarancja przeszła na podstawie pierwszego podłączenia i nikt nie chciał żadnych papierów, więc nie możesz mówić/pisać "to tak nie działa", bo działa, ale jest 1:1, więc niech ktoś jeszcze się wypowie.

Cześć,
Apple ma gwarancję na podstawie numeru seryjnego. Okres gwarancji ( 12 miesięcy ) rozpoczyna się w chwili aktywowana urządzeń, czyli po podłączeniu do internetu. Serwis powinien przyjąć urządzenie bez konieczności posiadania paragonu, przy zgłoszeniu po prostu pytają o numer seryjny i wysyłają do nas kuriera... ale, dla pewności ( jak to powiedział serwisant ) dobrze by było mieć owy paragon, gdyż w skrajnych przypadkach mógłby być potrzebny... czyli moim zdaniem paragon jest niepotrzebny emotka

Dzięki za te informacje, bo też mi się wydawało że tak to działa, ale nie byłam pewna na 100%.  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6101090 Napisano: 26.10.2015 11:43:54 w Wkurza mnie...
marzenier napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie ludzka głupota emotka
I w dalszym ciągu poczta na gazecie. emotka Teraz już coraz bardziej.

Ta poczta to jakaś masakra 
Chyba przenoszę się na gmaila,ale tak jakoś mam sentyment do tej gazety,całe życie byłam im wierna emotka ,a oni takie cyrki robią emotka

Ale zmieniłyście sobie te wszystkie ustawienia tak jak podawali? (serwer poczty przychodzącej itd.?) Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6100617 Napisano: 25.10.2015 12:50:11 w Wkurza mnie...
noisy0000 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Myślałem że uda sie za pierwszym razem uzbierać komplet po 6 z łaciatego a tu nici kubków na razie 5" miseczek 3. emotka  trzeba będzie sie spręży w drugiej edycji emotka  wiem ze niektórzy powiedz żeby się cieszyć z tych 3 no ale po to gram żeby sie udało i to mnie wkurza że sie nie udało emotka

Boże...

Faktycznie ręce opadają, mnie nie udało się wygrać..ani miski ani kubka..bez jakichkolwiek założeń. Zadziwiające, że nie wkurzam się z tego powodu...a może powinnam emotka

Mi się wydaje, że jak ktoś już jest taki pazerny to powinien swoje frustracje zachować dla siebie i nie kompromitować się nimi publicznie emotka

Rozumiem, że Ty w każdym konkursie wysyłasz wyłącznie jedno zgłoszenie, żeby czasem za dużo nie wygrać, a jak w dwóch konkursach wygrasz nie daj Boże dwie podobne nagrody, to oddajesz na cele charytatywne? Ja tam gram, żeby wygrać. I jak wysyłam 11 zgłoszeń (tak, tyle mleka chleje tygodniowo moja żarłoczna rodzina emotka  ) to bym chciała wygrać 11 misek. I rozumiem wkurzenie pioge7, bo jak wygrałam jedną, to dochodzę do wniosku, że szkoda mi czasu na konkurs, którym nie uzupełnię sobie miseczek, które mi dzieci wytłukły że aż miło, a w którym jeszcze zamiast życzeń wygrywa przysięga. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6099678 Napisano: 23.10.2015 12:25:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

normafia napisał(a):

Jaka firma rozwozi aparaty z Wedla/Biedronka i czy najpierw kurier dzwoni?

żaden kurier nie musi przecież dzwonić, to nie jest obowiązek

Poczta Polska wozi, czyli listonosz, który podobno "zawsze dzwoni dwa razy"  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6099188 Napisano: 22.10.2015 16:28:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kiora Tradycja "Wymarzony powrót do szkoły" - DVD
Kiora Leclerc "Wymarzone wakacje" - DVD
oba Poczta Polska Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6099022 Napisano: 22.10.2015 13:26:51 w SZUKAM....
bezaczek7 napisał(a):

1. czy da się gdzieś sprawdzić ilość posiadanych losów w paybackomanii?
2. skąd się wzięło słowo "zazdraszczam" i "wszytskich"?  emotka  to drugie może być literówką, ok, ale chyba nie za każdym użyciem przez jedną osobę. chociaż w sumie mało co mnie już na tym świecie zdziwi  emotka  czy coś się zmieniło w słowniku, bo mnie uczyli w szkole, że mówi się "zazdroszczę"?

"zazdraszczam" - tego chyba nie wie nikt, skąd się to wzięło emotka  czasem pojawiają się jakieś słowa, które niby nie istnieją, ale robią furorę emotka
"wszystkich" - to jest jakaś typowa pomyłka "klawiaturowa" - swego czasu jak bardzo szybko pisałam na komputerze, notorycznie, w każdym słowie przestawiałam te literki. Do szewskiej pasji doprowadzało mnie potem poprawianie tego, i to za każdym razem... ale jakoś już mi minęło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0