Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6109937 Napisano: 10.11.2015 13:49:54 w Intermarche
defed napisał(a):

ale zaskoczenie emotka  tzn. do mnie JESZCZE nie zadzwonili, ale że wcześniej zaczęli emotka

W smsie zwrotnym napisali,że będą informować zwycięzców poprzez smsy...

No właśnie, a w regulaminie z kolei że telefonicznie i to jeszcze że trzeba ten telefon praktycznie od razu odebrać, bo jak nie o kicha... i bądź tu mądry... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6108030 Napisano: 06.11.2015 14:01:07 w Intermarche
ivanotta napisał(a):

agamaty napisał(a):

lima napisał(a):

dysia napisał(a):

benasia napisał(a):

z 21.10 ktoś coś dostał? Bo nie wiem czy czekać jeszcze...

u mnie cisza

u mnie również cichutko emotka

cisza...

wszyscy grali 21.10 emotka ?

takemotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6107899 Napisano: 06.11.2015 12:53:55 w Intermarche
kaskaderka1 napisał(a):

migi napisał(a):

Po tempie wysyłania sms-ów to można wywnioskować, że... pisze Pani na maszynie...raz..dwa..trzy.... emotka

Czyli system jednopalcowy emotka

A niech sobie stuka gumeczką od ołówka, żeby paznokci na klawiaturze nie połamać, byle w końcu mój numer wystukała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6107100 Napisano: 05.11.2015 13:14:11 w Biedronka
zabcia0410 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

gocha542 napisał(a):

deva napisał(a):

na kiedy obstawiacie wyniki 20 lat Biedronki?

19 listopada 11:40 emotka

Dzisiaj, dzisiaj emotka

17.11 około 13    emotka

20 lat więc 20.11. ok godz 20

O widze jakiś fajny konkurs na forum! emotka
Tez biore udział: obstawiam 21.11, godz. 11.21 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106951 Napisano: 05.11.2015 11:37:05 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

szala napisał(a):

Może mnie zjedziecie... Ale wkurzają mnie osoby, które grają i sprzedają nagrody. Jeśli mi coś nie potrzebne, to nie gram.

Jestem tego samego zdania, ale co poradzić, że z konkursowicza zrobił się zawód emotka Niektórzy ludzie ciężko mają w życiu i próbują sobie jakoś radzić. Fakt, zabierają nagrody osobom, które na prawdę by się z nich ucieszyły. Nie potępiam takich osób, ale niesmak pozostaje.

Sugerujesz, że konkursowicz, który sprzedaje nie cieszy się np. z 3 wygranych ajfonów, które sprzeda i będzie miał hajs na rzeczy, których wygrać nie może? emotka I  że gra tylko po to, żeby zrobić na złość tym, którym nie udaje się wygrać? emotka Otóż nie....
hahahaah żartuję, ja gram tylko po to żeby zrobić na złość tym, którzy potrzebują  a nie udaje im się wygrać. emotka

Miałam na myśli cieszenie się z nagrody, a nie z pieniędzy, które się za nią dostanie.

To jest bardziej złożony proces: najpierw konkursowicz cieszy się z nagrody, za to że doceniono jego twórczość lub los sie usmiechnął, a potem jeszcze ma radochę gdy uda mu się dobić targu. Takie 2w1 emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106938 Napisano: 05.11.2015 11:28:15 w Wkurza mnie...
ilonaaa93 napisał(a):

szala napisał(a):

Może mnie zjedziecie... Ale wkurzają mnie osoby, które grają i sprzedają nagrody. Jeśli mi coś nie potrzebne, to nie gram.

Jestem tego samego zdania, ale co poradzić, że z konkursowicza zrobił się zawód emotka Niektórzy ludzie ciężko mają w życiu i próbują sobie jakoś radzić. Fakt, zabierają nagrody osobom, które na prawdę by się z nich ucieszyły. Nie potępiam takich osób, ale niesmak pozostaje.

Cóż mogę powiedzieć... moje dzieci nie za bardzo się ucieszą z kolejnego gadżetu albo dziesiątego blendera, no to może już nie powinnam o nie grać, skoro nie potrzebuję. Ale z jedzonka albo ubranek które im kupię za pieniądze ze sprzedaży nagród już dużo bardziej się ucieszą. No to gram  emotka  I nawet nie wiecie jak się cieszę z każdej wygranej. emotka
PS. szala - a o gadżety, słodycze albo inne rzeczy które tak naprawdę nie są Ci potrzebne grasz? A nowszy telewizor, fajniejsze kosmetyki?  emotka  Bo wiesz, kwestia "potrzeby" jest dość względna. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106859 Napisano: 05.11.2015 10:13:16 w Pomocy!!!!
Od wczoraj próbuję dodać film na FB na stronie którą administruję i ciągle wyskakuje mi komunikat
"Wystąpił problem na stronie serwisu. Trwają prace nad jak najszybszym usunięciem tej usterki. Spróbuj ponownie."
Ktoś też tak ma albo wie o co chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106829 Napisano: 05.11.2015 09:31:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zwrot z Whiskas z 7.10 Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106822 Napisano: 05.11.2015 09:23:02 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

Ja mięso jadam, bardzo chętnie, ale dla mnie porównanie świni z psem jest trochę śmieszne emotka

Wiesz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia emotka  Ktoś, kto ma w domu świnkę jako zwierzątko domowe - a o są podobno bardzo inteligentne i czyściutkie zwierzątka - by Cię zlinczował za tak wypowiedź emotka  To raczej nie o gatunek chodzi, ale o nasz osobisty stosunek do zwierzaka. Jeśli spędziliśmy z nim kilkanaście lat i był naszym przyjacielem i członkiem rodziny, to po prostu jego krzywda i strata boli. A jak kogoś nie znamy, i zobaczymy w wiadomościach zdjęcia z jakiejś masakry to powiemy "o jejku" i dalej będziemy jeść kolację. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106816 Napisano: 05.11.2015 09:08:13 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

(...) rzeczywiście czasem mnie zastanawia, czy odrobinki energii poświęcanej zwierzętom te osoby nie mogłyby poświęcić ludziom. (...)


Wierz mi, że najczęstszym hasłem, które słyszy fundacja, gdy żebrze o pieniądze, by pomóc np. psu, którego ktoś skatował albo kotu, co był głupi i wypadł z balkonu na 4. piętrze jest właśnie zarzut, że wolontariusze powinni się zająć ludźmi. Oczywistą sprawą jest, że mówi tak osoba, która nigdy nie uczestniczyła np. w Szlachetnej Paczce i w żaden sposób nie pomogła w tej akcji (a często brakuje min. aut do rozwiezienia paczek, nie trzeba nic kupować, można przewieźć kartony). I nie wpłaciła stówki na dziecko wyczekujące drogiej operacji w zagranicznej placówce. I nie wpisuje w PIT organizacji 1%, bo zbyt leniwa jest, by się tematem zainteresować. Śmieci też nie segreguje, szkoda czasu. Zdjęcia człowieka w potrzebie nie udostępni na fejsie, to głupie. Sąsiadce nie pomaga, se sama poradzi, a jak nie, to się ją obgada.

Na pytanie "A nie możecie się zająć dziećmi?" odpowiedź jest tylko jedna i - jakoś tak przypadkowo zupełnie - ucina rozmowę: "A co Pan zrobił dla innych ludzi?" emotka

No wiem, że tak to wygląda, mówię tylko o skrajnych przypadkach, gdy pomoc zwierzętom jest jakąś formą obrażenia się na cały ludzki świat. W każdym razie ja mam na FB kilka takich osób, które mnie katują zdjęciami zmasakrowanych zwierząt, a nie widzę w nich jakiejś szczególnej empatii wobec ludzi.
Ale żeby nie było jednostronnie - jeśli ktoś jest wrażliwą osobą, to ma w sobie współczucie i dla ludzi i dla zwierząt. I łatwo na tym świecie taka osoba nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106735 Napisano: 04.11.2015 21:54:36 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Pewnie czesc z Was mnie pojedzie ale co tam-wkurza mnie takie rozczulanie sie nad psem pomimo,ze sama mam psa.To zwierze i szanuje zwierzeta,ale no nie robmy z tego szopki.

Tylko widzisz, tutaj nie chodzi "tylko" o śmierć zwierzaka, która już sama w sobie może być bardzo bolesną sprawą dla osoby, która była z nim związana. Dodatkowo chodzi jeszcze o podjęcie decyzji o uśpieniu psa - z jednej strony serce się kraje na myśl o takiej decyzji, a z drugiej ktoś ją musi podjąć, jeśli zwierzak cierpi. Ja tutaj nie widzę żadnej szopki. A nawet gdyby ktoś przekroczył jakieś tam granice (choć pytanie, gdzie właściwie miałaby taka granica przebiegać), to smutek i żal i poczucie przytłoczenia tak ciężką i nieodwracalną decyzją i tak by to usprawiedliwiało jak dla mnie.

A zupełnie inną kwestią są częste sytuacje, gdy osoby bardzo zaangażowane w obronę praw zwierząt (choć nie wiem, czy nie jest to głównie na pokaz), mam wrażenie nie widzą poza tymi zwierzakami świata i głodne dziecko by kopnęły w tyłek gdyby nie miało futerka. Nie stosuję tu żadnych uogólnień, że jak ktoś kocha zwierzaki to coś z nim nie halo, ale rzeczywiście czasem mnie zastanawia, czy odrobinki energii poświęcanej zwierzętom te osoby nie mogłyby poświęcić ludziom. Ale to taka dygresja nie odnosząca się do nikogo z moich przedmówców, a pokazująca tylko zjawisko, które być może leży u podstaw tych wszystkich dyskusji "miłośnicy zwierząt" kontra "miłośnicy ludzi" emotka

Jak dla mnie czymś innym jest przesadzone "rozczulanie się" nad zwierzętami ogólnie, szczególnie gdy ktoś mięsko to a i owszem jada, ale smutek po stracie konkretnego, bliskiego zwierzaka zasługuje na uszanowanie i przytulenie - pioge7 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106372 Napisano: 04.11.2015 13:19:17 w SZUKAM....
shell napisał(a):

slonko365 napisał(a):

shell napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Szukam informacji, jak wkleić link tak, żeby nie był widoczny cały link, ale jakiś wpisany przeze mnie konkretny napis (on się wtedy podświetla, a po kliknięciu na niego wchodzi się na ten niewidoczny link)emotka

[ url=adres ] dowolny napis [ /url ]
TU

Również [https://www.e-konkursy.info/] bardzo dziękuję [/https://www.e-konkursy.info/]
PS. Ale masz fajnego avatara...emotka
Hmm... cos mi nie wyszło...

a miejsce ADRES, wklej link do strony
w miejsce DOWOLNY NAPIS, wpisz np KLIK

Rollo emotka

ok, polikwidowałam spacje w tym zapisie i działa emotka  
KLIK
Ale miło się tak czasem poczuć jak blondynka, szczególnie przy takim awatarze emotka   Dzięki jeszcze raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106355 Napisano: 04.11.2015 12:45:55 w SZUKAM....
shell napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Szukam informacji, jak wkleić link tak, żeby nie był widoczny cały link, ale jakiś wpisany przeze mnie konkretny napis (on się wtedy podświetla, a po kliknięciu na niego wchodzi się na ten niewidoczny link)emotka

[ url=adres ] dowolny napis [ /url ]
TU

Również [https://www.e-konkursy.info/] bardzo dziękuję [/https://www.e-konkursy.info/]
PS. Ale masz fajnego avatara...emotka
Hmm... cos mi nie wyszło... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106350 Napisano: 04.11.2015 12:42:22 w SZUKAM....
zaczytana-pola napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Szukam informacji, jak wkleić link tak, żeby nie był widoczny cały link, ale jakiś wpisany przeze mnie konkretny napis (on się wtedy podświetla, a po kliknięciu na niego wchodzi się na ten niewidoczny link)emotka

Jako szósty znaczek w polu masz link. Odpalasz. Wpisujesz tekst i adres i masz tekst.

TEKST emotka

Bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106340 Napisano: 04.11.2015 12:32:03 w SZUKAM....
Szukam informacji, jak wkleić link tak, żeby nie był widoczny cały link, ale jakiś wpisany przeze mnie konkretny napis (on się wtedy podświetla, a po kliknięciu na niego wchodzi się na ten niewidoczny link)emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6106296 Napisano: 04.11.2015 11:36:00 w Biedronka
luko922 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Nagrody I, II i III stopnia zostaną wydane najpóźniej do dnia 15.12.2015 r

Więc spokojnie emotka

Ja chcę do kinaaaaaa!
A przecież nie pójdę teraz, skoro wiem, że czekają na mnie darmowe wejściówki emotka

luko, mam to samo! emotka  A dzieci wołają: mamo, no kiedy do tego kina pójdziemy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6105710 Napisano: 03.11.2015 12:44:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

staszek napisał(a):

staszek napisał(a):

staszek napisał(a):

staszek napisał(a):

staszek napisał(a):

http://www.konkur...wo%C5%9Bcifrosty.pdf
Czy na ten konkurs można kupić produkty np. w Kauflandzie, Top Markecie itp czy musi być osiedlowy sklep "u pani Stasi"? Bo z regulaminu wynika, że odpadają super i hipermarkety. A Biedra albo Kaufland to chyba dyskonty, fachowo mówiąc. I czy one mogą być czy nie? emotka

Przeczuwam, że będzie trudno znaleźć te produkty...

Przy takich konkursach mam zawsze wrażenie, że chodzi o to, by lud zaczął szukać i pytać w sklepach o te produkty,aby uświadomić właścicieli sklepów, że takowe w ogóle istnieją i co drugi właściciel zaopatrzy się w nowości, no bo klienci o nie pytają, więc jak jest popyt to trzeba im zapewnić towar... emotka

Dokładnie takie samo wrażenie odnoszę biegając od jednego do drugiego sklepu ABC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6105663 Napisano: 03.11.2015 11:54:10 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

skoro już mowa o przeterminowanej żywności, to ja podejdę do tego od drugiej strony.

otóż, wiele produktów ma nie tyle termin ważności, co termin "najlepiej spożyć przed". a to jest różnica. niestety, wielu ludzi bierze to nazbyt poważnie i pochopnie wyrzuca żarcie, które nadaje się jeszcze do jedzenia. ostatnio w Biedronce usłyszałam, jak kasjer tłumaczył jakieś innej pracownicy, że trzeba wyrzucać ze dwa dni przed terminem i że zawsze tak robią..

dla mnie jest to zwyczajnie marnotrawienie jedzenia, które spokojnie można sprzedawać taniej (w wielu sklepach pojawiają się takie przeceny). sama nieraz tak kupuję, a nieraz to i zjadam coś, co jest po terminie, ale nie jest spsute i jakoś żyję.

tak więc.. wkurza mnie ludzka przesada, która powoduje, że masa żywności się zwyczajnie marnuje... emotka

Tu masz rację - producenci ustalając datę ważności, wpisują taką, do której są w stanie zagwarantować, że do tego terminu nic się z tym żarciem nie stanie. A prawda jest taka, że często jeszcze długo po tym terminie jedzenie się nadaje do spożycia, tylko że producent już tego nie gwarantuje (bo jeśli się coś zepsuje w terminie, to musi przyjąć reklamację).
Jest tylko jeden wyjątek - właśnie to nieszczęsne mięso. Niezależnie od tego, jak wygląda, po terminie lepiej je wyrzucić, bo skutki zjedzenia psującego się mięsa mogą być bardzo niefajne, a często się niestety zdarza, że mięso szczególnie w marketach jest przechowywane w nieodpowiedniej temperaturze no i potem są takie hocki, nawet przed upływem terminu ważności, jeśli go znamy, swoją drogą...
Ja też w żadnych supermarketach mięsa nie kupuję, jak kilka razy musiałam wyrzucić a wracać się nie opłacało, to po prostu już teraz nie kupuje i już. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6105614 Napisano: 03.11.2015 11:00:07 w Czy informują/ informowali?
migi napisał(a):

kasiaskabek napisał(a):

staszek
nie sądzę żeby była to cięta riposta.
Niestety nie odpowiadam za to jak ktoś to odbierze emotka
Po prostu napisałam, że piszę wszystko w regulaminie emotka Pozdrawiam .

http://fabrykamem...66_by_MrRawo_500.jpg

Oj tam się czepiacie. Najwyraźniej kasiaskabek pracuje w agencji, regulamin osobiście pisała, a tu jakieś pytania, zamiast studiowania regulaminu. A Wy tacy niekumaci.  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6105601 Napisano: 03.11.2015 10:50:25 w Czy informują/ informowali?
ziomal102 napisał(a):

Czy informowali już z konkursów SMS w ITM:
1. Konkurs na 18. urodziny Intermarche?
2. Czym jest dla Ciebie magia kina?
3. Dlaczego kawa pomaga przegonić jesienne smutki?

nie Wyświetl w wątku >>
0 0