Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6150785 Napisano: 27.01.2016 11:40:58 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję wycieczki do NY - wspaniała nagroda! emotka
I autek też gratuluję: pierwszych i każdych kolejnych! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6150778 Napisano: 27.01.2016 11:35:09 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Gorąco polecam i bardzo dziękuję:

kiciunia21 

kajus18

amif

emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6148124 Napisano: 20.01.2016 16:08:14 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

Może ktoś z Was orientuje się jak to jest ze znakami drogowymi. Chcę się dowiedzieć czy znak P z kopertą + inwalida na wózku ma moc prawną na wewnętrznym parkingu osiedlowym, to jest teren za znakiem Strefa Ruchu emotka
Sąsiad co prawda jest inwalidą, ale nie ma samochodu. Sam sobie taki znak postawił, na najwygodniejszym dla niego miejscu parkingowym, za zgodą prezesa spółdzielni-lub bez jego sprzeciwu, by jego goście (rodzina,dzieci) mieli gdzie zaparkować w weekend, gdy parking zazwyczaj jest full. Cwaniak z niego emotka emotka

Nie jestem pewna, ale jeśli zostało to zrobione za zgodą zarządcy terenu (czyli spółdzielni, jeśli to teren spółdzielni), to się raczej nic z tym faktem nie zrobi. Tym bardziej, że w Strefie Ruchu wolno parkować tylko w wyznaczonych miejscach, za parkowanie gdziekolwiek indziej mandat, a miejsca parkingowe wyznacza zarządca terenu.
Pytanie,  czy te samochody parkujące na kopercie są odpowiednio oznaczone, czyli mają jakąś tam plakietkę z zaświadczeniem, że to samochód osoby niepełnosprawnej. Jak nie mają, to mandat za parkowanie na kopercie... emotka
Swoją drogą, jeśli te samochody go gdzieś wożą, to może bym się nie czepiała, no chyba, że to tylko dla wygody rodziny i jego gości, a nie jego, jako niepełnosprawnej osoby - to już niefajnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6148078 Napisano: 20.01.2016 14:50:00 w SZUKAM....
shell napisał(a):

abodak napisał(a):

shell napisał(a):

Ile mam MINIMUM doładować kartę PLAY żeby mi nie wygasała możliwość wykonywania połączeń po 5 dniach?

najpierw musisz miec taryfe, w której za każde doładowanie masz konto ważne na rok,a później wystarczy 5 zł

ok dziękuję
ja już mam tę taryfę ale i tak zablokowało mi konto po 5 dniach po doładowaniu 5zł... emotka albo może coś przekręcam emotka

Sprawdzenie taryfy w Play:     *111*49*1#
Zmiana taryfy na rok ważności konta:    *163*2#
Jak już jest taryfa zmieniona to po doładowaniu powyżej 5 zł przedłuża na rok, może sprawdź, czy na pewno masz tą taryfę albo doładowałaś zanim taryfa się zmieniła i dlatego nie działa. A jak nie, to może jakiś błąd od nich... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6148032 Napisano: 20.01.2016 13:30:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

Mysia ja nikogo nie krytykuje i tak jak pisałam nie jestem święta-chciałam tylko zwrócić uwagę na fakt , o którym nie wszyscy nowi konkursowicze  mogą wiedzieć  że loterię nie przewidują losowań do skutku- w ten sposób wiele nagród nie zostaje wydanych ... nie ma tam zazwyczaj rezerw ...  a co do zarzutów do mnie to w konkursie ,w którym wzięłam udział bez paragonu liczył się POMYSŁ-odp. na pytanie  ....i to on jest nagradzany( a co do ewentualnych poszukiwań paragonu , to byłby już mój problem i ryzyko), a nie numer paragonu - a jak jesteś tak bardzo uczciwa to chwała Ci bogu - pewnie los ci to wynagrodzi ....

Ale serio myślisz, że dla jakiegokolwiek organizatora liczy się POMYSŁ? Dla każdego, prowadzącego firmę liczą się wyniki finansowe. A konkursy i wszelkie inne "działalności marketingowe" są po to robione, żeby sobie zrobić reklamę, dobry PR, żeby sklepy chętniej wzięły produkty "bo dbamy o odsprzedaż". Pomijam już zupełnie fakt, że zdecydowana większość tych "pomysłów" to jest żenada nie do zastosowania w jakiejkolwiek rzeczywistej akcji reklamowej.
Jasno i węzłowato: dla organizatora liczy się SPRZEDAŻ. Jak jej nie będzie, to nie będzie konkursów. Bo po co robić coś, co nie przynosi efektów... A zatem każdy, kto wysyła konkursy bez paragonów, żeruje na tych konkursowiczach, którzy produkty kupują. Jakby wszyscy przestali, to organizator nie zauważając większej sprzedaży w czasie trwania konkursu np. w jakiejś sieci w której był konkurs, da sobie spokój. Czyli to takie jakby podcinanie gałęzi, na której się siedzi, nie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6147323 Napisano: 19.01.2016 11:51:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
leman8 - gratulacje!!! emotka  I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6146787 Napisano: 18.01.2016 13:45:17 w Konkursy ABC
donia7 napisał(a):

kiedyś był Hard and smart i było okej, czemu już ta agencja nie robi konkursów? emotka  

A no chyba że tak... Może też być tak, że sponsor wybiera po prostu tańszą agencję, a tańsza agencja to mniej pracowników oddelegowanych do obsługi, albo osoba zawalona dziesięcioma innymi klientami/konkursami. Samo życie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6146756 Napisano: 18.01.2016 12:36:02 w Konkursy ABC
masza napisał(a):

Ciekawe co na to wszystko sponsorzy?


Na 90 % w takiej sytuacji wszelkie opóźnienia i nierzetelności leżą właśnie po stronie sponsora. Oczywiście zdarzają się nierzetelne agencje, ale większość trzęsie się przed klientem, bo jak nie dotrzymają jakichś terminów, to się ich wymieni na inną agencję.
A Pan Prezes firmy sponsorskiej może mieć inne priorytety, może być zajęty albo w delegacji, albo zwyczajnie przeciągać np. przelanie kasy na nagrody, bo firma ma ważniejsze wydatki, a jak parę osób które powinny być szczęśliwe, że coś za darmo dostają dostanie to kilka dni później, to się nic nie stanie... 
Jasne, że tak nie powinno to wyglądać, ale męczycie żuczka, który od klienta czy szefa niczego wymagać nie może i jest sobie prawdopodobnie między młotem i kowadłem, a przecież nie powie, "A dajta mi wszyscy święty spokój i dzwońta sobie do szefa/sponsora".

PS. No ale dali by już te wyniki... emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6145000 Napisano: 14.01.2016 14:22:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję Smarcika! emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6143688 Napisano: 12.01.2016 12:12:30 w Czy informują/ informowali?
shell napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czy ABC z anegdotą z Milki informowało? Bo nie wiem, czy coś przegapiłam, czy może jeszcze nie informowali?

Mają byc dzis lub jutro rano wyniki emotka

Dzięki emotka  Ach ten Twój avatar...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6143681 Napisano: 12.01.2016 12:07:42 w Czy informują/ informowali?
Czy ABC z anegdotą z Milki informowało? Bo nie wiem, czy coś przegapiłam, czy może jeszcze nie informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6143251 Napisano: 11.01.2016 13:42:22 w Pomocy!!!!
tereniagno napisał(a):

Chcę dodać konkurs ,wpisałam tytuł konkursu do sprawdzenia czy jest już w bazie i cały czas dostaję ,że "Podano nieprawidłowy adres url"  :9 Nie wiem co jest nie tak emotka Czy jestem już taka tempa,co prawda moja głowa dziś nie funkcjonuje normalnie.Może mi ktoś pomóc,proszę grzecznie o pomoc. emotka

Przy dodawaniu konkursu najpierw wyskakuje pole do wpisania linku do konkursu - jeszcze  w ten sposób nie dodawałam konkursu, ale pewnie dlatego nazwa nie działa, bo sprawdza tylko linki. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6135967 Napisano: 22.12.2015 15:43:40 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

Co przychodzi od nadawcy Aldona Pienkiewicz-Harwasemotka Luksus czy paczka sprzątaczka

Luksus emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6133538 Napisano: 17.12.2015 11:30:15 w Konkursy ABC
bethan napisał(a):

Tia, ona jest tak nieogarnięta, że od ponad miesiąca gwarancji nie jest w stanie dosłać. A miało być już-już, natentychmiast, wrrr.

Tak mi się jakoś skojarzyło... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6128730 Napisano: 10.12.2015 12:29:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jeśli informacja o wygraniu nagrody byłaby podana do publicznej wiadomości, to rzeczywiście możnaby się o tą nagrodę kłócić a nawet sądzić.
Jeśli to by była kwestia jednej omyłkowo poinformowanej osoby, to agencja/firma "dla lepszego pijaru" i uniknięcia dymu mogłaby przyznać dodatkową główną nagrodę.
Ale pamiętajcie, że zawsze ktoś za to będzie musiał zapłacić. Jedna dodatkowa główna jakoś by weszła w koszty albo skończyła się brakiem premii dla kogoś, ale 40? Jeśli ten konkurs robiła agencja, to klient - Wedel ma podpisaną umowę na konkretną kwotę i grosza więcej nie zapłaci. Jeśli to niewielka agencja to od czegoś takiego mogłaby pójść z torbami. Że nie wspomnę o losie tego człowieka, który błąd popełnił. A jeśli to jakiś pracownik Wwdla, to też nikt z rękawa kasaąnie sypnie - nawet jeśli firma jest bogata. Ktoś się będzie musiał podpisać pod wydaniem kasy i jednocześnie pod zwolnieniem i być może też obciążeniem odpowiedzialnej osoby.
Ja rozumiem żal kogoś kto dostał główną a potem się dowiedział że pomyłka, ale w końcu zaproponowali zadośćuczynienie - mam tylko nadzieję, że te słodycze to by był jakiś super porządny zestaw.
Swoją drogą takie sprawy reguluje regulamin, a w końcu sąd (tak wiem, sądy teraz mamy w d....) - osobiście myślę, że w sytuacji szybkiego poinformowania o pomyłce, braku podania do publicznej wiadomości wyników i obietnicy zadośćuczynienia (nawet jeśli nie w wysokości nagrody) żaden sąd nie nakazałby agencji wydania tych głównych. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6128533 Napisano: 10.12.2015 10:18:52 w Konkursy ABC
Fajna ta patelka Ambition z Ramy i Knorra, taki prawie rondel spory emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6127064 Napisano: 08.12.2015 15:24:12 w Luksusowy wątek przyszłościowy
edzia21 napisał(a):

escada napisał(a): nie wytrzymam tego czekania i zapytam: czy ktoś z Wrocławia już swój Luksus dostał?

nie, czekam na 4 paczki i cisza. Żadna jeszcze nie dotarła.

ja też jeszcze ani jednego nie dostałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6126917 Napisano: 08.12.2015 12:11:06 w WC - rozmowy o wszystkim
Ashedalka napisał(a):

A dowiadywał się już ktoś może jak to jest z tą loterią Winiary ?
Można wygrać więcej niż 1 nagrodę (różne dni) ?

z tego co kojarzę w regulaminie jest zapis, że można wygrać maksymalnie po jednej nagrodzie danego dnia, nie można wygrać kilku tych samych nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6125083 Napisano: 04.12.2015 15:42:07 w SZUKAM....
kalinea napisał(a):

Jak wyłączyć SPAM od 71978 ? Ktoś miał chyba kiedyś w stopce instrukcje...

u ziolko w stopce jest informacja
 http://tiny.pl/hs4r3
jak znajdziesz do kogo należy numer, to wysyłasz żądanie o usunięciu Twojego telefonu z ich listy wysyłkowej Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6125056 Napisano: 04.12.2015 15:16:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
Imię godne autka - nie dlatego, że jakieś nie wiadomo ę i ą - ale po jego przeczytaniu na twarzy robi się banan emotka  cc_investigator - gratuluję! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0