Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6203422 Napisano: 30.05.2016 11:59:06 w Oddam za darmo
Jeśli cola jeszcze aktualna, oddam 2 kody pierwszej osobie na PW

Oddane. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6201896 Napisano: 25.05.2016 13:38:15 w SZUKAM....
bc14 napisał(a):

Rozumiem.ze pojedynczo najlepiej jakby skakaly ale wyobrazacie sobie 3 czekajacych dzieci az 1 przestanie skakac i taka kolejka to nie zabawa;)

No to trzeba nad nimi stać i patrzeć żeby za bardzo nie szalały albo skakać z nimi i pilnować. Ostatnio u mnie na zebraniu nie było jednej z matek i ktoś przekazał, że dzieci zderzyły się głowami na trampolinie, jedno zarobiło w potylicę i skończyło się pogotowiem i szpitalem i jakąś niewesołą sytuacją, której ciągu dalszego nie znam. Jasne, że ciężko wymagać od dzieci żeby stały w kolejce i czekały, ale niestety trzeba jakoś to wypośrodkować, żeby zabawa była, ale bezpieczna, a na trampolinie niestety o wypadki łatwiej. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6201841 Napisano: 25.05.2016 11:59:29 w SZUKAM....
icotynato napisał(a):

benasia napisał(a):

zuzola napisał(a):

mahuska napisał(a):

Proszę o podpowiedź... chciałam kupić dziecku trampoline...widzę że są 2 rodzaje: z siatką na zewnątrz i wewnątrz.... jak to się sprawdza w praktyce?? Czy ta od środka jest bezpieczniejsza??

bezpieczniejsza z siatką wewnętrzną.

To ja zapytam inaczej - czy trampoliny są bezpieczne? Zastanawiam się nad zakupem, ale mąż jest przeciwny.

Trzeba umieć korzystać, najlepiej pojedynczo by dzieci sobie krzywdy nie zrobiły

Dokładnie, trzeba pilnować żeby dzieci się nie zderzyły, bo to się może bardzo źle skończyć, więc tak naprawdę najlepiej żeby dzieci skakały pojedynczo, trzeba pilnować, żeby się nie rzucały na siatkę, bo ona niby jest mocna, ale jak stoi w słońcu i deszczu to po jakimś czasie traci wytrzymałość - ja musiałam po dwóch latach wymienić siatkę i obrzeże, bo się darły. Ale poza tym fajna zabawa, jak wstawisz dziecko to masz z głowy aż nie wyciągniesz siłą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6201833 Napisano: 25.05.2016 11:52:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta Decathlon z Palmolive Drogerie Natura - kurier TBA Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6201333 Napisano: 24.05.2016 11:13:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

mattadore napisał(a):

mattadore napisał(a):

Krystian Głośnicki Agencja reklamowa Wrocław zbieg okoliczności...

agencja Kenai z Pabianic kolejna klika

Xpoint Łódź 

Tak tylko włożę kij w mrowisko: jakiś czas temu było wielkie halo na forum, że agencje nic nie patrzą na jakość zgłoszeń, że przecież powinni nagradzać zgłoszenia najlepsze jakościowo, jak najbardziej profesjonalnie wykonane, o walorach artystycznych, literackich itp... No to proszę, w pełni profesjonalne zgłoszenia, profesjonalnych agencji reklamowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6200848 Napisano: 23.05.2016 11:40:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
becia1973 napisał(a):



 Szanowni Państwo,
(...)
Przepraszamy wszystkich uczestników za zaistniała sytuację i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcą !!!

dotyczy konkursu urodzinowego cosmopolitan

"zwycięzcą" emotka to jeszcze można im pogratulować znajomości języka polskiego... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6200054 Napisano: 20.05.2016 12:08:10 w GFK
Reni napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Jak u nich jest z rozpatrywaniem reklamacji? Wypełniłam ankietę o GMO, kupę czasu mi to zabrało, dotarłam do końca, a nie naliczyły mi się punkty emotka  Wysłałam do nich wiadomość przez kontakt na stronie i cisza...

ja ich zaspamowałam ostatnio kilkoma wiadomościami z formularza "kontakt" gdy za dzienniczek przyznali mi 10pkt zamiast 668... Po kilku dniach dostałam @ z przeprosinami i dodali mi prawidłowo pkt emotka

dzięki, to może jeszcze raz napiszę, jak się nie odezwą... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6200010 Napisano: 20.05.2016 11:10:12 w GFK
Jak u nich jest z rozpatrywaniem reklamacji? Wypełniłam ankietę o GMO, kupę czasu mi to zabrało, dotarłam do końca, a nie naliczyły mi się punkty emotka  Wysłałam do nich wiadomość przez kontakt na stronie i cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6199977 Napisano: 20.05.2016 10:12:09 w Kupię...
0 0

slonko365

#6199972 Napisano: 20.05.2016 10:05:19 w Gratulacje! Dla wygranych!
shell - gratulacje i cudownego wyjazdu! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6199964 Napisano: 20.05.2016 09:50:35 w Konkursy ABC
luko922 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

luko922 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Wszyscy wykorzystali już bon do ABC? Czas ucieka, a mi się nawet nie chce tam zadzwonić... :X

A nie dostałeś smsa od organizatora z pytaniem czy bon zrealizowany i czy zakupy przebiegły zgodnie z oczekiwaniami? Ja w jednym sklepie mam wciąż nie zrealizowany bon i więcej tam nie idę, bo jaja sobie robią. Niby nie odmówią, ale "zadzwonimy do Pani" czyli w domyśle "a idź kobieto i nie wracaj". Odpisałam na smsa że nie mogę zrealizować bonu i niech oni sami się użerają.

Dostałem, odpisałem, że zrobiłem z siebie idiotę i proszę ich o kontakt, ale cisza. Dlatego zastanawiam się co dalej :X

No mam nadzieję, że coś z tym zrobią... Swoją droga to ja nie rozumiem jaki to problem zapytać się w hurtowni albo jakiegoś przedstawiciela z ABC. No chyba, że oni tak samo zorientowani jak te sklepy... Tym bardziej ze przecież sklep też na tym korzysta, bo daje zakupy za 100 zł, potem kupuje za 100 zł w hurtowni, a marża zostaje u niego w kieszeni...

Ja podejrzewam, ba- jestem nawet pewien, że połowa tych Januszy prowadzących sklepy ABC nawet nie wie pod jakim są szyldem. emotka

Niewykluczone emotka  Ale pewnie tez jest tak, że coś tam podpisali, żeby mieć dostęp do tańszych produktów i promocji cenowych, szyld powiesili, ale jak w umowie nie mają że coś muszą, to mają to gdzieś. Prosty przykład - jeszcze mi się nie zdarzyło w żadnym ABC kupić produktu z gazetki w cenie gazetki. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6199958 Napisano: 20.05.2016 09:40:01 w Konkursy ABC
luko922 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Wszyscy wykorzystali już bon do ABC? Czas ucieka, a mi się nawet nie chce tam zadzwonić... :X

A nie dostałeś smsa od organizatora z pytaniem czy bon zrealizowany i czy zakupy przebiegły zgodnie z oczekiwaniami? Ja w jednym sklepie mam wciąż nie zrealizowany bon i więcej tam nie idę, bo jaja sobie robią. Niby nie odmówią, ale "zadzwonimy do Pani" czyli w domyśle "a idź kobieto i nie wracaj". Odpisałam na smsa że nie mogę zrealizować bonu i niech oni sami się użerają.

Dostałem, odpisałem, że zrobiłem z siebie idiotę i proszę ich o kontakt, ale cisza. Dlatego zastanawiam się co dalej :X

No mam nadzieję, że coś z tym zrobią... Swoją droga to ja nie rozumiem jaki to problem zapytać się w hurtowni albo jakiegoś przedstawiciela z ABC. No chyba, że oni tak samo zorientowani jak te sklepy... Tym bardziej ze przecież sklep też na tym korzysta, bo daje zakupy za 100 zł, potem kupuje za 100 zł w hurtowni, a marża zostaje u niego w kieszeni... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6199949 Napisano: 20.05.2016 09:33:38 w Konkursy ABC
luko922 napisał(a):

Wszyscy wykorzystali już bon do ABC? Czas ucieka, a mi się nawet nie chce tam zadzwonić... :X

A nie dostałeś smsa od organizatora z pytaniem czy bon zrealizowany i czy zakupy przebiegły zgodnie z oczekiwaniami? Ja w jednym sklepie mam wciąż nie zrealizowany bon i więcej tam nie idę, bo jaja sobie robią. Niby nie odmówią, ale "zadzwonimy do Pani" czyli w domyśle "a idź kobieto i nie wracaj". Odpisałam na smsa że nie mogę zrealizować bonu i niech oni sami się użerają. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6199256 Napisano: 19.05.2016 09:35:13 w Smolar
taalvikki napisał(a):

edzia21 napisał(a):

biorąc pod uwagę fakt, ile mają innych akcji konkursowych i promocyjnych B2C oraz  dla segmentu B2B... oraz INNYCH agencyjnych spraw na głowie, nie mają co robić tylko siedzieć i codziennie dumać nad zgłoszeniami z danego sklepu. Czysta utopia. Wejdźcie sobie na stronę smolara i zobaczcie ile osób jest faktycznie odpowiedzialnych za akcje stricte promocyjne. Chyba że Pan Robert trzyma ich w piwnicy, systematycznie chłoszcze...a oni "czytają" przez 24h/dobę 7 dni w tyg emotka


o. tak właśnie być powinno!  emotka

edzia21 - emotka emotka emotka  no więc właśnie, ja też nie wierzę, że ktokolwiek w jakiejkolwiek agencji czyta od A do Z wszystkie zgłoszenia i sobie jeszcze analizuje i robi rankingi. No w każdym razie to jedyne sensowne uzasadnienie, dlaczego nie zawsze moje genialne hasła są nagradzane emotka  Ja np. nie byłam w stanie przeczytać ze zrozumieniem wszystkich haseł z Garniera, chociaż jestem żywo zainteresowana co Wy tam wszyscy piszecie emotka - a to przecież była tylko część haseł. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6198754 Napisano: 18.05.2016 11:54:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate87 napisał(a):

cleopatra napisał(a):

defed napisał(a):

kate87 napisał(a):

mial ktos z Was stycznosc z agencja kropka bordo. czepia sie o paragony. 
mam pieczatke z sklepu ale zamiast intermarche na pieczatce jest DIWA Sp.... WTF?

Intermarche to tylko SZYLD, to franczyza. Franczyza polega na tym, że zakładasz sobie firmę (np. DIWA Sp. z o.o.) i otwierasz sklep. Jako franczyzobiorca czerpiesz korzyści z rozpoznawalnego szyldu, który dociera do szerszego grona klientów, ale musisz dostosować się do standardów sieci (odpowiednie zatowarowanie, dostosowanie cen do gazetek promo, odtworzenie układu regałów itp). Franczyzodawca dostaje procent z Twoich zysków. I wszyscy szczęśliwi emotka

coś na kształt sklepu Żabka

i dzięki konkursom (i Wam oczywiście) jestem bogatsza o nowe informacjeemotka

Z moim ITM jest tak samo, na paragonach mam "Brzoza Sp. z o.o." emotka  Kiedyś zadzwoniła do mnie babka z jednej z agencji z pytaniem o ten paragon, ja cała w panice, że wysłałam nie ten co trzeba, a to był konkurs taki sam w kilku sieciach, na szczęście się skapnęłam że na tych paragonach nie ma nazwy ITM i poprosiłam, żeby sobie sprawdziła w spisie sklepów po adresie i było OK, tutaj jest pełen spis: http://intermarche.pl/o-nas/nasze-sklepy/# Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6198095 Napisano: 17.05.2016 13:01:13 w Gratulacje! Dla wygranych!
zaczytana-pola napisał(a):

asiatko napisał(a):

gratki Rio i II kresek
loteryjny Ty lubisz kumulacje, więc życzę co najmniej bliźniąt emotka

Niech będzie z przytupem, jak w tych loteriach- sześcioraczki emotka

A tak serio- przede wszystkim szczęśliwych 9 miesięcy i spokojnych 18 kolejnych lat emotka Gratuluję emotka

To samo miałam napisać emotka  
loteryjny i lolka182  - wielkie gratulacje, cudowne nagrody!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6196062 Napisano: 13.05.2016 10:26:56 w SZUKAM....
zuzola napisał(a):

a jak informują z Lays?i po jakim czasie?

na stronie konkursu w lewym górnym rogu jest rozwijane menu i tam są wpisywani zwycięzcy, z tego co widzę po kilku dniach, a potem jeszcze podobno mail Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6195991 Napisano: 13.05.2016 08:47:52 w Kupię...
Kupię hamak taniej niż na Allegro, bardzo proszę o oferty z całkowitą ceną, wymiarami i jakimś linkiem do zdjęcia emotka     Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6195554 Napisano: 12.05.2016 11:39:40 w dzis mam urodzinki
dang21 napisał(a):

Dziś świętuję kolejną wiosnę emotka  Dlatego wszystkich zapraszam na pyszny emotka  oraz coś orzeźwiającego do picia emotka emotka  

No to chlup emotka  emotka   Wymarzonych wygranych! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6195477 Napisano: 12.05.2016 10:10:16 w SZUKAM....
defed napisał(a):

masza - np. powerbank małego głoda przybył do mnie poleconym, wiózł go listonosz (na rowerze).
Jeśli jesteś klientką, to masz prawo zakupić usługę na zasadach, które sami sobie ustalili. Zawsze możesz powołać się na regulamin/informację z cennika na stronie poczty emotka  

___
Niedawno sprzedawałam kilka przedmiotów (małe rtv/agd) i wszystkie wysyłałam paczką24/48. Na formularzu nadania paczki jest miejsce na informacje o jej zawartości. Gdy panie widziały słowo "głośnik",""telefon"itp., próbowały mi wmówić, że muszę ubezpieczyć paczkę, skoro takie wartościowe rzeczy przesyłam. Ale to nie prawda, nie muszę. Na czyjejś niewiedzy można łatwo zarobić. Trzeba być czujnym  emotka

czyli moja Pani Pocztówka jednak niedoedukowana emotka  Dobrze wiedzieć, że zgodnie z ich własnym regulaminem można nawet paczuszkę 30x30x30 cm wysłać jako "przesyłkę poleconą gabaryt B" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0