Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6217696 Napisano: 21.06.2016 10:22:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
u mnie też karty zostań Vipem - Coca cola Biedronka/Grzegrzółka, przy odbiorze tylko podpis na skanerze dla kuriera DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6217315 Napisano: 20.06.2016 17:45:39 w Wkurza mnie...
darekgryko - To ja mam jeszcze lepiej emotka  Podczas niedzielnego rodzinnego posiedzenia osoba, którą swego czasu obdarowałam pralką (bo im się popsuła, a przy kasie nie byli), odkurzaczem (też szwankował, to dałam nowy pod choinkę) i tosterem (bo dwie osoby z tej rodziny lubią sobie tosty robić), gdy weszliśmy na temat piwnicy, poinformowała mnie, że mu w piwnicy stoi i się marnuje dobra pralka.
Ja na to że przecież się zepsuła i generalnie był kilkunastoletni złom - ale nie, przecież dobra pralka była, tylko programator siadł (i trzeba było stać nad pralką całe pranie i przesuwać kółeczko, żeby zmienić z wirowania na płukanie itp...). Następnie usłyszałam, że na strychu też dobry odkurzacz stoi, ekologiczny itp., a jak nie chciałam uwierzyć (po to nowy dawałam, bo się przecież stary psuł) to zostałam uszczęśliwiona demonstracją działania kilka lat nieużywanego odkurzacza zniesionego ze strychu. Jak prychnął kurzem...
Czas jakiś temu, po gdy po tosterze usłyszałam, że "tylko prąd żre" powiedziałam sobie, że nikogo na siłę uszczęśliwiać nie będę. Toster spokojnie bym sobie sprzedała, a im dała prezent za jakiś procent jego wartości. Kawę i kwiatka emotka
Ale ta pralka i odkurzacz to już mnie porządnie zdrzaźniły... Żadnych prezentów więcej! Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6217144 Napisano: 20.06.2016 15:02:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

slonko365 napisał(a):

shell napisał(a):

o co pytają w brico?

podbijam?

Imię, nazwisko, adres emotka  

Bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6217124 Napisano: 20.06.2016 14:52:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

o co pytają w brico?

podbijam? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6216092 Napisano: 17.06.2016 13:35:18 w SZUKAM....
moniap82 napisał(a):

w poprzednim konkursie wygrałam trochę 50 a w tym no nic zero na sporo wysłanych zgłoszeń, czy avanti mnie zablokowało czy co?też ktoś tak ma?

Może nie aż tak, że nic nie wygrałam, ale szału nie ma. Myślę, że w tej edycji jest z jednej strony dużo więcej zgłoszeń, a z drugiej dużo mniej wygranych. Albo mnie zablokowali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6216027 Napisano: 17.06.2016 12:08:38 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

pakowa napisał(a):

Wkurza mnie jak ktoś mi mówi "ale Ty masz szczęście zawsze coś wygrywasz" z taką zazdrością na twarzy. Takie osoby sobie myślą, że wszystkie nagrody same wskakują na moje nazwisko i  że dostaje je za NIC....a nikt nie pomyśli ile MY konkursowicze pracujemy nad każdą wygraną. Chociażby spełnienie wymogów regulaminu, zakupu danych produktów - poniesienie kosztów, no i wreszcie kreatywności, zastanawiania się nad hasłem, dokończeniem zdania itp. Nikt też nie wie ile poświęcamy na to czasu i zachodu..i potem taka gadanina, a tyle wygrywasz to może dasz mi/jej/jemu to i tamto bo Tobie nie potrzebne nie grasz w piłke/nie gotujesz/ nie pierzesz itd...emotka emotka

emotka doskonale Cię wszyscy rozumiemy emotka
"Z Twoim szczęściem powinnaś zagrać w totka" - słyszę to nieustannie emotka
Podczas gdy losowania omijają mnie szerokim łukiem, ciężko pracuję na konkursowe nagrody emotka

No i właśnie: z tym "szczęściem" i "totolotkiem" słyszę dokładnie to samo. Czasem tłumaczę, że to kwestia prawdopodobieństwa i włożonego wysiłku/kreatywności, ale czasem nawet mi się nie chce tłumaczyć, niech sobie dalej niektórzy wierzą, że to tylko kwestia szczęścia. Ale już takie patrzenie na wygrane że "masz za darmo, to się nie napracowałaś, żeby coś mieć, tylko ci z nieba spadło - to może jeszcze rozdaj za darmo" - też mnie wkurza!
Jakiś czas temu w rozmowie z pewną upierdliwą osobą z rodziny powiedziałam, że podniszczone już meble w salonie kupiłam za pieniądze które wygrałam - i usłyszałam, że jak tak, to po co tapicerować czy odnawiać - jak z wygranej to sobie mogę wyrzucić i nowe kupić (w domyśle - za pieniądze "zapracowane") - no jakby mi ktoś mokrą ścierką w twarz przywalił! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6215329 Napisano: 16.06.2016 11:38:37 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

bruce napisał(a):

joan napisał(a):

U mnie po 8 zł kilo. Dodam jeszcze, że truskawki bez smakowe, duże i okropne emotka Są też fajne truskawki, ale na targu w centrum miasta, a od 3 dni nie wiem, w co ręce włożyć...

Co Ty piszesz? O ile dobrze kojarzę, też jesteś ze śląskiego. Po 8 zł? To ja zaraz wracam na wspomniany chodnik i skupuję w ilościach hurtowych te po 5,50. Mam tylko nadzieję, że monitoringu tam nie mają...emotka

U mnie teraz chyba ostatni moment, żeby kupić w cenie 4-5 zł truskawki (smaczne, prawdziwe). Tylko czasu nie mam w ten weekend na robienie, ani samochodu żeby samej jutro na rynek podjechać. A po niedzieli może już po ptakach być, tym bardziej, że co chwilę ulewy.  emotka

U mnie po 7,5 i jakoś nie wyglądają, żeby miały być taniej, to już raczej końcówka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6215190 Napisano: 16.06.2016 09:55:26 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

buncia88 napisał(a):

mąż nerwus jakich mało emotka ale zmęczony po pracy, więc odpuścił emotka Napisałam do Smolara. Czekam na odzew.

emotka Mojego kiedyś namówiłam na przyjazd na loterię w M1, siedział po zakupach w Praktikerze na parkingu w samochodzie, zły, jak nie wiem co, przyszedł w końcu wściekły, aby mnie zabrać do domu, a tu akurat wygrałam wycieczkę. Sobie poużywałam wówczas... emotka

emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6214671 Napisano: 15.06.2016 13:46:58 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że ostatnio przeglądając fb coraz częściej uświadamiam sobie jak bardzo odstaję od ludzi w moim lub zbliżonym do mojego wieku.Ludzie wychodzą za
mąż/żenią się tudzież żyją w udanych związkach na kocią łapę. Mają przeważnie 1-2
dzieci, chwalą się wycieczkami wygranymi lub za własną kaskę
zakupionymi wyjazdami.Niektórzy znajomi z forum co chwila wrzucają fotki lub wpisy, że im
coś tam dotarło z wygranych albo zdjęcia wygranych rzeczy, a ja nawet nie za bardzo mam powody do dumy
na jakimkolwiek polu,ech.

Kasia, jakiś badacz udowodnił, że porównywanie swojego życia do tego, co inni wypisują na FB to prosta droga do depresji emotka  Pamiętaj, że tam nie ma nic poza lansem. Nikt nie napisze, że mu życie nie wyszło, że nie wystarcza do pierwszego, że droga wycieczka to na kredyt, a mąż wieczorami ciężko pracuje z nową asystentką, że dzieci mają mamusię gdzieś i ma się ochotę sobie rwać włosy z głowy. Itp...  Lepiej przecież zamieścić zdjęcie szczęśliwej rodzinki pod palmami, a jak to wygląda w rzeczywistości, to się z FB nigdy nie dowiesz... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6214581 Napisano: 15.06.2016 12:21:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

A w Graj o emocje jak informują ?

piwa smsem, można sobie też sprawdzić na stronie w zakładce laureaci po telefonie Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6214560 Napisano: 15.06.2016 12:13:22 w GFK
Zwyczaje za 77pkt - zaznaczyłam, że nie palę ani nie używam papierosów elektronicznych i mnie odrzuciło. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6214275 Napisano: 15.06.2016 00:46:47 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

slonko365 napisał(a):

(...) I jeszcze we freshu kupiłam te piekielnie drogie scoopsy, jakieś wielosztuki im nie weszły, zamieszanie, kierowniczka, w końcu zapłaciłam jak było na półce 9 zł za dwie paczki, a w domu szukam paragonu w portfelu a jego niet emotka   no żesz emotka

A ten konkurs nie jest dopiero od jutra? emotka Znaczy od pół godziny?
To ja jeszcze lepsza jestem. emotka

A mnie wkurza, że mój ulubiony Karlsbad robi fajny konkurs w ITM, ale... z samymi słodyczami. Nie mogli kawy Jacobs tam dorzucić, jak drzewiej? emotka

Faktycznie, od 15.06  emotka  Co mi na oczy naszło, że sobie wbiłam do głowy, żeby dziś gonić emotka  zaćmienie jakieś umysłowe po całości...
bezaczek7 - dzięki, może rzeczywiście tak zrobię, chociaż na szczęście w razie czego utratę bonu albo rzutnika jakoś przeżyję, a nie wiem, czy jest sens jeszcze w tym młynie im głowę zawracać Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6214268 Napisano: 15.06.2016 00:10:20 w Wkurza mnie...
Aaaaa ile może być tych konkursów z tymi samymi produktami, z podobną stroną, z podobnymi nazwami... pomyliłam te piłkarsko pepsiowo laysowe konkursy i paragon z kauflandu wpisałam w formularz z tesco emotka a takie piękne hasło mi wyszło, że pewnie na złość wygra...
I jeszcze we freshu kupiłam te piekielnie drogie scoopsy, jakieś wielosztuki im nie weszły, zamieszanie, kierowniczka, w końcu zapłaciłam jak było na półce 9 zł za dwie paczki, a w domu szukam paragonu w portfelu a jego niet emotka   no żesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6213347 Napisano: 14.06.2016 11:18:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
strzałki z Nerfmanii, zwykły list PP Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6213312 Napisano: 14.06.2016 10:56:41 w DARMOWE minuty i startery
cudaczek121 napisał(a):

defed napisał(a):

rpk napisał(a):

A jest jakieś ograniczenie ile starterów można mieć na siebie zarejestrowanych ?

10 numerów na 1 człowieka

ale dziesięć numerów z jednej sieci czy ogółem emotka

nie ma limitu, limit 10 na człowieka jest na tą ofertę promocyjną Playa, jak ktoś będzie chciał rejestrować więcej, to na 11 numer już nie dostanie tych bonusów. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6209609 Napisano: 07.06.2016 17:34:13 w Połączenia nieodebrane
Mogło coś dzwonić konkursowego po 17.00 z nieznanego numeru? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6209411 Napisano: 07.06.2016 14:20:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No co jest z tymi pufami, że nawet jednej nie mogę trafić... Buu emotka
No i generalnie bieda jakaś okrutna... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6205892 Napisano: 02.06.2016 11:55:40 w SZUKAM....
Monika11, joan - dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6205884 Napisano: 02.06.2016 11:52:16 w SZUKAM....
1.Jak informuje Lays z rezerwą puf - po prostu mailowo czy gdzieś na stronie jest informacja?
2.Jak informuje Cechini Muszyna z Żabki/Fresh? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6204494 Napisano: 31.05.2016 12:56:08 w Konkursy ABC
luko, dotrzymam Ci towarzystwa emotka  
Ja nie mam na razie żadnej wiadomości, nie dzwoniłam do nich po wysłaniu tego smsa, i trochę już się z tym bonem pożegnałam, tylko z cichą nadzieją, że sami coś wykombinują... No ale jakoś na razie nie wygląda, a ja mam urwanie głowy i nigdzie dzwonić i jeździć znów na razie nie zamierzam... Wyświetl w wątku >>
0 0