Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6269453 Napisano: 14.10.2016 12:26:09 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Zarejestrowałam wczoraj numer w plusie na kartę.Wysłałam sms o tesci bonus i faktycznie dostałam bonusy.Natomiast po wysłaniu sms RWK pod numer 80110 nie przedłużyło mi na rok ważności konta mimo że mam odpowiednią Taryfę.

z tego co pamietam na bonus i na rok w.k. sa oddzielne kody. trzeba 2 sms poslac. nie panietam tresci niestety emotka

Mnie tak samo zrobili emotka . Rok ważności konta jest tylko dla niektórych taryf. Niby możemy sobie teraz zmienić na taryfę która ma taką opcję, ale po pierwsze zgonie z informacją na stronie zmiana taryfy spowoduje wyzerowanie wszystkich bonusów czyli tego za rejestrację pewnie też), poza tym nie wiem, czy wstukanie tego samego kodu drugi raz i zmiana taryfy po rejestracji nie spowoduje, ze bonus rok ważności już nie zadziała.
Nawet myślałam, żeby napisać reklamację, bo się wyraźnie gościa w salonie spytałam, co mam zrobić żeby dostać te bonusy, ten mi wręczył ulotkę z kodami, ale już o taryfach się nie zająknął. Ale pewnie jej nie uznają, bo maczkiem na ulotce jest, że rok ważności konta tylko dla niektórych taryf emotka  A tak na marginesie, to oferta Plusa niby jest najlepsza, bo największe te bonusy, ale co z tego, jak rok ważności konta tylko dla niektórych, a bonusowych minut i internetu nie da się orzedłużyć,  tylko na 30 dni są. Równie dobrze mogliby mi dać 5 tysięcy na rozmowy, niby jak miałabym to w miesiąc wygadać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6234862 Napisano: 29.07.2016 12:06:09 w Wkurza mnie...
dreamer napisał(a):

Ech... Rozumiem to oburzenie, ale według mnie to zaszło za daleko. Prokuratura? Naprawdę?

Nie pierwszy raz i nie ostatni są podejrzenia o konszachty wygranych z organizatorami. Na facebookowych profilach w co drugim konkursie rzucane są podobne oskarżenia. I nikt sobie z tego nic nie robi. Tak, wiem, że tutaj 'rozrysował' planszę z podaniem dokładniejszych danych (np. miejsce pracy - olaboga!), ale czy to jest powód, aby być może jakiś młody człowiek miał żyć do końca z wyrokiem na koncie?

Przecież to jest 'nius' godny z pożałowaniem pudelka. Człowiek wejdzie, przeczyta, skomentuje, zapomni. Gdybyście nie byli tak zaangażowani w konkursowe sprawy, to tak by Was to poruszyło? Wątpię, zdecydowana większość - o ile wejdzie w tę wiadomość - to nazajutrz o tym zapomni. Ba! Po godzinie nawet. Zobaczy, że Doda wychodzi za mąż i na tym się skupi. Za chwilę ślub Cichopek i tak dalej, i tak dalej...

Ta osoba być może niedługo wejdzie na rynek pracy, będzie potrzebne zaświadczenie o niekaralności i go nie otrzyma. Tylko dlatego, że napisał jakąś bzdurę (jak zostało już wspomniane) w Internecie. A jakby to był Wasz syn? Wasza córka? W młodości też na pewno popełnialiście głupstwa, tylko teraz jest gorzej - jest Internet, który umożliwia przedstawienie tego w światłach jupiterów. On nie nasłał na zwycięzców prokuratury, aby sprawdziła czy aby na pewno nie odbył się żaden przekręt. Czasem warto po prostu odpuścić.

Paranoja.

A wziąłeś pod uwagę, że skoro zostało podane miejsce pracy oczernionej osoby, to może za chwile się pojawią jakieś "uprzejme donosy" albo komentarze pod adresem tego pracodawcy? A w ślad za tym ta osoba może mieć jakieś nieprzyjemności, bo żadna firma nie ma ochoty mieć przez pracownika jakiegoś syfu np. na swoim FB? Jeśli pracodawca rozsądny, to oczywiście stanie po stronie pracownika, ale można też sobie wyobrazić sytuację, że rozsądny nie jest i np. taka oczerniona osoba traci przez cenzura-aferę pracę, albo np. nie dostanie awansu/podwyżki. No sorry, ale jak ktoś oskarża kogoś bezpodstawnie, to on powinien ponieść tego konsekwencje, a nie osoba oskarżona. Do więzienia za to raczej nie pójdzie, ale jak się robi takie rzeczy, to się trzeba liczyć z konsekwencjami.
A czy to tak "pojawi się i zniknie" to też nie wiem. Szczegółów nikt nie będzie pewnie pamiętał, ale smród może zostać - "nie pamiętam już, o co chodziło, ale była jakaś afera z ta agencją/z ta osobą/z tym konkursem" Tak się właśnie robi czarny PR - oskarża się kogoś bez sensu nawet, potem każdy wie, że bezpodstawnie, ale pamięć o "jakiejś aferze" zostaje. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6234844 Napisano: 29.07.2016 11:49:34 w Wkurza mnie...
Kiedyś pracowałam w agencji reklamowej. A potem wiele lat w marketingu. Strach się bać, może od razu się zlinczuję sama i zrzeknę wszystkich ewentualnych profitów z nagród w przyszłości, bo przecież jak ja mogę, niedobra... A jakby co, to ja tu nikogo nie znam... bo jak jedna czy druga Szanowna Koleżanka coś wygra, no to przecież SPISEK...
Weźcie się oszołomy do roboty, zamiast durne grafiki robić! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6234286 Napisano: 28.07.2016 11:33:56 w Zjazd e-konkursowiczów
Jam z Dolnego Śląska, więc na Śląsk z chęcią dojadę jeśli byłoby spotkanie z noclegiem emotka  Najchętniej połowa września emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6221523 Napisano: 28.06.2016 11:50:06 w SZUKAM....
marlena083 napisał(a):

jagatu napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na kartę do Hebe z Zott Biedronka??????

jaa... ale chyba już się nie doczekam... pisałam @, bez odzewu... dzwoniłam,nikt nie odbiera... emotka

też już wątpię, żebym się doczekała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6220908 Napisano: 27.06.2016 10:58:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Tej pufy nie da się wygrać po prostu. emotka

Ja też nie potrafię jej wygrać  i już się poddajęemotka

Dołączam się do tego znamienitego klubu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6219257 Napisano: 23.06.2016 13:18:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

https://lays.pl/football/zwyciezcy pufy 57 i58 dzień     kto mi powie jakie to daty 57 i 58 dzień ?

20 i 21.06. Nigdy tej pufy nie wygram... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6219018 Napisano: 23.06.2016 09:14:14 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

Pracowalam w sklepie tylko w wakacje, tak sie zlozylo, ze odchodzilam na ok 2 tyg przed moim slubem, pytalam czy cos przyniesc, kobitki mowia nie nie, bo wypadaloby skladke na mnie robic, a one i tak co chwile cos komus. No to kupilam zwyklego ciasta na odejscie. W dniu slubu zobaczylam delegacje dwoch kobitek z prezentem, posciel czy cos, nie pamietam juz. Poczulam sie nieswojo, bo mowily, ze nie beda sie skladac ani nic emotka
Wkurza mnie moje niezorganizowanie, zostawianie na ostatnia chwile, odkladanie w czasie, brak systematycznosci i brzuch, ktory wyglada jakbym byla w szostym miesiacu, a przy mojej chudej figurze juz niejedna osoba pomyslala, ze znow w ciazy jestm. Cale zycie na wdechu? emotka

Ztym brzuchem i niezorganizowaniem mam dokładnie tak samo emotka  Po Twoim wpisie zaczynam się zastanawiać, czy to jedno z drugim jakoś się nie wiąże... Ja co prawda jakoś bardzo chuda nie jestem (ale też nie gruba, przy 63 kg i 165 cm to chyba się jeszcze mieszczę w jakiejś normie BMI emotka  ), ale ten brzuch to masakra jakaś... No wkurza mnie to, że hej. Po przeglądzie szafy stwierdziłam, że czas zaopatrzyć się na lato w jakieś luźne koszulki, bo obcisłe już nie dla mnie...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6219013 Napisano: 23.06.2016 09:05:43 w Czy informują/ informowali?
sylwik napisał(a):

jomasa napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czy informował już Duracell Biedronka?

Też mnie to ciekawi.

kilka dni temu...

dzięki za info, to już się przynajmniej nie będę łudzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6218740 Napisano: 22.06.2016 16:45:23 w Wkurza mnie...
jkkp napisał(a):

darog napisał(a):

Dziś spotykam znajomą w sklepie ja kupowałem opakowania 3x 100 gr łososia ze Suempola.. a ta do mnie: oooo... to jakiś konkurs że łososia TYLE kupujesz??
NIE k...wa! Lubie! A 300 gr dla faceta to co?? Przeje się??

Zauważyłem, że co poniektórzy zaczynają mi do kosza zaglądać i w domu się rozglądać jak w gości przychodzą- jakie to towary kupuje.. (bo pewnie wszystko potem wygram?!)

weszłam by tu coś wpisać, ale już nie pamiętam, bo ze śmiechu nie dałam rady sobie przypomnieć o co mi chodziłoemotka

Niektórym to się przelewa, tyle na konkursach zarabiają, że się łososiem zajadają... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6218728 Napisano: 22.06.2016 16:33:03 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

AKON - Palette w ITM? emotka

Nikt się nie chwalił, jutro według regulaminu mają być wyniki na www. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6218012 Napisano: 21.06.2016 15:41:04 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że moja siostra i koleżanki z pracy wymyśliły, żeby złożyć się na prezent ślubny dla koleżanki z biura, który był sobotę,a na który żadna z nas nie została zaproszona. U nas w biurze nigdy nie było tradycji,aby składać się z okazji czyjegoś ślubu, co innego urodziny. Teraz wymyślają jakiś masaż dla dwojga czy kieliszki.Bardzo lubię tą koleżankę, która zmieniła stan cywilny,ale jak publicznie powiedziałam, że po co mamy się składać na coś, w czym nie brałyśmy udziału, to moja siostra wyzwała mnie od skner i Żydów i że mam siedzieć cicho i po prostu się złożyćemotka

Mnie takie składanie się generalnie wkurza. W jednej z moich prac co i rusz były jakieś składki - a to ktoś odchodził z pracy, a to ktoś wziął ślub, a to komuś się dziecko urodziło... Tylko że generalnie w większych działach troskliwi podwładni bardzo byli gorliwi w zbieraniu pieniędzy dla swoich szefów, albo koleżaneczki dla koleżanki. A jak ja byłam w małym dziale z ludźmi którzy raczej chętnie by mnie wygryźli, to i przy urodzeniu dziecka i przy odchodzeniu guzik z pętelką dostałam. Jak sobie wtedy pomyślałam, ile mi kasy poszło na te różne prezenciki, to teraz zupełnie inaczej do tych składek podchodzę. Bo one są ok, jeśli działają w każdą stronę i zawsze, ale z drugiej strony też nie powinno być jakiejś presji że się trzeba złożyć. Poza tym koleżanka też jakaś dziwna, skoro was nawet do kościoła nie zaprosiła. Albo oddziela życie prywatne od zawodowego emotka  To się chyba o brak prezentu nie powinna obrazić emotka

Koleżanka z obecnym już mężem pochodzą z Krotoszyna, to jednak kawałek od Wrocławia jest, jakieś 100 km czy coś takiego, to może jej głupio było zapraszać tylko do Kościoła, choć dla mnie, ojca- szefa i siostry akurat żaden problem się przejechać. Dobrze,że chociaż ktoś mnie tu zrozumiał w tej kwestii, bo już myślałam,że same gromy się posypią za moje poglądy emotka Osób, które miałyby się składać byłyby 3.

Może też nie chciała, żeby to tak wyglądało, że Was zaprasza, żeby wydębić prezent emotka  Ale tak jak pisze Olunka, jakiś skromny prezent typu kieliszki albo np. jakieś dwie fajne filiżaneczki np. porcelanowe dla niej i męża - byłby ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6217997 Napisano: 21.06.2016 15:29:44 w Wkurza mnie...
olunka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że moja siostra i koleżanki z pracy wymyśliły, żeby złożyć się na prezent ślubny dla koleżanki z biura, który był sobotę,a na który żadna z nas nie została zaproszona. U nas w biurze nigdy nie było tradycji,aby składać się z okazji czyjegoś ślubu, co innego urodziny. Teraz wymyślają jakiś masaż dla dwojga czy kieliszki.Bardzo lubię tą koleżankę, która zmieniła stan cywilny,ale jak publicznie powiedziałam, że po co mamy się składać na coś, w czym nie brałyśmy udziału, to moja siostra wyzwała mnie od skner i Żydów i że mam siedzieć cicho i po prostu się złożyćemotka

Mnie takie składanie się generalnie wkurza. W jednej z moich prac co i rusz były jakieś składki - a to ktoś odchodził z pracy, a to ktoś wziął ślub, a to komuś się dziecko urodziło... Tylko że generalnie w większych działach troskliwi podwładni bardzo byli gorliwi w zbieraniu pieniędzy dla swoich szefów, albo koleżaneczki dla koleżanki. A jak ja byłam w małym dziale z ludźmi którzy raczej chętnie by mnie wygryźli, to i przy urodzeniu dziecka i przy odchodzeniu guzik z pętelką dostałam. Jak sobie wtedy pomyślałam, ile mi kasy poszło na te różne prezenciki, to teraz zupełnie inaczej do tych składek podchodzę. Bo one są ok, jeśli działają w każdą stronę i zawsze, ale z drugiej strony też nie powinno być jakiejś presji że się trzeba złożyć. Poza tym koleżanka też jakaś dziwna, skoro was nawet do kościoła nie zaprosiła. Albo oddziela życie prywatne od zawodowego emotka  To się chyba o brak prezentu nie powinna obrazić emotka

u mojego męża tez stale skłądki, ostatnio nawet jak syna kolega żenił to też ktoś wyskoczył ze składką

A jeszcze w szkole denerwowały mnie składki urodzinowe, które w sumie nawet mogą mieć sens, bo każdy kiedyś te urodziny ma, i raz się złoży, a drugi raz dostanie prezent. No chyba że to szkoła, a urodziny ma się w wakacje tak jak ja emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6217979 Napisano: 21.06.2016 15:15:38 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że moja siostra i koleżanki z pracy wymyśliły, żeby złożyć się na prezent ślubny dla koleżanki z biura, który był sobotę,a na który żadna z nas nie została zaproszona. U nas w biurze nigdy nie było tradycji,aby składać się z okazji czyjegoś ślubu, co innego urodziny. Teraz wymyślają jakiś masaż dla dwojga czy kieliszki.Bardzo lubię tą koleżankę, która zmieniła stan cywilny,ale jak publicznie powiedziałam, że po co mamy się składać na coś, w czym nie brałyśmy udziału, to moja siostra wyzwała mnie od skner i Żydów i że mam siedzieć cicho i po prostu się złożyćemotka

Mnie takie składanie się generalnie wkurza. W jednej z moich prac co i rusz były jakieś składki - a to ktoś odchodził z pracy, a to ktoś wziął ślub, a to komuś się dziecko urodziło... Tylko że generalnie w większych działach troskliwi podwładni bardzo byli gorliwi w zbieraniu pieniędzy dla swoich szefów, albo koleżaneczki dla koleżanki. A jak ja byłam w małym dziale z ludźmi którzy raczej chętnie by mnie wygryźli, to i przy urodzeniu dziecka i przy odchodzeniu guzik z pętelką dostałam. Jak sobie wtedy pomyślałam, ile mi kasy poszło na te różne prezenciki, to teraz zupełnie inaczej do tych składek podchodzę. Bo one są ok, jeśli działają w każdą stronę i zawsze, ale z drugiej strony też nie powinno być jakiejś presji że się trzeba złożyć. Poza tym koleżanka też jakaś dziwna, skoro was nawet do kościoła nie zaprosiła. Albo oddziela życie prywatne od zawodowego emotka  To się chyba o brak prezentu nie powinna obrazić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6217965 Napisano: 21.06.2016 14:53:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

agicho napisał(a):

slonko365 napisał(a):

olunka napisał(a):

a jak tam dzisiaj Brico? cisza?

No właśnie, rano było coś na B i nic więcej?

Dzisiaj raczej nikt się nie chwalił telefonem z Brico....chyba,ze przegapiłam. emotka

ja też nie widziałam

koniczynka123 ok. 11.00 w tym wątku pisała, że dzisiaj dzwonili z Brico Brzeszcze. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6217927 Napisano: 21.06.2016 14:11:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

a jak tam dzisiaj Brico? cisza?

No właśnie, rano było coś na B i nic więcej? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6217923 Napisano: 21.06.2016 14:04:11 w TESCO konkursy
donia7 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ponoć ktoś dzwonił do Jeta zapytać o Leona i eski już poszły emotka

https://www.e-kon...co.html#.V2kqDaKnyCg o tym konkursie mowa? On trwa do 10.07.....

Ja mam zapisane, że do 15.06, a wybór miał być 17.06 + 3 dni rob. powiadomienie... a teraz w regulaminie, że do 10.07 trwa emotka  Zmienili regulamin? Smsów raczej nie było, 100 piłek nie powinno przejść bez echa...

dokładnie... i piłek było 500. Zmienili sobie, po prostu przedłużyli konkurs emotka

No tak, 500 Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6217920 Napisano: 21.06.2016 14:01:45 w TESCO konkursy
aneta19790411 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Ponoć ktoś dzwonił do Jeta zapytać o Leona i eski już poszły emotka

https://www.e-kon...co.html#.V2kqDaKnyCg o tym konkursie mowa? On trwa do 10.07.....

Ja mam zapisane, że do 15.06, a wybór miał być 17.06 + 3 dni rob. powiadomienie... a teraz w regulaminie, że do 10.07 trwa emotka  Zmienili regulamin? Smsów raczej nie było, 100 piłek nie powinno przejść bez echa... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6217864 Napisano: 21.06.2016 12:58:40 w Czy informują/ informowali?
Czy informował już Duracell Biedronka? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6217771 Napisano: 21.06.2016 10:59:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

rogalino napisał(a):

beata21 napisał(a):

Czy osoby, które wygrały w Bricomarche wrzuciły do urny podpisane kupony?

ja tak

Ja wrzuciłam nie podpisany tylko uzupełnione dane długopisem i właśnie zadzwonili. Wygrana z Brico Brzeszcze- oczywiście nie mówią co wygrane

o co pytaja? Czy chcą by podać nr paragonu?

wcześniej była informacja, ze tylko imie, nazwisko i adres chca Wyświetl w wątku >>
0 0