Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6281947 Napisano: 09.11.2016 11:13:58 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

honoris napisał(a):

cb656 napisał(a):

Jestem z lekka przerażony... emotka

TRUMP zwyciężył w wyborach?! emotka emotka

Nic to dla nas nie zmieni.

Jak bardzo bym chciała, żeby to była prawda... Obawiam się jednak, że cały świat w jakiś sposób tę zmianę odczuje. 

Może i nie będzie to jakaś bardzo odczuwalna zmiana, ale po pierwsze, świadczy to o tym, że ciemnota i buractwo mają się na całym świecie coraz lepiej, a to dobrze nie wróży, i po drugie - ten gość ma jakiś tam czerwony guzik (albo nawet wiele różnych czerwonych guzików), i pytanie, czy ma też wystarczająco dużo rozumu, żeby go nie użyć...emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 taalvikki

slonko365

#6281931 Napisano: 09.11.2016 11:00:13 w SZUKAM....
arya napisał(a):

Czy rejestrował ktoś transakcję kartą wykonaną za pośrednictwem przelewy24 w loterii ZakupyBezGotówki??? Jaki numer należy podać w miejscu "nr rachunku"?

No właśnie mam ten sam problem, na potwierdzeniu płatności kartą który wydrukowałam sobie z systemu nie ma żadnych numerów referencyjnych czy identyfikatorów transakcji emotka  Ale w regulaminie nie wskazują wprost, co trzeba wpisać dla takich transakcji, jest tylko przy numerze Aid oraz numerze rachunku, że trzeba je wpisać "z wyjątkiem transakcji internetowych". Więc może wystarczy też wpisać tylko 0000 tak jak podają w opisie do numeru mid/aid?

I może ktoś jeszcze wie, czy da się jakoś zgłosić np. potwierdzenia z Selgrosu - z nowych terminali - nie ma na nich ani mid, ani aid emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6281386 Napisano: 08.11.2016 13:37:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

Coś o akcji promocyjnej Lidla - ludzie robią zakupy po kilkaset złotych i wszystko zwracają - Satysfakcja gwarantowana emotka

http://wrealu24.p...ch-szczyt-cwaniactwa

ło matko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6281127 Napisano: 08.11.2016 08:54:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
titinunu - super, gratulacje!!!emotka  A Twoja reakcja po prostu cudowna emotka  Tak to chyba jest, że człowiek sobie najpierw wyobraża skakanie z radości, a w rzeczywistości nie wie o co chodzi, zatyka go albo do niego nie dociera emotka  Jak najwięcej takich wygranych Tobie i sobie życzę! emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

slonko365

#6280531 Napisano: 07.11.2016 10:07:04 w SZUKAM....
bethan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

U mnie był komunikat: w ciągu 24 h doładujemy coć tam, coś tam, a na drugi dzień info o środkach promocyjnych w wysokości 10 zł.

Jeżeli doładowywałaś ostatniego dnia (to błąd!), mogłaś nie zdążyć. Lepiej to robić z drobnym zapasem.

Tutaj jest bardzo wyczerpująco o przedłużaniu ważności pakietów promocyjnych w Play: http://www.dobreprogramy.pl/Mk13/Bonus-za-rejestracje-numeru-w-Play-jedynie-na-30-dni-jak-przedluzyc-waznosc-srodkow,73904.html
Piszą tam, że właśnie trzeba przedłużać ostatniego dnia, bo nie można mieć dwóch pakietów na raz, tylko w ostatnim dniu ważności konta jest możliwość jednocześnie włączenia nowego pakietu (10 za 5) i zachowania poprzednich bonusów. Tylko że też nie można tego robić na ostatnią chwilę tego dnia, bo rzeczywiście można nie zdążyć.
No i jeszcze że nie w każdej taryfie się tak da. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6280184 Napisano: 05.11.2016 23:06:58 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

slonko365 napisał(a):

olunka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czy w Plusie można jakoś przedłużyć promocyjne minuty za rejestrację? Podobnie jak w Playu? emotka

a ja szukam w takim razie jak można przedłuzyć te promocyjne w Playu, ale tak prosto bo ja prosta kobieta jestem emotka

Ja przedłużałam tak:
internet - przedłużył się na kolejny miesiąc po wykupieniu najtańszego pakietu internetowego za 5 zł
minuty - kod *111*81*1#  a potem doładowałam za 5 zł.
Czyli koszt miesięczny przedłużenia wszystkiego 10 zł. Ale nie ręczę, że to nadal działa, bo przedłużałam miesiąc temu.

Próbowałam tym sposobem 22 października, ale dali mi tylko 10 zł. /miałam niewykorzystane 4 stówy i przepadly/...   emotka

emotka no nie, a tak pięknie było... pewnie się skapnęli, że jak ludzie w nieskończoność będą sobie przedłużać, to za mało na interesie zarobią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6280171 Napisano: 05.11.2016 21:39:34 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czy w Plusie można jakoś przedłużyć promocyjne minuty za rejestrację? Podobnie jak w Playu? emotka

a ja szukam w takim razie jak można przedłuzyć te promocyjne w Playu, ale tak prosto bo ja prosta kobieta jestem emotka

Ja przedłużałam tak:
internet - przedłużył się na kolejny miesiąc po wykupieniu najtańszego pakietu internetowego za 5 zł
minuty - kod *111*81*1#  a potem doładowałam za 5 zł.
Czyli koszt miesięczny przedłużenia wszystkiego 10 zł. Ale nie ręczę, że to nadal działa, bo przedłużałam miesiąc temu. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6279612 Napisano: 04.11.2016 12:12:23 w SZUKAM....
Czy w Plusie można jakoś przedłużyć promocyjne minuty za rejestrację? Podobnie jak w Playu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6279609 Napisano: 04.11.2016 12:06:06 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

Pytałam mailem w firmie kurierskiej. Doręczenie nieudane było w piątek, a drugiego już odebrała agencja  emotka  Dostałam numer paczki, to wiem. Zaznaczył kurier odmowa przyjęcia i po ptokach. To były te wolne dni teraz i myślałam, że może będzie się kontaktował w poniedziałek, skoro nie to może w środę, zresztą miałam wyjazdy na pogotowie przez to wolne w rodzinie, i dopiero wczoraj maila napisałam. Odmowa przyjęcia, to nie będzie leżała przecież gdzieś na magazynie  emotka

to ja bym złożyła skargę/reklamację na kuriera. Przecież nie odmówiłaś przyjęcia emotka  Jakby tak wszyscy kurierzy odsyłali przesyłki zamiast dać paczkę do magazynu, jak kogoś nie zastaną, to byśmy połowy paczek nie dostawali... Nie wiem, co to za firma, ale gdy np. byłam na wakacjach to kurier z DPD telefonicznie uzgodnił ze mną kiedy będę i mi dopiero w tym terminie przywiózł znów. Są oczywiście różne firmy, ale to już przesada, żeby od razu odsyłać paczkę, jak kogoś raz mnie było, a drugi raz nie odebrał telefonu...
Nie wiem, co może dać taka reklamacja, ale może kurier się zastanowi, zamiast machnie odmowę przyjęcia gdy kogoś nie zastanie/ktoś nie odbierze telefonu, bo raczej tego w procedurach nie ma... Wyświetl w wątku >>
2 ziolko, brucee 0

slonko365

#6279567 Napisano: 04.11.2016 11:06:18 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

ziolko napisał(a):

jak wygrałam jakieś urządzenie do kuchni, za 80 zł, to też chcieli pesel. Zbuntowałam się i nie podałam - nagroda dotarła.
Tak samo w ub roku, czy 2 lata temu, w loterii Faktu, wygrałam 100 zł i też chcieli te dane. Kolejny bunt - nagroda jest u mnie emotka
Później poszukam info i wkleję

Ja się raz zbuntowałam i nagrody nie dostałam emotka  także nie zawsze jest tak różowo. Kompletnie już nie pamiętam co to było, ale na pewno poniżej 100zł i było to raczej w zeszłym roku.

Oj, teraz to się wkurzyłam. Bardziej sama na siebie, ale i na kuriera, mógł wykazać odrobinę dobrej woli, tak myślę. Przepadł mi bon do Kaufa, bo podałam adres mamy, ale numer był mój. Był u mamy, ale nie było jej w domu, podałam kurierowi nr do mamy, umówili się, że podjedzie do niej do pracy, był, ale mama akurat rozmawiała przez telefon i nie wiedziała, że już ma wyjść do recepcji, no i zwrócił paczkę do nadawcy emotka  Nawet nie wiem, czy koszulka też była, czy nie emotka

Ale jesteś pewna, że zwrócił do nadawcy? Przecież jak kurier kogoś nie zastanie, to po skontaktowaniu się jeszcze raz powinien przyjechać, a nawet jeśli to podjechanie do mamy sobie policzył jako druga próbę doręczenia, to i tak powinna przesyłka jeszcze przez jakiś czas być w ich magazynie / punkcie odbioru żebyś sobie mogła sama odebrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6279503 Napisano: 04.11.2016 09:30:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

Czy Wedel wysłał już iPady i bony  z konkursy ITM?

ja jeszcze nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6278801 Napisano: 02.11.2016 23:39:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajeczka napisał(a):

https://scontent-...5a64&oe=58991BA4

makaronu ?  emotka  z kartonu  emotka  

jak dla mnie genialne emotka
to jedyna słuszna reakcja na zalew tych wszystkich "zrób se selfi" emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

slonko365

#6275945 Napisano: 27.10.2016 12:50:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
travelair napisał(a):

Hej gracie w te loterię bezgotówkową (Visa/Mastercard)? Myślicie, że da się tam wygrać, coś na forum cisza, nikt nic nie wygrał nawet biletów. Nie dziwi was to trochę?

Były wpisy w topie "informują", ale tam jest po prostu bardzo mało nagród, jak na tak ogromną ilość zgłoszeń. Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

slonko365

#6275104 Napisano: 25.10.2016 22:57:05 w Czy informują/ informowali?
madlette napisał(a):

To w końcu informowali z tej loterii bezgotówkowej czy nie?  emotka  W regulaminie jest napisane, że pierwsze losowanie odbywa się 22 października i mają 2 dni robocze na poinformowanie, a właśnie ten drugi dzień dzisiaj mija bezpowrotnie... emotka   emotka

Dziś informowali już z losowania z 23.10, a więc wszystko jak najbardziej zgodnie z regulaminem, no i były informacje w topie "informują" emotka   Wyświetl w wątku >>
1 madlette 0

slonko365

#6274820 Napisano: 25.10.2016 13:57:16 w Informują
kubatbg napisał(a):

z loterii bezgotówkowej dzwonią  +61 896...

a u mnie z numeru prywatnego Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6274631 Napisano: 25.10.2016 11:19:04 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

slonko365 napisał(a):
Tak więc myszania - ciesz się wyjazdem, a Twoje dzieci będą miały co wspominać i o czym opowiadać koleżankom emotka

Ja również uważam, iż to Twój wybór i Twoja sprawa, a najbliższa rodzina może nie reaguje zbyt entuzjastycznie ze
strachu po prostu. Wyobrażam sobie, co czuć może taka na ten przykład
babcia

P.S. Nie sądzę, by 15-miesięczne bobo miało serio co wspominać, jednak nie
powiem, nie powiem, taki tekst idealnie wpasowałby się w jakiś
konkursowy slogan dla biura podróży czy to już zboczenie?!

Pamiętać pewnie nie będzie, ale moje dzieci gdy wyliczają sobie gdzie i ile razy gdzieś były, liczą sobie nawet wyjazdy w moim brzuchu emotka  A są też zdjęcia, i jak się na zdjęciach już starsze dziecko poogląda, no to też w nim duma rośnie, że "taki mały byłem, a proszę, już podróżowałem, zwiedzałem i zdobywałem"  emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6274610 Napisano: 25.10.2016 10:44:13 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

myszania napisał(a): Wkurza mnie, ale to tak bardzo mnie wkurza, że ludzie ciągle oceniają, a nie mają pojęcia o czym mówią.

Jedziemy do Tajlandii. To moja wymarzona podróż. Jedziemy z dziecmi ( 8 latka i 15 miesięczniak) i wszyscy, bez wyjątku..."To nie odpowiedzialne. Choroby, Malaria" ....i milion innych tekstów.

Boli mnie już głowa od tego i wkurza mnie to okrutnie.
A najbardziej wkurza mnie moja mama, która codziennie dzwoni i płacze mi do słuchawki...

Twoje życie, Twoja sprawa emotka Nie daj się wmanewrować w jakieś poczucie winy, nie daj sobie wmówić, że jesteś złą, czy nieodpowiedzialną matką emotka Ja mogę Cię tylko podziwiać, bo sama nie pojechałabym z 15- miesięcznym dzieckiem do Tajlandii. Byłabym bardziej wymęczona, niż wypoczęta i nie byłabym w stanie poczuć tego wszystkiego tak na 100%. Jeśli czujesz się na siłach- jedź! I czerp z podróży na maxa. Nie daj sobie popsuć podróży marzeń czyimś narzekaniem. emotka

Ale podróż z takim małym dzieckiem ma jedną ogromną zaletę - płaci się za nie bardzo mało albo wręcz nic. A im starsze dziecko, tym koszty większe i jakaś dalsza wyprawa z czasem mogłaby przerastać możliwości finansowe.
Poza tym ja bardzo miło wspominam podróże z małymi dziećmi. Jak dla mnie wyjazd z dzieckiem powyżej roku (młodsze może niekoniecznie emotka  )to wbrew pozorom już nie jest jakieś nie wiadomo co, a w sumie łatwiej nosić po zabytkach roczne dziecko niż np. pięciolatka, którego do wózka się już nie wsadzi, a na rękach ciut ciężko.
Wiadomo, że taki wyjazd będzie nieco bardziej "stacjonarny" i nie będzie się aż tak intensywnie zwiedzać, ale wcale nie jest tak, że się nie można ruszyć.
I jedzenie też nie problem- na słoiczkach i piersi (jeśli się jeszcze karmi) też dziecko przeżyje emotka  a nawet jest to wygodniejsze i bezpieczniejsze.
No i jeszcze - nie wiem, jak jest w Tajlandii, ale gdy byliśmy (kilkakrotnie) z małymi dziećmi w Turcji, to oni mieli tak pozytywne podejście do dzieci, że na każdym kroku można było liczyć na pomoc i życzliwość, właśnie ze względu na dziecko, a im młodsze dziecko, tym bardziej to było widać.
Tak więc myszania - ciesz się wyjazdem, a Twoje dzieci będą miały co wspominać i o czym opowiadać koleżankom emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6272298 Napisano: 20.10.2016 09:31:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

Vivacia napisał(a):

monisss napisał(a):

staszek napisał(a):

A skąd oni, chodzi o zakupy bez gotówki, będą wiedzieli co kupowałam, skoro każą odliczać fajki i alko, skoro tylko potrzebny im wydruk z karty? Czy paragon też?
Odliczacie to z kwoty jeśli macie na paragonie?

wg mnie takie aparagony w ogóle nie mają prawa bytu w tej loterii... ale mogę się mylić...

W regulaminie napisali, żeby odliczać, więc dlaczego miałyby nie mieć prawa bytu?
Piszą też, że w razie wątpliwości zastrzegają sobie prawo do sprawdzenia w sklepie, czego dotyczył zakup... Więc stąd mogą wiedzieć (jeśli będzie im się chciało sprawdzać).

faktycznie, sorki.. jakaś ostatnio ślepa jestem..

Nie wiem, jak to działa, ale u mnie na internetowym koncie bankowym mam taką funkcję, że pokazuje mi strukturę wydatków - i każda płatność kartą sama mi wyskakuje że to były np. "wydatki paliwowe" albo "rozrywka" albo artykuły spożywcze, leki czy alkohol. A przecież nie pokazuję bankowi paragonów, mają tylko dane z mojej płatności kartą. Nie zawsze to jest w 100% dokładne, ale widocznie jakieś informacje o rodzaju zakupów z samej płatności kartą się da odczytać, więc nie ryzykowałabym wpisywania kwoty z alkoholami albo zgłaszania np. płatności za leki. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6270475 Napisano: 17.10.2016 11:02:11 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

neuronus napisał(a):

Mimo wszystko wkurza mnie, że nie mogę wejść na konkursy Kauflandu,  to jakaś przesada. Nie mogę się przez to podzielić swoimi przemyśleniami i korespondencja z organizatorami z użytkownikami forum. emotka

Weź się ogarnij w końcu emotka Nie umiesz sam znaleźć? A czytać i pisać umiesz? To skorzystaj z gotowca - zgłoś do bazy przez formularz CHOCIAŻ TRZY z podanych na tacy, bo jakoś nikt się nie kwapi, do narzekania kazdy pierwszy, ale zrobić coś dla innych, to już zbytek łaski emotka emotka emotka
KILKANAŚCIE konkursów TUTAJ do dodania czeka na chętnego, bądź pierwszy i daj dobry przykład. emotka

Ależ Ty kłody biedakowi rzucasz pod nogi... Nie wejdzie do topu teraz jeśli najpierw nie doda trzech konkursów... No nie ma lekko, najpierw trzeba jednak te aż 3 konkursy dodać... PS. Po dłuższej przerwie na forum, pierwszego dnia, gdy mogłam się znów zalogować, dodałam 10 konkursów. Tak się jakoś rozpędziłam jak już zaczęłam szukać, normalnie co krok konkurs. emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6270457 Napisano: 17.10.2016 10:42:35 w dzis mam urodzinki
trebor1 napisał(a):

Zrobiłem sobie upgrade z wersji 30+ do 40+, podobno system mało stabilny i mniej pamięci… emotka
https://www.dropb...omsp1fum/33.jpg?dl=0

Eee tam, gdzieś niedawno czytałam, że bardzo dynamiczny rozwój technologii w ostatnich latach spowodowany jest wzrostem długości życia - kiedyś ludzie umierali, zanim osiągnęli pełnię swoich intelektualnych możliwości, dziś ludzie po 40stce żyją, mają się dobrze a ich świetnie rozwinięte mózgi, bogate w doświadczenia poprzedniej czterdziestki są sprawne i gotowe do działania jeszcze przez wiele lat emotka  Świat czeka na Twoje wybitne osiągnięcia! emotka  Sto lat!!! emotka emotka
Wyświetl w wątku >>