Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radosna

radosna

#6829024 Napisano: 08.12.2021 10:19:57 w Avanti
monisss napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Ciekawe czy dziś ruszy? emotka

Lidziu jak czytasz - prosimy .. emotka  hehe a tak serio myślę ,że dziś dadzą emotka   

A mnie ciekawi, czy jak dostajecie informację o wygranej, to ... dziękujecie w mejlu Avanti?
Z reguły wysyłamy pocztą oświadczenia i paragony. Ja jednak często wysyłam podziękowania.
I w nich oczywiście chwalę Avanti za konkurs, za nagrody i za ciekawość tematu konkursowego.
Biorąc pod uwagę nagrody w wysokości 20 zł i 50 zł, nagroda 500 zł wydaje sie być znakomita.
Avanti myśli o naszych konkursowych apetytach emotka  Zatem chwalmy i dziękujmy za pieniężne
nagrody, bo one w naszej sytuacji są najlepsze i niezbędne jak powietrze.  Wyświetl w wątku >>
2 monisss, cb656 0

radosna

#6828904 Napisano: 07.12.2021 20:29:57 w Avanti
kate86 napisał(a):

Skoro już poszedł wczoraj wieczorem Orlen, a rano Auchan to może po południu będzie "Podwójne Świętowanie"?:D

Tydzień temu informowali zwycięzców w środę do godz. 10.00. Wyświetl w wątku >>

radosna

#6828874 Napisano: 07.12.2021 19:40:26 w Paragony na trwające konkursy
soulfly napisał(a):

Kupię makaron Mamba.

Ja też kupię makaron Mamba.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6816661 Napisano: 23.10.2021 18:01:28 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
@andii napisał(a):

@pionas napisał(a):

@radosna napisał(a):

Za każdym razem przy przechodzeniu na jakąś stronę pokazuję się informacja "nowe zasady dotyczące cookies". Mam nadzieję, że to zniknie emotka

kliknięcie w przycisk nie pomaga? która wersja strony?

U MNIE NA STAREJ emotka

Na nowej jest to samo. Używam starej wersji, ale sprawdziłam nową. Wyświetl w wątku >>
2 andii, cb656 0

radosna

#6816658 Napisano: 23.10.2021 17:56:00 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Za każdym razem przy przechodzeniu na jakąś stronę pokazuję się informacja "nowe zasady dotyczące cookies". Mam nadzieję, że to zniknie emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

radosna

#6810140 Napisano: 23.09.2021 11:10:02 w Informują
Informują z Smakowity konkurs "Smakowita" Netto

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
rezerwa - 5 osób wymienionych w adresach mejlowych, ale ja nie będę ich zamieszczać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6809221 Napisano: 19.09.2021 15:10:17 w co chcielibyście wygrać?
Wycieczkę - gdziekolwiek - autokarową pełną forumowiczów,
Na wzór tej Walentynkowej do Paryża w 2009 roku.
Kto był, daje łapkę w dół.
Kto chciałby być na takiej wycieczce, daje łapkę w górę.
Wyobrażacie sobie autokar pełen konkursowiczów?
Chciałabym to powtórzyć. Wyświetl w wątku >>

radosna

#6808676 Napisano: 16.09.2021 12:42:45 w Wkurza mnie...
pawelski napisał(a):

Ja jestem zły sam na siebie że sprzedałem fiata126p którym i tak nie jeździłem i zaczął rdzewieć a teraz jest mi go żal i mam stany depresyjne.

Nie miej z tego powodu stanów depresyjnych. To tylko rzecz. Rzecz w tym, że za bardzo się przywiązujemy do przedmiotów.
Na pocieszenie kup sobie model Fiata na lata:
https://www.olx.p...ZCoM.html#9e4c3197ba Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radosna

#6808574 Napisano: 15.09.2021 18:31:56 w co chcielibyście wygrać?
Wyjazd gdziekolwiek, kiedykolwiek, ale ... nie z kimkolwiek emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6807769 Napisano: 12.09.2021 13:53:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Nałęczowianka z Lewiatanu czy jest ograniczenie znaków?  Nie widzę wzmianki w regulaminie ani w formularzu zgloszeniowym. Ktoś pomoże? 

Ktoś coś ? emotka

Nie widzę ilości znaków w regulaminie. Nie ma też blokady znaków w formularzu. Czyli nie ma ograniczenia znaków. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

radosna

#6807733 Napisano: 12.09.2021 10:30:16 w Smolar
emanuela24 napisał(a):

Oczywiście że jeszcze kilka lat temu były czarne listy w smolarze i to nie żadna bajka ani mit- to fakt. Zniknęły po aferze gdzie ktoś wysłał sms-y informujace o wygranej zamiast do tych co wygrali to do tych z czarnej listy  emotka  (ba sporo osob z czarnej listy nawet udziału nie brało w tamtym konkursie - mi mieli 6 numerów zblokowane).
Przecież afera była z tego straszna i się smolar wtedy dowiedział że nie wolno mu przechowywać naszych numerów i tworzyć takich list. Dane dostaja do przeprowaszenia danego konkursu, a nie tworzenia list wg ich widzi mi się.

Sama dostawałam sms-y o wygranych, chociaż nie brałam udziału w tych konkursach.
Uważam, że trzeba bardzo dobrze pisać - rymy mają być z wyższej półki, a nie te częstochowskie.
Dotyczy to nie tylko Smolara, ale na pewno NAV Agency, Montovni i Columbita.  Wyświetl w wątku >>

radosna

#6801737 Napisano: 17.08.2021 13:02:54 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

Ma rower Tymbark / Lewiatan gwarancje?
Dawalo Amooco jakies papiery

Ja mam gwarancję w mejlu. Wyświetl w wątku >>

radosna

#6801144 Napisano: 13.08.2021 17:55:37 w Kupię...
andii napisał(a):

radosna napisał(a):

Kupię pozłacaną bransoletkę ze znakiem nieśmiertelności
Były kiedyś takie jako nagrody (ale nie pamiętam z jakiego konkursu) - delikatne tzn. cieniutkie. 
Sprawa pilna. 

a nie czasem ... nieskończoności  emotka

Oczywiście, że nieskończoności emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

radosna

#6782621 Napisano: 20.05.2021 14:09:33 w Wkurza mnie...
margobb napisał(a):

Wkurza mnie, że w każdym wątku i przy większości zapytań "Człowiek człowiekowi wilkiem". W miejscu, które powinno służyć, rozrywce, odstresowaniu, które jest moją odskocznią od codzienności, w każdym wątku spotkam się z hejtem, uszczypliwością i obrażaniem. Wkurza mnie, że zamiast zacząć dzień z pozytywną energią i uśmiechem, to zaczynam go z niedowierzaniem, szokiem i pytaniem: po co to wszystko? Przecież w życiu jest tyle problemów, nieżyczliwych ludzi (spotykanych w realu)... może zostawimy dla nich negatywną energię?

PS wiem, wiem! Mam usunąć konto i nie czytać, skoro się wkurzam. Nie musicie mnie uświadamiać emotka

Kiedyś było jakoś fajniej ... Może było nas mniej, może lepiej się znaliśmy i rozumieliśmy?
Dlatego ja siedzę teraz cicho i obserwuję. Czasem się pośmieję, czasem ciut zdenerwuję.
Ale nie uczestniczę już w forumowych kłótniach, dyskusjach i zamęcie, po co?
To jest forum, które powinno się wspierać, pomagać sobie i odstresowywać.
Zbyt wiele jest żła na świecie, byśmy tutaj sobie dodawali stresu. Nie warto.  Wyświetl w wątku >>

radosna

#6781036 Napisano: 13.05.2021 11:19:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Jeanettka. napisał(a):

Też przyłożyłam się do zgłoszeń i byłam zadowolona ze swojej kreatywności a nic nie wygrałam  emotka a jeśli swoimi pomysłami nie jestem w stanie wygrać jednej z kilkuset nagród wysyłając przemyślane odpowiedzi to co dopiero w innych konkursach emotka

Akurat to nie jest zasada emotka  Udało mi się kilka razy wygrać w konkursach, w których była tylko 1 nagroda, za to potrafię nie wygrać jednego z 200 zestawów past do zębów emotka  Taki paradoks. 

Jakbym siebie czytała. Potrafiłam wygrać w konkursach, w których była tylko 1 nagroda, ale nie potrafię czasem wygrać tam, gdzie jest 100, 200 a nawet 500 nagród (tak, był taki jeden konkurs Helleny - do dzisiaj nie mogę na nią patrzeć emotka  ). Wyświetl w wątku >>

radosna

#6765886 Napisano: 20.02.2021 19:40:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
14 lat na forum emotka
Dziękuję Wam za to, że rozgrzewacie moje konkursowe życie jak gorące lato! emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6758034 Napisano: 13.01.2021 10:16:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

14 osób szuka pomocy w Kinder a tu brak odzewu do pomagania 


Hmmm... ja z tych "bez odzewu", gdyż nie gram w Kinder - czy to już czas, że powinnam kogoś przeprosić za swoje współmilczenie? Te 14 osób? emotka

Przeproś, wstyd przemilcz, nie kryj go dłużej.
Nie bądź już wilkiem w baraniej skórze emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6756351 Napisano: 05.01.2021 13:43:27 w Nasze wygrane w minionym roku
luko922 napisał(a):

N I C 


No prawie NIC, ale nie grałem - poddałem się, zapomniałem, odechciało mi się...  emotka

Plany na 2021: 
- powrót do Koła Fortuny,
- powrót do Milionerów,
- udział w Krzyżówce TVP
- jakaś fajna wygrana pieniężna 

Podobają mi się Twoje plany, ale ... twórczych konkursów nie odpuszczaj
i wiadomości o Twoich wygranych w nasz świat konkursowy wypuszczaj!
PS. I powiadamiaj nas/mnie o Twoim udziale w w/w programach.
Powodzenia! Wyświetl w wątku >>

radosna

#6755591 Napisano: 31.12.2020 20:32:48 w Życzenia na święta i nie tylko
Z radością Wam życzę:
Cudownych wygranych w marzeniach zaklepanych,
nagród na czterech kołach, o które instynkt woła.
I oczywiście zdrowia, niech Covid gdzieś się schowa!
W miłości się zatracajcie i o wyobraźnię dbajcie!

PS. Niech powrócą takie czasy, kiedy nagrodą dzienną u Smolara było 10.000 zł, 
nagrody główne miały wartość 50 000 zł, a nawet 100 000 zł. I były konkursy,
gdzie było 500 wycieczek (Hellena - kto pamięta?) lub nagrody w każdym sklepie.
Były świetne konkursy w bankach, w salonach samochodowych, nawet w aptekach.
Niech wrócą stare, złote lata dla konkursowiczów.
I precz z tandetą konkursową.  Wyświetl w wątku >>

radosna

#6755441 Napisano: 31.12.2020 09:52:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Kupiłam Captaina Jacka -ale widzę ,że jakaś inna butelka i  nie ma napisu original , niby jest rum, czy to jest stara butelka ? Jak macie na paragonach zaznaczone?  U mnie w Carrefour i Intermarche pisze tylko Piwo Captain Jack..

Na paragonie z carrefoura mam napisane: Piwo Captain Jack.  Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0