Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ilus

ilus

#6028741 Napisano: 08.06.2015 16:22:59 w Intermarche
A przyzna się ktoś do Zduńskiej Woli? emotka  była już? Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6027409 Napisano: 05.06.2015 10:44:03 w Intermarche
Może druga osoba zaczęła od końca dzwonić? Było już coś za Zawierciem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6026661 Napisano: 03.06.2015 10:07:28 w Biedronka
kacia napisał(a):

Filmik dodany wczoraj po południu nie dotarł do galerii ...  emotka

chyba nic nie dodali... tak jak galeria wyglądała wczoraj o godzinie 16tej, tak i dzisiaj, nawet życzenia nie przybyły żadne. Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6025669 Napisano: 01.06.2015 12:58:35 w Biedronka
0 0

ilus

#6025441 Napisano: 01.06.2015 09:59:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy przy odsyłaniu paragonu na malmę przychodzi wam komunikat, że wiadomość nie dostarczona z powodu przepełnienia skrzynki? A ma ktoś 2 wygrane  bony na te same dane? W regulaminie nie ma chyba ograniczenia , przynajmniej ja nie znalazłam.

Tak, ja mam 2 wygrane na te same dane. I również mam problem z ich odesłaniem, bo przychodzi zwrotka, że skrzynka przepełniona 

Dzisiaj odesłali mi podziękowanie za wysłane dane, więc pewnie w skrzynce zwalnia się już miejsce emotka

A to L'Oreal odsyła podziękowania za dane? emotka  Wygrałam dwa razy już dawno i nigdy nic nie odesłali potem... hmm Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6023417 Napisano: 27.05.2015 12:08:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mia napisał(a):

Oj, przestańcie z tymi teoriami Brico-spiskowymi... emotka
Może są jakieś incydentalne sytuacje, ale wygranych co roku jest pełno na forum, i tym razem na pewno też tak będzie.
Procedura wygląda/ła (zeszły rok) dokładnie tak: 1) sklep wybiera 20 najlepszych haseł i wysyła do centrali; 2) centrala wybiera z tych haseł 15 laureatów i ustala ich kolejność; 3) centrala przesyła do sklepu nagrody + listę; 4) sklep informuje laureatów.
P.S.
Nie znam nikogo z obsługi sklepów Brico, a w zeszłym roku miałam dwie główne nagrody... emotka

To samo miałam napisać emotka nawet znajomego w sklepie nie mam i też główna w zeszłym roku wpadła!



to gratulacje!!!! to moze jednak jest nadzieja emotka


To akurat zależy od sklepu i uczciwości jego pracowników, są też inne opinie na ten temat i historie z poprzednich lat, mniej pocieszające. Pomijając rodzinne wręczanie nagród, pozostaje jeszcze kwestia, że ekspedientki oceniają kreatywność i oryginalność zgłoszeń. Czy tak powinno być? Skoro Panie mają takie umiejętności, niech rzucą pracę w Brico i szukają posadki w agencji reklamowej. Ciekawe jest również, czy pracownicy Brico trzymali się regulaminu i liczyli 130 znaków... Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6023394 Napisano: 27.05.2015 11:49:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie spekulacji na temat tego, kto wybiera hasła w Bricomarche. Zadzwoniłam właśnie do jednego ze sklepów, bardzo miły Pan szczegółowo wyjaśnił mi całą procedurę. Sklep wybierał, według nich, najlepsze hasła i wysyłał do firmy zewnętrznej w Toruniu. Kto teraz powiadomi, czy Toruń, czy poszczególne sklepy już chyba bez większego znaczenia... Wiem tylko, że Toruń ma im odesłać ostateczną listę zwycięzców i na razie czekają. Fajny konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6022823 Napisano: 26.05.2015 15:02:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

ilus

#6022153 Napisano: 25.05.2015 13:12:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wszystko przegrane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6020943 Napisano: 22.05.2015 14:52:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
viviean napisał(a):

Tak, źle się wyraziłam, chodziło mi o konkurs "Poczuj się jak gwiazda", właśnie przyszedł mi mail, że wygrałam nagrodę dnia. Na paragonie mam 2 produkty L'Oreal. Czyli obecnie nie mogę wziąć udziału drugi raz?

o właśnie. mam tę samą sytuację, bo jak gamoń kupiłam dwie rzeczy na jednym paragonie.
A w ogóle jedna osoba może wygrać dwukrotnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6017946 Napisano: 15.05.2015 20:29:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że jak klikam w link konkursu to najpierw otwiera mi jakąś stronę z reklamą i dopiero po 5 sekundach przenosi mnie na stronę konkursu (bądź czasami nie). Nie wiem o co chodzi... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6016742 Napisano: 13.05.2015 14:17:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

tusienka napisał(a):

dokładnie w regulaminie ani słowa co w pierwszej kolejności tylko dokonaj zakupu w terminie od do

a ja widzę w Regulaminie co innego:
§3 pkt.1.....kupić- zarejestrować zgłoszenie- odpowiedzieć na pytanie - wysłać..i zachować paragon.. emotka

To ja już nie wiem też. Napisałam do nich, ale nie odpisują na razie... Często w regulaminach jest podkreślone, że data zakupu musi być wcześniejsza niż zgłoszenie. W tym regulaminie tego nie ma, ale mogło im się to wydać oczywiste. Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6016711 Napisano: 13.05.2015 13:14:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusienka, aniolka2310 dzięki emotka  myślałam, że można tylko kosmetyki do makijażu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6016702 Napisano: 13.05.2015 12:56:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
snowflake napisał(a):

aerdna napisał(a):

ilus napisał(a):

elotta napisał(a):

Wygrałam nagrodę dnia w konkursie Loreal, ale... nie mam paragonu emotka myślicie, że skoro mam 48 godzin na wysłanie danych to mogę jeszcze coś kupić i wysłać paragon z datą dzisiejszą lub jutrzejszą? emotka

Mam to samo emotka  nie przeczytałam, że trzeba coś kupić, inaczej bym tak nie zagrała. Wysłałam 1 zgłoszenie. Więc dołączam się do pytania emotka  Przy okazji masz może linka do regulaminu tego konkursu? U mnie nie chce otworzyć strony konkursowej, nie wiem czemu, próbowałam już w dwóch przeglądarkach.

Regulamin: http://poczujsiej..._cannes%20_final.pdf
Najpierw zakup, potem zgłoszenie.

L'oreal na fb twierdzi coś innego emotka Paragon ponoć musi być jedynie z okresu obowiązywania konkursu, nie sprzed zgłoszenia emotka

Naprawdę? emotka  to by było fajnie!
A podpowie ktoś, gdzie i co można najtaniej kupić na L'Oreal? Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6016628 Napisano: 13.05.2015 11:20:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna, dziękuję! emotka  No trudno... nagrody nie są zawrotnie duże, więc najwyżej przepadnie i będzie lista rezerwowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6016615 Napisano: 13.05.2015 11:09:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

Wygrałam nagrodę dnia w konkursie Loreal, ale... nie mam paragonu emotka myślicie, że skoro mam 48 godzin na wysłanie danych to mogę jeszcze coś kupić i wysłać paragon z datą dzisiejszą lub jutrzejszą? emotka

Mam to samo emotka  nie przeczytałam, że trzeba coś kupić, inaczej bym tak nie zagrała. Wysłałam 1 zgłoszenie. Więc dołączam się do pytania emotka  Przy okazji masz może linka do regulaminu tego konkursu? U mnie nie chce otworzyć strony konkursowej, nie wiem czemu, próbowałam już w dwóch przeglądarkach. Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6016594 Napisano: 13.05.2015 10:56:30 w Paragony
Wygrałam nagrodę dzienną w konkursie L'Oreala. Przyznam uczciwie, że nie mam paragonu. Nigdy nie gram bez paragonu, ale tym razem wyskoczył mi konkurs, wysłałam na szybko odpowiedź i dopiero później się doczytałam, że trzeba było coś kupić. Moja głupota emotka Gdyby ktoś miał do odsprzedania niedrogo, to byłabym chętna. Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6016469 Napisano: 12.05.2015 23:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

beciala napisał(a):

princesska690 napisał(a):

otrzymałam wiadomość na e-meila ,  o co może chodzić ??
Kundenservice DHL Express <marlene@barth-halle.de>z
DHL Sendungsverfolgung
oraz numer przesyłki Produkt / serwisDHL RETOUREStatus od wtorek, 12.05.2015 06:35:12Przesylka zostala zaladowana na samochód do doreczenia.Doreczono doPrzesylka zwrotna do nadawcy

U mnie coś podobnego z adresu: "DHL Express" <loewen@gesundheit-die-ansteckt.de>
wygląda na oszustwo.  emotka

Też dostałam, było w spamie

i u mnie dziś już chyba 10 takich wiadomości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6016392 Napisano: 12.05.2015 19:50:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aseret napisał(a):

defed napisał(a):

a ja mam 4/4 Nivea - za każdym razem przedział 30-40 i cera mieszana lub normalna emotka  piszę min. o zbliżającym się dniu matki emotka

To problem może tkwić w przedziale wiekowym. Ale to tylko sugestia, nie jestem pewna.

dziewczyny, skąd te kremy? czy to z tego testowania co 8 czy 9 tysięcy kremów jest? emotka  myślałam, że to jedno rozstrzygnięcie na koniec... Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#6016282 Napisano: 12.05.2015 16:31:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mało się udzielam na forum, bo nie jestem zbytnio wylewna... ale podobno ten wątek ma czarodziejską moc, więc się wpisuję konsekwentnie, by odczarować konkursową ciszę emotka  trochę smutno, początek tygodnia i NIC... ;( Wyświetl w wątku >>
0 0