Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ilus

ilus

#3173320 Napisano: 06.03.2010 11:53:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja mam pytanie odnośnie wyników z Drogowskaźnika... utknęły na 14 dniu... Ale tak sobie myślę, że może mimo wszystko mailowo informowali z późniejszych dni zwycięzców, tylko na stronie nie zrobili aktualizacji? Został ktoś nagrodzony po 14 dniu? emotka Bo nie wiem, czy żyć jeszcze nadzieją.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#3151067 Napisano: 26.02.2010 10:42:46 w Pomocy!!!!
No tak... oni niczego nie mają w obowiązku, listonosz paczki też dostarczać nie ma obowiązku, ważne, że za wszystko biorą kasę emotka dzięki dziewczynki za odpowiedź emotka chociaż nadal nie wiem co zrobić... Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#3151049 Napisano: 26.02.2010 10:40:14 w Pomocy!!!!
weronetka napisał(a):

nutelka1 napisał(a):

weronetka napisał(a):

ilus napisał(a):

Wysyłam swoje pierwsze i jedyne zgłoszenie na Zimę Mistrzów emotka Chciałabym, aby dotarło...czy ktoś mi może podpowiedzieć, czy mam wysłać listem poleconym czy zwykłym? List polecony dotrze na skrzynkę pocztową?



proponuje poleconym... ja posłałam zwykłym i nie dotarły emotka




to że nie wygrałaś nie znaczy że nie dotarły przecież


dzwonilam i nie mają żadnego mojego zgłoszenia..



O...to chyba faktycznie zdecyduję się na polecony emotka Dziwne swoją drogą, może Panie na poczcie zbierają punkty dla siebie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#3151026 Napisano: 26.02.2010 10:34:46 w Pomocy!!!!
Wysyłam swoje pierwsze i jedyne zgłoszenie na Zimę Mistrzów emotka Chciałabym, aby dotarło...czy ktoś mi może podpowiedzieć, czy mam wysłać listem poleconym czy zwykłym? List polecony dotrze na skrzynkę pocztową? Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#3067184 Napisano: 29.01.2010 01:31:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
marzena2210 napisał(a):

mam pytanko do tych co wygrali kiedys w polsacie oni nie powiadamiaja na maila tylko odrazu wysylaja nagrody?



nie powiadamiają, od razu wysyłają nagrodę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#3056627 Napisano: 26.01.2010 05:14:18 w Winiary
Gratulacje dla zwycięzców !!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#3053367 Napisano: 25.01.2010 06:00:54 w Winiary
Wydaję mi się, że powiadamiać będą dopiero jutro emotka Rok temu pierwsze losowanie też było w poniedziałek, a powiadamiali dopiero następnego dnia przed godziną 15. Wiem, bo moja mama wygrała wtedy zestaw kina domowego emotka Także... czekajmy cierpliwie i miejmy nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#3022382 Napisano: 15.01.2010 04:37:46 w Pomocy!!!!
ninka28 dzięki, w ten sposób rozwiałaś moje wszelkie wątpliwości emotka Tym samym temat zakończony..dziękuję wszystkim za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#3022371 Napisano: 15.01.2010 04:34:38 w Pomocy!!!!
lovcia88 napisał(a):

ilus napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

ilus napisał(a):

Witam...

Mam pytanie i proszę o pomoc. emotka Wygrałam w pewnym konkursie nagrodę o wartości 300 zł, Organizator żąda wpłaty podatku w wysokości 30 zł. Czy przypadkiem nie jest tak, że podatek płaci się od nagrody powyżej 760 zł? Bo usłyszałam opinię, że najzwyczajniej w świecie chcą wyłudzić trochę pieniędzy od ludzi.. A może jednak się mylę? Ma ktoś w tym temacie większe doświadczenie?:) Mogę próbować z nimi walczyć, ale wówczas może mi odbiorą prawo do nagrody... emotka


W ich konkursie wygralam kiedys komorke i zaplacilam podatek.



dzięki za odpowiedź emotka wydać mają takie zasady i się nic na to nie poradzi emotka


Tez sie wtedy troche zdziwilam, ale nie bede robila halasu o pare zlotych emotka wplacilam 60 zl i kmorka szybko dotarla emotka



Też nie chcę robić hałasu, bo w zasadzie to tylko 30 zł, w porównaniu do wartości nagrody (300 zł) to nic emotka Tylko zostałam trochę nakręcona przez znajomą, że to nie wg prawa itp emotka I się zbulwersowałam! emotka Zapewne mieli taki zapis w regulaminie, a skoro wzięłam udział w konkursie, regulamin musiałam zaakceptować... Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#3022360 Napisano: 15.01.2010 04:30:36 w Pomocy!!!!
lovcia88 napisał(a):

ilus napisał(a):

Witam...

Mam pytanie i proszę o pomoc. emotka Wygrałam w pewnym konkursie nagrodę o wartości 300 zł, Organizator żąda wpłaty podatku w wysokości 30 zł. Czy przypadkiem nie jest tak, że podatek płaci się od nagrody powyżej 760 zł? Bo usłyszałam opinię, że najzwyczajniej w świecie chcą wyłudzić trochę pieniędzy od ludzi.. A może jednak się mylę? Ma ktoś w tym temacie większe doświadczenie?:) Mogę próbować z nimi walczyć, ale wówczas może mi odbiorą prawo do nagrody... emotka


W ich konkursie wygralam kiedys komorke i zaplacilam podatek.



dzięki za odpowiedź emotka wydać mają takie zasady i się nic na to nie poradzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#3022353 Napisano: 15.01.2010 04:27:25 w Pomocy!!!!
To konkurs świąteczny organizowany przez Samsung Fun Club (był w bazie, żeby nie było... emotka ) Tym bardziej dziwię się, że taka firma próbuje wyłudzić pieniądze... Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#3022298 Napisano: 15.01.2010 04:07:02 w Pomocy!!!!
Witam...

Mam pytanie i proszę o pomoc. emotka Wygrałam w pewnym konkursie nagrodę o wartości 300 zł, Organizator żąda wpłaty podatku w wysokości 30 zł. Czy przypadkiem nie jest tak, że podatek płaci się od nagrody powyżej 760 zł? Bo usłyszałam opinię, że najzwyczajniej w świecie chcą wyłudzić trochę pieniędzy od ludzi.. A może jednak się mylę? Ma ktoś w tym temacie większe doświadczenie?:) Mogę próbować z nimi walczyć, ale wówczas może mi odbiorą prawo do nagrody... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2933798 Napisano: 11.12.2009 11:14:25 w Połączenia nieodebrane
kajeczka napisał(a):

ilus napisał(a):

Dzisiaj rano, o 9tej mam połączenie nieodebrane z numeru 1242603**
Czy ktoś wie co to może być?


zalatuje Krakowem emotka



no właśnie..tylko, czy to z jakiegoś konkursu?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2933784 Napisano: 11.12.2009 11:12:10 w Połączenia nieodebrane
Dzisiaj rano, o 9tej mam połączenie nieodebrane z numeru 1242603**
Czy ktoś wie co to może być? Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2906471 Napisano: 02.12.2009 10:17:49 w PODZIĘKOWANIA
annb napisał(a):

chyba? emotka Dziękuję wszystkim,dzięki którym pojawiam sie w tym wątku i w ogóle jeszcze tu jestem emotka



chyba było w kontekście, że łatwiej jest podziękować Ci ogólnie za dobre serduszko, niż wyszczególniać po kolei wszystkie Twoje zasługi, których lista jest dłuuuuuuuuuuuuuuuga emotka

a w tym wątku pojawiasz się tylko dzięki samej sobie kochana emotka dobroć dawana zawsze procentuje...

A żeby nie było, że nie w temacie... to dziękuję Ci raz jeszcze za podpowiedź na PW emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2905085 Napisano: 02.12.2009 03:09:54 w PODZIĘKOWANIA
Podziękowania ogrrooooomne nie pierwsze i zapewne nie ostatnie emotka dla annb emotka emotka emotka za pomoc w konkursie też już nie pierwszą emotka i... chyba za dobre serduszko, tak po prostu emotka Jesteś wielka!!! emotka DZIÊKUJÊ! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2902958 Napisano: 01.12.2009 10:29:01 w Pomocy!!!!
Pytanie całkiem z innej bajki...

Poszukuję słownika etymologicznego Kazimierza Rymuta Nazwiska Polaków. Może ktoś całkiem przypadkiem posiada i zechciałby odsprzedać? emotka pilnie potrzebny... Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2788523 Napisano: 26.10.2009 11:27:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

Czy osoby, które brały udział w konku AXN Paprazzi mające wszystki4 5 poprawnych odp. miało wczoraj, tj. 26.10 pytanie dodatkowe- finałowe???



A miało takowe być? emotka Nawet nie wiedziałam... Ale sprawdziłam dokładnie pocztę teraz i nic takiego nie dostałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2769986 Napisano: 20.10.2009 06:28:36 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

ewelcia napisał(a):

mandaryna4 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

karla0689 napisał(a):

Oczywiście niezmiennie wkurza mnie streetcom!kolejna kampania batonow i nic emotka emotka jestem dla nich poza wszelką skala chyba emotka


ja odkad wyslalam oswiadczenie tez nie dostaje nic do testowania emotka (((




ja też czekałam miesiac na akceptacje oświadczenia i dziś 2 ankiety eh


a napisali, ze czeka się 2 tyg. na potwierdzenie... emotka
ja czekam ok 4 tyg. juz, to mzoe jeszcze jest szansa ze mi potwierdza ze doszlo??

jeszcze nigdy tam nic nie testowalam, NIGDY emotka emotka emotka emotka


ja oświadczenie wysyłałam 2 razy
za drugim po około miesiącu zniknął mi ten głupi napis emotka
ale do testowania ani wcześnie ani teraz nic nie mam emotka



ja też się powkurzam z Wami na streetcom emotka wiem, że to już nudne, ale przynajmniej tak możemy wylać swoje żale
emotka
cóż, widać uważają, że na prowincji nie pija się kawy, nie je batoników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2749263 Napisano: 14.10.2009 11:44:08 w Pomocy!!!!
lovcia88 napisał(a):

ilus napisał(a):

ilus napisał(a):

Może poratuje mnie odpowiedzią na nurtujące mnie pytanie osoba, która wygrała już drugi raz w konkursie Lirene?
Wygrałam w tamtym miesiącu, odesłałam dane bez problemu. Teraz klikam na formularz i mam komunikat: Twój e-mail znajduję się w bazie. Czy mam rozumieć to, że już nie chcą mojego adresu, bo już go posiadają? emotka

Natomiast moja mama wygrała w tym miesiącu pierwszy raz. Wpisała dane, kliknęła wyślij i pojawił się komunikat o nieoczekiwanym błędzie i aby spróbować później. Tylko, że później już jak klikamy na odnośnik do formularza to wyskakuje już tylko ten błąd, a nie miejsce do wpisania danych, więc nie wiem, czy w ogóle da się je jeszcze wprowadzić emotka

proszę o pomoc w obu przypadkach emotka



ponawiam pytania, szczególnie to 1 emotka


dane sa wykorzystywane TYLKO raz, wiec za kazdym razem nalezy je podawac



dzięki za odpowiedź emotka to w takim razie dlaczego nie mogę odesłać danych?:( Wyświetl w wątku >>
0 0